Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Všichni mě nenávidí
Andre007CZ
Ahoj, hraji Skyrim bez datadisků atd. Prostě původní hru, ale teď se nemůžu dostat přes další questy, protože ať vlezu kamkoliv, tak mě všichni chtějí zabít i postavy se kterými mám questy řešit. Moje nemoc je sice vampirismus, ale nevím kde se nakrmit, i když v noci jsou všude stráže a nikam se neproplížím a navíc jsem v jednom questu zabil císaře, tedy jeho dvojníka za temné bratrstvo a už se nemůžu schovat ani ve městech, kde mě dřív vojáci chránili. Může mi někdo poradit jak pokračovat a zbavit se tohoto problému? Předem děkuji za odpovědi.
 
MightRider
Jestli chceš zůstat vampírem, zkus se proplížit na nějakou chatku vysát nějakého statkáře. Pak je tu příkaz tcai kdy NPC nebudou útočit. A nakonec tu je ještě možnost jít z kola ven. Tzn. kašli na upíry. Zajdi za Falionem (dvorní čaroděj Morthalu) a on ti poradí. Tím začne quest. Kdyby ti nějak nešlo se ho zeptat, tak se první nakrm a zeptej se ostatních, kde by ses mohl vyléčit Wink.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
EldeR
Je spousta míst, jako třeba lovecký kempy, nebo různý statky a samoty, kde se nechá bez větších problémů krmit, aniž by tě obtěžovali strážní. U každého města něco takovýho najdeš, takže bys s vampírismem neměl mít problém. Nebo ještě existuje ta možnost vyléčení.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Pavelev
Ahoj. To že tě všichni napadají je kvůli tomu císaři. Vrať se do Samoty, stráže tě hned napadnou, ale ty se nesmíš bránit a nesmíš v ruce držet žádnou zbraň a musíš mít ruce u těla. Stráže z bojem přestanou a budeš mít možnost buď jít do vězení a nebo pokud máš dostatek zlatých tak se můžeš hned vykoupit. Pokud na tebe budou stále útočit, nech ruce u těla a utíkej jim po městě, on tě nakonec nějaký zastaví a budeš mít tu možnost se vykoupit nebo do vězení. U mě to vždycky vyšlo. Pak tě už nikdo nikde nebude napadat. Pokud to nepůjde, dokonči quest za temné bratrstvo do konce kde zabiješ pravého císaře. Seskoč z lodi, kde zabiješ pravého císaře a utíkej směrem do bažin. Já jsem po zabití falešného císaře s těmi vojáky na mostě nebojoval a utíkal jsem do věže a pak přes to jezero směrem do bažin a tam mě chytl strážný a já se vykoupil.

Pokud se chceš krmit ve městech (pokud na tebe stále útočit), tak všichni spějí kolem 2 hodin v noci. Zkus si udělat lektvary neviditelnosti, vstup do města a hned použij lektvar a pokus se strážným utéct aby tě nenašli. Ale teoreticky by to mělo jít všude, nechat se zajmout jak jsem popsal víše.
 
MightRider
Pavelev napsal:
Ahoj. To že tě všichni napadají je kvůli tomu císaři. Vrať se do Samoty, stráže tě hned napadnou, ale ty se nesmíš bránit a nesmíš v ruce držet žádnou zbraň a musíš mít ruce u těla. Stráže z bojem přestanou a budeš mít možnost buď jít do vězení a nebo pokud máš dostatek zlatých tak se můžeš hned vykoupit. Pokud na tebe budou stále útočit, nech ruce u těla a utíkej jim po městě, on tě nakonec nějaký zastaví a budeš mít tu možnost se vykoupit nebo do vězení. U mě to vždycky vyšlo. Pak tě už nikdo nikde nebude napadat. Pokud to nepůjde, dokonči quest za temné bratrstvo do konce kde zabiješ pravého císaře. Seskoč z lodi, kde zabiješ pravého císaře a utíkej směrem do bažin. Já jsem po zabití falešného císaře s těmi vojáky na mostě nebojoval a utíkal jsem do věže a pak přes to jezero směrem do bažin a tam mě chytl strážný a já se vykoupil.

Pokud se chceš krmit ve městech (pokud na tebe stále útočit), tak všichni spějí kolem 2 hodin v noci. Zkus si udělat lektvary neviditelnosti, vstup do města a hned použij lektvar a pokus se strážným utéct aby tě nenašli. Ale teoreticky by to mělo jít všude, nechat se zajmout jak jsem popsal víše.


Já jsem ty penitky pobil kouzly. Jsou slabouncí Grin. Pak mě chytl strážný a stačilo být členem cechu zlodějů a mohl jsem se vykoupit, aniž by mi bral kradené věci. No každopádně toto mě vůbec nenapadlo, dobrý postřeh Wink.
http://steamsignature.com/profile/czech/76561198066457560.png
 
Pavelev
Rád jsem pomhl.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
!!! Den, kdy zas všichni budeme ONLINE !!! Pokec 161 30.08.2017 01:08
Vidění ve tmě Skyrim - obecně 4 28.09.2016 22:10
Riverwoodká nenávist Archív zodpovězených dotazů 15 05.11.2013 00:18
Starodávna kápě nejde vidět + septimy Archív zodpovězených dotazů 15 27.07.2013 23:53
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist