Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deníky lovce odměn
AiMB
Probudil jsem se, otevřel oči a rozhlédl se kolem. Byl to jen se, řekl jsem si když jsem se probral z další z mých nočních můr. Moje sny mají pořád stejný obsah: Mám svázané ruce provaz se mi do nich zakusuje, když se podívám dolů vidím krvavou rýhu kterou mi vyryl do rukou, ale já jsem Nord vydržím jakoukoliv bolest, když v tom promluví legátka Císařské armády, jak já císařské nenávidím. V tom se ozve pronikavý, až nelidský řev, a potom se vždy probudím. Od druhého vyhlazení draků uplynulo už 48 let, takže drak to být nemůže nebo ano? jen bohové vědí jsem lupič Amras lovec odměn a musím zjistit proč se mi ty sny zdají, Šedovousí to budou vědět. Musím se dostat na Jícen světa.

Díl druhý
Vorařov U spícího Obra
Z minulé zakázky mi zbylo už jen 400 zlatých. Mám tedy jen dvě možnosti, buď se můžu vypravit do vyšného Hrotgaru s výbavou za 400 zlatých nebo se porozhlédnout po další zakázce. Jako na zavolanou my poslíček přinesl nabídku od stálého zákazníka. Tentokrát to ale ovšem neměla být pouze obyčejná vražda na zakázku, ale rituální vražda jednoho z družníků. Krev jsem měl zachytit do nádoby z čistého stříbra. Přislíbená odměna byla 3000 zlatých. Odcestoval jsem tedy urychleně do Bílého průsmyku.

Bílý průsmyk
S rituálními vraždami je vždy problém, musím si celou akci důkladně promyslet. Nakonec jsem usoudil, že nejlepší způsob jak provést takhle složitou vraždu je proniknout přímo k Družině. Hned zítra zajdu za vůdcem Družníků a požádám ho o přijetí do řad družiny.

Sídlo Družníků
Když jsem se vyspal a nasnídal, vydal jsem se do sídla Družníků. Když jsem ho našel, jeho netradiční vzhled mě udivil, přišel jsem k budově, která vypadala jako loď otočená kýlem vzhůru. Když jsem žádal o audienci u vůdce Družníků tak se mě ujala mladá pohledná dívka, která mě zavedla dovnitř. Celý vnitřek té podivné budovy zabírala obří síň plná zbraní a trofejí. Když jsem se zeptal kam dál dívka ukázal směrem ke vchodu do sklepení. Ve sklepení byla pouze přímá chodba s červeným kobercem který vedla až k trůnu z dračích kostí. Na trůně seděl šedovlasý muž, který byl však stále na vrcholu sil. Řekl mi, že pokud se chci stát členem Družiny musím porazit Yalogara. Yalogar se ukázal být obrovským orkem, o kterém se povídá, že dokáže srazit býka pouhým úderem pěsti.Abych udělal dobrý dojem, zeptal jsem se, jestli zvolil nějaký určitý typ zbraně. Okamžitě na to Yalogor prohlásil, že mě porazí jakoukoliv zbraní. Vůdce Družníků tedy určil, že si každý můžeme zvolit jakoukoliv zbraň. Jako právoplatný člen Družiny měl Yalogor právo volit si zbraň první, vybral si dvě bojové sekery. Pozoroval jsem jeho chování, zdál se dosti natěšený na zápas a vzhledem k zbraním se mi bude snažit dostat na tělo, zvolil jsem tedy své dvě dýky proti jeho dvěma sekerám. Ostatní Družníci si vzali malé bubínky potažené kozí kůží a vyvedli nás na ušlapaný plácek před budovou. Měřil jsem si Orka pohledem, nesmím si ho pustit k tělu, mám proti němu výhodu menších zbraní. Musím být prostě rychlejší, má dvě sekery, bude se moci krýt jen velmi špatně. Když jsem si ale všiml jeho jizev, začínal jsem mít strach. Ten Ork měl jizvy po celém těle, to nebil válečník, ale berserk. V tom Družníci usazení kolem nás v kruhu spustili rychlou, až zvířecí melodii. Když jsem ji uslyšel, veškerý strach ze mě opadl. Ork, jakoby vyčkával na nějaký signál v té melodii, zůstával na svém místě s nezměněným výrazem tváře. Náhle úplně z nenadání ze sebe vyrazil nelidský řev a rozběhl se na mě s tasenými sekerami. Uskočil jsem, ale nebyl jsem dost rychlý, stihl mě zasáhnout koncem sekery do ramena. Musel jsem se vzchopit, ale ruka mě nechtěla poslouchat. Ork už byl v ten moment u mě a snažil se mě zasáhnut úderem sekery. Když v tom se mi vrátil cit do ruky. Napadlo mě co takhle hrát, že s rukou pořád nemohu hýbat a když se mě příště pokusí udeřit proseknout mu ruku, kterou se mě bude snažit seknout. Odvrátil jsem tedy úder jeho první sekery a naschvál jsem se odkryl. Uviděl jsem, jak jeho oči zazářily. Rozehnal se po mě tedy druhou sekerou s tím, že teď už je to na jistotu. Vycítil jsem správnou chvíli a sekl jsem dýkou směrem vzhůru. Ucítil jsem, jak dýka ťala do živého, v tom vůdce Družníků zakřičel „dost“ a po delší pauze pronesl, že jsem hoden stát se členem Družiny. Poklekl jsem před něj a řekl, že je mi ctí. Hned ten večer po hostině uspořádané na mou počest jsem koupil v kovárně dýku a od Kahajitské karavany paralyzující jed.

Další díl max. do úterý spíše zítra
Upravil/a AiMB dne 15.06.2014 22:45
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
Starec
To stým levelom si sa nepomýlil? Síce viem ako nahnať level, ale aký to má význam?
Upravil/a Starec dne 13.06.2014 13:43
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
KinimodLP
Docela zajímavé Smile Příště by to chtělo delší díly ale pokud to je seznámení tak chápu Wink
 
LordeS
Nauč se pořádně rozdělovat věty.
Jinak vcelku pěkné, na úvod. Smile
Doufám, že další části budou delší Wink
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
AiMB
Děkuji za pozitivní reakce, ale hlavně hráči LordeS za objektivní kritiku. Jinak tohle byl jen úvod díly budou delší a sofistikovanější. Další díl by měl být zítra maximálně pozítří.

Nechť vaše meče zůstávají ostré!
Jinak ten Lvl je pravda.
Upravil/a AiMB dne 14.06.2014 19:58
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
KinimodLP
AiMB napsal:
Jinak tohle byl jen ůvod díly budou


Omlouvám se ,ale tohle mě ubíjí .... Shock
 
AiMB
Myslím, že jeden překlep ještě nikoho nezabil. Jinak ale díky za připomínku a opraveno Grin
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
LordeS
Jasně, byl to jen překlep, ale popravdě to rvalo koule i mě. Nepiš povídku zde, nejprve ve wordu, ať tě automaticky upozorní na chyby Smile líp to vypadá a budeš mít víc pozitivních ohlasů Wink
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
SuperHunter
LordeS napsal:
Jasně, byl to jen překlep, ale popravdě to rvalo koule i mě. Nepiš povídku zde, nejprve ve wordu, ať tě automaticky upozorní na chyby Smile líp to vypadá a budeš mít víc pozitivních ohlasů Wink


Tady ti to taky podtrhuje hrubice
 
Lord Rade
Něco co má necelých 7 řádků nemůžu považovat ani za úvod. Sedm řádků napíše člověk, kterej dostane nutkání něco psát, ale pustí se do toho okamžitě aniž by si to promyslel. A na těch pár řádků tam máš dost chyb. To znamená, že sis ani nedal námahu si to znovu přečíst. Je moc pěkné, že ti tu ostatní píší docela pozitivní komentáře, ale já bych tě za tuhle rychlokvašku nepochválil ani, kdybych byl úplně namol. Už jen takhle "ukázka" mi říká to, že by budoucí čtení nemělo smysl, protože povídku pravděpodobně přestaneš psát stejně tak znenadání, jako si ji započal.
Navíc to nezačíná nijak originálně, takže ani za tohle tě pochválit nemůžu.

ps: Ale pokračuj si ve psaní. Od toho tě odradit nechci.
Upravil/a Lord Rade dne 14.06.2014 21:57
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
AiMB
Milý hochu, s lidmi jako ty jsem se už setkal. Lidé jako ty jsou ten typ lidí, který vytvoří vlastní dílo ( Vikingové http://skyrim.4fa...ad_id=4290 ), které je mimochodem dobré, ale zahledí se do něj tak, že nesnesou ani pokusy ostatních napsat povídku na stejné téma. A teď abych se vyjádřil ke tvojí kritice, která na to jak dobrý si napsal text přijde dost ubohá. Úvod měl být pojat stylem prologu a měl zaútočit na čtenářovu fantasii. Schválně neměla moc ukázat, aby si lidi přečetli i další díl. Chyby byly, protože jsem disgrafik a napříště už by se stávat neměli, protože už budu na počítači s Wordem. A na to, že povídku nedopíši jsem ti dostatečně odpověděl pokračováním. Jinak podle mě je celkem originální zasadit příběh 48 let po událostech Skyrimu
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
Lord Rade
Jestli jsem já hoch, tak ty si hošík. Zahleděn do sebe nejsem a stejné téma to není - jen jsem byl upřímný. Tvá dysgrafie mě nezajímá, tak se v ní nebudu zbytečně pitvat.
To že ses s takovou kritikou už setkal, něco znamená a měl by sis z toho vzít i něco jiného, než možnost odpovídat v ofenzívě. Až budeš starší a pořádně se vypíšeš, tak to pochopíš. Jinak jo, vidím, že si pár dalších řádků napsal, ale to mě nepřesvědčuje. Doufám, že mě ale vyvedeš z omylu. Jinak číslovky se píšou slovy, nikoliv čísly.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
AiMB
Vzhledem k tomu, že mám doma asi 3 ceny za literaturu tak bych pomlčel o vypsání, ale to že číslovky se píší slovy a ne čísly je hloupost. Vyhledej si to, uzance českého pravopisu povolují obě varianty a s přihlédnutím k tomu, že to byla prostá zpráva, je to opravdu "velmi dospělé".

Jinak k tomu hošíkovi je mi jedno kolik ti je let, ale z toho jak byl komentář napsaný, jsem usoudil, že jsi ještě hoch, který se snaží používat argumenty dospělých.

Všem ostatním děkuji za podporu a živý rozhovor v komentářích

NECHŤ VAŠE MEČE ZŮSTANOU STÁLE OSTRÉ !
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
LordeS
Takže:
Každý máme názor na literaturu a její psanou formu. Každému z nás se líbí něco jiného a jinak zformováno.

Když Lord Rade napsal povídku nebo tahy v CTŽ, byla z nich cítit ta krásná syrovost a originalita. Bohužel s tím přišlo i malé zrnko arogance, které je cítit z autora. Ale povídky i hra jsou jedinečné a většinou pravopisně správné Grin.

Když napsal AiMB tuto kratičkou(protože je zveřejněn aktuálně jen kousek) povídku, první kus mi přišel jak slátanina od malého děcka, které píše o nějaké postavě, jenž si zaznamenává deník. Ale zapomněla, že je po neléčitelné mozkové obrně. Pak přišlo pár oprav, OK. Ale důležité bylo si přečíst název díla Deníky... Povídka se píše úplně jinak, proto mě to zmátlo...
Vše, co jsi doposud napsal, by se dalo mnohem více rozvést a vymyslet originálněji, než jen opakovat skutečnosti ve Skyrimu. Doporučuji si to pak přečíst a opravit všechny chyby. (mY - i) a podobně... také si dej pozor na opakování slov.

Třeba já jsem dyslektik i dysgrafik.....ale nevymlouvám se na to.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Lord Rade
AiMB: Aha, ty máš ceny za literaturu... Tak to vše, co jsem napsal "mění"... Vzhledem k věku ti to věřím a proto ti říkám, aby ses snažil a zdokonaloval se. Jednou přijdou dny, kdy tě lidé budou soudit stejně, tak jako já.
BTW: Zkus vkládat na Pište Povídky - tam jsou tací, kteří tvé dílo zhodnotí profesionálněji, než my. (Jen ti radím, aby ses tam nevymlouval poruchama a cenama za literaturu.)

LordeS: Díky za kritiku. Wink
Upravil/a Lord Rade dne 15.06.2014 00:54
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
No... řek bych, že není potřeba se hádat, nebo vzájemně napadat a doufám, že v tom nehodláte pokračovat a přitvrzovat. Každý má samozřejmě právo na názor, nebo svůj úhel pohledu a autor musí počítat s případnou kritikou, ať už oprávněnou, nebo ne.

Pravopis řešit nehodlám, i když některý hrubky sou fakt do očí bijící, stejně tak nebudu pitvat obsah, nebo originalitu díla, ale jak už jsem psal nejednomu ze zdejších spisovatelů, na můj vkus moc tlačíš na pilu a ženeš děj vpřed, což je škoda, protože spousta věcí se nechá trochu více rozvést a objasnit. Takhle to vypadá spíš jako nějaká osnova, nebo "hrubý výcuc děje". Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
AiMB
O.K. Ukončuji svůj spor s uživatelem Lord Rade. Přeji příjemnou zábavu při čtení deníků.

Nechť vaše meče zůstanou stále ostré.
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
S3cR3
Já souhlasím s LR.. Někdo musí mít kritické myšlení Grin
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
nagasadowcz
Jsem rád, že spor je ukončen, ale za sebe se prostě musím vyjádřit:

"Mám doma asi 3 ceny za literaturu." Tak zaprvé, s tím, jak píšeš, je to absurdní tvrzení. Za druhé, kdo si není jistý, kolik má cen za literaturu, pokud jsou max. 3? Asi 3 ceny...

Takové lidi, jak jsi ty, jsem taky už zažil. Nic extra nepředvedou, ale pak jsou schopni se chlubit a obhajovat titulem nebo nějakým oceněním. Nezlob se, ale to mi přijde navýsost trapné. Obhajuji se přeci tím, co předvedu, ne planým tlacháním, které na internetu stejně nemůžu dokázat.

Když už jsme u toho, za co ty ceny byly, mistře?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
AiMB
Přesně je to za povídku Indigový drak, která získala cenu poroty pro mladé talenty vyhlášenou městem Liberec. Potom získala ještě cenu za 3. místo v soutěži v rámci programu Čtení Nevidomým dětem. další byť malá cena je za v rámci sjezdu hráčů Dračí doupě 1.1 za propracovaný příběh. Jen nevím jak si vypozoroval, že se tím chlubím. Chtěl jsem jen reagovat na tvrzení, že nejsem vypsaný.
Jsem hráč a Skyrim je moje srdcovka.
Nejvíc level bez cheatů: 267
Oblíbené Frakce: Bouřné hávy, Cech zlodějů (Slavíci), Winterholdská univerzita (kvůli hávu Arcimága)
Nejoblíbenější zbraň: Tlachoplach
Nejoblíbenější zbroj: Těžká Dračí zbroj, Slavičí zbroj, hábit Arcimága
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
DAWNGUARD - Příběhy lovce upírů (komiks) » Skyrim - Váš svět 44 02.05.2015 21:05
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist