Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
LordeS
hRDLA napsal:
Ha, madbrahmína už jede.

Madbrahmina stojí za starou bačkoru. Tamní "moderátoři" kašlou na nové členy, jejich názory jsou nejlepší, neodpovídají na PM natož na emaily. Podobní retardi jak na zombies.4fan.cz. Alespoň tak tomu bylo před pár lety. Moje povídka jim leží už víc jak 5let v emailu a dodnes jsem nedostal odpověď.



Ohledně novinky, souhlasím s velectěným Ligosem. Pokud někdo nesouhlasí s rozhodnutím adminů, nechť kontaktuje je nebo SA pomocí PM a né podobnejma pí*ovinama jako v komentech. Pokud zde nebudou zasahovat a Online hrát nebudete....tak to ku*va neřešte...
Upravil/a LordeS dne 14.01.2014 10:30
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
hRDLA
Další co neví.

Co se týče madbrahminy tak to není pravda. Stačí se jen nestydet a nikdo na tebe kašlat nebude. Na všechny PM mi odpověděli, možná by bylo záhodno zjistit jestli je ten email vůbec funkční. Jediný problém co.bych viděl je že jsou dost upřímní a to dost lidí nedokáŽe zkousnout no.

Mopi: No to jsi Grin hlavně že jsem se radoval tu i na chatu co? Grin
Upravil/a hRDLA dne 14.01.2014 11:08

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
Další co neví co?
Upravil/a Ligos dne 14.01.2014 11:08
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Nic a myslí si že dokáže situaci zhodnotit na základě jedné novinky.

BTW: Sem na mobilu tak když tak sorry za překlepy.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
EldeR
Ale tady je veselo ..... Shock

Ještě chvíli a začnu přemýšlet o tom, že se něco málo naučím a založím si vlastní fórum, kde bude jen nekonečná, hry, žádný moderátoři a dostanou se tam jen lidi, kterým to dovolím Grin Grin

Kdysi někdo moudrý pronesl "Chceš li poznat člověka do rukou dej mu moc" a já dodávám "a pak možná začneš volat o pomoc"

Osobně nemám s ničím problém, ale jak začne někdo lízt sem a trollit, tak se hrozně nas*ru..... ať už to bude řadový člen, nebo moderátor čí podobný "nadčlen"
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
LordeS
hRDLA napsal:
Nic a myslí si že dokáže situaci zhodnotit na základě jedné novinky.

BTW: Sem na mobilu tak když tak sorry za překlepy.


Boha, uražená dušička, co se vrátila po nějaké "strašně strašné" křivdě a hned si myslí, že se kolem ní točí celej svět...
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
hRDLA
Cože co??

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
PrincessLeia
Nebudu se zapojovat do debaty, protože tu začíná být trochu dusno a já nevím o co jde Smile

Ale chtěla bych úplně mimo OT prokázat velkou úctu a poklonu směrem k Ligosovi, protože ten Skyrimský průvodce, na který jsem čerstvě narazila (protože jsem to zde dlouho nenavštěvovala) je naprosto jedinečné dílo a nemohu se dočkat, až jej pročtu tak pořádně, jak si maximálně zaslouží.
Tímto díky mockrát Smile

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Ligos
hRDLA napsal:
Nic a myslí si že dokáže situaci zhodnotit na základě jedné novinky.

BTW: Sem na mobilu tak když tak sorry za překlepy.


No a co kdybys místo mudrování osvětlil nám, nicnetušícím, o co tedy vlastně konkrétně jde? Jediné co vím je, že spolupráce, která má být navázána, je s webem, který tento web nějakým způsobem pomlouval a špinil. Nic konkrétního mi bohužel zatím nikdo neřekl, namísto toho se každý chová dotčeně a chrlí rozumy...
Tím pochopitelně nechci nic znehodnocovat , jen by mě zajímalo, jak to je. Ať víme.


PrincessLeia napsal:

...Ale chtěla bych úplně mimo OT prokázat velkou úctu a poklonu směrem k Ligosovi, protože ten Skyrimský průvodce, na který jsem čerstvě narazila (protože jsem to zde dlouho nenavštěvovala) je naprosto jedinečné dílo a nemohu se dočkat, až jej pročtu tak pořádně, jak si maximálně zaslouží.
Tímto díky mockrát Smile[/i]


Ó, děkuji mnohokrát! *.*
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
jo to by asi nebylo od věci, aby bylo jasný, co za tou nevraživostí stojí ...Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Zdravím všechny, a už zase půjdu, protože jsem tu kvůli přijímačkám moc nepobyl a teď nemám moc tušení, co se tu stalo a fakt nemám chuť v tomhle spěchu řešit...
 
nagasadowcz
Čau všichni. Děkuji moc držákům palců, pomohlo to. Otázka byla dobrá a vypadá to velmi slušně. Dnes večer či zítra dopoledne bych měl mít výsledky a nijak se jich neobávám Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Blahopřeji, Nago! Jsem ráda, že ti to dobře dopadlo Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
BadWolf
Já už to odmítám řešit, taky mě nebaví se pořád hádat. Svůj názor jsem vyjádřil, ať je jakkoli stupidní. A jak říkám, klidně si mě za něj odsuzujte jak chcete (já už to tak polovičatě očekávám...).
Takže pokud nám sem fakt nezačnou lízt tak se o tom prostě už nebavím. Tečka, šmytec.

Co se týče toho "Proč to vlastně probíráme veřejně?".. No, to je podle mě opravdu špatně. Máme být komunita, sakra. A zatím to spíš vypadá jak kdybysme byli rozdělený na normální uživatele a běžný "život" moderátorů (nevím jak jinak to říct) a pak na moderátorskej kroužek. Jasně, je spousta věcí který nemá smysl řešit s ostatníma, ale to poslední mi například příjde děsná zákeřnost. Se ani neřeklo těm osobám co na tom pracovali.
Příjde mi to prostě... no, jako kdyby byla parta dělníků a co by měli dům skoro postavenej tak by přišel jejich vedoucí a bezeslova by to zboural, že prý pošle materiál na jinou stavbu. Sorry, ale tohle mi prostě příjde naprosto... nevím jaký slovo sem dodat... Ale asi jste mě pochopili.
Takže určitě by stálo za to něco s lidma řešit, oznamovat, možná se i ptát na názor a ne jen jim to předhazovat se slovy "Deal with it."

Jo, a může mi někdo vysvětlit PROČ byl Mike tak děsně naštvanej? To totiž naprosto nechápu... (to myslím naprosto upřímně a nijak útočně, já to prostě nepochopil)

BTW: Nevím samozřejmě jak to hRDLA myslel, sám to pořádně neobjasnil, ale já jsem to jeho "starší důvěryhodní členové" nepochopil jako že starší členové jsou důvěryhodní ale že starší členy znáte dostatečně dlouho abyste si mohli říct jestli jsou důvěryhodní.



EDIT: Naga, Tas, Whirt: Ale tak já bych vám držel palce pořád, ale jak víte, já vám držím ocas WinkGrin
https://imagizer.imageshack.us/v2/308x204q90/19/6sjt.png
Upravil/a BadWolf dne 14.01.2014 14:54
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Nago, taky blahopřeju Smile

BW: Dík Grin

Jinak k tomu co jsi napsal: Osobně takové to řešení věcí za zády nemám rád, především potom se skoro neúčastním obyčejných diskuzí v moderátorské sekci, které by se hodili být i v Nekonečné. Nechci být nevděčný, ale když jsme s Diegem pečovali o web sami, valnou většinu věcí uživatelé věděli dopředu a mohli do rozhodování zasahovat. Spoustu věcí jsem rozhodoval na tom, co si ostatní mysleli, že je nejlepší, protože kdyby člověk všechno šušnil pro sebe, tak by to nebylo zrovna šťastné...
 
Mahoney
Nemá se k tomu smysl ani vyjadřovat už, jednalo se tady o nás bez nás a naše slovo nebo to, co k tomu řekneme stejně nikoho očividně nezajímá Grin.
 
hRDLA
BadWolf napsal:
Já už to odmítám řešit, taky mě nebaví se pořád hádat. Svůj názor jsem vyjádřil, ať je jakkoli stupidní. A jak říkám, klidně si mě za něj odsuzujte jak chcete (já už to tak polovičatě očekávám...).
Takže pokud nám sem fakt nezačnou lízt tak se o tom prostě už nebavím. Tečka, šmytec.

Co se týče toho "Proč to vlastně probíráme veřejně?".. No, to je podle mě opravdu špatně. Máme být komunita, sakra. A zatím to spíš vypadá jak kdybysme byli rozdělený na normální uživatele a běžný "život" moderátorů (nevím jak jinak to říct) a pak na moderátorskej kroužek. Jasně, je spousta věcí který nemá smysl řešit s ostatníma, ale to poslední mi například příjde děsná zákeřnost. Se ani neřeklo těm osobám co na tom pracovali.
Příjde mi to prostě... no, jako kdyby byla parta dělníků a co by měli dům skoro postavenej tak by přišel jejich vedoucí a bezeslova by to zboural, že prý pošle materiál na jinou stavbu. Sorry, ale tohle mi prostě příjde naprosto... nevím jaký slovo sem dodat... Ale asi jste mě pochopili.
Takže určitě by stálo za to něco s lidma řešit, oznamovat, možná se i ptát na názor a ne jen jim to předhazovat se slovy "Deal with it."

Jo, a může mi někdo vysvětlit PROČ byl Mike tak děsně naštvanej? To totiž naprosto nechápu... (to myslím naprosto upřímně a nijak útočně, já to prostě nepochopil)

BTW: Nevím samozřejmě jak to hRDLA myslel, sám to pořádně neobjasnil, ale já jsem to jeho "starší důvěryhodní členové" nepochopil jako že starší členové jsou důvěryhodní ale že starší členy znáte dostatečně dlouho abyste si mohli říct jestli jsou důvěryhodní.



+1

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
@Whirt: Však to je přesně to, o čem jsem v příspěvku mluvil. Taky se mi to takhle dvakrát nelíbí...

Co přijímačky vlastně? A co vy, holky (Tasi a Leia), jak jde zkouškové? Konečně mám čas tu trochu pobýt Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
@Whirt ... však tak by to mělo asi fungovat v případě komunity, nebo alespoň její části, která se tady běžně vyskytuje, pokud pominu ty davy uživatelů, kteří jsou pouze registrovaní, nebo se za celou dobu co tady jsou zmohli akorát na jednu-dvě otázky typu Esbern.

Mimochodem docela by mě zajímalo, co je s tím "Projektem Temné dny" ..... sice hezký, že tady máme jednoho moderátora navíc, ale jedno krátký video ..... to teda není moc velká sláva Grin A proto třeba taky lidé koukají na množství moderátorů všelijak .... Grin

P.S. Vítej zpět Nago Wink
Upravil/a EldeR dne 14.01.2014 16:24
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Ještě bych k celé záležitosti spolupráce s druhým webem rád dodal, že my moderátoři jsme nebyli informováni o nic lépe než vy. Jen nám to přišlo o den dřív PMkou, abychom mohli SA nahlásit, kdo se chce prokjektu účastnit a kdo ne. Díval jsem se do mod. sekce a nic takového tam nebylo nadneseno. Byli jsme informováni stejně jako ostatní, jen o den dříve, abychom se mohli každý vyjádřit, zda máme zájem o práci na druhém webu, kde by nám byl zařízen moderátorský post. Takže cítíte-li se tu někdo nějak vyčleněně a máte pocit, že my modi jsme nějaká vyšší kasta lépe informovaných, mýlíte se.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist