Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
MINECRAFT
Melkor
hrajete někdo? jak se daří v mc? pokec o mc...
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
nagasadowcz
no, už jsem to dlouho nehrál, ale zase se k tomu vrátím. nejvíc mě stejně bavil cretive mod, kde jsem si bez omezení stavěl, co mě napadlo. mám teď postavenou celkem zajímavou dřevěnou pevnost. nic extra, ale na první větší výtvor to není špatné. potřebuju ji ale ještě nějak zaplnit, je hrozně prázdná. až to bude jednou hotové, nahraju to, hodím na youtube a postnu link Wink
 
Melkor
ukaž screeny, a co takovej Skyrim sever u fakahedy?? že bych udělal?
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
nagasadowcz
no, to je taky dobrý nápad. pošlu sem ty screeny, možná ještě dnes. uvidím Smile ale původně měla být předlohou pro můj dřevěný hrad dračí síň ze skyrimu. vypadá to ale v závěru úplně jinak - zůstal jen koncept, tzn. budova má "kolonádu" (čti balkónek Grin).
 
nagasadowcz
no, nahrál jsem video, ale ten program stojí za prd. je to zrychlené tak na dvojnásobek, asi jsem to špatně nastavil. ve flv to bylo ok, ale v mp4 to jede zrychleně. zítra ještě udělám pořádnou verzi v dobré kvalitě a hodím to na youtube, pak sem dám link. prozatím provizorně zde: http://leteckapos.../154542556 (bez hesla Wink)
 
Honzas4400
Moc hezký, určitě sis s tim dost vyhrával, jen škoda že je to tak rychlý no. Jakej používáš texture pack ?
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Melkor
co říkáte na ten server? mám nebo nemám
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
flatoutik
Melkor napsal:
co říkáte na ten server? mám nebo nemám
To by nebylo špatné,ale kdo by to platil?
 
BigNord
Občas hraju
 
nagasadowcz
používám Misa's realistic TP. ten HD realistic se mi upřímně řečeno zdaleka tolik nelíbí. pokusím se někdy v průběhu dneška/zitřka udělat lepší video, ale nic neslibuju.
 
Chell
hele už ste v minecrafte niekedy stretly HEROBRINA? ja som si teraz založila novú mapu chvílu kukám na prázde okienko zo seedom a potom sa uškrniem a napíšem herobrine. pol hodku tam lietam kým nájedem more a potom si postavím podvodný domček a keď začnem stavať klietky na creeprov ozve sa mi tam ako by mi zombie trieskal na dvere!! a to aj keď si ich zničím tak to pokračuje!
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Thall
Hravate niekdo aj multiplayer? ak hej hravate na Scorpionse?
http://www.img.tpx.cz/uploads/TAhGD.png

Slava Ulfrikovy pravemu synovi Skyrimu
 
Mahoney
Chell napsal:
hele už ste v minecrafte niekedy stretly HEROBRINA? ja som si teraz založila novú mapu chvílu kukám na prázde okienko zo seedom a potom sa uškrniem a napíšem herobrine. pol hodku tam lietam kým nájedem more a potom si postavím podvodný domček a keď začnem stavať klietky na creeprov ozve sa mi tam ako by mi zombie trieskal na dvere!! a to aj keď si ich zničím tak to pokračuje!


Nic jako Herobrine neexistuje, bez modů, samozřejmě..
 
Mopidu
Herobrina si někdo vymyslel a přihodil falešnou fotku, lidi tomu uvěřili a stala se z toho noční můra každého kopáče a všichni se ho báli, došlo to tak daleko že museli do updatu oficiálně napsat že byl zrušen. Herobrine má taky spoustů fandů (př. já Grin) a vzniklo s ním spousta skvělých videí
př. Taková ujetá písnička jménem Herobrine
Objevil se i v animaci Fallen Kingdom od Captaina Sparkleze (a v té animaci vipadá super, přidali mu kapuci a je z něj hotovej nemrtvej assassin Grin)
pak jedna animace od Slamacow jménem Cube Land
a mnoho dalších.

A jen tak pro info, Herobrine jako postava v minecraftu měl znázorňovat mrtvého kopáče který tu byl před vámi, ale dostali ho monstra.

A tady něco co jsem vydedukovala:
zřejmě kdysi v minecraftu vypukla nějaká nákaza a začala měnit lidi na zombíky a skeletony, Steve, neboli vy, jste jako poslední přežili a musíte přežít. Herobrine je podle mě mutace toho viru Grin

Moji dedukci ovšem vyvrátili když přidali NPC vesnice, ale villigeři vipadaj taky jak zmutovaný, tak to neřeším Grin (vipadaj jak Sépiják Grin mám texturepack kde jsou tak i nabarvení)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Wolf5cz
Minecraft hraju a momentálně mám pěknou jeskyni asi s 8-ti piston dveřma a pár farmiček Grin
Upravil/a Wolf5cz dne 23.07.2012 19:34
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Mopidu
Já hraju Minecraft, menší stavby v creativu, menší stavby v survivalu a jeden neůspěšný pokus o hardcore

neumím vůbec s redstonem, neumím stavět velké věci a neumím dlouho vydržet v dole, tak většinou jen objevuju, stavím si všude malé domečky a všechno nosím u sebe, protože většinou ten předchozí domek ani nenajdu a sem tam prozkoumám jeskyni.

Hraju s texturepacky Dokucraft (většinou Light, někdy Dark, nebo High), Custom Painterlypackem (místo železnýho meče jsem si nastavila pánvičku Grin), Sphax Pure BD Craft a jeden co jsem zapoměla jak se jmenuje Grin Ale nejvíce hraju s Dokucraftem

Módy moc nemám, vystačím si s jedním a to je Mo'Creatures, ani TMI nemám
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
Btw: Herobrine mod dělá BrienAndy a věřte nebo ne, je to strašidelný Wink
 
Mopidu
Co? Ten Brien nebo ten mód? GrinTen mód znám, dělá to hnusný skřeky
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mahoney
Mopidu napsal:
Co? Ten Brien nebo ten mód? GrinTen mód znám, dělá to hnusný skřeky


Tak trochu obojí Grin Zařve Herobrine, hned nato zařve Braien, většinou něco shodí, polije se, takže řve ještě nějakou dobu Grin
 
maxinik55
Minecraft hraju už od bety 1.3, 1.7 byla asi nejlepší verze.. No ale hraju ho pořád, semtam si to okřením nějakými módy. Hraju převážně survival a hardcore, creative vždycky začnu a najendou nevím co postavit. A když už to vím, tak nevím jak. A když už přídu na to jak.. tak se na to vykašlu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Minecraft PvP + factions Hry 5 21.01.2013 16:06
Minecraft TP Hry 20 21.01.2013 14:36
Mahoneyho minecraft skiny Pokec 4 09.08.2012 12:55
MINECRAFT Creations Hry 32 24.06.2012 12:42
Minecraft - Skyrim Skyrim - preview 9 04.05.2012 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist