Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé
Nerevar
EldeR napsal:
Nerevar napsal:
Mike je z nábožensky založenýho města kraje chemickýho průmyslu. Z města chemickýho průmyslu sem já Grin
A ano, Capri Sonne se stále vyrábí a dá se sehnat, jen už se nevidí tak často jako kdysiGrin


Lovosice nebo Neratovice?




Jak psal Mike, já sem z Ústí nad Labem Pfft Smile
 
EldeR
Nerevar napsal:
EldeR napsal:
Nerevar napsal:
Mike je z nábožensky založenýho města kraje chemickýho průmyslu. Z města chemickýho průmyslu sem já Grin
A ano, Capri Sonne se stále vyrábí a dá se sehnat, jen už se nevidí tak často jako kdysiGrin


Lovosice nebo Neratovice?




Jak psal Mike, já sem z Ústí nad Labem Pfft Smile


Já si toho všimnul... on to Mike totiž editoval, původně to tam nebylo Grin
Každopádně pořád lepší, jak Štětí Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Ústí je hrůza, ale Štětí je jen jedno. Grin Grin Btw, Nere, pokud fakt nevíš, kde je štětí, dej si to do google. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
hmmm Ústí mám z nějakýho důvodu asociovaný s jistým kočovným kmenem nedotknutelných..... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Já mám ústí zafixovaný jako Ústí pod Labem , to mi připomíná, že ve městech se celkem vyznám, ale v ústí celkem plavu Grin
naštěstí, to už není aktuální
Upravil/a Leneren dne 18.07.2014 16:43
 
nagasadowcz
@Ner: Nápodobně, brouku :*

@BW: Jo, jo, je to puboš, viděl jsem ho tehdy na videu Grin

@Len: A k čemu ti ty prachy pak budou? Odkážeš rodině? Grin

Nevím, na koho jsem ještě chtěl reagovat, takže to bude muset stačit Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Ne charitě, já jsem rozený altruista! Grin

E: Víte kolik poláků je potřeba k vyprázdnění žumpy?
http://www.novink...olaku.html
Upravil/a Leneren dne 18.07.2014 19:46
 
Mike
Lene, sedm lidí tam zemřelo, osmý bojuje o život... no nevím, ale přijde mi tvůj koment trochu nevhodný... chtěl bych vidět, co bys dělal, kdybys to měl dělat sám a zařval bys tam, nebo bys pak bojoval o život v nemocnici...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Co bych dělal? pokud bych byl příbuzný tak procházel pohřební kataogy ^^. A ty činnosti, které bych dělal kdybych tam zařval, anebo bojoval o život by bylo více než zjevné. V první bych se nejspíš škvařil v pekle a při druhé bojoval o život
Víš Miku ona spousta věcí není vtipných a i tak si z nich budu dělat srandu.
E: Však jsi to sám dřív dobře vystihl, jsem zlý člověk
Upravil/a Leneren dne 18.07.2014 20:44
 
nagasadowcz
@Len: No... Asi víc než 8.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Okay, každopádně mě se tvůj komentář nezamlouvá, a myslím si, že je hodně na hraně v rozporu s dobrými mravy (viz pravidla), takže pro příště si todle prezentuj jinde...

Jako dělat si (byť nepřímo) v podstatě srandu z něčího úmrtí mě přijde hnusný.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
S3cR3
LR : Nevím jestli si tohle vůbec přečteš, ale umím novej luxusní glitch v GTAO Grin Za pár minut 10 mega.
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
Leneren
Pan moralista...
Já nevím, co máš proti vtipům o smrti? Smrt je v životě něco běžnýho, člověk se s tím musí smířit, musí se na to nějak připravovat. A dělat zi se smrti srandu je podle mě naprosto vklidu. Je to jako dělat si srandu z určitého etnika, žen určité barvy vlasů, nebo naprostých banalit.
Například "Víte proč Anička spadla z houpačky?" "Protože neměla ruce!" "Ťuky ťuk" "Kdo je tam?" No Anička asi ne..."

Přesně tohle jsem dělal se strejdem po tom co málem umřel a přišel o nohu Smile Jsem si jist, že se s tím takhle srovnával líp, než kdybych mu říkal, že jeho život dlouhou dobu nebude jako dřív a podobný pytloviny. Ikdyž to není pravda. Hned když ho vezli do nemocnice po té nehodě, chtěl řídit vrtulník a potom závodil na vozíčkách Grin

E: Ikdyž nevím proč zase plácám pátý přes devátý...
Upravil/a Leneren dne 18.07.2014 22:00
 
Mike
Mysli si co chceš, ale ti říkám, že to není v pořádku, si dělat - jak říkáš - legraci z barvy vlasů, nebo třeba z rasy, atd. ... a jasně, že je smrt přirozenou součástí lidské existence, každopádně to není vhodnej předmět pro jakoukoli srandu, nebo zesměšňování.

A je mi úplně jedno, co plácáš, ale já říkám, že to není vhodný a není to správný. Takže to tady nedělej.

Jak by se ti žilo bez rukou? Myslíš, že je to bezvadný? Mě to opravdu vtipný nepřijde, smát se cizímu neštěstí...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
S3cR3 napsal:
LR : Nevím jestli si tohle vůbec přečteš, ale umím novej luxusní glitch v GTAO Grin Za pár minut 10 mega.


Copak ? Duplikace vozidel ? Grin
 
S3cR3
SuperHunter : Mrtvý dě*ky v Adderu Grin
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
Lord Rade
S3cR3 napsal:
LR : Nevím jestli si tohle vůbec přečteš, ale umím novej luxusní glitch v GTAO Grin Za pár minut 10 mega.


10 mega jo? Neříkám, že si nedokážu našetřit sám, ale jsem zvědavej.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
Mike napsal:
Mysli si co chceš, ale ti říkám, že to není v pořádku, si dělat - jak říkáš - legraci z barvy vlasů, nebo třeba z rasy, atd. ... a jasně, že je smrt přirozenou součástí lidské existence, každopádně to není vhodnej předmět pro jakoukoli srandu, nebo zesměšňování.

A je mi úplně jedno, co plácáš, ale já říkám, že to není vhodný a není to správný. Takže to tady nedělej.

Jak by se ti žilo bez rukou? Myslíš, že je to bezvadný? Mě to opravdu vtipný nepřijde, smát se cizímu neštěstí...

Co je a co není v pořádku? To mi prosímtě vysvětli. Asi jsem na tom morálně dost špatně, a to se považuji za člověka se silnou morálkou, ale to mi prostě naprosto v pořádku příjde.

Jen pro tvou informaci černý humor se už dříve na fóru objevil, kde jsi byl? A upřímě, když ty řekneš, že něco není správný, mám se tím řídit? Ono není správných spousta věcí. A i tak to lidi dělají.

Podle mě například špatné, nazývat jiné lidmi zlými Miku. Tobě například ne.

A jak by se mi žilo bez ruk?...Při nejbližší možné příležitosti bych si podřezal žíly...(Chápeš? nemám ruce, podřežu si žíly)..A já nevím co bych dělal, kdyby mě to potkalo. Snažil bych se s tím vyrovnal a dělal bych to jakkoliv..Rád bych lidem nabízel pomocnou ruku. A samozřejmě i příjmal. Kdyby mě někdo štval chytnul bych ho pod krkem. Snažil bych se držet nad vodou. A samozřejmě bych si často a pečlivě umýval podpaží. A podobně. Vtipy jsou prostě už odpradávna věc, která slouží lidem k tomu, aby se z něčeho vylízali. Která slouží lidem, aby se smířili se svou bídnou existencí tím, že se budou smát něčí, ještě bídnější existenci. A Miku kdybych přišel bez ruk, přišel bych sem a napsal bych sem tolik vtipů, až by mě ruce bolely. Anebo bych se opětovně škvařil v pekle.

E:
Lord Rade napsal:
S3cR3 napsal:
LR : Nevím jestli si tohle vůbec přečteš, ale umím novej luxusní glitch v GTAO Grin Za pár minut 10 mega.


10 mega jo? Neříkám, že si nedokážu našetřit sám, ale jsem zvědavej.

Secre vzkazuje, že máš jít na GTA
Upravil/a Leneren dne 18.07.2014 22:27
 
SuperHunter
S3cR3 napsal:
SuperHunter : Mrtvý dě*ky v Adderu Grin


Říkám duplikační glitch...využí ho co nejvíc nám ho na Xku už hotfixnuly Grin

E: Miku co máš proti černýmu humoru ?
Upravil/a SuperHunter dne 18.07.2014 22:31
 
Mike
Lenerene, ty jsi nepoučitelnej. Už jenom za tydle kecy vůči modovi by jsi měl jinde ban...

Je správné říct zlým lidem, že jsou zlí. Wink A to ty bezpochyby jsi, se podívej, jak se chováš.

Každopádně, nemám nejmenší chuť se s tebou dál dohadovat, dělej si dál to svoje, já říkám, že to není v pořádku, ale okay, až ona dojde trpělivost někomu jinýmu, tak se pak nediv.

SH: V podstatě proti němu mám to, že si vesměs dělá legraci z různejch postižení, atp. ... nepřijde mě to zrovna ideální forma zábavy...
Upravil/a Mike dne 18.07.2014 22:44
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté Archív fóra 6000 30.06.2014 17:29
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist