Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
METTALIC
Tasemnice:Vidim to poprvé
4fan:Bych si chtěl poslechnout nějákou symfonii ale nwm jakou poraďte GrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
EldeR
METTALIC napsal:
Tasemnice:Vidim to poprvé
4fan:Bych si chtěl poslechnout nějákou symfonii ale nwm jakou poraďte GrinGrin


zkus třeba Trans siberian orchestra / Beethowen´s last night
sice to není klasika, ale trochu modernější pojetí, ale stojí za to Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
EldeR:Dík zkusim :)
Upravil/a METTALIC dne 12.05.2013 23:42
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
EldeR
ochutnávka

Upravil/a EldeR dne 12.05.2013 23:23
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Tak na první poslech symfonie ti doporučím tu, kterou jsem jako první slyšel já, přivedla mě ke klasice a je dodnes mou nejoblíbenější skladbou od mého nejoblíbenějšího skladatele:

Antonín Dvořák: Symfonie č. 9 (Z Nového světa)


@EldeR: T-SO zní dobře, budu si je muset naposlouchat. Doteď mě míjeli, díky za tip!
Upravil/a nagasadowcz dne 12.05.2013 23:27
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Ligos napsal:
Miku, zajímavé. Divím se, že tě baví pročítat staré příspěvky, ale fakt je, žes mi vehnal slzu do oka.... Počkej... Ne, to mi tam jen spadlo smítko... Ale stejně - je to fajn. Grin

Jen mě to zajímá. Smile takové rozptýlení - rozuměj, máš spoustu práce, ale i přes to dřepíš u pročítání starých postů. To je přeci logické, že? Smile Doufám, že na očko už zase opět skvěle vidíš. Pfft Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Ad hudba: Wow, nejsem jediný, kdo při práci poslouchá "starou" hudbu? Grin Nesmírně mi to pomáhá při přemýšlení. Nejraději mám Jeana Baptista Lullyho. Smile (dvorní skladatel Ludvíka XIV.) Jinak Dvořák i Beethoven jsou fajn. Smile

Kratičká ukázka

Upravil/a Mike dne 12.05.2013 23:32
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Taky jsem chtěla doporučit Novosvětskou Smile

Mike: klasika je klasika a poslouchá jí spousta lidí. A kdo jí neposlouchá aktivně, poslouchá jí nevědomky. Třeba taková Also sprach Zarathustra- začátek je určitě jedna z nejposlouchanějších melodií vůbec a beztak si málokdo uvědomí, že je to klasika, natož inspirovaná Nietzschem Grin
 
Ligos
Klasika je fajn. (od doby, co ji nemusím hrát povinně) Grin

Jinak na odreagování je dobrý Mozart. Při vědeckých experimentech se prokázalo, že poslech jeho hudby podporuje tvořivost a aktivita mozku se změní (k lepšímu)
Upravil/a Ligos dne 12.05.2013 23:38
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Tasemnice napsal:
Taky jsem chtěla doporučit Novosvětskou Smile

Mike: klasika je klasika a poslouchá jí spousta lidí. A kdo jí neposlouchá aktivně, poslouchá jí nevědomky. Třeba taková Also sprach Zarathustra- začátek je určitě jedna z nejposlouchanějších melodií vůbec a beztak si málokdo uvědomí, že je to klasika, natož inspirovaná Nietzschem Grin

Týjo, to chce placák. Grin Konečně vidím, že existují i normální lidé. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Ligos napsal:
Klasika je fajn. (od doby, co ji nemusím hrát povinně) Grin

A jak to máš teď s hraním? Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Já mám teda raději novodobou klasiku (áno, ten název jsem si právě vymyslel Grin)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
METTALIC
Díky všem všechno poslechnu už se těším *.*
EDIT: JJ to s tou tvořivostí jsem slyšel
Upravil/a METTALIC dne 12.05.2013 23:42
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Ligos
Mike napsal:
Ligos napsal:
Klasika je fajn. (od doby, co ji nemusím hrát povinně) Grin

A jak to máš teď s hraním? Smile


Hraju si co chci a kdy chci... Takže tak. Poslední dobou to trochu zanedbávám, ale zjistil jsem, že čím déle nehraju, tím lépe mi to pak jde - což je v naprostém rozporu s tvrzením mých učitelů, kteří říkali, že když nebudu pravidelně cvičit, dopadne to špatně....Grin Pravdou je, že je to jako jízda na kole - prostě se to nezapomíná.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mike
Ligos napsal:
Mike napsal:
Ligos napsal:
Klasika je fajn. (od doby, co ji nemusím hrát povinně) Grin

A jak to máš teď s hraním? Smile


Hraju si co chci a kdy chci... Takže tak. Poslední dobou to trochu zanedbávám, ale zjistil jsem, že čím déle nehraju, tím lépe mi to pak jde - což je v naprostém rozporu s tvrzením mých učitelů, kteří říkali, že když nebudu pravidelně cvičit, dopadne to špatně....Grin Pravdou je, že je to jako jízda na kole - prostě se to nezapomíná.

Wink

Jasan... já hrál devět let na klavír. Asi jsem opak, neb když k tomu teď po třech letech nečinnosti sedmu, neumím nic. Grin Grin ... Ale ne, tak ty asi cvičíš alespoň jednou do týdne, ne? Smile

No nic, já letím spát a moc tu neřaďte, doufám, že nebudu muset hledat odpověď na tento post tak, jako dnes Ligos Spravedlivý. Smile Dobrou chlapi a dámy. Smile

------
METTALIC napsal:
Díky všem všechno poslechnu už se těším *.*
EDIT: JJ to s tou tvořivostí jsem slyšel

Smile Smile

YouTube Video


... já ti zítra možná něco pošlu péemkou, navečer nejsem moc dobrý vyhledávač, narozdíl zde od kolegů. Smile
Upravil/a Mike dne 12.05.2013 23:47
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mike napsal:
Týjo, to chce placák. Grin Konečně vidím, že existují i normální lidé. Grin


Nastaven virtuální placák! Smile


Co se klasiky týče, já jsem přes operu... hlavně na Verdiho jsem schopná jít několikrát za sebou. A už dva roky se snažím dostat na Aidu do Veronskýho amfiteatru a zatím to vždycky dopadlo tak, že jsem zůstala doma Grin

...možná bych se teď měla zase vrátit k tý francouzštině...
Upravil/a Tasemnice dne 12.05.2013 23:50
 
Mike
Tasemnice napsal:
Mike napsal:
Týjo, to chce placák. Grin Konečně vidím, že existují i normální lidé. Grin


Nastaven virtuální placák! Smile


Co se klasiky týče, já jsem přes operu... hlavně na Verdiho jsem schopná jít několikrát za sebou. A už dva roky se snažím dostat na Aidu do Veronskýho amfiteatru a zatím to vždycky dopadlo tak, že jsem zůstala doma Grin

...možná bych se teď měla zase vrátit k tý francouzštině...

Yeah!
(ještě jsem se tu na pět minut stavil Grin ač jsem avizoval opak Grin )

No, rád to také poslouchám, Verdiho moc neznám, nicméně docela si vždy vystačím s Lullym (a propos, nemohu od něj nikde sehnat kompletní operu Isis... Frown )

... francouzštinu jsem se nikdy neučil... ani bych jí nezvládal.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
@Mike: Tak v průměru to opravdu vychází tak jednou za týden, cca 2 hoďky. Ale jsou i doby, kdy na housle nesáhnu celý měsíc, a pak jsem překvapen, jak mi to jde (aniž bych se chtěl nějak chlubit)...
Kolikrát čapnu housle a jdu někam vystupovat, aniž bych před tím jakkoliv cvičil. Ale to jsou akce, na kterých se chyby tolerují a kde zpěv lidí kolikrát hudební nástroje přehluší, takže pohoda. Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos: Hm, housle. Nikdy jsem nepochopil, jak se na ně hraje a vždycky jsem to chtěl umět. Pozdě bycha honit Grin

@Mike: Já zas neznám Lullyho, ale dík tobě jsem zjistil, že jsou i Francouzi nehodní opovržení Grin

@Tasemnice: Pravda. Klasika je všude a moc ani nezáleží na tom, že to lidé nevědí. Hlavně že se k nim donese.

@4FAN: Jsem rád, že je tu tolik lidí znalých klasické hudby.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Wau nějak jsem narazil na web www.Feministky.com a musím říct, že tak "inteligentní" web jsme jaktěživ neviděl Grin
Upravil/a Leneren dne 13.05.2013 01:03
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist