Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hate park
Diego
LordeS napsal:
hRDLA: třeba někteří z nás tu maturitu už dávno mají. Tak nechápu, proč zmiňuješ školu, když ti teče mlíko po bradě.

Diego: na jiných fórech by už dávno za ty urážky letěl. Tak se s ním neser a dej mu na pár dní BAN. My ostatní si alespoň od těch jeho super über chytrých keců odpočineme.

Neboj se, já si z toho těžkou hlavu nedělám, vše se bude řešit. Wink
 
hRDLA
A jak? To se jako kvůli mě musí psát SA jo? Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
A jak? To se jako kvůli mě musí psát SA jo? Grin

Grin No jako já jsem nikomu kvůli někomu nepsal Grin
Upravil/a Diego dne 05.03.2014 23:15
 
hRDLA
No že mě překvapilo to tvoje "bude se to řešit"

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
hRDLA napsal:
No že mě překvapilo to tvoje "bude se to řešit"

Jen jsem odpověděl Lordesovi Wink
Apropo, psal jsem v citaci na něj, tudíž tě to nemusí vůbec zajímat. Čau Wink
 
hRDLA
[Captain obvious]
Když jsi nechtěl abych to četl a zajímalo mě to, měl jsi mu napsat PM
[/Captain obvious]

A zdravit mě nemusíš, dneska jsme se už viděli Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Leneren
Ahoj chtěl bych se vyjádřit k nedávným událostem. Začal bych s tím, že byl zabanován hRDLA. Abych citoval Matta "Myslel jsem, že Hate park je místo, kde si lidé můžou vklidu vyřešit konflikty a vyjdou s čistým štítem". A musím s ním souhlasit. Nadávalo se tady už dřív, nadával jsem já i jiný a já jsme nadával i v mnoha jiných tématech a celkem frekventovaně, ale hRDLA je jedinný koho za to kdy postihli sankce. A nechápu proč. Zvlášť když to byl právě Diego kdo začal rýpat a provokovat.
A potom bych se chtěl vyjádřit k tomu, že aktuální témata a celkem závažná témata tabu, abych citoval anonymního uživatele"Pro mě někonečná skončila v té době, co začalo být problém řešit něco, co nebaví co zrovna nebaví pár jedinců, ale blbinky, který se probírají delší dobu, nikomu nevadí"
Na závěr prosím buďte té dobroty a nekonfrontujte mě kvůli mému věku, jak mají ve zvyku některé osoby, ale kvůli mé argumentaci. Bude to tak lepší pro obě strany a projevíte nějákou úrověň.
A úplně na závěr bych prosil objasnění proč hRDLA má za slovo "piča" a pár dalších přestupků IP ban na 2 měsíce, zatímco já, co jsem proslulý svými přestupky, spamováním a v některých případech i nadáváním a zrazováním...jsem bez sankce.
Děkuji,
Leneren
E: Zapoměl jsem plus jedničkujte...oh já zapoměl....
Upravil/a Leneren dne 06.03.2014 23:12
 
Whirt
Nemám čas, jak už jsem tolikrát řekl, v téhle chvíli řešit něco, co prostě s hRDLou rostlo. Řeknu jen, že je to právě jeden z důvodů, proč Shoggot a TsunamiPlavec byli zabanováni - řešení podobných témat v nekonečné a po přesunutí do jiného akorát arogantně provokovali.

Neobhajuji rozhodnutí, ale snažím se říct, že odboj, který právě teď vzniká mi přijde směšný.

EDIT: Je evidentní, že mě za jeden projev nesouhlasu s +1 budete pronásledovat do konce života... A přitom, já to jen zmínil, to se na mě akorát zbytek fóra sesypal a kritizoval mě... Přitom já sem to jenom zmínil a nic jiného jsem nechtěl
Upravil/a Whirt dne 06.03.2014 23:17
 
Leneren
Okey, oni, ale hRDLA nebo já jsme pak neprovokovali. Jediný kdo provokoval a snažil se něco si dokázat, nebo aspoň tak mi to vyznělo, byl Diego.
 
Diego
Zvlášť když to byl právě Diego kdo začal rýpat a provokovat.

Já nerýpal Lene, ani neprovokoval. Ukaž mi, kde jsem začal JÁ provokovat.
Ty už si nepamatuješ, jak kdysi hRDLA odcházel a téměř všechny nás nazval šmejdy a dalšími slovy?
Asi ne...
A našel bych i další věci v historii fóra. Hádka v hate parku byla jen poslední kapkou.
Upravil/a Diego dne 06.03.2014 23:17
 
Leneren
Nerýpal ani neprovokoval...když to bereš takhle je to tvoje věc. Morálka je věc, kterou si musí každý vyřešit sám.
Ne nepamatuju, protože mě neurážel, aspoň ne v tomhle případě. Jindy sice ano, ale i tak se ho budu zastávat, protože teď nic neudělal. Mimochodem mě hodně lidí nazvalo šmejdem, zkurvysynem, píčusem, kreténem a zrádcem. Nebudu jmenovat kdo, ikdyž vím kdo. Pak jsem já oplácel podobně, ne-li stejně. A přesto nebyla ani jedna sankce.
A hádka v Hate parku, že je poslední kapka? A na co sakra tedy tohlé téma je?!
Upravil/a Leneren dne 06.03.2014 23:21
 
S3cR3
Ahoj, já vím že jsem u ničeho z toho co tu řešíte moc nebyl, a tak se nemám moc co vyjadřovat ale.. Když se lidé hádají v diskuzi která se jmenuje "Hate Park" tak si představuju že si zde můžou vybít svou zlost aniž by tím otravovali zbytek fóra. A jak to tak v hádkách bývá, tak občas padnou sprostá slova. A dát hrdloj ban za slovo "pí,ča"... no nevím no. Jelikož nevím o co šlo, tak se nezastávám ani hrdly ani diega, ale jde mi jen o to, že za tohle si teda ban na měsíc nepředstavuju. ( Jasný, kdyby nadával někde jinde tak to může někoho obtěžovat, jenže v Hate Parku by se to mohlo odpustit.)
Upravil/a S3cR3 dne 06.03.2014 23:24
https://i.imgur.com/hpyDdyh.png
 
LordeS
Chápu jako jedinej, že nejde jen o jedno posrané slovo? hRDLA neměl autoritu k nikomu a urážel na fóru plno lidí. Každý kdo s ním nesouhlasil, byl lump. Kdyby nepoučoval každýho a nesnažil se mít poslední slovo, pochybuji, že by to skončilo banem. Dělal vola téměř z každého, kdo měl jiný názor. Kdybych byl já admin, tak jej za urážky na sebe mimo Hate park okamžitě zabanuju. Toť můj názor.
http://svoboda.jiri.jh.sweb.cz/M%C5%AFj%20film.gif

Est Sularus Oth Mithas

http://steamsignature.com/profile/czech/76561198083204883.png

Povídka z postapocalyptického světa (Fallout) zde
Máš zájem o Let´s play videa ze Skyrimu a dalších? Klikni zde Wink
LPéčková Facebook fan page Smile klikni zde
Netradiční DrD (hra na hrdiny) ze světa Fallout zde Smile
Chceš vést Osadníky k lepšímu životu? Navštiv je zde Grin
Steam nick: LordeS111 Origin nick: LordeS11
 
https://www.facebook.com/pages/Lordes-LP/138224323
Diego
LordeS napsal:
Chápu jako jedinej, že nejde jen o jedno posrané slovo? hRDLA neměl autoritu k nikomu a urážel na fóru plno lidí. Každý kdo s ním nesouhlasil, byl lump. Kdyby nepoučoval každýho a nesnažil se mít poslední slovo, pochybuji, že by to skončilo banem. Dělal vola téměř z každého, kdo měl jiný názor. Kdybych byl já admin, tak jej za urážky na sebe mimo Hate park okamžitě zabanuju. Toť můj názor.

Aspoň jeden nezaujatej člověk, to vše chápe naprosto dobře. Tohle jsem se snažil vysvětlit, ale každý si říkal to své a bral si jen to, co zrovna potřeboval.
 
Leneren
Může mi prosím někdo odpovědět na zbytek mých připomínek? A taky proč byl tedy postižen jenom hRDLA, když i Diego ho urážel jinde než v Hate parku. A Diego, prosím buď té dobroty a, jak to tedy je s hádkami a Hate parkem. Zajímalo by mě, jak to teda je, když jsou hádky tady další závaží...
 
Whirt
Právě teď mi to připadá jak nějaké ne zrovna povedené vaudevillovské představení... Rád bych zasáhl, ale vzhledem k tomu, že mě čeká noc práce, tak na to nemám fakt chuť... Evidentně nikdo nezmění názor nikomu a Len bude mít v podpisu citace jak z osvobozenecké generace...
 
Ligos
LordeS má naprostou pravdu.

(jeden příklad za všechny, který se mě týkal osobně - když jsem si v Nekonečný dovolil utrousit poznámku, že se mi něco nelíbí, ihned mi na to hRDLA napsal, že mé "agresivní kárání tady nemá co dělat!" - (nejagresivnější prvek byl smajlík s vyplazeným jazykem)

- ale jakmile se něco nelíbilo hRDLOVI, jednalo se pouze o "svobodné projevení názoru".

Sám hRDLA napsal něco v tomto smyslu "Když se mi něco nelíbí, nebojím se ozvat." (asi to nebylo takto přesně, ale v tomto duchu)

Ale jakmile se ozval někdo jiný, byť i mnohem mírnějším tónem, už byl oheň na střeše.


Prosím všechny, kteří situaci komentují, aniž by o ní předem něco věděli, či si udělali mlhavý obrázek podle posledních událostí na fóru - uvědomte si, že se nejedná pouze o záležitost poslední doby.

hRDLOVO více či méně útočné a urážlivé chování lze dohledat.

Navíc - a jsou tu tací, kteří to mohou potvrdit - na jiných herních webech se uděluje ban za mnohem mírnější věci, než za to, co tu hRDLA předváděl...


A ne, nečekám z hRDLOVY strany byť jen náznak sebereflexe, či nějaké skromné zamyšlení, zda opravdu něco nepřepísk.
Spíše se bude cítit ukřivděn a ublížen a mnozí mu budou dávat za pravdu, protože "on přece jen projevoval svůj názor, tak co má být?"

Avšak kdo dění na fóru pravidelně a dlouhodobě sleduje, ví, jak se věci mají.

Myslím, že je zde mnoho lidí, kteří mají s hRDLOU obdobnou negativní zkušenost, jako já.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Leneren napsal:
Může mi prosím někdo odpovědět na zbytek mých připomínek? A taky proč byl tedy postižen jenom hRDLA, když i Diego ho urážel jinde než v Hate parku. A Diego, prosím buď té dobroty a, jak to tedy je s hádkami a Hate parkem. Zajímalo by mě, jak to teda je, když jsou hádky tady další závaží...

Lene, buď té dobroty a ukaž mi, KDE jsem hRDLU urážel a jak? Wink



Ano Ligosi, máš pravdu.
Ovšem někteří stejně nepochopí, že ikdyž říkáš svůj názor, musíš se chovat podle pravidel. K čemu by pak byli, kdyby platily jen na nové uživatele.
Upravil/a Diego dne 07.03.2014 00:13
 
Mike
Leneren:
Dovolím si vyjádřit se k tomu, co se zde smí a nesmí. Ono totiž stačí juknout, co píše moderátor Mahoney v provním postu tohoto tématu.
(Chci se striktně vyjádřit pouze k tomuto, a upozorňuji všechny, kdo by měli chuť mětahat za slovíčka, nebo jakkoli mě vytáčet, tak budu ty posty mazat, ať budou kdekoli, klidně i v tomhle tématu. Mám na msli samozřejmě posty, co se týkají tohoto sdělení. Mám plný zuby svejch problémů s pojišťovnou a zničeným autem táty a svý matikářky, takže mám opravdu maličkou chuť tady něco pitvat...)
Nuže, k věci - důležité jsem zvýraznil:
Mahoney napsal:
Takovéhle téma má dost jiných fór, tak jsem se ho rozhodl založit i tady, protože jsem ho tu ještě nezahlédl..
Pokud tu máte s někým spor, nebo ho chcete třeba jen upozornit nebo napomenout, zde máte možnost. Můžete si tu třeba i mírně zanadávat (doufám že víte kde jsou hranice... a pokud nevíte, budete upozorněni) na nějaké jiné téma, příspěvky,... . Sem můžete napsat co se vám tu nelíbí a co je podle vás potřeba změnit.

Jednoduše řečeno, vyřešte si zde své spory a nikde jinde se nehádejte!



Tak a k tomu se váže několik bodů pravidel tohoto fóra, která vypíšu, aby bylo zcela jasné, o čem je řeč.

Ještě před tím, než budu přímo citovat, tak aby bylo jasno. Tým administrátorů a moderátorů se stará o chod fóra tak, aby vše hladce fungovalo. Vše, co se týká jakéhokoli porušení pravidel řeší tento tým kolegiálně, tj. hlasováním (vyjma absolutně banálních problémů).
Tento tým podléhá majiteli webu a fóra a jeho nařízením a jemu se ze svých činů zodpovídá. Nikomu jinému. Tady bych mohl odkázat na dost webů, kde se toto opravdu striktně dodržuje a věřte, ač jsem třebas z některých stránek odešel rozhádaný, tak bych si nemohl dovolit říct ani desetinu toho, co zde někteří předvádí - nejmenuji.)
Tým tedy rozhoduje kdo a JAK bude potrestán za ten který delikt, a závisí výhradně na postoji vedení. Nezávisí na postoji kohokoli jiného. Od toho vedení (mimo jiné fuknce samozřejmě) je.

A přejděme pro rychlý přehled výňatku z platných Pravidel.
(Pravidla fóra)

Nejprve k příspěvkům jako takovým:

1.4 (...)
Každý uživatel odpovídá za každý svůj příspěvek, za který nese plnou odpovědnost, vůči těmto pravidlům. Jakýkoli post (příspěvek) může být smazán, bude-li shledán závadným administrátorem, a/nebo moderátorem fóra.

Tento bod tedy říká, že vedení určí, který post je závadný a samozřejmě na základě toho úsudku se eventuálně vydává postih.

1.6a + 2.4.5 (...) ve fóru nesmí být nic porušující zákony ČR nebo slušné mravy. Zakázaný je i obsah obsahující rasismus, xenofobii či jiné zbůsoby nacílené proti osobě či kolektivu.

Tady pravidla jsně říkají, že urážky vůči osobám a kolektivu nejsou povoleny. Možná si řeknete, jak je tedy možné, že osoba A je zabanována, když osoba B za "to samé" není. Inu, je to složitější. Posuzuje se i kontext a zjevný úmysl, který, jak jsem zmínil, posuzují všichni členové vedení.

Pravidla pokračují dále v obdobném duchu:
1.4.2b - Pro psaní komentářů a příspěvků do fóra a hlavně k psaní obsahu platí zásady slušného chování. Jsou zakázany urážky ostatních členů fóra v jakékoli formě. Míru zavinění posoudí moderátor, či administrátor.

Opět, i tento bod pravidel potvrzuje, co jsem řekl. Individuálně se pouzuje vše. Neexistuje zde prakticky nic, jako nějaký paušál, kdy napíšeš slovo XY a máš ban jen na základě toho slova. Ne, tak to nefunguje. A opět vidíme, že pravidla zakazují urážky vůči jakékoli osobě.

Ještě trochu zpět k příspěvkům:
2.6 Mazání komentářů a příspěvků ve fóru - administrátor (popř. moderátor) může smazat jakýkoliv komentář i příspěvek, bez jakéhokoli upozornění a to na základě těchto pravidel, a/nebo vlastního úsudku, shledá-li komentář, či příspěvek nevhodným.
• 2.6b Porušení pravidel je pak bráno jako záminka k varování popřípadě blokaci účtu. (Dle bodu 5.1)

Někdo si tady stěžoval i na mazání postů. Nevím kdo a kde to bylo, každopádně rád bych upozirnil, že každý člen vedení může posoudit, zda je daný post vyhovující.

5.2 Obcházení banu - Je zakázáno obcházeni uděleného dočasného, či trvalého banu, a to jakýmkoli způsoby.

5.3 Více účtů - Je zakázáno vlastnit více než jeden účet na jednu IP adresu. Výjimku lze udělit, v takovém případě kontaktujte moderátora ci administrátora.

Toto nepotřebuje komentář, domnívám se, že je to napsáno zcela dostatečně jasně.

Vyhrazujeme si právo pravidla kdykoliv změnit a to i bez oznámení.

Když se sem každý z nás registroval, musel souhlasit s Pravidly. Tedy i s tímto dovětkem. To nás tedy nutí pravidla sledovat, a hlídat, zda nevyšly nějaké změny, atd. ...
Neberte si tedy do úst pravidla (resp. body pravidel), která byla vydána později, po datu vaší registrace, neboť pokud s pravidly nesouhlasíte, a že je tento bod jejich nedílnou součástí, pak NEJSTE OPRÁVNĚNÍ využívat služeb, které poskytuje tento web (forum, diskuse pod články, upload obrázků, aj.) a jste vyzýváni k jeho neprodlenému opuštění.

Upřímně doufám, že všichni lidé mne pochopili. Pokud vám výklad pravidel, resp. těch částí, které se přímo, či nepřímo dotýkají aktuálního tématu, nechť se obrátí na člena vedení fóra, který jej jistě rád poučí a podá další informace v této problematice.


Informace: (...) značí vynechanou část textu, která není podstatná pro demontrování daného případu. Celý text samozřejmě najdete v odkazovaných pravidlech.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Lidi, zamyslete se přece - to si vážně myslíte, že moderátoři udělují ban pro nic za nic? Jako abychom si léčili komplexy, či si něco dokazovali? Jako že si o sobě myslíme, že jsme něco víc, a že banem ukazujem svoji moc?


Pokud si toto myslíte, opravdu jsem se ve vás zklamal...Sad

Ruku do ohně dám za to, že nikoho toto udělení banu netěšilo!

Pravidla se musí dodržovat a jejich záměrně porušování se pak holt musí nějakým způsobem řešit. Když nestačí upozornění, tak co se dá dělat?

Myslel jsem, že svůj volný čas a úsilí (rozuměj - psaní článků a povídek) věnuji lidem, kteří jsou rozumní a kteří dokáží pochopit danou situaci, nebo jsem se pletl?

Upřímně mě mrzí, kam až to muselo dojít....

Takže, pokud musíte, vylijte si na mě svoji zlost, kamenujte mě, podepisujte petice za zabanovaného člověka,

ale - přemýšlejte nad tím, co píšete.

Děkuji za pozornost.Frown
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist