Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Instalace DAWNGUARDU??
Kopac
Koupil jsem si origoš Skyrim - Dawnguard a pomocí produktovýho kódu jsem si ho chtěl na Steamu stáhnout.
Jenže se mi v záložce steamu "Games" žádnej Dawnguard neobjevil. Pořád tam mám jen základní Skyrim. Nemusím náhodou Skyrim odinstalovat a nainstalovat znovu a teprv potom se pokusit doinstalovat Dawnguard??
 
Sanued
To DLC sa ti okamžite stiahlo do Skyrimu. Nevytvorí ti to novú hru. Ak sa chceš presvedčiť či máš Dawnguard stiahnutý, zapni si Skyrim a v launcheri klikni na Data Files Wink
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Kopac
Sanued napsal:
To DLC sa ti okamžite stiahlo do Skyrimu. Nevytvorí ti to novú hru. Ak sa chceš presvedčiť či máš Dawnguard stiahnutý, zapni si Skyrim a v launcheri klikni na Data Files Wink


No tak jsem v menu Skyrimu (ještě před spuštěnim hry) kouknul do kolonky "Herní data" a Dawnguard tam mám zaškrtlej. Ale když hru spustim a začnu hrát od poslední uložený pozice, nevidim žádnou změnu, ani na mapě další kus světa neni Sad
 
Sanued
Až od 10 levelu ti stráže povedia o Dawnguarde alebo stretneš v hocijakom veľkom meste človeka čo pre Dawnguard verbuje ľudí, až potom sa začne ta dejová línia.
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
DynastyMan
+ s mapu žádný změny nejsou, akorát nový lokace a ty si musíš objevit..
 
Diego
Ptej se stráží a oni už ti vše řeknou. Musíš mít ale ten level min. 10.Wink
 
Kopac
Sanued napsal:
Až od 10 levelu ti stráže povedia o Dawnguarde alebo stretneš v hocijakom veľkom meste človeka čo pre Dawnguard verbuje ľudí, až potom sa začne ta dejová línia.


Funguje to! Moc děkuju Smile
 
Sanued
Není zač Wink
I used to be an arrow, but then I took an adventurer to the face.


Kľudne si ma pridajte, pokecáme, popaříme Grin
 
www.google.com
Mike
Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Requiem - The Roleplaying Overhaul instalace Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 21.10.2016 20:38
Instalace hry z CD přes steam Skyrim - dotazy, návody,.. 6 02.08.2014 21:10
Koupě dawnguardu? Archív zodpovězených dotazů 5 04.03.2014 00:16
Upír v dawnguardu Archív zodpovězených dotazů 6 28.02.2014 01:39
Instalace Archív zodpovězených dotazů 6 11.07.2012 11:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4088 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8052 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5475 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4650 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12489 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7329 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6223 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7419 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist