Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
EldeR
Altazar napsal:
A to je to takovej problém? Grin prostě sme se bavily, to snad není trestný, nemusim psát vůbec pokud to vadí Smile

Nereaguju, páč to nemá smysl. Ten posthunting je docela trapnej nic víc. Prosím neodepisuj mi na to.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
hRDLA napsal:
Altazar napsal:
Mopi je holka? Já myslel že tu sou jen chlapy teda až na Mortus u tý to nevim jistě.

Mopidu, Mortuus, Chell, PrincessLeya, Asiriel z Ponurvalu...

Nerevar napsal:
Altazar napsal:
Mopi je holka? Já myslel že tu sou jen chlapy teda až na Mortus u tý to nevim jistě.

Mopi, Chell, a Mortus, sou holky

U Lenerena si nejsem jistej Grin

Ad Leneren: Akorát jsem sem chtěl hodit video s Lenerenem, který h ale smazal z YT ... škoda...
Jak vidíte sami, hRDLA píše:
Leneren prohrál sázku... měl celý týden psát gramaticky správně... vydrželo mu to 10 hodin
- ale trochu nás vochcal no (doufám, že sem to sem dal dřív než on)


A v jedný dost starý zprávě od Mopidu:
Tak tady to je Grin
http://img821.imageshack.us/img821/4953/21894934.png

http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Whirt napsal:
EldeR napsal:
Vám jeblo s těma pokemonama ne ???? Shock tohle mě příde už trošičku přehnaný. Když sem večír odcházel byla teprve 5 stránka. To je 9 stran nesmyslů jenom abyste si nahnali posty. Pff!
¨
A to jsem ještě zdůrazňoval, že legalizace spammingu se ruší Grin
Mimochodem Ola všichni!

Ahoj Whirte, copak jsi mi včééra chtěl?? Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Mike napsal:
Whirt napsal:
EldeR napsal:
Vám jeblo s těma pokemonama ne ???? Shock tohle mě příde už trošičku přehnaný. Když sem večír odcházel byla teprve 5 stránka. To je 9 stran nesmyslů jenom abyste si nahnali posty. Pff!
¨
A to jsem ještě zdůrazňoval, že legalizace spammingu se ruší Grin
Mimochodem Ola všichni!

Ahoj Whirte, copak jsi mi včééra chtěl?? Smile

Vlastně ani nic, jen mi bylo líto, že jsem tě prošvihl Grin
 
Mike
Whirt napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
EldeR napsal:
Vám jeblo s těma pokemonama ne ???? Shock tohle mě příde už trošičku přehnaný. Když sem večír odcházel byla teprve 5 stránka. To je 9 stran nesmyslů jenom abyste si nahnali posty. Pff!
¨
A to jsem ještě zdůrazňoval, že legalizace spammingu se ruší Grin
Mimochodem Ola všichni!

Ahoj Whirte, copak jsi mi včééra chtěl?? Smile

Vlastně ani nic, jen mi bylo líto, že jsem tě prošvihl Grin

Tak to jooo... Grin
Mě bylo líto, že jsem tu nebyl při zahájené nové konverzace, no... Grin Neva, počkám si na další. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Mike napsal:
Whirt napsal:
Vlastně ani nic, jen mi bylo líto, že jsem tě prošvihl Grin

Tak to jooo... Grin
Mě bylo líto, že jsem tu nebyl při zahájené nové konverzace, no... Grin Neva, počkám si na další. Grin

Aby si zase nebyl v divadle Grin
 
Mike
Whirt napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
Vlastně ani nic, jen mi bylo líto, že jsem tě prošvihl Grin

Tak to jooo... Grin
Mě bylo líto, že jsem tu nebyl při zahájené nové konverzace, no... Grin Neva, počkám si na další. Grin

Aby si zase nebyl v divadle Grin

Snad neee... Grin Grin ...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Lidi, co říkáte na Google + ? Akorát na to čumim s otázkou založit/nezaložit... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Představ si, že já taky :D
Všichni mí vrstevníci používají Facebook...
 
Mike
Whirt napsal:
Představ si, že já taky Grin
Všichni mí vrstevníci používají Facebook...

Jsme na tom úplně stejně. Bohužel, FB mě svými smluvními podmínkami a teď ještě jejich zvolněním nějako přestává vyhovovat, protože opravdu nepotřebuju, aby o mě nějakej cápek v USA věděl vše... Tak proto bych rád nějako plynule přešel práv třebas na tento Google +, který se dostává do módy... Smile Akorát si zakládám profil. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Mike napsal:
Whirt napsal:
Představ si, že já taky Grin
Všichni mí vrstevníci používají Facebook...

Jsme na tom úplně stejně. Bohužel, FB mě svými smluvními podmínkami a teď ještě jejich zvolněním nějako přestává vyhovovat, protože opravdu nepotřebuju, aby o mě nějakej cápek v USA věděl vše... Tak proto bych rád nějako plynule přešel práv třebas na tento Google +, který se dostává do módy... Smile Akorát si zakládám profil. Grin

Jo hele, nechci nic řikat, ale jeslti chceš svobodu, tak spíš doporučuju ten facebook, protože ku***sky moc by ses divil, kolik si toho o tobě zapisuje Google+ Wink Člověk takřka ztrácí cca 85% svojí svobody tim že používá Google Chrome a Google jako vyhledávač, natož Google+, Android v mobilu atd. Fakt už raději používej facebook, věř mi
 
EldeR
Tak nevím, přítelkyně se teďka koukala na ten Google+ a chtěj jako ověření telefonní číslo .... to je humusAngry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Nerevar
Mopidu napsal:
Lidi, nevíte kde je ten BWho obrázek Tohle je SUŠENKA? Chci ho znovu do podpisu a nemůžu to najít Grin


Á kdopak tě na chatu žádal aby sis to do podpisu zase dala?? ^^ Grin
 
Leneren
Tak teď jsem zjistil, že Nerevar a Tribunal vyprášily Whirtovy kožich Grin
 
Leneren
EldeR napsal:
Tak nevím, přítelkyně se teďka koukala na ten Google+ a chtěj jako ověření telefonní číslo .... to je humusAngry

to vyplňovat nemusíš Smile Já to taky nevyplňil a jede mi to Smile
 
EldeR
Leneren napsal:
EldeR napsal:
Tak nevím, přítelkyně se teďka koukala na ten Google+ a chtěj jako ověření telefonní číslo .... to je humusAngry

to vyplňovat nemusíš Smile Já to taky nevyplňil a jede mi to Smile

Já nic naštěstí nepotřebuju ... .to přítelkyně ... já sem zapřisáhlej odpůrce sociálních tentononc Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Nerevar napsal:
Mike napsal:
Whirt napsal:
Představ si, že já taky Grin
Všichni mí vrstevníci používají Facebook...

Jsme na tom úplně stejně. Bohužel, FB mě svými smluvními podmínkami a teď ještě jejich zvolněním nějako přestává vyhovovat, protože opravdu nepotřebuju, aby o mě nějakej cápek v USA věděl vše... Tak proto bych rád nějako plynule přešel práv třebas na tento Google +, který se dostává do módy... Smile Akorát si zakládám profil. Grin

Jo hele, nechci nic řikat, ale jeslti chceš svobodu, tak spíš doporučuju ten facebook, protože ku***sky moc by ses divil, kolik si toho o tobě zapisuje Google+ Wink Člověk takřka ztrácí cca 85% svojí svobody tim že používá Google Chrome a Google jako vyhledávač, natož Google+, Android v mobilu atd. Fakt už raději používej facebook, věř mi

Jáj, až na ten Android mám vše... Frown
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
EldeR napsal:
Leneren napsal:
EldeR napsal:
Tak nevím, přítelkyně se teďka koukala na ten Google+ a chtěj jako ověření telefonní číslo .... to je humusAngry

to vyplňovat nemusíš Smile Já to taky nevyplňil a jede mi to Smile

Já nic naštěstí nepotřebuju ... .to přítelkyně ... já sem zapřisáhlej odpůrce sociálních tentononc Grin

Fakt? Jak to? Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
Leneren napsal:
EldeR napsal:
Tak nevím, přítelkyně se teďka koukala na ten Google+ a chtěj jako ověření telefonní číslo .... to je humusAngry

to vyplňovat nemusíš Smile Já to taky nevyplňil a jede mi to Smile

Já nic naštěstí nepotřebuju ... .to přítelkyně ... já sem zapřisáhlej odpůrce sociálních tentononc Grin

Fakt? Jak to? Smile

Nevím ... možná díky věku ... když tohle začalo frčet už sem na to byl starej Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Já na facebook, moc nechodím, snad jednou týdně a to jen kvůli pár lidem, se kterými si chi povídat.

Může to znít divně, ale Google + asi šel nějakým velkým obloukem kolem mě, nevím co to je.Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist