Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 12 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
MightRider
nagasadowcz napsal:
Tak jelikož Elrond se narodil ještě v Prvním věku a do Valinoru odplul koncem věku Třetího a jen Třetí věk trval přes 3000 let, tak je mu o hodně, hodně více, než nějakých 120 Grin Vždyť jen Aragon měl jako Númenorejec v době LotRa kolem 70, pokud mě nešálí paměť.


Přesně tak. Lesní elfové jsou, dá se říct, nesmrtelní. Nižší stavy se prý dožívají nějakých 1000-2000 let, vyšší až kolem 4000. Pokud ale odjedou do země nestárnoucích, tak žijou na vždy (sorry, nevzpomenu si, jak se to jmenuje, možná Valinor, jak říká Naga, fakt nevím). Podobně to mají LoTR trpaslíci, kteří se dožívají taky až 500 let (příbližně, může to být i v řádech tisíců). A i tak se dožívají naši TES elfové. Proto královna Barenziah ještě dnes asi žije Smile. A Karliah? Někteří to neví, ale je to vnučka Barenzie. Barenziah měla totiž levobočku Dralsi a ta měla dceru Karliah.... Tím pádem podle počtů má něco okolo několika stovek. Ostatní rasy jim můžou jen závidět. To je asi důvod, proč se vysocí považují za nadřazené....

E: Ještě se opravím. Elrond nebyl Lesní elf, ale vznešený, pardon. Lesní byl např Legolas.
Upravil/a MightRider dne 18.09.2014 18:54
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Adrian_S
MightRider napsal:
A Karliah? Někteří to neví, ale je to vnučka Barenzie.


No.. tak teď jsi mě dostal! Wink Musím se stydět, tohle jsem nevěděl a ani by mě to nenapadlo.. Tím pádem to teda mění situaci.. Víte.. trochu se přiznám, Karlia se mi líbí.. *.* Pěkná postava, vlídný hlas.. škoda, že nejsem ve Skyrimu a nepoznal jsem se s ní blíže.. Třeba bychom byli parťáci.. Smile

STOP! Moment.. to je zase něco jiného.. Grin

Zkrátka, díky za vysvětlení...

EDIT: K trpaslíkům:

No.. já se dočetl (kdysi dávno), že průměrný trpaslík se dožívá 120 - 150 let. Pokud víc, tak to musí být asi opravdu fantazie...
Upravil/a Adrian_S dne 18.09.2014 00:00
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
BadWolf
Zajímavá diskuze se tu vede, sic většinu už jsem věděl.

Ke Karliah... Co jsem googlil tak s vlasama je to v pohodě, ale když ona pořád nosí tu kápi... a vypadá pak děsně GrinGrin
Nehledě na to že mám neskutečnej odpor ke Slavíkům (asi největší odpor co k nějaký frakci ve Skyrimu mám), protože podle mě naprosto zničili můj oblíbenej cech.
A ta jejich zbroj není nic moc Grin (#hipsterBW GrinGrin)
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
MightRider
BadWolf napsal:
Zajímavá diskuze se tu vede, sic většinu už jsem věděl.

Ke Karliah... Co jsem googlil tak s vlasama je to v pohodě, ale když ona pořád nosí tu kápi... a vypadá pak děsně GrinGrin
Nehledě na to že mám neskutečnej odpor ke Slavíkům (asi největší odpor co k nějaký frakci ve Skyrimu mám), protože podle mě naprosto zničili můj oblíbenej cech.
A ta jejich zbroj není nic moc Grin (#hipsterBW GrinGrin)



Co se ti na nich nelíbí? Grin
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
EldeR
Asi to co spoustě lidí..... že Slavíci sou na elitu zlodějů kapánek trapný.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Tak co? Jaký očekáváte výsledek Skotského referenda?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
MightRider
Já doufám, že zůstanou připojeni. Zase s něma bude práce...
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
BadWolf
Naga: Očekávám stejný jako co vím byl při tom hlasování vždycky - zůstanou připojení. Asi je to pro ně i lepší, ale je to jejich věc, do toho jim kecat nebudu Grin

MightRider: No, víceméně jak říkal EldeR. Taky mě štve jak se do toho bere Nocturnal. Slavíci si klidně můžou mít kult Nocturnal, a můžou si být trapný jak chtěj, klidně i jako členové Cechu. Ale Cech je Cech. Kdyby (Mercer se jmenoval?) Cech neokrádal tak i přesto jakej to byl mrzout a vůbec bych ho tam viděl mnohem radši.
Sic to tam technicky vede Dovahkiin... ale stejně...
Kdyť...
KTEREJ ZLODĚJ BY SAKRA VRÁTIL SKELETON KEY?!
I když já ho třeba ani nepoužil, páč už od Oblivionu si stojím na to že jsem naprostá třída v páčení (i když pravda, u těších zámků to chce trochu víc času, ve Skyrimu to taky jde hůř než v Oblu a občas i klidně nějakej ten paklíč nechám zlomit a pokud mám zalehlý uši jde to mnohem hůř, nadruhou stranu pokud nemám tak to jde dát i poslepu Grin A jo, právě se neskutečně vychlubám GrinPfft) ale tak to co nevyužiješ prodáš Grin Ale jako... vrátit ho... VRÁTIT?
KTEREJ
ZLODĚJ
SAKRA
VRACÍ
VĚCI
???

Sorry, asi jsem se nechal unést Grin A nakonec jak na to koukám tak ten příspěvek ani není moc přesvědčivej a může znít i hloupě. Takže prostě věz že stačí vědět že mě Slavíci neskutečně se*ou *).
(neserte mi svoje kulty do mýho oblíbenýho Cechu, děkuju ◕‿‿◕)**)

*) když já něco cenzuruju tak víte že je to tak tvrdá urážka která kdyby byla napsaná tak schodí celosvětově servery na pár hodin Grin
**) Do DB to zas samozřejmě patří Grin Ale do Cechu mi to nedávejte Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
MightRider
BadWolf napsal:
Naga: Očekávám stejný jako co vím byl při tom hlasování vždycky - zůstanou připojení. Asi je to pro ně i lepší, ale je to jejich věc, do toho jim kecat nebudu Grin

MightRider: No, víceméně jak říkal EldeR. Taky mě štve jak se do toho bere Nocturnal. Slavíci si klidně můžou mít kult Nocturnal, a můžou si být trapný jak chtěj, klidně i jako členové Cechu. Ale Cech je Cech. Kdyby (Mercer se jmenoval?) Cech neokrádal tak i přesto jakej to byl mrzout a vůbec bych ho tam viděl mnohem radši.
Sic to tam technicky vede Dovahkiin... ale stejně...
Kdyť...
KTEREJ ZLODĚJ BY SAKRA VRÁTIL SKELETON KEY?!
I když já ho třeba ani nepoužil, páč už od Oblivionu si stojím na to že jsem naprostá třída v páčení (i když pravda, u těších zámků to chce trochu víc času, ve Skyrimu to taky jde hůř než v Oblu a občas i klidně nějakej ten paklíč nechám zlomit a pokud mám zalehlý uši jde to mnohem hůř, nadruhou stranu pokud nemám tak to jde dát i poslepu Grin A jo, právě se neskutečně vychlubám GrinPfft) ale tak to co nevyužiješ prodáš Grin Ale jako... vrátit ho... VRÁTIT?
KTEREJ
ZLODĚJ
SAKRA
VRACÍ
VĚCI
???

Sorry, asi jsem se nechal unést Grin A nakonec jak na to koukám tak ten příspěvek ani není moc přesvědčivej a může znít i hloupě. Takže prostě věz že stačí vědět že mě Slavíci neskutečně se*ou *).
(neserte mi svoje kulty do mýho oblíbenýho Cechu, děkuju ◕‿‿◕)**)

*) když já něco cenzuruju tak víte že je to tak tvrdá urážka která kdyby byla napsaná tak schodí celosvětově servery na pár hodin Grin
**) Do DB to zas samozřejmě patří Grin Ale do Cechu mi to nedávejte Grin


Ou, tady je někdo vysazený na Slavíky stejně jako já na Říši Smile. Ano, v tom něco bude, ale nezapomínej, že Nocturnal je daedrická paní, která po celé léta cechu smůlu přinášela. A Paklíč je takový její klíček ke všemu. Proto ho chtěla vrátit. Ale soucitím s tebou. Je tročku divné, aby zloděj někomu něco vracel.. Grin
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Whirt
BW: Náhodou já sem byl linií v Cechu zlodějů úplně nadšenej a ačkoliv podle tebe nemá zloděj vrátit jedinou věc, tak Cech zlodějů jako takový měl vždycky určitou čest a lišil se od ostatních zlodějíčků tím, že byl prostě profi.
Sice už je to víc jak rok, co jsem slavíky dohrál, takže si to téměř nepamatuju, ale neměl náhodou Skeleton key co dělat s tím, že se zlodějům moc nedařilo? Navíc... Kdo by chtěl sklidit hněv od daedrické princezny za to, že jí nevrátil klíč Grin
 
LordeS
Sice má BW pravdu, ale přísloví říká: " Zloděj, který okrade zloděje, je mu odpuštěno na 1000let." Grin

Nee, já se bál, aby se mi paní Nocturnal nechtěla mstít Grin Grin
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Whirt
I love those creepy faces.
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/544130879094632575/960F2D9F4570EC48D3C85EA057FD2A867CBF5C20/1024x576.resizedimage
 
BadWolf
Msta Nocturnal?
Two Words:

XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
Cech Zlodějů ve Skyrimu jsem moc neřešil. DB nebylo špatné, ale i tak byly obě linie podle mě lepší v Oblu.

Vlastně co do příběhu mi přišlo lepší v Oblu úplně vše, krom hlavního děje, který pro mě měl lepší Skyrim.

Ale jednu věc ještě musím Skyrimu nechat - questline Družiníků. Byly to první questy ve Skyrimu vůbec, co jsem dělal, a nikdy nezapomenu, jak jsem během prvního gameplaye přišel v noci k Jorrvaskru, nad ním byla prastará kovárna a polární záře se na ten výjev snášela jako pestrobarevný šátek od bohů. A na pozadí ty famózní hory... To byl krásný herní zážitek Smile

EDIT: Matte, jakožto velký fanda The Office (UK i US) moc chválím tvůj Dwightí avatar! Smile
Upravil/a nagasadowcz dne 18.09.2014 23:31
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Adrian_S
Ke Slavíkům a vracení věcí majitelům:

Vzpomeňte si, co říká Vex, když si jdete pro úkol "Vloupačka"..

"V podstatě jsme ten předmět již jednou ukradli, ale opět se nějak dostal do jiných rukou. Proto si nás objednal klient, abychom mu NAVRÁTILI majetek.." (nebo tak nějak to je)..

Takže, ještě jednou... KDO ŽE TO VRACÍ MAJETEK? Grin

Odpověď


Ke Slavíkům: Ono, je na tom něco, že je to trochu s nima přehnané, ale nějaké zakončení to muselo mít, ne?

nagasadowcz napsal:
Tak co? Jaký očekáváte výsledek Skotského referenda?


Když tam není William Wallace, tak mě to nezajímá.. Vážně..
Upravil/a Adrian_S dne 18.09.2014 23:54
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Cech Zlodějů ve Skyrimu jsem moc neřešil. DB nebylo špatné, ale i tak byly obě linie podle mě lepší v Oblu.

Vlastně co do příběhu mi přišlo lepší v Oblu úplně vše, krom hlavního děje, který pro mě měl lepší Skyrim.

Ale jednu věc ještě musím Skyrimu nechat - questline Družiníků. Byly to první questy ve Skyrimu vůbec, co jsem dělal, a nikdy nezapomenu, jak jsem během prvního gameplaye přišel v noci k Jorrvaskru, nad ním byla prastará kovárna a polární záře se na ten výjev snášela jako pestrobarevný šátek od bohů. A na pozadí ty famózní hory... To byl krásný herní zážitek Smile


Já ti nevím. Družníci mě vůbec nezaujali, byli nemastní neslaní. Jediné co opravdu stálo za to bylo zpracování "cechovní budovy a okolí".
Jinak cech zlodějů se mi tedy zamlouval více ve Skyrimu. V Oblivionu byl takový plochý. Začátek, který se mi pro změnu nelíbil ve Skyrimu, měl ale svoje tajemné kouzlo. Ale z toho dění v Oblivionu ohledně Grey Foxe - jak o něm všude všichni mluvili - jsem měl pro příběh mnohem větší očekávání a ono se to tak nějak všechno rozplynulo v nicotu.
Linii mágů v Oblu a Skyrimu si nedovolím srovnávat, přijdou mě diametrálně odlišné, ale ani jedna není špatná.
Upravil/a Whirt dne 19.09.2014 00:02
 
Adrian_S
Whirt napsal:
Já ti nevím. Družníci mě vůbec nezaujali, byli nemastní neslaní. Jediné co opravdu stálo za to bylo zpracování "cechovní budovy a okolí".


Souhlas.. Taky jsem si říkal, že to bude něco "extra".. být v družině bojovníků, likvidující bandity a lotry.. A ono jen furt "nějaká šelma", rádoby cosi najít apod.. A teoreticky, s hlavní linií to nemá nic společného.. Třeba takový cech zlodějů a mágská univerzita ano (musíte tam jít).. Kdybyste nepotkali bojující skupinku s obrem u města nebo se to nedozvěděli od hospodské, tak o ně ani nezakopnete...

Což je škoda Sad
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Adrian_S
MightRider napsal:
E: Ještě se opravím. Elrond nebyl Lesní elf, ale vznešený, pardon. Lesní byl např Legolas.


Takže Tolkien vytvořil Thalmor dřív, než kluci z Bethesdy...

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTu8MbmLXmFDMIS9COZYRdRmGj7DY8_f8mFd8ZdbvoEgDBqVmhY
"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
nagasadowcz
Pravda, co mi skutečně utkvělo v paměti je ten začátek, jak jsem ho poslal. Ale i tak se mi ta questline líbila. Třeba ten pohřeb v noci, to bylo taky magické...

No a jinak - tohle mě naprosto dostalo: https://richardda...hristians/ Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Whirt
Vsadím se, že si to koupíš Grin

Mimochodem, mě zas dostalo tohle video - parodie na cinematic trailer na Diablo 3 Reaper of Souls (mám odtud i ten obrázek v podpisu).
YouTube Video
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5701 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7509 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist