Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Mahoney
Tak, před chvilkou jsem se vrátil z Hobita ve 3D. Bezkonkurenčně nejlepší film, co jsem kdy viděl!! Doporučuji! Smile
 
Ligos
Mahoney napsal:
Tak, před chvilkou jsem se vrátil z Hobita ve 3D. Bezkonkurenčně nejlepší film, co jsem kdy viděl!! Doporučuji! Smile


Hů, závidím!

No, já si počkám na DVD, doufám, že vyjde co nejdříve...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Mahoney napsal:
Tak, před chvilkou jsem se vrátil z Hobita ve 3D. Bezkonkurenčně nejlepší film, co jsem kdy viděl!! Doporučuji! Smile


Je to jeden z nejlepší filmů, to ano, ale stále vede Book of Eli.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mike
Uf, tak jsem to dopsal. Aneb NEWS from blog: http://mikuv-blog...re_16.html
Ludvík XIV., Lully a Moliére, aneb Král tančí. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Whirt napsal:
Leneren napsal:
Ligos napsal:
Mike napsal:
Ligos napsal:
Bože, kdo se tím má pořád pročítat? Nemám rád lovce levelů... Pff!

S výjimkou, udělenou mé maličkosti. Pfft


Bohužel nee. Mínil jsem bez výjimky.
Nepatřím mezi ty lidi, co rádi říkají "já to říkal", ale já to říkal, že tomu propadneš. Smile

Nakonec překonáš i Lenerena...

Já upřímě lituji, že jsem byl spamer a vadí mi, že mám tolik příspěvků :/

To se dá lehce změnit Grin

Ta mi to změn.Budu jen rád Smile
 
nagasadowcz
No, já jsem ukecaný dost, ale že bych psal často nesmysly jen pro nahonění postů a levelů, to si nemyslím. Nejvíc toho mám z Nekonečných, CTŽ a slovního fotbalu samozřejmě Smile

@Mike: Přečtu si to zítra nebo pozítří, teď momentálně jsem mentální mrtvola Grin

@Whirt: Prosím, prosíííím, Whirtosi, shoď Lena na level 1! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Okay bro. Smile

Přátelé, já letím, neb jinak bych asi zítra nevstal na vlak. Smile A budu se do budoucna snažit nespamovati. Smile Spešl kvůli Ligosovi, abych mu udělal radost. Smile Ahojte! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Mike napsal:
Okay bro. Smile

Přátelé, já letím, neb jinak bych asi zítra nevstal na vlak. Smile A budu se do budoucna snažit nespamovati. Smile Spešl kvůli Ligosovi, abych mu udělal radost. Smile Ahojte! Smile

tak to je teda slovo do pranice Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
Já rád slepice Grin
 
ALOE VERA
Mike napsal:
Okay bro. Smile

Přátelé, já letím, neb jinak bych asi zítra nevstal na vlak. Smile A budu se do budoucna snažit nespamovati. Smile Spešl kvůli Ligosovi, abych mu udělal radost. Smile Ahojte! Smile
Ahoj Miku Grin
 
Mike
EldeR: Grin Nojo... Smile
Aloe: Ahoj! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
Odebírám se pro dnešek do věčných lovišť své postele Grin Teda, nejdřív samozřejmě Darksiders, tahle návykovka už se mi pěkně zažrala pod kůži Grin Zítra taky brzo vstávám, Mikeu, takže nejupřímnější soustrast. Akorát že já se pak můžu ještě dopoledne trochu prospat Grin

Dobrou, spolufórané a zítra tchüss!
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
ALOE VERA
nagasadowcz napsal:
Odebírám se pro dnešek do věčných lovišť své postele Grin Teda, nejdřív samozřejmě Darksiders, tahle návykovka už se mi pěkně zažrala pod kůži Grin Zítra taky brzo vstávám, Mikeu, takže nejupřímnější soustrast. Akorát že já se pak můžu ještě dopoledne trochu prospat Grin

Dobrou, spolufórané a zítra tchüss!
hoj Smile
 
Diego
Přeji všem dobrou noc a i já jdu do postele si trochu schrupnout. čau!*.*
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Přeji všem dobrou noc a i já jdu do postele si trochu schrupnout. čau!*.*
tak do třetice ahoj Grin
 
Altazar
Týjo všichni jdou spát, asi bych měl jít taky, ale ještě si chci povídat, vyspim se v práci Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
EldeR
Altazar napsal:
Týjo všichni jdou spát, asi bych měl jít taky, ale ještě si chci povídat, vyspim se v práci Grin

hmm já spát v práci nemůžu ... ale to neva od zejtra mám dovolenou Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
ALOE VERA
Altazar napsal:
Týjo všichni jdou spát, asi bych měl jít taky, ale ještě si chci povídat, vyspim se v práci Grin
supr přístup Grin
 
Altazar
EldeR napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni jdou spát, asi bych měl jít taky, ale ještě si chci povídat, vyspim se v práci Grin

hmm já spát v práci nemůžu ... ale to neva od zejtra mám dovolenou Grin


Já taky normálně ne, dělám u koní tak by mi nejspíš zbourali stáje kdybych zaspal krmení ale potom si zdřímnu hezky v klubovně u krbu. Doufám že nebude moc mrznout, si pak připadám fakt jak ve Skyrimu když v tričku lítám v tý zimě venku Grin
http://img163.imageshack.us/img163/6054/altazarpodpisv2.jpg
Sem nejlepší trenér na světě Grin
 
EldeR
Altazar napsal:
EldeR napsal:
Altazar napsal:
Týjo všichni jdou spát, asi bych měl jít taky, ale ještě si chci povídat, vyspim se v práci Grin

hmm já spát v práci nemůžu ... ale to neva od zejtra mám dovolenou Grin


Já taky normálně ne, dělám u koní tak by mi nejspíš zbourali stáje kdybych zaspal krmení ale potom si zdřímnu hezky v klubovně u krbu. Doufám že nebude moc mrznout, si pak připadám fakt jak ve Skyrimu když v tričku lítám v tý zimě venku Grin


tak to chápu, že si musíš nejdřív máknout a pak chrápat Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist