Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Mike
nagasadowcz napsal:

@4FAN: Lidé, prohlašujete mne podle nejlepšího vědomí a svědomi za Ćaroděje Dobroděje? Pfft

Za čaroděje možná, nikoli však za dobroděje. -.- Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
nagasadowcz napsal:
@4FAN: Lidé, prohlašujete mne podle nejlepšího vědomí a svědomi za Ćaroděje Dobroděje? Pfft

Asi budu jediný, ale ne Grin
 
Mike
Whirte, já taky nesouhlasil. Tedy, s tím Dobrodějem. -.- Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
tak se taky přidám s výčtem jizev.... čelo (skříň), brada (doktor), rameno (pajsr), lýtko (pes), pravá ruka palec (nůž), levá ruka ukazováček (3x nůž) malíček (rozbrušovačka) palec (kladivo).....a to není ani všechno Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Dobrá tedy, taky jsem si říkal a jsem rád, že se naše usneseni nese ve znamení souladu. Tímto se vzdávám přízviska ČARODĚJ DOBRODĚJ! Grin

BTW - takto rozhoduji jako Svatý Naga Sudí Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 26.12.2013 22:51
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
To jsme rádi. -.- Grin

EldeR: Šílený. Co do počtu jizev hotovej pirát. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Mike napsal:
EldeR: Šílený. Co do počtu jizev hotovej pirát. Grin


Taky má věkový náskok Grin


EDIT: Koukám, že Geralt je v Zaklínači 2 stejně neschopný jako v jedničce. Ještě pořád se nenaučil skákat :/
Upravil/a Tasemnice dne 26.12.2013 23:07
 
Diego
Tasemnice napsal:
Mike napsal:
EldeR: Šílený. Co do počtu jizev hotovej pirát. Grin


Taky má věkový náskok Grin

Však taky je to stařík Grin
 
Mike
No, holt je ELDER!!! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
No právě.. ale já myslím, že ho jednou díky pijavicím stejně předeženu Grin V pralesech prý ty suchozemský pijavice skáčou na lidi ze stromů po celých stádech Grin
 
EldeR
TO jenom znamená, že jsem mládí nestrávil u počítače a pak taky to, že jsem asi tak 7 let vykonával manuální práci Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
EldeR napsal:
TO jenom znamená, že jsem mládí nestrávil u počítače a pak taky to, že jsem asi tak 7 let vykonával manuální práci Grin

Neboj se chlapečku, mládí netrávím u počítače, ale už téměř tři roky manuální prací. Grin
 
Leneren
A mého výčtu si nevšimnete:' a to jsem přidal pouze ruce a hlavu... přidat k tomu trup a nohy to by dopadlo Grin a ano právě teď si honím ego Grin
 
EldeR
Leneren napsal:
A mého výčtu si nevšimnete:' a to jsem přidal pouze ruce a hlavu... přidat k tomu trup a nohy to by dopadlo Grin a ano právě teď si honím ego Grin


Takže seš vlastně takovej "honič" ne ??? Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Ano právě jsem takový "BW" Grin
 
Mike
EldeR napsal:
TO jenom znamená, že jsem mládí nestrávil u počítače a pak taky to, že jsem asi tak 7 let vykonával manuální práci Grin


Manuální práce? Dělal jsi rukama mlejnek? Grin Grin Grin Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
@Diego: Teď nvm, jestli jsem ti odpověděl na tvoji otázku ohledně Darksiders. Ale mám pocit že ne Grin No, jedničku jsem ještě nedojel, teď jsem u Stygijce a jdu ho zrovna oddělat. Co se hádanek týče, přijdou mi v pohodě. Dost chytré na to, aby člověk musel malinko zapřemýšlet, ne tak těžké, aby byl frustrovaný ze stagnace hraní. Nejsou nic extra těžkého, ale taky to není logická adventura, nýbrž akční rubačka.

@4FAN: Myslím, že můžu svědomitě prohlásit, že pro mě osobně jsou Darksiders nejvíc COOL hra, co jsem hrál. Neříkám nejlepší, nejzábavnější apod., ale rozhodně nejvíc COOL. To je prostě neskutečně EPIC Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Jestli můžu bejt upřímnej já hrál začátek ale moc mě nechytl Smile))
 
nagasadowcz
@Len: Já vím, říkals to už minulý rok, když jsme to tu s Diegem vehementně probírali Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
aha tak to jo Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4141 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8138 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5583 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4736 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12594 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7406 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6496 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6287 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7487 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist