Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Diego
nagasadowcz napsal:
Jé, já bych zas rád ještěrku a hada. Hlavně teda ještěrku. Pavouci jsou taky super, ale tolik mě to neláká, jako ti plazi. I když možná takový sklípkan či tarantule a k tomu ještěr... No... až budu mít vlastní bydlení, protože tohle teď dotáhnout domů, tak a) nevím, kam bych to dal a b ) mamka by se zbláznila... a c) babička by umřela Grin

Já bych chtěl chovat škorpióny a kraby. Velice se mi líběj, jak loví, a u krabů ty jejich klepeta. Je to pěkné, ať už v dokumentech o zvířatech nebo na obrázcích, videích a atd.
 
MortuusDominus
Mě by se líbil chameleon Smile Ale v podnájmu si můžu dovolit jen rybičky. Nakonec si ale člověka tak omotaj kolem prstu, že to akva bohatě stačí. Ale spoustu let sem pěstovala potkany... to je moje oblíbený zvířátko pro domácnost
Upravil/a MortuusDominus dne 18.12.2012 00:14
 
nagasadowcz
Diego napsal:
Oh! Chlupatá večeře! http://www.videac...a-na-svete


Plšík, přesněji Plch je hlodavec s dlouhým ocasem, který je ke konci více široký. Zde je bližší popis: http://cs.wikiped.../wiki/Plch


Hohó, to video je úžasné!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
Diego napsal:
Oh! Chlupatá večeře! http://www.videac...a-na-svete


Plšík, přesněji Plch je hlodavec s dlouhým ocasem, který je ke konci více široký. Zde je bližší popis: http://cs.wikiped.../wiki/Plch


Hohó, to video je úžasné!

Neříkej!Grin
Na pavouka bych nešáh, ale s jakou přesností a efektivitou se vrhají na kořist je grandiózní!


Mortý: Chameleon je pěkně mazané zvířátko.Smile Zbarví se a pak jej nenajdeš.Grin


Navíc jsem choval už tři "generace" Osmáků Degu. Generace proto, protože každý z nich žil tři roky(prý se tak nějak dožívaj) a měl jsem dohromady tři, jeden po druhém, potažmo třetím... Měl jsem pro každého stejné jméno- Kikinka.*.*
 
nagasadowcz
To jsou samá roztomilá jména. Koneckonců jsou to také roztomilé bestie... pardon, chci říct zviřátka. Grin

No nic, já jdu spát. Dobrou, 4FANe!
Upravil/a nagasadowcz dne 18.12.2012 00:26
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
nagasadowcz napsal:
To jsou samá roztomilá jména. Koneckonců jsou to také roztomilé bestie... pardon, chci říct zviřátka. Grin

No nic, já jdu spát. Dobrou, 4FANe!

Já ti dám bestie!Grin

Dobrou srabíku!Smile
 
MortuusDominus
KIKINKA. Děláš si srandu? Grin Jako mala jsem vyrůstala na morčatech, první dostala jmeno Kiki, pak se to táhlo ... druhá Kiki, třetí taky, pak Igor ... a pak přišli potkani: Fernet, Griotka a Gambrinus.

PS: Jdu koukat na South Park .... páčko
Upravil/a MortuusDominus dne 18.12.2012 00:31
 
Diego
MortuusDominus napsal:
KIKINKA. Děláš si srandu? Grin Jako mala jsem vyrůstala na morčatech, první dostala jmeno Kiki, pak se to táhlo ... druhá Kiki, třetí taky, pak Igor ... a pak přišli potkani: Fernet, Griotka a Gambrinus.

Nedělám!Grin
Jsem je choval snad tuším do mých 13?Grin

....Fernet, Griotka a Gambrinus- si děláš srandu?Grin
Notorici jedni!Grin




Jdu si zapálit, neutečte mi všeci, jasný!?Svatoušek
 
nagasadowcz
Jo a Diego: SLOVNÍ FOTBAL!!!

Jo a mimochodem, byl tu dneska vůbec Whirt? Teď mi došlo, že mi tu někdo podstatný chybí. Whirtosi, kde jsiiii?! Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 18.12.2012 00:39
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Whirtos již zřejmě chrápeGrin

Tak jsme si hezky popovídali o zvířátkách anebo bestiích jak říká Naga, a taky o "jednadvacátém".*.*

A už mohu/chci jít spát... Brou srabíci!pes
 
ALOE VERA
haló já mám menší dotaz ohledně příspěvků: na lvl 5 se celkem potřebuje 150 příspěvků od 100 do 250 ale na lvl 6 se potřebuje jen 100 příspěvků od 250 do 350 proč to tak je? Ps: brou Diego
Upravil/a ALOE VERA dne 18.12.2012 00:56
 
Diego
ALOE VERA napsal:
haló já mám menší dotaz ohledně příspěvků: na lvl 5 se celkem potřebuje 150 příspěvků od 100 do 250 ale na lvl 6 se potřebuje jen 100 příspěvků od 250 do 350 proč to tak je? Ps: brou Diego

Co já vím....Grin ASi se to tak všem líbí....Grin
 
nagasadowcz
Leveling tady dává menší smysl než v Oblu Grin Snad to Whirtos během prázdnin upraví/opraví.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Zdravíčko pánové a dámy!



Ináč, napsal jsem včera Whirtovi, jestli chce pomoct s těmi levly.(Píšu to jen, aby příspěvek měl větší cenu a nebyl to jen pozdrav...Grin)
 
Ligos
Krleš, lidi. Tak koukám že jste se tu dobře bavili, což je dobře! Pročítat to ale nebudu, protože se mi ještě pletou písmenka...

(Zase jsem se včera vožral, až mi to změnilo plány na dnešek. Hrůza...Sad )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
Dobré ráno fóru a hodně štěstí Ligosovi Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Ligosi ze zkušenosti vím, že to není žádná sranda, ráno vstávat po prohýřené noci...Grin
No, mě to asi čeká v pátek....Apple
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Ligosi ze zkušenosti vím, že to není žádná sranda, ráno vstávat po prohýřené noci...Grin
No, mě to asi čeká v pátek....Apple
pudeš zapit konec světa? Grin
 
Diego
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Ligosi ze zkušenosti vím, že to není žádná sranda, ráno vstávat po prohýřené noci...Grin
No, mě to asi čeká v pátek....Apple
pudeš zapit konec světa? Grin

Ne, máme ukončení, v práci.Grin
 
EldeR
Dobrééééééééé Ráááááno Skyrimééé !!!
Zdravím všechny a Ligosovi se omlouvám za hlasitost pozdravu Grin
Já mám naštěstí od přírody kvalitní spalování, takže jsem nezažil kocovinu ať sem se zrušil sebevíc Grin
Upravil/a EldeR dne 18.12.2012 11:38
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist