Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Mike
čááu.. no souhlas, tady to hnije. Grin Grin

Tak nehnijte a jukněte na článeček, pokud jste ještě nekoukali. Pfft Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
čááu.. no souhlas, tady to hnije. Grin Grin

Tak nehnijte a jukněte na článeček, pokud jste ještě nekoukali. Pfft Grin


Mrknu až přídu domů ... tady to díky horlivosti IT nejde Pff!
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
čááu.. no souhlas, tady to hnije. Grin Grin

Tak nehnijte a jukněte na článeček, pokud jste ještě nekoukali. Pfft Grin


Mrknu až přídu domů ... tady to díky horlivosti IT nejde Pff!

Ouká...
(To vám blokují blogy? Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
Ouká...
(To vám blokují blogy? Grin )


blogy, bankovnictví , emaily , fóra (to že de tohle je asi zázrak), a pak kupu skriptů atd .....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
Ouká...
(To vám blokují blogy? Grin )


blogy, bankovnictví , emaily , fóra (to že de tohle je asi zázrak), a pak kupu skriptů atd .....

Tak to máte velice hloupé. Grin že?
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Mikeu, článek je super, povedl se ti. Je to objektivní a jde to hezky zlatým středem. Samozřejmě, o tomhle tématu by se daly popsat celé knihy, takže to není dokonale vyčerpávající, ale na to, jakýs na to měl prostor, hodnotím za jedna.

Mimochodem, můžu všem vřele k podobným článkům doporučit hudbu současného polského skladatele Krzysztofa Pendereckeho:


Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
Mike napsal:
Ouká...
(To vám blokují blogy? Grin )


blogy, bankovnictví , emaily , fóra (to že de tohle je asi zázrak), a pak kupu skriptů atd .....

Tak to máte velice hloupé. Grin že?

no hloupé možná, ale většinou spíš otravné, protože díky tomu nejdou věci, které by jít měly Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Naga:
Díky! Objektivita byla základ. Protože i když je to osobní blog, přijde i dost hloupé v podobných věcech v textu vnucovat svůj názor. Ať si každý udělá svůj - já poskynu info v jednom článku, dohromady. Určitě bych rád napsal pokračování... máš pravdu, jde toho napsat dost... Smile

Určitě si doplním ještě znalosti a snad bude čas a možnost napsat více. Smile

Akorát jsme dnes ve škole dělali s jednou učitelkou rozbor českejch článků na tohle téma a prostě je 99% stejných - opsaných Grin ...
Stejně tak jsme se bavili o cílené nezaujatosti mého článku.

Jinak, hudba super! Grin Vystihuje to, resp. sedí to k tomu. Grin
Upravil/a Mike dne 07.12.2012 15:52
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR napsal:
Mike napsal:
Ouká...
(To vám blokují blogy? Grin )


blogy, bankovnictví , emaily , fóra (to že de tohle je asi zázrak), a pak kupu skriptů atd .....

Tak to máte velice hloupé. Grin že?

no hloupé možná, ale většinou spíš otravné, protože díky tomu nejdou věci, které by jít měly Grin

hloupé + otravné = vražedná kombinace! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Hele mám dotaz. Taky vás tolik **** ten nový vzhled a ovládání youtube?
 
Mopidu
Na iPodu YT žádnej vzhled ani pořádný ovládání nemá Grin
btw Lene, že tys čet/ hrál The Witcher 2 Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Já hrál všechny zaklínače a i viděl Grin, ale ke knihám jsem se zatím nedostal.
Šetřím si na luxusní kožené Grin, ale hádám, že jsi poznala erb Borchy tři kavky, že?
Jedna z mých nejoblíbenějších postav.Teď jsem znovu rozkoukal seriál a tak mě napadlo, že na jeho počest si hodím erb do podpisu Smile
 
nagasadowcz
Ááá, starý dobrý Borch. No jo, Sapek umí nezapomenutelné postavy. Yarpen Zigrin a Zoltan Chivay jsou ale stejně nejlepší, do psí mateři! Grin

EDIT: Jo, nový YT mě ani nesere. Mě už sere málokterá změna na netu. Řeknu to přímo - furt kurví zaběhané pořádky, které fungujou a mě už nebaví se kvůli tomu rozčilovat. Aneb...


Upravil/a nagasadowcz dne 07.12.2012 16:11
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Jo jo.Pro mě je Borcha jedna z nejlepších postav co jsem kdy v seriálu nebo filmu viděl Smile.Ale stejně v seriálu je nejlepší Marigold a Dudu Grin
 
nagasadowcz
Mně osobně se seriál moc nelíbil. Kdybych nejdřív nečetl knihy, možná bych ho přijal líp, ale po Sapkowskeho genialitě prostě seriál neměl šanci. Ale bylo fajn vidět ožít některé ty postavy a povídkové příběhy. Ale nemám pocit, že by ty herce vybrali kdovíjak dobře. Geralt je sice super, ale je to prostě až moc velký sympaťák. Yennefer je taky celkem fajn, ale není to ta uhrančivá čarodějka, co by měla být. No a Marigold je sice úsměvná postavička, ale slavný poeta a nezdolatelný lamač dívčích srdcí? To úplně nevyšlo Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Jo, Marigold se moc nepoved Grin

Jináč já četla jen jedničku a teď čtu dvojku, ale Tři Kavky jsem už přečetla Grin A nejlepší bylo, jak se Geralt divil, když mu Zakarianky na Tři Kavky řekly "on je nejkrásnější" a až na konci to pochopil Grin Ale ani já jsem to nečekala, měla jsem stejně jako Geralt za to, že ty dvě jsou prostě cáklý Grin
Upravil/a Mopidu dne 07.12.2012 16:40
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Já si myslel, že Zerrikánky (ne Zakarianky, Mopi!!! Grin) mají prostě jiný vkus. To víš, daleké kraje Grin

A teď schválně, Mopi, jestli si pamatuješ Borchovo pravé jméno, tedy jeho jméno, když byl...

Upravil/a nagasadowcz dne 07.12.2012 17:21
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
Mně osobně se seriál moc nelíbil. Kdybych nejdřív nečetl knihy, možná bych ho přijal líp, ale po Sapkowskeho genialitě prostě seriál neměl šanci. Ale bylo fajn vidět ožít některé ty postavy a povídkové příběhy. Ale nemám pocit, že by ty herce vybrali kdovíjak dobře. Geralt je sice super, ale je to prostě až moc velký sympaťák. Yennefer je taky celkem fajn, ale není to ta uhrančivá čarodějka, co by měla být. No a Marigold je sice úsměvná postavička, ale slavný poeta a nezdolatelný lamač dívčích srdcí? To úplně nevyšlo Grin

Tak seriál film nebo hra nikdy, ale nikdy nebudou mít na knihy.To je jasné, ale seriál je podle mě dobrý dokonce lepí než je dnešní standart.Já než se dostanu k zaklínačovi kompletu(luxus kožená edice Cool ) tak zatím čtu 2 díl z narreturmu.A musím říct, že Sapkowsky je vážně génius.
Ale nejvíce mě štve, že ti geniální tvůrci jsou v dnešní době nedoceňení.V dobách minulích bych to pochopil, ale dnes ne.
Ale Marigold v seriálu podle mě má svou osobnost.Takový občas filozof občas někdo kdo bude nosit věci a jindy jen otravný človíček s prořízlou pusou Grin

nagasadowcz napsal:
Já si myslel, že Zerrikánky(ne Zakarianka, Mopi!!! Grin) mají prostě jiný vkus. To víš, daleké kraje Grin

A teď schválně, Mopi, jestli si pamatuješ Borchovo pravé jméno, tedy jeho jméno, když byl...

V slově zakarianka vidím náznak vakarianka Grin, že by to nebyla náhoda?Ale musím ti říct, že Borcha byl i v seriálu sympaťák.A už se těším na knihySmile do léta bych je měl mít takže uslyšíte každý den jaký je Sapkowsky génius Grin
Upravil/a Leneren dne 07.12.2012 17:19
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
Já si myslel, že Zerrikánky(ne Zakarianka, Mopi!!! Grin) mají prostě jiný vkus. To víš, daleké kraje Grin

A teď schválně, Mopi, jestli si pamatuješ Borchovo pravé jméno, tedy jeho jméno, když byl...

V slově zakarianka vidím náznak vakarianka Grin, že by to nebyla náhoda?Ale musím ti říct, že Borcha byl i v seriálu sympaťák.A už se těším na knihySmile do léta bych je měl mít takže uslyšíte každý den jaký je Sapkowsky génius Grin
 
nagasadowcz
Díl s Borchem jsem viděl ze dvou důvodů - Borch a Yennefer. Věděl jsem, že tam budou oba, takže jsem se na něj kouknul. Celkem jsem viděl asi čtyři díly.

EDIT: Jo a ještě jsem nějak nepochopil, proč místo středověkých šermířských fíglů využívají seriáloví zaklínači japonské kendo a ryze defenzivní Aikido. To bylo dost mimo mísu. Nemluvě o tom, že i jejich meče vypadají jako katany...
Upravil/a nagasadowcz dne 07.12.2012 17:25
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist