Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Diego
nagasadowcz napsal:
@Diego: Teď nvm, jestli jsem ti odpověděl na tvoji otázku ohledně Darksiders. Ale mám pocit že ne Grin No, jedničku jsem ještě nedojel, teď jsem u Stygijce a jdu ho zrovna oddělat. Co se hádanek týče, přijdou mi v pohodě. Dost chytré na to, aby člověk musel malinko zapřemýšlet, ne tak těžké, aby byl frustrovaný ze stagnace hraní. Nejsou nic extra těžkého, ale taky to není logická adventura, nýbrž akční rubačka.

@4FAN: Myslím, že můžu svědomitě prohlásit, že pro mě osobně jsou Darksiders nejvíc COOL hra, co jsem hrál. Neříkám nejlepší, nejzábavnější apod., ale rozhodně nejvíc COOL. To je prostě neskutečně EPIC Grin

Jednička byla dobrá, dohrál jsem ji tehdy několikrát. Grin
Hádanky tam, byli oproti dvojce méně obtížné.pes
A COOL jsou oba díly Grin



Lene: Tak si zahraj dvojku a možná tě to chytne. Wink
Upravil/a Diego dne 27.12.2013 10:32
 
Leneren
Jednou se na to kouknu Smile
Mimochodem mám takový problém a proto bych se vás rád zeptal:
Lze u vás v okolí normálně zakoupit PaySafe nebo jim nefungují terminály/hází chybu při tisku též?U nás je to tak posledí 2 týdny :/
 
Tasemnice
Hmm, pořád moc nechápu, k čemu že jsou ty sběratelské karty na Steamu, ale začínám chápat, jak se na nich dá vydělávat, abych si mohla příští Vánoce koupit další hru za 5 euro Grin Grin
 
Leneren
Mimochodem když už jsi to nakousla tak vyměním SnowGlobe 6 za nějáký jiný Smile
 
Mopidu
hmmmm......dala bych ti SnowGlobe 3 Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Sorry ten za a) mám a za Cool tamten už šel k někomu jinému Grin
 
nagasadowcz
Sběratelské karty na Steamu?

Jak bych to jenom...

Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Náhodou je to sranda Grin a zaplatila jsem z toho Vánoční dárky Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Tasemnice napsal:
Hmm, pořád moc nechápu, k čemu že jsou ty sběratelské karty na Steamu, ale začínám chápat, jak se na nich dá vydělávat, abych si mohla příští Vánoce koupit další hru za 5 euro Grin Grin

Hele, já taky ne, ale prý je to "nesmírně výhodné" na zvyšování tvého steam levelu Grin
 
Leneren
SnowGlobes nejsou herní odznaky jsou na to lepší Smile
E: A nevíte prosím vás jak je to s těma PaySafe? Smile viz výše Smile
Upravil/a Leneren dne 27.12.2013 13:29
 
Tasemnice
Whirt napsal:
Tasemnice napsal:
Hmm, pořád moc nechápu, k čemu že jsou ty sběratelské karty na Steamu, ale začínám chápat, jak se na nich dá vydělávat, abych si mohla příští Vánoce koupit další hru za 5 euro Grin Grin

Hele, já taky ne, ale prý je to "nesmírně výhodné" na zvyšování tvého steam levelu Grin


Aha, tak to nepotřebuju, beru to teď jako takovou hru "vyzkoušej si, jak to chodí na burze JUNIOR" Grin
Upravil/a Tasemnice dne 27.12.2013 13:38
 
Leneren
Protože u nás nejdou koupit PaySafe tak si jdu vydělat na Dark Souls pomocí doty, tak se zatím mějte Smile
 
EldeR
Leneren napsal:
SnowGlobes nejsou herní odznaky jsou na to lepší Smile
E: A nevíte prosím vás jak je to s těma PaySafe? Smile viz výše Smile


Asi tě nepotěším, ale u nás sem kupoval paysafecards v neděli a bez problémů
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Tak to teda fakt už nevím :/ ani na jedný benzině u nás to nejde už 2 týdny :/
 
EldeR
Leneren napsal:
Tak to teda fakt už nevím :/ ani na jedný benzině u nás to nejde už 2 týdny :/

A teď tě asi naseru, páč sem si právě skočil do Tipsportu a koupil paysafecard za 300 Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Myslím, že tu máme tipsport...
Díky za typ konečně si koupím hry Smile snad! Smile
 
Whirt
Lene, tak jdi na tu jejich stránku a zadej svoje místo bydliště a oni ti vyhledaj nejbližší místa prodeje, ne?
 
Leneren
VELEBTE ŠKORPA! Grin

Upravil/a Leneren dne 28.12.2013 00:55
 
Mopidu
Tak jsem zrovna tak po.....hodně letech znova dokoukala Asterix a Obelix mise Kleopatra...a teda, furt je to stejně dobrý jak když mi bylo šest Grin Grin blbější a srandovnější film snad ani není Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Asterix & Obelix FTW! Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4141 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8138 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5583 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4736 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12594 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7406 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6496 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6287 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7487 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist