Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 6 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Mahoney
METTALIC napsal:
Mopi: Tohle je prostě borec bych to nedal
Puddi Puddi challenge


Já myslim že bych to zvládl.. (ano, chci vás vyhecovat k sázce) Grin
 
METTALIC
Mahoney napsal:
METTALIC napsal:
Mopi: Tohle je prostě borec bych to nedal
Puddi Puddi challenge


Já myslim že bych to zvládl.. (ano, chci vás vyhecovat k sázce) Grin


Grin ty máš něják rád sázky co ??? Musel bys to natočit Grin A né neznamená to dohodu.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mahoney
METTALIC napsal:
Mahoney napsal:
METTALIC napsal:
Mopi: Tohle je prostě borec bych to nedal
Puddi Puddi challenge


Já myslim že bych to zvládl.. (ano, chci vás vyhecovat k sázce) Grin


Grin ty máš něják rád sázky co ??? Musel bys to natočit Grin A né neznamená to dohodu.


Tak to by nebyl problém Grin.
 
METTALIC
No jen se tak opatrně zeptám o co ??? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Máha: Jako jo, Vivaldi je super, zkus taky Lullyho, ten je taky fajne. Smile Jako jo, vim, že je nás tu docela dost co máme rádi klasiku. Smile Včetně houslisty Ligose. Smile

Jinak, mužeme se vsadit. Grin Vydrž to, jako ten borec na videu a dám ti ocenění, jaký, to bych asi navrhoval Legendu fóra s patřičným popiskem a nebo něco na ten způsob... ale víš co Grin ... DO IT Grin Chci se pobavit, klidně ych do toho šel taky, ale nemám tolik času ke ztracení... Grin
Upravil/a Mahoney dne 13.08.2013 14:22
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
METTALIC napsal:
No jen se tak opatrně zeptám o co ??? Grin


Co za Void Walker Arsenal? Je to DLC do Dishonored, v hodnotě 3,99 euro Grin. Když to nezvládnu, tak koupím něco do ceny 5 euro tobě Grin

@Mike - to zní dobře Grin.. omylem jsem ti editnul příspěvek, ale už je to ok Smile.
Upravil/a Mahoney dne 13.08.2013 14:22
 
METTALIC
Mahoney napsal:
METTALIC napsal:
No jen se tak opatrně zeptám o co ??? Grin


Co za Void Walker Arsenal? Je to DLC do Dishonored, v hodnotě 3,99 euro Grin. Když to nezvládnu, tak koupím něco do ceny 5 euro tobě Grin


Radši ne. Nesnášim sázky GrinGrin vždycky jsem prohrál Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mahoney
METTALIC napsal:
Mahoney napsal:
METTALIC napsal:
No jen se tak opatrně zeptám o co ??? Grin


Co za Void Walker Arsenal? Je to DLC do Dishonored, v hodnotě 3,99 euro Grin. Když to nezvládnu, tak koupím něco do ceny 5 euro tobě Grin


Radši ne. Nesnášim sázky GrinGrin vždycky jsem prohrál Grin


Nevadí. Tak či onak, ocenění od Mika by se mi líbilo.. takže jó Miku, já to teda beru! Grin

ALE.. nevím s jistotou, jestli se mi na mou paměťovku vejde 10 hodin videa, má 2GB, takže možná budu muset natáčení po nějaké době (počítám tak po 7, 8 hodinách) stopnout a nahrát do PC a pokračoval bych hned jak by to bylo a nebo to ještě zkusim nějak vykoumat Grin. Možná bych si mohl vzít foťák z chaty.. no uvidíme, to dám ještě vědět Grin

Takže, na mobil se mi vejde 5 hodin nahrávání, takže jestli by vám to nevadilo s krátkou pauzičkou, kdy bych vyčistil paměťovku a pak natočil dalších 5 hodin, tak jako jó, já jsem muž činu Grin

EDIT: Tak dohodnuto se sestrou, půjčí mi svou dvougigovku, takže akorát přehodim karty až budou plný Smile
Upravil/a Mahoney dne 13.08.2013 14:40
 
Mike
Jdeš do toho teda? Grin

A když to nedáš, tak co? Grin Mám u tebe flašku. Grin Ale ne, věřím, že to dáš. Grin
Upravil/a Mike dne 13.08.2013 14:44
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Video se poté zveřejní ??? Či ho uvidí pouze Mike???
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mahoney
Mike napsal:
Jdeš do toho teda? Grin

A když to nedáš, tak co? Grin Mám u tebe flašku. Grin Ale ne, věřím, že to dáš. Grin


Když to nedám, tak mi dáš nějaký hodně potupný ocenění, ne? Grin A klidně ti dám i tu flašku Grin. Ale Miku, chci se s tebou dohodnout, jestli ti to nevadí, až tak v neděli nebo v pondělí? Tenhle týden mám nabitej a fakt nevim jestli bych to stíhal, ale od neděle jsem doma až do konce prázdnin sám, tak by to neměl bejt problém Grin. Tak co ty na to? Grin

METTALIC: Video samozřejmě zvěřejním Smile.
Upravil/a Mahoney dne 13.08.2013 14:48
 
Mike
Mahoney napsal:
Mike napsal:
Jdeš do toho teda? Grin

A když to nedáš, tak co? Grin Mám u tebe flašku. Grin Ale ne, věřím, že to dáš. Grin


Když to nedám, tak mi dáš nějaký hodně potupný ocenění, ne? Grin A klidně ti dám i tu flašku Grin. Ale Miku, chci se s tebou dohodnout, jestli ti to nevadí, až tak v neděli nebo v pondělí? Tenhle týden mám nabitej a fakt nevim jestli bych to stíhal, ale od neděle jsem doma až do konce prázdnin sám, tak by to neměl bejt problém Grin. Tak co ty na to? Grin

METTALIC: Video samozřejmě zvěřejním Smile.

Tak fajne, platí. Wink
Vůbec nevadí. A neberu to ani nějak smrtelně vážně, spíše tak, 4fan Smile ...
TAkže, já souhlasím - na formě ocenění se v kladném případě dohodneme, na té horší ne Angry Grin ... (eventuálně pak na flašce, ale neboj, fakt si nemyslím, že bys to nedal Grin A Châteauneuf du Pape bych si fakt neporučil... Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
A ještě mě tak napadá, povolí mi YT nahrát tak dlouhé video? Protože pokud vím, tak dřív to bylo tak, že 15 minut byl limit.. nevíte někdo?
 
Mike
Mahoney napsal:
A ještě mě tak napadá, povolí mi YT nahrát tak dlouhé video? Protože pokud vím, tak dřív to bylo tak, že 15 minut byl limit.. nevíte někdo?

Já jsem dával nedávno nějaké video na ulozto... asi bych to možná řešil touto cestou, hele... Wink
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Mike napsal:
Mahoney napsal:
A ještě mě tak napadá, povolí mi YT nahrát tak dlouhé video? Protože pokud vím, tak dřív to bylo tak, že 15 minut byl limit.. nevíte někdo?

Já jsem dával nedávno nějaké video na ulozto... asi bych to možná řešil touto cestou, hele... Wink


Pravda, to bude asi jednodušší Smile. Tak ok hele, snad všechno vyjde, semnou problém není, ale víte jak je to s tou technikou Grin Nechci tam 10 hodin sedět a pak zjistit, že jsem místo videokamery zapnul foťák Grin Grin. Ale víte co? Docela se těšim Grin.
 
Mike
Tyjo, no radši zkontrolovat, fotku sedícího Mahoneyho fakt... neakceptujeme. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Mike napsal:
Tyjo, no radši zkontrolovat, fotku sedícího Mahoneyho fakt... neakceptujeme. Grin


Buď bez obav a radši už mi chystej ocenění.. Cool Grin Grin
Né, fakt se těšim, ale zároveň mám strach Grin jako když jsem jel poprvé na tábor Grin Grin
 
EldeR
Shock Ještěrky už sou zase zhulený ........
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Shock Ještěrky už sou zase zhulený ........

To je hnus velebnosti, co si na vás navymejšlej vždycky... Shock Grin
YouTube Video


Mahoney napsal:
Mike napsal:
Tyjo, no radši zkontrolovat, fotku sedícího Mahoneyho fakt... neakceptujeme. Grin


Buď bez obav a radši už mi chystej ocenění.. Cool Grin Grin
Né, fakt se těšim, ale zároveň mám strach Grin jako když jsem jel poprvé na tábor Grin Grin

Grin hele, hele, heléé Grin ...

Jasný, no... Grin Ale, tak uvidíš, no...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Hmmm, já zvládla Puddi Puddi 5 hodin, ale 10 bych asi vzdala Grin chci vidět Réju jak si trhá vlasy (těch něco málo co si neoholil) Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist