Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ukol najit svitky v Dawnguard
venivi
Ahoj lidi,mam menši problem s těmi svitky v dawnguardu. Hraju za upira /coz lituju/. no a ted mam za ukol najit dva svitky. Svitek krve a svitek draka. Svitek krve mam ale svitek draka za boha nevim kde hledat,jelikoz mi k nemu neukazuje ani sipka na mape jako u jinych questech. Mam lvl 26 a hlavni linii nemam dokoncenou. V hlavni linii jsem pred thalmorskym velvyslanectvym,pisu to proto kdyby nahodou ten hl.quest souvisel s temi svitkami v dawnguardu.
A muj druhy problem je s privolanim dunhevira, nebo jak se jmenuje ten drak z mohyli dusi. Cekam a cekam i 5 minut a jeho nikde.
Dekuji za rady a omlouvam se za pripadne chybi v textu,pisu z mobilu.
 
EldeR
Ad svitek: Svitek draka je v hlavní dějový linii.

Ad Dunhevir: mě to normálně šlo, kdekoliv ve volný přírodě. Zařvu někam před sebe a on se tam na tom místě zhmotní.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Avšak hlavní linii vůbec nemusíš rozehrávat, stačí se poptat na Magické univerzitě v Ledohradu toho jejich orkského knihovníka. Ten tě pak navede, jak postupovat dál. A pokud se chceš vyhnout vstupu na Univerzitu (já osobně jsem se tomu vyhýbal, protože ti to pak automaticky připíše další úkoly), existuje na to jeden fígl...

Jak najít další svitek:


Ad drak: musíš mít naučená všechna tři slova řevu a zařvat ne na oblohu, jak říká Elder, ale před sebe na volné prostranství na zem...
Upravil/a Ligos dne 02.10.2013 09:53
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Já nepsal, ať řve na oblohu, ale před sebe a že se drak na tom místě zhmotní. Myslel jsem samozřejmě na zem, protože mě napadlo že řve na oblohu a pak mu to nejde. Příště se pokusím být přesnější.

P.S. dík za tip, já doteď otvíral vrata univerzity přes konzoli abych se vyhnul svému přijetí do řad učedníků. Což je taky jedna z možností, jak se tam dostat.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Jo tak tady došlo k mému nepřesnému napsání věty - lépe by zněla takto:
musíš mít naučená všechna tři slova řevu a zařvat ne na oblohu, ale před sebe na volné prostranství na zem, jak říká EldeR...Grin
Tak jsem to myslel... Wink

Spíš jsem chtěl podotknout ta všechna tři slova. Já hlupák jsem se ho totiž pokoušel přivolat jen prvním naučeným slovem a taky jsem se divil, proč to nejde...*.*
Upravil/a Ligos dne 02.10.2013 14:21
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
venivi
Aha :-) tak u toho draka to je jasný. Mám naučeno jen první slovo a řval jsem na oblohu.
Stále však přetrvává můj problém s tím svitkem draka. Psalo se tady, že k tomu svitku teda hl.linii nepotřebuji a že ten svitek mi dá ten Urg gro šub - knihovník na ledohradské univerzitě. Jenomže já když k němu přijdu tak akorát jsem dostal quest šalidorová moudra a zůstali mi u něj na výběr tři otázky, první je co má na prodej a další dvě jsou nějaké klasické o jeho práci, s těmi jsem to zkoušel a nic, takže stále se s tím upírským questem nemužu dostat dál
 
Ligos
Mno tak se mrkni do spoileru, co jsem dával výše. Je tam rada, jak zízkat ten svitek přímo, aniž bys musel mluvit s knihovníkem...
Upravil/a Ligos dne 02.10.2013 18:25
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
venivi
jeee dík moc. jdu hned na to :-)
 
Ligos
Není zač, pak dej vědět, zda to pomohlo Wink
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
DynastyMan
Btw jak můžeš mít přivolání Dunhevira jen 1 slovo? Ten tě je naučí všechny 3 najednou a pak pokaždý, když ho přivoláš, tě učí 1 slovo od roztrhání duše
 
Starec
@DynastyMan prvé slovo ťa naučí v Mohyle duší, potom si ho musíš aktivovať, privolať ho a potom ťa naučí ostatné. Takže tak a nie tak ako ty popisuješ. Prvý krát ho musíš zavolať keď si v ohrození, najlepšie je vyprovokovať dákeho obra, cúvať pred ním a skúsiť ho zavolať.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
venivi
jo tak svitky uz mam,takze dik za radu a s tim drakem je to tak ze tam mam tri slova moci avsak pouze u jednoho je to slovo zvyrazneny,zbyle dve slova jsou sedive a je taky pravda ze jsem ho nikdy nezkousel volat v nebezpeci
 
Ligos
Není pravda, že ho musíš přivolat když si v nebezpečí, můžeš ho přivolat kdykoliv. Ale to už je fuk.

Vyřešeno, zamykám a přesouvám do archivu....
Upravil/a Ligos dne 02.10.2013 23:30
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dawnguard-questy po skonceni hlavnej linie a ine problemy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 06.05.2017 23:36
Svitky předků Skyrim - dotazy, návody,.. 7 08.11.2016 21:54
Schopnost pana upiru - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.10.2016 09:54
Vlhky dul - Dawnguard Skyrim - dotazy, návody,.. 1 30.09.2016 11:44
DAWNGUARD - Příběhy lovce upírů (komiks) » Skyrim - Váš svět 44 02.05.2015 21:05
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist