Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Tasemnice
Na Facebooku mi právě bylo řečeno, že je knížní den a máme opsat 5. větu z 52. stránky nejblíže ležící knížky Grin Nechcete se někdo podělit? Smile
 
METTALIC
V této kapitole se naučíte o: Grin
(HTML5 a CSS3)
Upravil/a METTALIC dne 29.09.2013 21:37
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Whirt
Naga: Jasan. Prozatím sem budu přihazovat moje denní přípisky. Wink Jinak dík moc.

Tasi: Jestliže jsme se nejdříve zeptali 'Co?' a potom 'Jak?' a snažili jsme se hledat na tyto otázky rozumné odpovědi, nezbytně se do třetice nabízí otázka 'Proč?'.
- Edgar Dutka, Scenáristika animovaného filmu a Minimum z historie české animace
 
Tasemnice
Tak za mě:

"V tomto kontextu ho více zajímá forma výroků, jež mohou z výpočtu vzejít, než smysl termínů- a skutečně přirovnává svou characteristiku k algebře, kterou by bylo možno použít s kvantitativní přesností na kvalitativní pojmy a která by jako algebra byla určitou formou cogitatio caeca (rozvažování poslepu), umožňující provádět výpočty a dospívat k přesným výsledkům v případě symbolů, o jejichž smyslu nemáme jasnou představu."
Umberto Eco, Od stromu k labyrintu

(Taky z toho nejsem moc moudrá, ještě jsem to nečetla Grin )
 
Ligos
Ad knižní den:

"Takže víte, že vládl bohatému údolí s nádhernými zahradami vysázenými Hasanem ibn Sabbáhem."

Alexander Dumas - Hrabě Monte Christo

Než jsem si to tu přečetl, zrovna jsem tu knížku odložil... Grin
Upravil/a Ligos dne 29.09.2013 21:44
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Příští rok si nesmíme říkat, z čeho to je, ať můžeme hádat Grin
 
Whirt
Tasi: Koukám, že je to pořádná věta Grin Kdyby se žádala první věta na stránce, tak bych s tebou možná mohl i délku porovnat, vzhledem k tomu, že ta moje první byla přes půl strany dlouhá Grin
 
Tasemnice
Whirt: I tak by to byl těsný souboj, Eco v nebeletristických knížkách z nějakého důvodu píše extra dlouhé věty... Dopátrat se té páté věty bylo náročný, všechno to bylo tak nějak nekonečný.. Grin
 
Whirt
To věřím Grin Já jsem svoji pátou větu našel až na konci stránky Grin
 
Tasemnice
Hmm, tak to bys možná nakonec přece jenom vyhrál Smile
 
Leneren
Tasemnice napsal:
Na Facebooku mi právě bylo řečeno, že je knížní den a máme opsat 5. větu z 52. stránky nejblíže ležící knížky Grin Nechcete se někdo podělit? Smile

Dobrá tedy "Achajci bojují tiše, Trójané s divokým válečným rykem"
Myslím, že tohle uhádnete celkem lehce Grin
 
Ligos
Tasemnice napsal:
Příští rok si nesmíme říkat, z čeho to je, ať můžeme hádat Grin


Mno, já to tam původně nepsal, ale když jsem viděl, že ty tam zdroj máš, tak jsem ho také doplnil...Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Tasemnice
Len: Ech, Ilias?

Ligos: Já vím, chtěla jsem vítězoslavně napsat, že to je Monte Christo, ale předběhls mě Grin
 
Leneren
Ano Tasemnice, jak jsem říkal lehké, že? Smile
 
Tasemnice
Len: No ale jistá jsem si nebyla, ono o tomhle bylo napsáno knih.. Smile A tenhle úryvek zněl na Homéra (repspektive překlady, co jsem četla) moc.. normálně Grin
 
EldeR
Ligos napsal:
Jsi můj člověk! Hlavní linii jsem hrál třikrát, ale nyní to dělám stejně. Draci mi lezli krkem... (Kdyby se objevovali jednou za herní týden, tak neřeknu, ale draků bylo víc, než kolčaváků v opuštěným sklepě Grin )


Už jsem se bál, že jsem tady jediný, kdo nesnáší draky Grin je to přesně jak píšeš, teda že místo aby byl drak v podstatě vzácný, tak ať vlezeš, kam vlezeš, všude na tebe útočí a hlavně ve vesnicích, kde likviduje různá NPC, která na něj neohroženě útočí železnou dýkou, nebo pěstmi. Grin Možná by bylo lepší, kdyby se NPC prostě rozprchli, nebo poschovávali, potom by mě snad ty draci tak nevadili. Samozřejmě v rozumným počtu. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Od té doby, co hraju na nejvyšší obtížnost, jsou draci hodně vzácní.. momentálně mám několik řevů, které nemám jak odemknout.

Edit: Tak vlak se dneska zase osvědčil. Kupé jsem sdílela s chlápkem ze Sýrie a Indem v turbanu. Bylo to strašně fajn, zjistila jsem třeba, že v Indii mají 27 jazyků Grin
A už bydlím, je to tu fajn, až na balkón z protějšího domu, odkud nám sem pořád někdo civí...
Upravil/a Tasemnice dne 30.09.2013 12:04
 
nagasadowcz
Sice o den později, ale přece:

"He swallowed another gulp of wine and watched his direwolf devour the chicken."

G. R. R. Martin - A Game of Thrones (A song of Ice and Fire) ...ten pán má v názvech vážně rád neurčité členy Grin

Ad draci: Teď jsem po dlouhé době rozjel hl. questline a zjistil jsem, že jsem úplně zapomněl, jak epické to bylo. Každopádně draci mě po čase určitě obtěžovat začnou. Asi pohledám nějaký mod na jejich omezení.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
Sic pozdě ale co Grin Knižní den:
"Rozzlobeně syčeli, zajíkali se, cenili zuby a prskali na procházející muže" Grin

BTW, neuvěříte co se mi dneska stalo - ani nevím jak ale zaspal jsem, spal jsem až do jedenácti. Máma se rozhodla že budit mě nemá cenu ale chtěla se mě zeptat do jaký třídy chodím aby mě mohla omluvit. Já si sice z toho nic nepamatuju ale ona říkala že rozhovor probíhal nějak takhle:
"Do jaký třídy chodíš?"
"Do třídy."
"To abych tě mohla omluvit. Tak do jaký třídy chodíš?"
"Do třídy!"
"Ne, do jaký třídy chodíš?"
"Dyť říkám že do třídy!"
xDxDxD

Ad Draci:
To já jsem jednou hrál s módem kterej draky dělal silnější a taky používali víc řevů a tak. Ale bylo jichg pořád stejně. Takže to nebylo "Jáj, další drak, to mě začíná otravovat" ale "!@#%§, další drak, další drak!!!!" Grin Sic to bylo občas frustrující ale po každým boji s drakem jsem se cítil like a boss **19 Cool
Nicméně teď už s módama nehraju ale provádím epický dračí bitvy tak že pokud narazím na draka tak na něj použiju řev z DB, nasednu na něj a letím k nějaký dračí zdi kde pak provádím epickej vzdušnej dračí souboj... jen blbý že ty souboje trvat minimálně půlhodiny reálnýho času GrinGrin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
METTALIC
Hele vy s tim máte určitě zkušenosti vadí piercing při přijímačkách ??? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8227 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist