Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 7 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství šesté
Mike
LordeS napsal:
U nás v ulici taky jedna bába, co bydlí bydlí v přízemí, neustále sonduje celou ulici. Ta sviňa okamžitě volá policajty, když tam někdo blbě parkuje... jednou jsem ji viděl v tom okně i obědvat. Normálně tam byla opřená o peřinu s talířem v ruce......

To snad nejni možný. Grin

Máha: Jono Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
Tak my čumíme do windowsu a bába z windowsu no.. co si budem vyčítat Grin
Upravil/a Mahoney dne 10.03.2014 13:43
 
SuperHunter
Máha a jeho epické hlášky o5 v akci Grin
 
Mike
Máho, ta byla dobrá. Kdybych nebyl jen na iPhone, tak ti k tomu udělám memečko.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
LordeS napsal:
U nás v ulici taky jedna bába, co bydlí bydlí v přízemí, neustále sonduje celou ulici. Ta sviňa okamžitě volá policajty, když tam někdo blbě parkuje... jednou jsem ji viděl v tom okně i obědvat. Normálně tam byla opřená o peřinu s talířem v ruce......


Takovou jednu si taky pamatuju ... a v létě si na hlavu dávala noviny, aby nechytla úpal ...... Když sme trochu povyrostli, házeli sme po babě hroudama Grin (bydlela ve 4 patře Grin)
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
@Mike - áá, Majku.. předběhls mě, chtěl jsem tam pro tebe udělat edit.. Grin Grin
 
EldeR
Máha: Ty ale mimo toho windowsu čumíš ještě z balkóna, čímž tu bábu vlastně trumfuješ Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mahoney
No.. aspoň nevolám policajty kvůli parkování.. Grin Grin
Což bych mohl.. dohlížet na zločin ve čtvrti.. a třeba by mě vzali k tajnejm.. Grin
Upravil/a Mahoney dne 10.03.2014 16:22
 
Mike
Máha: Dohlížitel. Grin A zároveň terč nejapných žertík tamní omladiny. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
A takhle to drazí přátelé začíná ....... nejdřív čumí z balkóna, že ho to baví, pak dostane mesiášskej syndrom, že bude dohlížet na zločin a než se nadějete skončí u tajnejch jako práskač. Grin Grin

Takže v okolí Mahoneyho balkónu se pozvolnu začnou množit zásahy uniformovaných složek.... a začalo to naprosto nevinně relaxací dospívajícího chlapce na balkóně Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Ještě, že už není StB... nebo něco takovýho. Grin

(jo já vím, jsou tajný, ale myslím tydlety fanatický šílence... počkat... řekl jsem fanatický šílence? Grin Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mahoney
EldeRe... Grin Grin Grin
 
EldeR
Mike napsal:
Ještě, že už není StB... nebo něco takovýho. Grin

(jo já vím, jsou tajný, ale myslím tydlety fanatický šílence... počkat... řekl jsem fanatický šílence? Grin Grin )


On by Máhovi stačil nějakej uliční výbor..... aspoň pro začátek Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
LordeS napsal:
U nás v ulici taky jedna bába, co bydlí bydlí v přízemí, neustále sonduje celou ulici. Ta sviňa okamžitě volá policajty, když tam někdo blbě parkuje... jednou jsem ji viděl v tom okně i obědvat. Normálně tam byla opřená o peřinu s talířem v ruce......


Jaj to znám!
Na vesnici, kde jsem bydlel před odstěhováním, bydlela v jedný ulici babka, co si pořídila i dalekohled. Stála za oknem jak přibitá a čuměla, a a vůbec ji nevadilo, že ji lidi třeba ukazovali vztyčený prostředníček.... Grin

Jinak, teď bydlím na periferii, hodně vysoko a z balkonu mám parádní výhled jak na město, tak do volné krajiny široko daleko. Dokonce můžu pozorovat i lesní zvěř!
A když mám volný večer, vytáhnu teleskop a čučím na měsíc, nebo planety... Na město celkem luxus...
Upravil/a Ligos dne 10.03.2014 16:54
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
@Ligos .... jenom jestli tím teleskopem nekoukáš na nějaký "planety" do oken sousedům Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
Ještě, že už není StB... nebo něco takovýho. Grin

(jo já vím, jsou tajný, ale myslím tydlety fanatický šílence... počkat... řekl jsem fanatický šílence? Grin Grin )


On by Máhovi stačil nějakej uliční výbor..... aspoň pro začátek Grin Grin

Jasně, úplně ho vidím. Grin Grin
By chodil kontrolovat soudruhy. Grin

Ligos: Takový hvězdář. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
EldeR napsal:
@Ligos .... jenom jestli tím teleskopem nekoukáš na nějaký "planety" do oken sousedům Grin Grin Grin


Mno.... jednou se mi povolil u stativu šroub a hledáček omylem namířil na zahradu jednoho rodinného domku nedaleko. Bylo léto, ti lidé měli vysoký plot a mysleli si, bůhví jaké mají soukromí a tak....

Víc už raději nepovím... GrinGrin

Ale opravdu výhradně pozoruji pouze noční oblohu, když je ta možnost.
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Ligos napsal:
EldeR napsal:
@Ligos .... jenom jestli tím teleskopem nekoukáš na nějaký "planety" do oken sousedům Grin Grin Grin


Mno.... jednou se mi povolil u stativu šroub a hledáček omylem namířil na zahradu jednoho rodinného domku nedaleko. Bylo léto, ti lidé měli vysoký plot a mysleli si, bůhví jaké mají soukromí a tak....

Víc už raději nepovím... GrinGrin

Ale opravdu výhradně pozoruji pouze noční oblohu, když je ta možnost.

Neříkej, že ses nikdy ani očkem nekoukl jinam, než na oblohu, aniž by se stala nějaká nehoda. Grin






Jinak, chci si tento týden koupit externí HDD, máte s nějakým zkušenosti, třeba se značkou výrobku?
Třeba tenhle: http://pevne-disk...bv2000200/
Je to sice jeden z těch levnějších, ale má 2 TB. Jen mi vadí, že všechny externí HDD nad kapacitou1,5 TB musejí být zapojeny, jak v PC, tak i přes adaptér v zásuvce.
Upravil/a Diego dne 10.03.2014 17:21
 
Mike
Diego: Nekupuj si nic, co musíš napájet ze zásuvky. Je to značně omezující. Já měl Verbatim. Nekupuj si Verbatim, docela poruchový, musel jsem to dát pryč. Dobrá je značka taková, která se živý výhradně disky, třeba Western Digital. Nekupuj žádný Adata, a podobně. Zas otázka, co od toho čekáš... Smile
Rychlost otáček pevného disku: volitelný - co to má jako bejt? Grin Jináč, já mám teda teď pouze interní disk, jako v Macu, nic externího nemám, teď nemám prachy, ale budu kupovat WD... jinak, jak nemusím Samsung, tak jejich disky taky docela táhnou dobře. V Macu mám teda jednotku SSD a to se holt nedá srovnávat s HDD... ale to je zas jiná kapitola.

Ligos: OMYLEM Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Jo, omylem. A krleš! Grin

Jinak, Verbatin disk mám už mám cca rok a půl a stále slouží dobře.... Dva z mých kamarádů mají to samé a také jim slouží už dlouhou dobu...

Takže s tou poruchovostí to třeba nebude tak hrozný, ne? Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist