Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
EldeR
Nerevar napsal:
EldeR napsal:
Nerevar napsal:
EldeR napsal:


cože ?? ?ráno nakopnout jablko ????
Grin


Zkus to Wink

Já dávám jablka křečkovi Grin

Tak sněz toho křečka Grin Grin Grin

To by se mu asi nelíbilo a navíc bych si moc nepošmák, on je totiž maličkej Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??



Nere! Klidně tě kopnu!!!

Tak, směle do toho! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
EldeR napsal:

To by se mu asi nelíbilo a navíc bych si moc nepošmák, on je totiž maličkej Grin


Mám rád jednohubky. Smile

A jabka Smile Ale nejim je po ránu, i když by se mi to občas (často) hodilo místo toho kafe Grin
 
Diego
Neupadne, to bys mě za něj musel chytit, ale to nestihneš, protože budu dávínko na kanárech popíjet... Angry
Grin



(bez dvojsmyslů)... Grin
 
Nerevar
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??



Nere! Klidně tě kopnu!!!

Tak, směle do toho! Grin


Takže jako kujete pikle proti mně jo? Grin FÁÁJN Grin
 
Diego
Jablka u nás žere především pes... Apple
Tedy kromě mě... Grin
 
Mike
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Co to kafe????! Proberem údajný Lenův a Mikův prohřešek, pěkně v klidu a pokoji a míru.... Co vy na to??



Nere! Klidně tě kopnu!!!

Tak, směle do toho! Grin


Takže jako kujete pikle proti mně jo? Grin FÁÁJN Grin

nééénééé Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Nu, jak se tak dívám, chybí tu Ligos Spravedlivý, aby včas a SPRAVEDLIVĚ rozsoudil vaše pře...Pfft

Nuže, jen počkejte, až se plnohotně navrátím! (Zatím jsem na netu jen občas a provizorně... a celkem mě to už štve.)Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Nerevar napsal:
EldeR napsal:

To by se mu asi nelíbilo a navíc bych si moc nepošmák, on je totiž maličkej Grin


Mám rád jednohubky. Smile

A jabka Smile Ale nejim je po ránu, i když by se mi to občas (často) hodilo místo toho kafe Grin

no nevím .... džungaráka bych nejed, víc kostí a chlupů jak masa Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Ligos napsal:
Nu, jak se tak dívám, chybí tu Ligos Spravedlivý, aby včas a SPRAVEDLIVĚ rozsoudil vaše pře...Pfft

Nuže, jen počkejte, až se plnohotně navrátím! (Zatím jsem na netu jen občas a provizorně... a celkem mě to už štve.)Smile

Dobrá, Ligosi Spravedlivý!!! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Ligos bez netu, to je jako Ner bez jablka po ránu.... nebo Elder bez ještěrky.... Grin
 
Nerevar
EldeR napsal:
Nerevar napsal:
EldeR napsal:

To by se mu asi nelíbilo a navíc bych si moc nepošmák, on je totiž maličkej Grin


Mám rád jednohubky. Smile

A jabka Smile Ale nejim je po ránu, i když by se mi to občas (často) hodilo místo toho kafe Grin

no nevím .... džungaráka bych nejed, víc kostí a chlupů jak masa Grin

To mě neznáš Ork Grin
 
Mike
Diego napsal:
Ligos bez netu, to je jako Ner bez jablka po ránu.... nebo Elder bez ještěrky.... Grin

Tak to je hustý srovnání... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
Džungaráka kocourovi, jablko psovi, a tím se zbavím Eldera i Nera! Výborně! přesně takhle to udělám! Drak
 
EldeR
Diego napsal:
Neupadne, to bys mě za něj musel chytit, ale to nestihneš, protože budu dávínko na kanárech popíjet... Angry
Grin
(bez dvojsmyslů)... Grin

No dobrá ... budu pomalu končit, takže poslední ....
Netrvám na tom, že to musím být já (a rozhodně netrvám na tom, že bych tě musel chytat za vocas) ale nakonec tě někdo chytne a protože seš ještěrka, tak ti vocas upadne a ani jabka ti nepomůžou AngryAngryGrin

Takže tak jako tak skončíš bez vocasu GrinAngry
(Bez dvojsmyslů) Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
Neupadne, to bys mě za něj musel chytit, ale to nestihneš, protože budu dávínko na kanárech popíjet... Angry
Grin
(bez dvojsmyslů)... Grin

No dobrá ... budu pomalu končit, takže poslední ....
Netrvám na tom, že to musím být já (a rozhodně netrvám na tom, že bych tě musel chytat za vocas) ale nakonec tě někdo chytne a protože seš ještěrka, tak ti vocas upadne a ani jabka ti nepomůžou AngryAngryGrin

Takže tak jako tak skončíš bez vocasu GrinAngry
(Bez dvojsmyslů) Grin

To se stane tehdy, až o tom nebudu vědět, protože budu dávínko v pánu.... či v peklíčku Grin




Stejně ti to jablko ukradnu a poctivě! Angry
 
Mike
Koukám, že slovo "vocas" aspiruje na titul slovo dne, tyjo... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mopidu
Em...Diego říkal že je tu prča...takže kde se mám stavit pro balení gangsta sci-fi sušenek co skáčou? Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Diego
Slovo dne... nad tím se musí člověk zamyslet.... jablko, ještěrka, vocas, kafe! No vyber si co bys rád! Grin

Ale co, jablíčko tu je, vocasů je tu plná prdel, kafařů též, tak si vyberem tu ještěrku! Luk

(bez dvojsmyslů) Grin
 
Mike
Diego napsal:
Slovo dne... nad tím se musí člověk zamyslet.... jablko, ještěrka, vocas, kafe! No vyber si co bys rád! Grin

Ale co, jablíčko tu je, vocasů je tu plná prdel, kafařů též, tak si vyberem tu ještěrku! Luk

(bez dvojsmyslů) Grin

Snad radši nevinné ještěří mládě, bez dvojsmyslů.... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist