Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 7 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Mahoney
@Edý - tak Takoví normální zabijáci, fakt povedenej film! Grin.. no jak jinak, z tvejch doporučení Smile Grin
 
EldeR
Mahoney napsal:
@Edý - tak Takoví normální zabijáci, fakt povedenej film! Grin.. no jak jinak, z tvejch doporučení Smile Grin


já ti to říkal Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Hlahojte! Naga se opět hlásí do služby. Mám dnes volno, tak jsem využil příležitosti a nakoukl sem. Těch 40 stran, které jsem nečetl, budu dohánět postupně... jestli vůbec Grin

Každopádně jsem se v neděli večer vrátil z tlumočnického semináře a dostal jsem certifikát, takže je jen otázka času, než mě kontaktují, abych vyjel tlumočit... Tak to bude sranda Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Hlahojte! Naga se opět hlásí do služby. Mám dnes volno, tak jsem využil příležitosti a nakoukl sem. Těch 40 stran, které jsem nečetl, budu dohánět postupně... jestli vůbec Grin

Každopádně jsem se v neděli večer vrátil z tlumočnického semináře a dostal jsem certifikát, takže je jen otázka času, než mě kontaktují, abych vyjel tlumočit... Tak to bude sranda Grin


Vítej zpět .... a do jakýho že jazyka tlumočíš ?
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
Bože...Grin Grin
https://
 
nagasadowcz
@EldeR: Díky. Angličtina-čeština, obousměrně, převážně je to ale překlad lektorského výkladu z češtiny do angličtiny pro migranty na integračním programu a příležitostné překládání jejich otázek z angličtiny do češtiny a lektorových odpovědí zase nazpět jim.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Ty jsi borec bro!
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Lord Rade
Mahoney: Tak už vím o čem to brácha předtím mluvil, když zmínil prasátka slezinu Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Mike
Jinak bro, ja mam maximalne tak certifikat pro schopnost cilene argumentace... Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@EldeR: Díky. Angličtina-čeština, obousměrně, převážně je to ale překlad lektorského výkladu z češtiny do angličtiny pro migranty na integračním programu a příležitostné překládání jejich otázek z angličtiny do češtiny a lektorových odpovědí zase nazpět jim.


Migranty ???? Sem ??? no aspoň to vypadá, že jinde je ještě hůř Grin Grin Hlavně je neuč slova jako "dávky, diskriminace, nárok" a podobný. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@EldeR: No, trochu jsem se toho sluníčkového nádechu obával, ale na tom tlumočnickém kurzu jsem pochopil, že je to poněkud jinde a že jak ti tlumočníci, tak ti sociální pracovníci velmi dobře vědí, o co jde a v téhle problematice se vyznají. Tady jde o to, dám těm cizincům, kteří by tu byli úplně ztracení, možnost obrátit se na neziskovky, které jim zdarma poradí právě proto, aby mohli sehnat legální práci, vzdělání apod. Naopak tahle organizace natočila dva pěkné krátké filmy - Příští zastávka - Česká republika a Vítejte v ČR. Ten první je odstrašující - ukazuje, co se stane, když migranti poruší některý z předpisů a jak nepříjemné může být vyhoštění. Druhý naopak ukazuje, jak by to mělo vypadat, když budou slušní a ukáznění. Takže žádná levičácká propaganda, co jim všechno dovoluje, to rozhodně není. Mám z toho dokonce pocit, že dělám v zásadě dost přínosnou věc. Když se nedají prostě zavřít hranice, tohle je asi nejlepší možnost. Do roka by měl být schválen zákon, díky kterému takový integrační kurz nebude dobrovolný, nýbrž bude podmínkou k povolení pobytu všech cizinců - museli by ho všichni absolvovat během prvních 6 měsíců svého pobytu zde. Jinak jedou domů.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Mahoney napsal:
Bože...Grin Grin

zrovna včera mi to ukazovala sestra Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
EldeR
Jasný... i když osobně si myslím, že je spousta rodilých občanů, kterým se pomoci nedostane a vydávaj se peníze na cizí. Sem zastáncem toho, že by se měl každý primárně postarat sám o sebe, drásá mě to, že na cizí a "diskriminovaný" peníze sou a pro ty, kdo by je potřeboval se musej pořádat sbírky. Slovo "neziskovka" nemám rád, páč to v mnoha případech označuje bandu poblouzněných vychcánků, co dojí stát na naprosté zhovadilosti.

Ale co pokud budou makat a nebudou škodit, ať tady sou...... pokuď ne, ať táhnou odkud přišli.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
fulo77
nedá mi to nenabonzovať, ale Mahoney vraj nevie chodiť busom ani vlakom Grin prečo mu niekto nepomôžete, ja som od neho ďaleko Grin
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
EldeR
fulo77 napsal:
nedá mi to nenabonzovať, ale Mahoney vraj nevie chodiť busom ani vlakom Grin prečo mu niekto nepomôžete, ja som od neho ďaleko Grin


To je jeho problém.... však kdyby potřeboval, tak se to naučí Grin I když on vlastně plánuje, že bude jezdit s Mikem lambem, takže to nakonec stejnak potřebovat nebude Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
no.. když jsme u těch certifikátů.. taky jeden mám.. hehe.. Grin Grin
Můj certifikát
 
EldeR
Já jich mám několik a v podstatě sou mě na hov*o... Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
EldeR napsal:
Já jich mám několik a v podstatě sou mě na hov*o... Grin Grin


Jsme na tom podobně. Většinou se jedná o certifikáty z různých kurzů, jako jsou např. střelba, psychologie, ekologie,... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Mahoney napsal:
no.. když jsme u těch certifikátů.. taky jeden mám.. hehe.. Grin Grin
Můj certifikát

To není pravý, že ne? Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Ne ne.. nebojte Grin Zfalšoval jsem to Grin.. to Evid. číslo je z Mechanickýho pomeranče a kombinace hydroterapie a elektrošoků zase z AHS: Asylum.. Grin
Ale celkem povedený, co..? Grin Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist