Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Ligos
Hele, o co tady jde? Jindy tu přibude sotva jeden příspěvek za den a teď abych se proklikával několika stránkami, abych si přečetl odpověď na svoji otázku,kterou jsem položil dnes brzy ráno Grin (na kterou mi tradičně stejně nebylo odpovězeno, ale což, na to jsem už zvyklý)...

wow
Upravil/a Ligos dne 12.05.2013 15:36
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Ligos:
Mimochodem, nejsi náhodou Vávra?


To si rozsekal GrinGrinGrin

4fan:Tak jsem na chvili vypnul Arenu zapnul Stalkera našel pár Artefaktů abych vydělal na mou novou sniperku sotva si jí vyzvednu tak mě hned někdo obviní že jsem jí ukradl tak jsem ho poslal do pr**le a on mi začal vyhrožovat mizernou pověstí v zoně já toho hajzla pak něják sundam GrinGrin od čeho mam tu Sniperku
Mimochodem neví někdo kde sehnat náboje do Sniperky nemam jich moc GrinGrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Ligosi:
Mike napsal:
hRDLo, chápu, jaké to je být přehlédnut, aneb: (ne, ono to je tím, že tu Ligos není a ten test nejde spustit Grin )
Mike napsal:
nagasadowcz napsal:
Tak já bych tu buznoparádu pomalu ukončil a pochlubil se svým výsledkem ze zde populárního kvízu:


Ha! Grin ... (str. 181 této konverzace)

Ligos napsal:
Pche, spravedlivějšího bys nenašel! Knight

Vlastně mi můžeš říkat Ligos Spravedlivý. Krleš!

Tohle mě neskutečně pobavilo. Grin (Hohoho!!!)

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Ligos: Jelikož jsem si všiml, že mluvíš o nějaké otázce položené dnes brzo rána (netušil jsem, že tak brzy Grin), tak jsem se radši podíval zpátky, abych si byl jistý, že nebyla na mě... A ona byla Grin

Ligos napsal:
Whirte, a proč se chystáš kreslit tisíce trolů? Grin
Neměl bys radši kreslit TES (Total Epic Scrolls?) Pfft

Je to dobrý obrázek, už se těším, až ukážeš další! Wink


Proč to si prozatím nechám pro sebe, nechci zase dělat ukvapené řeči.
No, je pravda, že s těmi by se mělo už hnout, ale vždycky když jsem se do nich hodlal pustit, technika přestala fungovat... Už jsem se pokoušel nakreslit první strip asi pětkrát a vždycky se něco stalo (harddisk se zničil, tablet nefungoval, atd.) Pomalu začínám být pověrčivej.
Jinak dík Smile Grin
 
Leneren
METTALIC napsal:
Ligos:
Mimochodem, nejsi náhodou Vávra?


To si rozsekal GrinGrinGrin

4fan:Tak jsem na chvili vypnul Arenu zapnul Stalkera našel pár Artefaktů abych vydělal na mou novou sniperku sotva si jí vyzvednu tak mě hned někdo obviní že jsem jí ukradl tak jsem ho poslal do pr**le a on mi začal vyhrožovat mizernou pověstí v zoně já toho hajzla pak něják sundam GrinGrin od čeho mam tu Sniperku
Mimochodem neví někdo kde sehnat náboje do Sniperky nemam jich moc GrinGrinGrin

Máš Nyxu?Jo a toho týpka si všímej je z troho nakonec dost zajímavý úkol Grin
A náboje musí být ve zboží u někoho víc ti neporadí.Já používal Vintorezku a taky jsem horkotěžko sháněl náboje
 
Leneren
Whirt napsal:
Ligos: Jelikož jsem si všiml, že mluvíš o nějaké otázce položené dnes brzo rána (netušil jsem, že tak brzy Grin), tak jsem se radši podíval zpátky, abych si byl jistý, že nebyla na mě... A ona byla Grin

Ligos napsal:
Whirte, a proč se chystáš kreslit tisíce trolů? Grin
Neměl bys radši kreslit TES (Total Epic Scrolls?) Pfft

Je to dobrý obrázek, už se těším, až ukážeš další! Wink


Proč to si prozatím nechám pro sebe, nechci zase dělat ukvapené řeči.
No, je pravda, že s těmi by se mělo už hnout, ale vždycky když jsem se do nich hodlal pustit, technika přestala fungovat... Už jsem se pokoušel nakreslit první strip asi pětkrát a vždycky se něco stalo (harddisk se zničil, tablet nefungoval, atd.) Pomalu začínám být pověrčivej.
Jinak dík Smile Grin

Hele WHirte jen taková otázka je 35 000 normální začínací částka v Areně?Grin
 
Whirt
Leneren napsal:
Hele WHirte jen taková otázka je 35 000 normální začínací částka v Areně?Grin

Když se poštěstí, tak může být i víc... Když najdeš nějakou věc kvalitní a očarovanou, můžeš mít i víc jak 40000 Grin Záleží na štěstí, co nacházíš v pokladech.
 
METTALIC
Len: JJ jsem si promluvil s tim obchodníkem a ten mě poslal si s nim promluvit
PS: Jak já miluju emise GrinGrin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Whirt napsal:
Leneren napsal:
Hele WHirte jen taková otázka je 35 000 normální začínací částka v Areně?Grin

Když se poštěstí, tak může být i víc... Když najdeš nějakou věc kvalitní a očarovanou, můžeš mít i víc jak 40000 Grin Záleží na štěstí, co nacházíš v pokladech.

Že jsem v tom císařským vězení nezůstal déle Grin
PS. nevíte někdo o nějákém dungu co by byl Blízko Glenportu?
 
Whirt
Leneren napsal:
Whirt napsal:
Leneren napsal:
Hele WHirte jen taková otázka je 35 000 normální začínací částka v Areně?Grin

Když se poštěstí, tak může být i víc... Když najdeš nějakou věc kvalitní a očarovanou, můžeš mít i víc jak 40000 Grin Záleží na štěstí, co nacházíš v pokladech.

Že jsem v tom císařským vězení nezůstal déle Grin
PS. nevíte někdo o nějákém dungu co by byl Blízko Glenportu?

Bohužel. Dungeony jsou pro mě v Areně záhadou - když je vyhledávám, tak většinou žádný pořádný podzemí nenajdu, ale když jen náhodou procházím krajinou, tak se poštěstí. Jak je ta krajina velká, tak není snadné nějaký najít. Navíc ty dvířka splývají s okolím Grin
 
Leneren
No zajdu si do paláce a spad mi tam dají sapoň nějákou dušku takže se zatím mějte Smile
 
METTALIC
Ono je myslim pravda že se většina dungu v Areně generuje ne
alespoň jsem to někde četl Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
BadWolf
Tak zační plnit hlavní Q, tam se brzo dostaneš do Dungeonu, ale nezaručuju ti že přežiješ GrinGrinGrin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Leneren
Hůl chaosu počká až na jindy Grin
BTW Mettalicu ty hraješ normální CoP, že?
 
EldeR
Shock to je najednou příspěvků tady ...... nechci rejpat, ale tady na fóru je sekce, která se jmenuje TES Arena pokec ....... GrinGrinGrin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
BadWolf
GODDAMNIT! Dočkal jsem 13th of Frostfall, jdu do MG, nechám si zadara zkontolovat všechno jestli to není kouzelný, koukím si zlevněný kouzla a když kupuju poslední, Arena spadne! Teď abych to dělal CĚLÝ ZNOVA!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Ligos
@Mike: ?? Shock

@Whirt: Dík! Smile

@Mettalic: Měl by si tu svoji "recenzi" pojmenovat "padesát důvodů, proč nesnáším Skyrim" Grin
Upravil/a Ligos dne 12.05.2013 16:34
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Whirt
BadWolf napsal:
GODDAMNIT! Dočkal jsem 13th of Frostfall, jdu do MG, nechám si zadara zkontolovat všechno jestli to není kouzelný, koukím si zlevněný kouzla a když kupuju poslední, Arena spadne! Teď abych to dělal CĚLÝ ZNOVA!

Proto si ukládám hru neobvykle často...

EldeR napsal:
Shock to je najednou příspěvků tady ...... nechci rejpat, ale tady na fóru je sekce, která se jmenuje TES Arena pokec ....... GrinGrinGrin

No... Aspoň se konverzace tady trochu hne Grin

Ligos: Není zač Wink Občas se zapomenu podívat, tak je dobře, že jsi upozornil
Upravil/a Whirt dne 12.05.2013 16:37
 
METTALIC
Len:JJ ale musim sehnat i jiný díly
Ligos:jj přesně toto neni recenze GrinGrinGrin to je naprostá hovadina
Upravil/a METTALIC dne 12.05.2013 16:38
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
METTALIC napsal:
Len:JJ ale musim sehnat i jiný díly
Ligos:jj přesně toto neni recenze GrinGrinGrin to je naprostá hovadina

Koukni se mi do podpisu a koukni se na DMP je to nádhera a ta obtížnost potom je ještě nádhernější Wink
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist