Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
EldeR
Mike napsal:
Tyjo, tady se to zase rozjelo.

Windows phone je docela ála Apple products, to jo no... systém je takřka stejný, přeci jen, přijde mi, že tam mám k dispozici víc free apps než v Apple store... Smile

Smile


Rozjelo ??? jedna stránka denně není moc rozjetý teda Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Je těžké otevřít prohlížeč bez naražení na Mika.
http://content.lolspots.com/YzQUpyARJ.jpg
 
EldeR
Tak o galaxii mu jde ..... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
Miku: Jsem s tebou Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
nagasadowcz napsal:
@Tasi: Já si to plánuju ponechat pro někoho, kdo mě naštve, a vnutit mu to při první příležitosti jako u nás vzácné finské lentilky Grin


To je hodně evil, když bude daná osoba očekávat něco sladkého... hodně ošklivé překvapení...
 
Mike
Whirt napsal:
Je těžké otevřít prohlížeč bez naražení na Mika.
http://content.lolspots.com/YzQUpyARJ.jpg

Júúúúú Grin Grin Grin

Mett: okaay Grin

EldeR: No.. to je vlastně pravda... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Musím říct, že s každou stránkou sílí moje naděje a mé Oko slídí po řádkách kódu těchto stránek Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
Musím říct, že s každou stránkou sílí moje naděje a mé Oko slídí po řádkách kódu těchto stránek Grin

To si ještě počkáš Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Chm... Lidi, mám takový problém. Dělám práci na přijímačky - příběh, který se bude skládat především z ilustrací. Avšak abych mohl něco nakreslit potřebuju příběh, tak ho právě píšu a nemám nikoho, kdo by ohodnotil jeho stávající podobu. Tak mě napadlo... Měli byste chuť na to mrknout?
Upravil/a Whirt dne 28.09.2013 23:55
 
Tasemnice
Jasně :-)
 
Leneren
Nám už jsi to ukazoval a vždy rád budu tvůj pokusný králík Grin
Aspoň co se povídek týče Smile
 
Whirt
No... Tak... Snad se to bude líbit.
Postnu to tady. Nebudu zbytečně zakládat nové téma Smile

Jen upozorňuju, že mě jde především o příběh s pozoruhodnými a tvořivými obrazy. Nesnažím se o nějaké literární dílo.
A taky ještě taková malá poznámka na okraj - toho názvu té země si nevšímejte - zatím je to jen pracovní, dokud se nedokutám k dokonalému názvu.



Začátek, víc zatím nemám...


Dál se rozhoduji, mezi dvěma možnostma, které by mohl Hrdina udělat, takže v nejbližší době to dopíšu...
Upravil/a Whirt dne 29.09.2013 00:55
 
Mike
Kdybys nebyl proti Apple, tak bych ti i řekl, drahý Whirte, že se mi to i líbí... takhle se jen zeptám: kde máš awesome podpisovej banner? Hm? Frown Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
BadWolf
Jsem se nějak do toho Dead Space zažral... ale zas ho nezvládnu hrát bez Škorpa, takže jsem čistě odkázanej na to jestli je online a chce hrát Grin

BTW, zkoušeli jsme s Mopíkem Dead Space 3 coop, u první strašidelný chvíle utekla, takže kdyby jste si chtěli zahrát někdo jinej tak jsem volnej Grin

BTW2: Jo, já vím, já sem zas vůbec nechodím...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
scorpioncz
BadWolf napsal:
Jsem se nějak do toho Dead Space zažral... ale zas ho nezvládnu hrát bez Škorpa, takže jsem čistě odkázanej na to jestli je online a chce hrát Grin

BTW, zkoušeli jsme s Mopíkem Dead Space 3 coop, u první strašidelný chvíle utekla, takže kdyby jste si chtěli zahrát někdo jinej tak jsem volnej Grin

BTW2: Jo, já vím, já sem zas vůbec nechodím...
nj Grin Dead Space je návyková hra Grin ale sám bych to asi taky nehrál ... btw zjistil jsem proč se nebojíš když s někym voláš xD ten druhej většinou přeřvává tu strašidelnou hudbu a ty zvuky xD
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
nagasadowcz
@Whirt: Líbí se mi to, hlavně se těším na obrázky. Až budeš mít finální verzi, rád ti proklepnu gramatiku, aby to vše bylo richtig Smile

@Len: Ty si to tu pročítáš ve zdrojovém kódu? Rezzpekt, Neo Grin

@Tasi: No, když jsme teď v jedné hodině (Hry v jazykové výuce) hráli seznamovací hru a měli jsme si na papírek napsat oslovení, jakým chceme, aby se na nás po zbytek semestru naši kolegové obraceli, zvolil jsem "The Destroyer". Takže ano, evil to být musí Grin

@4FAN: Neee Grin Jsem zas rozjel Skyrim a řekl jsem si, že si projedu hl. dějovou linii, abych měl víc draků a tím pádem i víc kostí na dračí brnění. A u koho jsem se asi tak zasekl? No jistě, že u toho vola Esberna. Nechápu, proč to nejsou schopni řádně opravit ani u nejnovějšího patche :/
Upravil/a nagasadowcz dne 29.09.2013 14:42
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:

@4FAN: Neee Grin Jsem zas rozjel Skyrim a řekl jsem si, že si projedu hl. dějovou linii, abych měl víc draků a tím pádem i víc kostí na dračí brnění. A u koho jsem se asi tak zasekl? No jistě, že u toho vola Esberna. Nechápu, proč to nejsou schopni řádně opravit ani u nejnovějšího patche :/


To já zase prozměnu hraju tak, že sem ještě nevlez ani do mohyly pro spár.... prostě kašlu na hlavní dějovou linii a vesele se kochám krásou Skyrimu, nejčastěji v noci a přikrčen Grin Pohoda bez otravných draků. Stačí, že občas někde prudí upíři.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Mike: Myslím, že už podpis posloužil svému účelu Wink

Naga: Díky moc, ta oprava gramatiky by fakt pomohla. Přece jenom nejsem žádný El Maestro Grin

Mimochodem, zde je nová část:
 
nagasadowcz
OK, pak mi to pošli v celku PM a já ti na to kouknu Wink Zatím je to dobrýýý.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Ligos
EldeR napsal:

To já zase prozměnu hraju tak, že sem ještě nevlez ani do mohyly pro spár.... prostě kašlu na hlavní dějovou linii a vesele se kochám krásou Skyrimu, nejčastěji v noci a přikrčen Grin Pohoda bez otravných draků. Stačí, že občas někde prudí upíři.....


Jsi můj člověk! Hlavní linii jsem hrál třikrát, ale nyní to dělám stejně. Draci mi lezli krkem... (Kdyby se objevovali jednou za herní týden, tak neřeknu, ale draků bylo víc, než kolčaváků v opuštěným sklepě Grin )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4651 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7330 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist