Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlačí skilly
solonus
Zdravím a přeju dobrej den Smile
Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak fungují totemy, které se zlepšují ve stromě vlkodlačích talentů. Měl bych při použití totemu přivolat vlkodlaky, ale nic se neděje. Řev sice zažene všechno v okolí, ale vlkodlaci nikde, ani vlci a nějak nevím jak jinak použít nové schopnosti. Předem díky za info Smile
 
Altazar
Na tohle musíš mít hotové questy pro Aelu, jak hledáš ty totemy, poté ho musíš v kovárně aktivovat a pokud máš perk tak po zavytí vyvoláš vlkodlaky, naženeš větší strach atd... podle toho kterej totem aktivuješ a kterej perk zrovna máš
 
solonus
A kdy ten úkol s totemy dostanu náhodou nevíš? Jsem šéfem Družníků, vlkodlak taky, ale úkol ne a ne dostat.
 
Altazar
Jakmile se staneš Zvěstovatelem, tak stačí když budeš plnit questy pro Aelu, to zabíjení zvířat, budeš to dělat furt dokola a po pár loveckých by tam měla u ní být nějaká nová možnost kterou když dáš tak ti naskočí quest s totemy. Vždycky mezi nima je potřeba udělat pár loveckých questů. mně většinou stačí 3-6 ale může to být i více. Jeden kamarád to měl dokonce bugnutý a ten quest si musel vyvolat pak přes konzoly.
 
solonus
Strašně moc díky za radu Smile Už to frčí mám dva totemy a hurá pro třetí Smile Vážně díky moc Smile
 
Wolf5cz
Já to měl, že sem si vzal loveckej ukol, pak sem dostal Q na totem, pak zas loveckej, pak zas totem Smile a měl sem to prostě tak, že mezi Q na totemy byl jen jeden loveckej Grin
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Altazar
Nemáš zač, rád sem poradil.
 
Altazar
Jo tomu říkám šťastná náhoda, ono je někdy potom docela do zblbnutí dělat ty lovecký furt dokola. Pamatuju jak jich kamarád udělal asi 40 než mu došlo že to bude asi bug. Byl radostí bez sebe Smile
 
koniaash
hlavně funguje jenom jedna větev skillů.... vždycky se musí pomodlit u určeného totemu
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Altazar
Tak to je samozřejmé že funguje najednou pouze jedna větev, ale pokud to bude chtít změnit, stačí se pomodlit u jiného totemu a pokud nato má perk tak se mu zvýší síla i u jiného totemu
 
Hurty
... Vlkodlak má jednu nevýhodu v tom že sem nechtěne vyvraždil město. Grin
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Diego
Může se vlkodlak už konečně léčit(jinak, než tím, že někoho sežere) a je trochu odolnější v tom Dawnguardu?
 
Wolf5cz
Myslim, že je to furt stejný, jen pokud si dáš perk, tak tě to bude léčit víc.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Altazar
Já sem Dawnguard dohrál za všechno co se dá, teda rasa pouze Nord ale vždycky různý zaměření a jednou za vlkodlaka za kterýho sem udělal kompletně všechny perky a musim říct že po Dawnguardu je už vlkodlak docela mašina když se ví jak na něj. Rozhodně to není ale žádnej Superhero ale o dost silnější je.

Zdravý se mu doplnuje pořád stejně jen krmenim, jen jeden perk přidá 100 zdravý a pak je jeden kterej ti doplní dvojnásobek životů za nakrmení.
 
Pilgrim
Mám dotaz týka se to vlkodlaka tak píší sem. Kdy se mi aktivuje perk na vlkodlaka. Jsem vlkodlak občas při krmení se mi objeví přidán talent. Děkuji.
 
Wolf5cz
Když si ve vlkodlačí formě, tak vlez do perů a ukážou se ti jen vlkodlačí.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
PrincessLeia
Netýká se to vlkodlačích skillů, ale vkodlaka ano. Dá se vůbec nějak tohoto "prokletí" zbavit nebo, když se jím stanete, už se to s vámi táhne do konce hry? Já vím, že když člověk nechce, tak se přeměňovat nemusí a hru to neovlivní, už jsem vlkodlakem nějakou dobu, ale zajímalo by mě, jestli by byla možnost to odstranit.
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Diego
PrincessLeia napsal:
Netýká se to vlkodlačích skillů, ale vkodlaka ano. Dá se vůbec nějak tohoto "prokletí" zbavit nebo, když se jím stanete, už se to s vámi táhne do konce hry? Já vím, že když člověk nechce, tak se přeměňovat nemusí a hru to neovlivní, už jsem vlkodlakem nějakou dobu, ale zajímalo by mě, jestli by byla možnost to odstranit.

Jedině u frakce Družiníci a v jejich posledním hlavním questu.
 
Altazar
Ano, pokud sis nechal nějakou z hlav té Glenmorilské čarodějnice nebo tak nějak tak jí můžeš v Ysgramorově hrobce hodit do plamenů a tim se zbavíš Lykantropie.
 
PrincessLeia
No, já to tuším v té hrobce zkoušela a nešlo mi to. Zachránila jsem pouze šéfa Kadlaka. Máte to vyzkoušený nebo jenom logicky odvozujete? Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlačí pšivolání vlků a vlkodlaků Archív zodpovězených dotazů 6 29.10.2016 16:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist