Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Změna oblečení pro následovníky
Pavelev
Někde tu byl dotaz na změnu oblečení pro Lýdii. I mě tohle zajímalo, protože ať jsem jí oblékl do jakékoliv zbroje, po čase stejně nosila výchozí zbroj. Tenhle mód Change Follower Outfits file:///H:/Nov%C3%A9%20m%C3%B3dy/Change%20Follower%20Outfits/Change%20Follower%20Outfits%20at%20Skyrim%20Nexus%20-%20mods%20and%20community.htm to skvěle řeší. Seberete jí její vlastní zbroj včetně zbraní a můžete si ji obleknout do čehokoliv chcete včetně těch sexy oblečení které se sice do hry nehodí ale musím uznat že jí to sedne. A to včetně všech následovníků , kterým už zůstane zbroj, kterou je vybavíte i když se s nimi rozejdete.
 
Readyxx
no nevim jak ostatni ale me to jde i bez modu ..jedine ,kdy si veme puvodni zbroj je pri navratu domu ale jak mile jdeme zase ven tak si tu novou utomaticky oblekne..jediny problem mam se zenou .. obleceni ji sice dat jde(pomoci kradeni) ale stejne si ji neoblekne.. takze ted chodi po dome nahata a pekne ji fouka na pekac .ale co je to nordka tak je na zimu asi zvyklaSmile
 
https://www.facebook.com/zdenek.hradil.71
Pavelev
Mně se Lydie líbí v tom nordském obleku, a jelikož ji nikam neberu tak takhle jí mám stále oblečenou pomocí toho dle módu. Nepotřebuji jí nikam brát, protože i když mám T3nd0s Skyrim Redone ták stále hra tvrdě postrádá obtížnost, takže společníky nevyužívám.
 
kosny666
Můžete sem prosím dát odkaz na ten mód a pokud možno né na Nexusu ?
 
KinimodLP
Mimo nexus asi moc módu neseženeš Smile Grin Jinak na YouTube je spousta videí o tom jak stahovat a instalovat z nexusu pokud nevíš jak na to. Omlouvám se že tě takhle poučuji pokud ti to vadí Svatoušek
 
Pavelev
Dlouho jsem tu nebyl. Za ten odkaz se omlouvám, domníval jsem se, že vás to hodí přímo na ten mód, když jsem ten příspěvek psal tak to fungovalo a dnes to zkouším a nejde to. Nevím, jak se vkládají odkazy. Ale stačí si otevřít - http://www.nexusm...om/skyrim/ - Search a do políčka File name zkopírovat název módu (Change Follower Outfits) . Nevím, proč to chceš hledat jinde, trošku si to komplikuješ. Jestli to najdeš jinde, bude tam to samí. Nehledě nato že většina módů má OPTIONAL FILES které potřebuješ podle toho, co ve hře máš nainstalované. Tady máš vše pohromadě. A pokud se v tom nevyznáš, tak to stačí napsat, tady ti hlavu nikdo neutrhne, od toho to fórum je. Jak píše KinimodLP tak mimo nexus toho moc nenajdeš.
Upravil/a Pavelev dne 06.03.2015 23:50
 
kosny666
S nexusem mám jedinej problém a to ten, že tam chtějí placenou registraci... nebo znáte někdo na to nějakej fígl ?
 
SuperHunter
Registrace je zdarma -_-
 
kosny666
Tak jsem to šel znova zkusit a jde to, nicméně jsem si prvně myslel, že musím nějakou z těch možností platby zaškrknout a nezkusil jsem pokračovat dál bez toho, takže vyřešeno Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
oblečení Skyrim - modifikace 9 08.09.2014 22:17
oblečení cechu zlodějů Skyrim - dotazy, návody,.. 10 11.05.2014 21:57
Samota - následovníci Archív zodpovězených dotazů 11 25.08.2013 23:39
Ohledně oblečení Skyrim - modifikace 5 12.10.2012 01:05
Oblečení/brnění pro mága Archív zodpovězených dotazů 5 30.12.2011 14:51
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5471 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist