Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Diego
Eldere, gratulace ke kolčavákovi!

Já jsem ani ty vaše vysoký levly nezažil, poslední byl Krosis, pak jsem povýšil na Alduina.
Upravil/a Diego dne 17.12.2012 20:54
 
Leneren
EldeR napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Hele Miku.tak za 40 hodin jsem u tebe.Za 20 hodin mi jede vlak Smile

Jo, připrav občerstvení, seženu auto a naberem lidi! A jedem!GrinWink

Ne vážně, je to pěnký, mě se takové stavby vždycky líbily a líbí.*.*


já tam budu tak za 3 hodiny Grin

Připrav mi pokoj Grin
 
EldeR
Diego napsal:
Eldere, gratulace ke kolčavákovi!

Já jsem ani ty vaše vysoký levly nezažil, poslední byl Krosis, pak jsem povýšil na Alduina.

Díky ... sice si na obrázky nepotrpím, ale vzteklá krysa budí respekt Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Diego napsal:
Leneren napsal:
Kdo se mnou jede k Mikovy?

Já, pár dalších, no všichni přece!Grin

Co bych si s vámi počal! Pfft Grin Grin

EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR napsal:
Mike napsal:

Nojo, tak v tom městě, co žiješ bych žít NIKDY nechtěl!
Já bydlím v Litoměřicích v prakticky nejlepší části města, takže si nestěžuji, je tu krásně. Smile


To já bydlím v Hradci Králové .... říká se tomu taky salón republiky Wink a na město docela dobrý

Hradec je boží. Strašně se mi líbí, ač ho znám jen z fotek. Chci tam někdy jet. Smile Skáknem na pivo. Pfft

A pokud vím, je tam také katedrála s biskupstvím, ač ne tak pěkná jak tu, v Ltm. Smile

Diego napsal:
Leneren napsal:
Miku asi tě brzy navštívím kamaráde Smile

No my všichni! Tam by se dal udělat mejdan na srazu forka!Grin
Zboříme mu zámek!Grin Už to vidím...

Pfft Dejte si do googlu Litoměřice, Domský pahorek ... Smile


Myslíš asi chrám svatýho ducha ... jo to tady je Grin
Litoměřice ... tam někde u vás je taková díra .. .Štětí se to jmenuje ... asi před měsícem sem tam služebně byl ... jinak Litoměřice docela ujdou

štětí... město smradu se tomu tady říká. Smile Táta je odtamtud, mám tam babku, upřímně to město nenávidím. Nejlepší je služebna poldů mezi blokem ubytoven pro nepřispůsobivý. Grin

Já ti dám chrám. Katedrála to je. Smile Pfft Ale ne, jasný, chápu. Grin
Diego napsal:
Leneren napsal:
Hele Miku.tak za 40 hodin jsem u tebe.Za 20 hodin mi jede vlak Smile

Jo, připrav občerstvení, seženu auto a naberem lidi! A jedem!GrinWink

Ne vážně, je to pěnký, mě se takové stavby vždycky líbily a líbí.*.*

Grin Grin Grin kdyby to šlo a měl bych tu byt pro sebe... Pfft Grin tak klidně

Hele, mě taky. A pokud budu v dobrém rozmaru, tak ti možná napřesrok koupím pěkný dárek. Pfft Vyšla totiž knížka o tomto náměstí s popisem a pohledy do interiérů, zahrad atd. všech budov zde... je to opravdu pěkná kniha... Smile včtně katedrály...
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Mike napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Kdo se mnou jede k Mikovy?

Já, pár dalších, no všichni přece!Grin

Co bych si s vámi počal! Pfft Grin Grin


Živil bys nás přece Grin
 
Mike
Leneren napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Leneren napsal:
Kdo se mnou jede k Mikovy?

Já, pár dalších, no všichni přece!Grin

Co bych si s vámi počal! Pfft Grin Grin


Živil bys nás přece Grin

Až budu bohatý a mocný, dám vědět.
Pfft Grin Ale ne, jakmile budu mít vlastní byt, můžete zajet Pfft Pfft Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:

Myslíš asi chrám svatýho ducha ... jo to tady je Grin
Litoměřice ... tam někde u vás je taková díra .. .Štětí se to jmenuje ... asi před měsícem sem tam služebně byl ... jinak Litoměřice docela ujdou

štětí... město smradu se tomu tady říká. Smile Táta je odtamtud, mám tam babku, upřímně to město nenávidím. Nejlepší je služebna poldů mezi blokem ubytoven pro nepřispůsobivý. Grin

Já ti dám chrám. Katedrála to je. Smile Pfft Ale ne, jasný, chápu. Grin


Ve Štětí máme pobočku.. .v areálu Mondi Grin humus jak říkáš

Já to znám jako chrám Angry ne jako katedrálu
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Doprdele se na to můžu vysrat, dvě přihlášení na chatu a nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nagasadowcz
Nagovy body:

1) Pozor, já na Ostravěnku samotnou zas nedám dopustit, ono město je to krásné (resp. některé části). Mě štve město jako koncept obecně, nebo abych byl přesnější - velkoměsto. Takový Hradec nebo Litoměřice, to je taky v pohodě, to bych taky bral. Zase odstěhovat se vyloženě na vesnici, kde není nic a nikdo se nevyzná v ničem jiném než v kydání hnoje, to bych asi taky nemohl.

2) No teda, Mikeu, město fakt pěkné.

3) EldeRe, do Hradce jsem se chtěl vždycky podívat. Celkem běžně vyhrával v žebříčcích o město v ČR, kde se nejlépe žije. A propos, celosvětově se nejlépe umisťovala většinou Vídeň, Curych nebo Vancouver.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR napsal:

Myslíš asi chrám svatýho ducha ... jo to tady je Grin
Litoměřice ... tam někde u vás je taková díra .. .Štětí se to jmenuje ... asi před měsícem sem tam služebně byl ... jinak Litoměřice docela ujdou

štětí... město smradu se tomu tady říká. Smile Táta je odtamtud, mám tam babku, upřímně to město nenávidím. Nejlepší je služebna poldů mezi blokem ubytoven pro nepřispůsobivý. Grin

Já ti dám chrám. Katedrála to je. Smile Pfft Ale ne, jasný, chápu. Grin


Ve Štětí máme pobočku.. .v areálu Mondi Grin humus jak říkáš

Já to znám jako chrám Angry ne jako katedrálu

jojo, mondi. Grin Fuj, tvůrce smradu tam. Grin

Jo, hele, je to chrám, který je titulován na katedrálu, z toho titulu, že je Hradec sídlem biskupa, čili je tam biskupství a kde je biskupství, tam je katedrála - když s tam toto vytvoří, tak se onen kostel, chrám povýší na katedrálu. Smile Já vím, otravuju zbytečným info. Pfft (a pro tebe nejspíš bezpředmětným Smile Smile )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Teď koukám na televizi Nova a tam rádi přehání Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Nagovy body:

1) Pozor, já na Ostravěnku samotnou zas nedám dopustit, ono město je to krásné (resp. některé části). Mě štve město jako koncept obecně, nebo abych byl přesnější - velkoměsto. Takový Hradec nebo Litoměřice, to je taky v pohodě, to bych taky bral. Zase odstěhovat se vyloženě na vesnici, kde není nic a nikdo se nevyzná v ničem jiném než v kydání hnoje, to bych asi taky nemohl.

2) No teda, Mikeu, město fakt pěkné.

3) EldeRe, do Hradce jsem se chtěl vždycky podívat. Celkem běžně vyhrával v žebříčcích o město v ČR, kde se nejlépe žije. A propos, celosvětově se nejlépe umisťovala většinou Vídeň, Curych nebo Vancouver.

ad 1: Ach tak. Smile Ouká, ouká! Smile

ad 2: Dáme někdy sraz! Grin

ad 3: Jojo, vím... Smile I když, tady je taky nádherně a čisto. Dvacet kiláků je sice Ústí, což je humáč, ale tady je to nejčistší a nejhezčí město ústeckýho kraje. Smile ... Curych Yeah! Grin A taky celý Lichtenštejnsko Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
jojo, mondi. Grin Fuj, tvůrce smradu tam. Grin

Jo, hele, je to chrám, který je titulován na katedrálu, z toho titulu, že je Hradec sídlem biskupa, čili je tam biskupství a kde je biskupství, tam je katedrála - když s tam toto vytvoří, tak se onen kostel, chrám povýší na katedrálu. Smile Já vím, otravuju zbytečným info. Pfft (a pro tebe nejspíš bezpředmětným Smile Smile )


Aha .. .no když to říkáš ... ještě tady máme biskupský gymnázium Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
jojo, mondi. Grin Fuj, tvůrce smradu tam. Grin

Jo, hele, je to chrám, který je titulován na katedrálu, z toho titulu, že je Hradec sídlem biskupa, čili je tam biskupství a kde je biskupství, tam je katedrála - když s tam toto vytvoří, tak se onen kostel, chrám povýší na katedrálu. Smile Já vím, otravuju zbytečným info. Pfft (a pro tebe nejspíš bezpředmětným Smile Smile )


Aha .. .no když to říkáš ... ještě tady máme biskupský gymnázium Grin

To už je zas soukromá instituce jejímž zřizovatelem je právě biskupství, do jehož diecéze (= územního celku) spadá, tedy pod Hradec. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
Aha .. .no když to říkáš ... ještě tady máme biskupský gymnázium Grin

To už je zas soukromá instituce jejímž zřizovatelem je právě biskupství, do jehož diecéze (= územního celku) spadá, tedy pod Hradec. Smile


To já jen tak že toho tady je víc, čemu se říká biskupský Grin mimochodem kámoš spravoval biskupovi auto ... dokonce mělo vatikánskou značku Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
Poslyšte, tohleto Štěstí... kde přesně to leží? Resp. jakým směrem od Litoměřic? Já to nějako nemůžu najít.

EDIT: Jo, Štětí! Ahaaaa, já jsem blb. Tak už nic, to už si najdu Grin

EDIT 2: Tak zvrchu na Google Maps to vypadá pěkně... NEŽ člověk narazí na tu gigantickou továrnu hned vedle obce Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 17.12.2012 21:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR napsal:
Aha .. .no když to říkáš ... ještě tady máme biskupský gymnázium Grin

To už je zas soukromá instituce jejímž zřizovatelem je právě biskupství, do jehož diecéze (= územního celku) spadá, tedy pod Hradec. Smile


To já jen tak že toho tady je víc, čemu se říká biskupský Grin mimochodem kámoš spravoval biskupovi auto ... dokonce mělo vatikánskou značku Grin

Jan Vokál totiž má Vatikánské občanství. Biskupovi jinak zůstává to jeho standardní, nemá navíc privilegia, kdežto kardinál, ten je dle mezinárodního práva automaticky občanem Vatikánu, kdy je toto občasntví nadřazeno jakémukoli jinému, je brán jako následník hlavy státu a diplomat - může být volen a volit papeže.
Vokál, biskup v Hradci emigroval za minulého režimu do Itálie, vystudoval na kněze a makal ve Vatikánu. Z toho titulu má ono občanství. Teprve nedávno, rok dva, bo tak se stal biskupem v Hradci. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
OMG!!!!!!

Tři přihlášení a na hovno! Seru na to!wowwowwow

Blbej komp!
 
Mike
nagasadowcz napsal:
Poslyšte, tohleto Štěstí... kde přesně to leží? Resp. jakým směrem od Litoměřic? Já to nějako nemůžu najít.

EDIT: Jo, Štětí! Ahaaaa, já jsem blb. Tak už nic, to už si najdu Grin

EDIT 2: Tak zvrchu na Google Maps to vypadá pěkně... NEŽ člověk narazí na tu gigantickou továrnu hned vedle obce Grin

štětí Smile Smile

Je to hnus, viď? Pfft A jukni Litoměřice, Dómské náměstí. Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
Jan Vokál totiž má Vatikánské občanství. Biskupovi jinak zůstává to jeho standardní, nemá navíc privilegia, kdežto kardinál, ten je dle mezinárodního práva automaticky občanem Vatikánu, kdy je toto občasntví nadřazeno jakémukoli jinému, je brán jako následník hlavy státu a diplomat - může být volen a volit papeže.
Vokál, biskup v Hradci emigroval za minulého režimu do Itálie, vystudoval na kněze a makal ve Vatikánu. Z toho titulu má ono občanství. Teprve nedávno, rok dva, bo tak se stal biskupem v Hradci. Smile


co ty všecko nevíš...... Shock
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist