Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Moje recenze na skyrim
stranghels
Takze já jsem už skyrim přesel uz asi 3xmel jsem hotovy vsechny ukoly auz se mi ukoly sami generovaly,,,po grafické stránce vypadá hra užasně ale jedna vec me na grafice zaráží a to jsou stíny které jsou úděsné,kostrbate a sekaji se a obcas se pred vama posouva nejyk pruhovany stin,,,chtěl bych poukázat na hromady bugů díky kterým jsem se nervoval diky tomu mi to hru znepříjemnilo takze bych diky tomu hru hodnotil na 50% prože nekteré ty bugy co se mi za tu dobu vyskitly byli oprvdu úděsné,kvůli některým jsem musel hru přeinstalovávat nebo hru načíst o 12 hodin zpět,,,chtěl bych poukázat i na děsnou logyku npc...jak v nejakym kabátu bez zbroje s díkou se vrhají vstříc drakovy nebo upírovy a pak za vteřinu chcípnou,,díky tomu pak zbytečně ztácíte obchodníky,,když bethesda nedokázala vyřešit měla aspoň jako u npc u kterých jsou ukoly ze dkyzž umřou kleknou si na zem a za 10 verin vstanou tohle me opravdu štvalo že mi chipaly obchodníci logyka tech lidi je ipravdu strašná jak se vrhaj silene do boje jak silenci,,pak bych chtěl sem napsat pár bugů co me opravdu štvalo a díky některým jsem nemohl pokračovat v úkolech...

-jdu po mostě a uvíznu uprostřed mostu
jsem v nějaké jeskyni a v kleci je nějaký mrtví bandita a
krouti sebou a hází se strany na stranu
-našel jsem postel na ní někdo spal a nad tou postelí byla deska stolu takže ten člověk spal urstřed pod tou deskou
-plnil jsem ukol u cechu zloějů že jsem měl zmlátit nějaký 3 týpky a kdyz jsmese prali pestma typek vykrikl vytahl diku a zacal do me zurive mlatit dýkou a šli po mě dokonce i stráže
-byl jsem upír když jsem nasadil kapi cechu zlodějů kápě nebyl videt bylavidet jen plešatá hlava
-při některých úkolech se mnou lidi nekteli mluvit a nešl úkol dokončit
-lidé oprakují pořád ty samé věti dokola a stači jen když stojíte vedle nich tak porád opakují tu samou větu-pořád co cheš co potřebuješ,mluv rychle co cheš mluv rychle co chceš kdyz stojite u očarovacího aparátu enkdo vydel váas stojí je to opravdu otravné--
-úkol se vám zasekne a neukazuje se žádna šipka ani indicie k misi a nevíte co dělat i když by se neco ukázat mělo ale nic se neobjeví a,,,
jako upíří pán nemůžete projít skrz dveře
-lidi mizí ve dveřích jako duchové
pekne pitomě je udělané to tahaní za páky nebo řetězi mohla by u toho být animace jak za tu paáku zatánete to samé s pářátem který se sám zasune,,můžete miít u sebe hromadu věcí ale není vidět kde ty věci máte postava by mohla miít aspon ruksak,,,,lidi kdyz zametají vytáhnou zpoza zad koště ale není vidět odkud toho koště vytáhnou to samé i s motičkou,,,
jak je možné že když ve městě zabiju draka kostra za 3 dny zmizí ale nikdy nejzjistím jak se dostala přič
-lidská mrvola lezí na zemi už týden a lidi pořád jé mrtvola
ve skyrimu nejsou záchody
lidé maji ksychty jak prasata
lidé a strázě maji děné komentáře a některé opakují pořád dokola a nekteré opakují všichni jakmile k nim přijdu
-postava vůbec nemluví nevím proč ale je jak něma asi komunikuje telepaticky je divné že u zkalínače zaklínač mluví



celkově prostě je když to tak řeknu 6 gygabajtova sračka narozdíl od 18 gb zaklinace je skyrim prostě nicka v zaklinaci jsem si nevšiml zadné chyby tvůrci skyrimu museli být bud naprostí debilové nebo dementi který neumejí tvořit pořádné hry nebo lenoši kterí udělaji naprosto chudou hru s hromady nedostatků chyb a neustále se opakujicích stejných věci které děláte pořád dokola lidé ve hře jsou naprosto tupí...také bych chtěl poukázat na to že bandita a bandita nájedník mají uplne stejnou zbroj ale bandita nájezdník je odolnej jako by měl dračí zbroj to s těma zbrojema a zbraněma je hodně velký nedostatek jak může být jiný bandita se stejnou zbrji i zbraní a to ocelovou nebo železnou 50x silnější nez bandita a nechápu jak mág bez věcí může házet jedno kouzlo za druhým když vy s max ničením byste hodily max 5x kouzlo co hází oni is 600 manou to je naprosto nedomyšlené to samí že nemají banditi ani magové vylepšený věci ani veci na odolnost vůči magii ani vůči ivlumů ani na posílení boje apřestou jsou tak silný se stejným vecma jako slabši jednotky to je naprosto nemyslitelné-----skyrim největší hovadina na světě
 
hRDLA
To se nedá číst, nejdřív tam dej čárky, tečky a velká písmena a možná tě tu někdo bude brát vážně.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Ty vole, některý ty věci jsou NAPROSTO stupidní. Jak by asi mohla mluvit postava? Víš proč Zaklínač mluví? Protože je to daná postava, zatímco ve Skyrimu si tvoříš svoji vlastní, rasu, vzhled, a to všechno by se mělo odrážet na hlasu, ale to prostě nejde. Jinak, většina těch věcí nejsou bugy (a navíc, nezmínil si ani jeden bug kvůli kterýmu by to chtělo reload nebo reinstal, evidentně se ani neumíš juknout na net pro řešení) ale zapříčinil sis je vlastní blbostí, dále asi neznáš význam slova logika, neumíš se koukat kolem sebe (ve Skyrimu je spousta záchodů...).
Už mě tyhle ignoranti co si myslí že jsou bůhví co pěkně serou... Nejdřív tu hru pořádně hraj, i když říkáš že si třikrát dokončil všechny úkoly vidím že jsi u té hry vlastně ani nehrál... A evidentně nevíš ani nic o RPG, nehledě na to že hRDLA má pravdu a fakt děsně se to čte.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Thall
suhlasim s vami neda sa to citat a ak si ju vazne presiel 3x tak akurat tak hlavnu dejovu liniu nic viac..... A aj to si myslim ze si pekne odflakol
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
EldeR
Obdivuju hRDLU s BadWolfem za to, že zareagovali tak slušně. Grin Tohle se vážně nedá číst. Vzhledem ke stylu psaní, pravopisným chybám a celkovýmu kontextu bych to viděl tak na 1-2 třídu základní školy a potřebu být důležitý při prezentování žebříčku špatných věcí na Skyrimu, který jsem už někde četl a pokud se nemýlím, tak to snad bylo na neopatchovanou hru.

Fascinuje mě odvaha někoho, kdo se bez trapných chyb asi ani nepodepíše, psát, nebo spíše opisovat nějaké přitroublé recenze. GrinGrinGrin

P.S. TOHLE JE TOTÁLNĚ MIMO MÍSU.... OBSAHEM I FORMOU Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Altazar
Tak toto je masakr Grin Opravdu všechna čest tomu kdo to přečte celé do konce. Tahle recenze je skutečně kopírování jiných.

Co se týče chyb jako je cukající se mrtvola, uvíznutí uprostřed mostu, chyby v texturách, tak to je celkem obvyklá chyba pro ty co mají Skyrim nastavený na vyšších detailech než je schopen jejich pc spolehlivě rozchodit. A nebo jsou to také někdy chyby v tom že je to warez verze.

Upíří lord může projít dveřmi, stačí s nim dosednout na zem a ne levitovat.
Spoustu bugů odstranili patche.

No já sám nejsem na gramatiku žádný expert, a píšu spousty chyb. Ale myslím že i prase by tu recenzi napsalo mnohem lépe.

Dám ti jednu radu do života. Už radši nepiš žádný recenze... Ale hodně čti a snaž se trochu v tom psaní.

Tohle je zřejmě ta nejhorší recenze co sem zatím na Skyrim četl. Pokud by někdo věděl ještě o horší ať dá vědět, rád bych se pobavil.
Neříkám že je Skyrim dokonalá hra. Ale pořád je to výborná hra, které se drobné chybky dají vytknout. Fanoušek TES musí být se Skyrimem velmi spokojen Smile
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
nagasadowcz
Nedal jsem to. Po přečtení reakcí nelituju.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SeveruS
No já to nakonec přelouskal a na konci mne napadlo jediné: proč jsem to nevzdal už po druhé větě..... Hrubek až je to neuvěřitelné a obsah samotný je o hovínku..... Angry
Začínám mít na sebe vztek za to, že na to vůbec reaguju..... Pff!
Víš co stranghels????? Ušetři nás jakékoli další akce a táhni si za tím svým Zaklínačem.......
DÍKY !!!!!!!!!!!!!!
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
METTALIC
Souhlasím s hRDLOU,BW atd....
Je pravda že si protiřečíš jednou říkáš že grafika je dobrá a potom říkáš že ksichty ve Skyrimu vypadaj jak prasečí jestli se ti nelíbí tak si stáhni mody na lepší ksichty. Stíny já se na stíny ani nedívam já si hru užívam momentálně jedu TES Arena o který bys mohl říct že grafika vypadá naprosto příšerně ale mě nejde o grafiku mě jde především o zážitek ze hry. Pokud ti přijde že lidi z Bethesdy jsou lenoši tak si s kamarádíčkama udělejte vlastní hru GrinGrin.
A to jak řikáš že Skyrim je 8GB sra*ka vypovídá o tvé veliké inteligenci typu 13letých bieber posluchaček (za prvé oprav chyby za druhé nauč se vyjádřit normálně tady nejsme na Facebooku a za třetí nějáký věty nedávají smysl!!!!!
Ano zaklínač je skvělá hra mám jí hodně rád ale nemůžeš srovnávat open world hru a hru která není niják rozlehlá (Zaklínač).
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Diego
Tak jsem se na fórum zastavil vložit pokračování mého příběhu a co nevidím...

Hrozné, hrozné, hrůzostrašné....
Tomu se ani nedá říkat recenze, tolik hrubek, chyb, většinou to nedává ani smysl...
Navíc je to ve špatné sekci.
Chlapče, popřemýšlej nad tím, co jsi napsal a zkus si to sám přelouskat, protože já dokázal přečíst jen pár vět.
Buď to uprav do čitelné podoby a vlož do správné sekce nebo to smaž.
Upravil/a Diego dne 12.05.2013 15:12
 
Ligos
Grin Jestli je toto recenze, tak já jsem svatý člověk Svatoušek

Kdybys radši místo hraní Skyrimu studoval český pravopis, udělal bys pro svět lépe...

Mimochodem, nejsi náhodou Vávra? Pfft
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
clown333
Jedna veta mi stačila Grin ... ako je vlastne možné že si tú hru prešiel 3x keď je taká ..hmm ..zabugovaná a otrasná ? Grin ... pekne dlho som nič také strašné nečítal ....
a to som iba prečítal komenty a prvú vetu Grin
Upravil/a clown333 dne 12.05.2013 16:00
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
fulo77
Ty kokso, to si to akože keď to napíšeš ani po sebe nepozrieš a neprečítaš?? Ak áno tak si potom zrejme dyslektik, dysgrafik alebo niečo podobné...
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
EldeR
No konec konců, jak tam píše, tak je to největší sračka a hovadina na světě, proto ji prošel 3X GrinGrinGrin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Třeba tím "prošel" myslí jako z jednoho konce Skyrimu na druhý... Tam, zpátky, tam. A je to. Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Altazar
Jestli on prošel Skyrim 3x se všemi úkoly tak mně narostou přes noc křídla, a budu létat. Opravdu je to trochu ujetý chlapík. No snad se příště zamyslí nad tím co píše. Je to smutné, když někdo takový se snaží být zajímaví a napíše takový blábol, který nejde brát vážně.
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
Starec
No koment, hovadina je to čo on napísal. Vymazať!

PS: nedá mi síce nedodať, že ja som nikdy nebol fanúšikom RPG-čiek, ale keď som náhodou pred dvoma rokmi naďabil na túto hru a začal ju hrať, tak som si uvedomil o čo som fakticky prišiel, keď som sa výlučne venoval titulom ako COD, NFS a podobným žánrom, čo som niekedy dohral za pár hodín, prípadne za deň - dva. ( hral som aj Zaklínača)
Som presvedčený, že tak ako každý, tak isto i ja som mal problémy zo začiatku, lebo fakt tých bugov bolo neúrekom, ale postupne s opravnými patch ich ubúdalo a môžem s kľudným svedomím prehlásiť, že patch 1.7 -1.8 tieto nedostatky úplne odstránil. ( veľa záleží aj na zostave PC)
Netvrdím naisto, ale si uvedomujem, že veľakrát som aj ja bol na vine, že sa mi hra niekde zasekla, lebo v snahe o vylepšenie textúr, oblečenia či zbraní atď., som do hry nasekal možné aj nemožné (kde aké neoverené módy) a výsledok bol pracné hľadanie, odstraňovanie a niekedy aj reinstal, ovšem nikdy som nenadával na autorov hry, skôr na seba a výsledok bol ten, že som sa viac začal venovať tomu, aby som pochopil štruktúru na akom základe je hra programovaná a ak už v konečnom dôsledku si niečo aj chcem v hre upraviť či vylepšiť, aby som hru nedodrbal, ale znej vyťažil čo sa len dá.
Des s kľudným svedomím môžem prehlásiť aj ja, že som ju komplet, prešiel tri krát, snáď až fakt na dobré ukryté lokalizácie, teraz ju hrám už po štvrté, s rôznymi vylepšeniami a snáď už budem môcť povedať, že som ju komplet dohral a zároveň sa teším na ďalšie pokračovania ( DLC-čka)
I keď hra zo začiatku mala dosť problémov, tak neľutujem tých pár ero čo som za ňu a za DLC-čka dal a do budúcna držím palce vývojárom a programátorom, nech takýchto a podobných titulov vyrobia čím viac.
Upravil/a Starec dne 13.05.2013 11:48
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
hRDLA
Ani prd, dát do oblíbených, ať je všem pro smích.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
SuperHunter
Na to se dá říct je jedno...http://www.mightykingdom.com/wp-content/themes/mk/images/Godzilla-Facepalm-godzilla-30354011-640-387.jpg
 
METTALIC
hRDLA: Už se stalo když mám špatnou náladu zajdu sem GrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4098 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist