Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Ligos
nagasadowcz napsal:
Hurá! Něco se tu děje! Grin Mimochodem, Ligosi, zase skvělý díl Amonia Wink


Díky! Sám jsem konkrétně z tohoto dílu neměl moc dobrý pocit. Začal jsem to totiž psát, pak jsem na dlouhou dobu onemocněl a když jsem k tomu vrátil, nemohl jsem se tak nějak dostat zpátky do děje a tak trochu jsem vařil z vody (ono to snad ani jinak nejde, ale teďka to bylo víc, než obvykle)
Proto jsem dvojnásob rád, že se to líbí! Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Ligos: Hezký avatar. To u tebe není zvykem měnit avatary.Grin


Jenom tak mimo, kolik z Vás si všimlo dalších ocenění?Grin
 
Ligos
Diego napsal:
Ligos: Hezký avatar. To u tebe není zvykem měnit avatary.Grin


Jenom tak mimo, kolik z Vás si všimlo dalších ocenění?Grin


Jo, je to nezvyk. Toho prvního jsem měl stráášně dlouho a pak jsem si je změnil dvakrát. Smile

...Ocenění jsem si všimnul okamžitě, tohle přece nejde přehlídnout (samozřejmě za něj děkuji)!
Upravil/a Ligos dne 21.04.2013 19:44
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@Ligos: Nebylo to na kapitole vůbec poznat, ujišťuju tě Wink

@Diego: Všiml jsem si, že mi přibylo jedno za komentáře, tak jsem si řekl: "Fíha, já už i těch napsal 100+?" Pak jsem se nad sebou trochu zamyslel a vítězoslavně jsem se napil... vody Grin

No, já mám snad druhého nebo třetího avatara, už si přesně nepamatuju. Lidi, nevíte náhodou někdo, co jsem tu měl před tím keltským triskelem? Ať vzpomínám, jak vzpomínám, vzpomenout si nemohu.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Diego
Není důvod děkovat. Až jsem se divil, kolik kdo má komentářů pod novinkami.Shock

Já už si nepamatuji, jakého jsem měl prvního avatara anebo kolik jich bylo.... fíha! to by bylo číslo!Grin
 
Mike
Ligos: Ooo, Xardas z Arcania: Gothic 4? Smile (Ano, tohoto Gothica jsem hrál, tehdy jsem ještě měl silnější PC Grin )
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Ligos
Mike napsal:
Ligos: Ooo, Xardas z Arcania: Gothic 4? Smile (Ano, tohoto Gothica jsem hrál, tehdy jsem ještě měl silnější PC Grin )


Ano, je to Xardas z G4 - z tolik mnou nenáviděné hry Smile. Ve hře stejně vypadá trochu jinak, než na obrázku. Nicméně Xardas je furt Xardas, i když vystupoval v tak stupidní hře... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
METTALIC
Ligos napsal:
Mike napsal:
Ligos: Ooo, Xardas z Arcania: Gothic 4? Smile (Ano, tohoto Gothica jsem hrál, tehdy jsem ještě měl silnější PC Grin )


Ano, je to Xardas z G4 - z tolik mnou nenáviděné hry Smile. Ve hře stejně vypadá trochu jinak, než na obrázku. Nicméně Xardas je furt Xardas, i když vystupoval v tak stupidní hře... Grin


G4 jsem nehrál ale musím říct že víc se mi xardas líbil takto
http://www.postavy.cz/foto/xardas-foto.jpg
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
Bohové chvalte příkazový řádek, příkaz convert K: /fs:ntfs a pc-help.cz Grin
 
nagasadowcz
Xardas je prostě meister Smile

@Diego: No, tech bylo vskutku nepočítaně, můj milý šavlozubý kolego Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
Takže zde je Mopiino shrnutí jejího dramaťáckého výletu:
Důležitá věcč. 1 je, že jsem dostala triko Poděs 2013 (Poděs = První Olomoucká Dětská scéna Smile ) Grin taky tam byla hrozná sranda, i když jsme byli za slušný cvoky (riziko povolání, už jsem si zvykla Grin) a taky jsem se spousta věcí naučila:
1) když je člověk v depce, neluskejte mu před obličejem aby jste zkusili jestli vnímá Grin (já myslela že spí, ok? Grin )
2) když si děláte s kamarádama srandu z hlášky "It's not about being gay, it's about being fabuloooooous", ujištěte se že v okolí nrní nějaký gay který by to bral jako urážku Grin (to tak myšleno nebylo Grin)
3) když nesete bedny ven z budovy, ujistěte se že v bednách není papír a vítr nefouká směrem k vašemu obličeji.
4) na Olomouckých kolejích je bordel, asi tam žijou opice (sorry Olomoučáci Grin aspoň jsem tam zametla podlahu, vynesla koš, utřela stoly, vyčistila postel, utřela prach a vyhodila okurku co se válela na zemi Grin )
5) z nějakého neznámého důvodu jsem si nevyzvedla jídlo zdarma a teď toho lituju Grin
6) nevyzvedla jsem si jídlo zdarma páč mi bylo šoufl páč jsem se přejedla, nepřejídejte se
7) když máte mlíko a cereálie, ale ne misku a lžičku,není dobrý nápad jíst cereálie a zapíjet to mlíkem, blbě se to polyká Grin
8) existuje vysavač co se nosí na zádech Grin Grin
9) NIKOMU a NIKDY nepůjčujte klíče od šatny, nemusí se vrátit Grin
10) NIKDY nesvěřujte svou jízdenku Mopi. Velmi pravděpodobně vám pak řekne že ji nemá Grin
11) když tři lidi utíkají po chodbě bokem, skáčou zpívaj "It's bageta time!" tak se nedivte, to se dávaly bagety gratis Grin
12) noční rozhovory jsou epické nejen na chatu Grin (ale dost nás kolem půlnoci odpadlo Grin )
13) malí lidé bývají velmi zákeřní
14) při pětadvacetí stupních nenoste mikinu a bundu a dvě trika (nýst to v ruce není nejsnažší Grin
a konečně 15) Francouzské písničky jsou epic Grin Grin

Takže jak vidíte, byla to sranda, byli jsme asi největší magoři co tam byli, ale tak pto legraci se musí něco obětovat Grina příští rok chci jet znova! Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Tož to jsi byla kousek od Ostravěnky. No, jak vidno, řádně sis to užila, tak blahopřeju. Mimochodem, co jste vůbec hráli za hru?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Ligos napsal:
Mike napsal:
Ligos: Ooo, Xardas z Arcania: Gothic 4? Smile (Ano, tohoto Gothica jsem hrál, tehdy jsem ještě měl silnější PC Grin )


Ano, je to Xardas z G4 - z tolik mnou nenáviděné hry Smile. Ve hře stejně vypadá trochu jinak, než na obrázku. Nicméně Xardas je furt Xardas, i když vystupoval v tak stupidní hře... Grin

JJ, "čtyřku" jsem hrál jen kvůli názvu, jinak mě to opravdu také nebavilo. Jop, tohle je z artworku, ve hře vypadá... zvláštně. Smile

METTALIC napsal:
Ligos napsal:
Mike napsal:
Ligos: Ooo, Xardas z Arcania: Gothic 4? Smile (Ano, tohoto Gothica jsem hrál, tehdy jsem ještě měl silnější PC Grin )


Ano, je to Xardas z G4 - z tolik mnou nenáviděné hry Smile. Ve hře stejně vypadá trochu jinak, než na obrázku. Nicméně Xardas je furt Xardas, i když vystupoval v tak stupidní hře... Grin


G4 jsem nehrál ale musím říct že víc se mi xardas líbil takto
http://www.postavy.cz/foto/xardas-foto.jpg

JJ, tady je asi vzhledově nejlepší (ve trojce). Smile Zkusím, jestli to můj netbook rozjede, bych si to jinak znovu rozehrál. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
nagasadowcz napsal:
Tož to jsi byla kousek od Ostravěnky. No, jak vidno, řádně sis to užila, tak blahopřeju. Mimochodem, co jste vůbec hráli za hru?

Aneb Mopin tradiční post. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
nagasadowcz napsal:
Hurá! Něco se tu děje! Grin Mimochodem, Ligosi, zase skvělý díl Amonia Wink

Já tady obvykle strávím týdně tak asi 40 hodin a fakt se nic neděje Grin .... ale to bude tím, že sem tady od 7:30 do 16:00 Grin Grin Grin večír už se sem nedostanu, protože obvykle drtím ME3 Multiplayer GrinGrinGrin
A s tím Amoniem plně souhlasím, Ligosův styl psaní je pro mě naprosto perfektní a pohlcující Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@EldeR: Sice se tam sem tam mihne nějaká ta drobná gramatická nebo stylistická chybka, ale k čertu s tím. Musím říct, že Ligosův "rukopis" mě prostě jako snad jediný drží od začátku do konce a vždy se těším na nový díl. On má zkrátka pro to psaní cit.

Ligosi, nebylo by od věci, až dokončíš Amonia nebo ti prostě vyjde trochu času navíc (což si umím představit, že se asi jen tak nestane), zkusit splácat něco původního, nechat si to v šupleti, a až bude hotovo, zkusit to vydat.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mopidu
nagasadowcz napsal:
Tož to jsi byla kousek od Ostravěnky. No, jak vidno, řádně sis to užila, tak blahopřeju. Mimochodem, co jste vůbec hráli za hru?

žádnou, bohužel jsme už moc staří, tak jsme tam byli jako výpomoc, ale hlavní je že jsme tam byli. Grin Každej rok se na to těšíme Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@Mopi: Moc staří? A to je jako vyloženě dětské, jo? Jako první stupeň základky, či co? Tak nebo tak, škoda, no. A obecně nějakou hru nacvičujete nebo ani to ne?
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
kevin36
Možná se to sem moc nehodí ale je to pokec o všem. Chci se zeptat na to co si myslíte o tomhle páru http://www.super....ovaly.html
Upravil/a kevin36 dne 22.04.2013 13:01
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
nagasadowcz
Sem se hodí všechno, ale zrovna tohle se podle mě prostě nehodí nikam Grin No, upřímně si myslím, že ti dva se k sobě dokonale hodí, bůh jim žehnej a dobře, že o nich není slyšet Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist