Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 5 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
Ligos
Lidi, nedělejte tu z toho facebookovou zeď.... Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Mahoney
SuperHunter napsal:
Čau. Já sem mám dobře. jen nevim co dělat. Asi pudu na Saints row 3, Battlefield 3 nebo po dlouhé době na APB.


Ty hraješ APB? Jaký jsi rank?
 
Mike
Mahoney napsal:
Mike napsal:
Akorát jsem přišel z knihovny, kde jsem si byl pujčit něco v AJ od Christie...

a jaxe mám? Babičkovsky. Včera u jedné, dnes u druhé. Smile


To já jsem u obou skoro denně. Jedna bydlí v paneláku pod námi a druhá v paneláku nad námi Grin.

To jedna v Děčíně, což je 50km daleko, druhá v té díře, co se jmenuje štětí, 23km daleko. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
SuperHunter
Mahoney napsal:
SuperHunter napsal:
Čau. Já sem mám dobře. jen nevim co dělat. Asi pudu na Saints row 3, Battlefield 3 nebo po dlouhé době na APB.


Ty hraješ APB? Jaký jsi rank?



Asi 74 nevím přesně možná míň možná víc. Používám lehký kulomet.
Upravil/a SuperHunter dne 18.12.2012 16:54
 
Nerevar
TICHO NA CHATU!!!!!!
 
Mahoney
SuperHunter napsal:
Mahoney napsal:
SuperHunter napsal:
Čau. Já sem mám dobře. jen nevim co dělat. Asi pudu na Saints row 3, Battlefield 3 nebo po dlouhé době na APB.


Ty hraješ APB? Jaký jsi rank?



Asi 74 nevím přesně možná míň možná víc. Používám lehký kulomet.


Pokud hraješ za policejní složky, tak si můžeme někdy zahrát. Jsem rank 95, předevčírem jsem si koupil už třetí nejlepší auto ve hře Cool. Jinak používám klasický Star..
 
Nerevar
Málokdo z nás si dovede představit, čím teď procházejí rodiče dětí zastřelených ve škole v Newtonu. Ale nejspíš to budou katalogy rakví.
 
Mike
Nerevar napsal:
Málokdo z nás si dovede představit, čím teď procházejí rodiče dětí zastřelených ve škole v Newtonu. Ale nejspíš to budou katalogy rakví.

aneb veselosmutný Grin černý humor. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Nerevar
Mike napsal:
Nerevar napsal:
Málokdo z nás si dovede představit, čím teď procházejí rodiče dětí zastřelených ve škole v Newtonu. Ale nejspíš to budou katalogy rakví.

aneb veselosmutný Grin černý humor. Grin

V černym humoru neznám zábran, ač mě kvůli tomu pár lidí považuje za bezcitnýho hajzla, kterýmu by se to taky mělo stát Grin
 
Diego
Nerevar napsal:
TICHO NA CHATU!!!!!!

Nejde se mi tam přihlásit. Přihlásím se, ale vyhodí mě to zpět na přihlašovací tabulku a také vidím, že už tam své jméno mám...



Ináč, nechci říkat, jak je, protože to nechci zakřiknout.Grin
To uvidím, ve čtvrtek, potažmo v pátek.
Upravil/a Diego dne 18.12.2012 17:51
 
nagasadowcz
Nagovy body:

*Nazdar, 4FANe!*

1) Hmm, Bezák asi ďáblem posedlý nebude. Spíš to vidím na toho předchůdce...

2) Mahoney, v nejhorším bude o holi a to se dá - sám jsem teď mrzák a žiju Grin Takže držím palce, snad to dobře dopadne. A užívej si volna! Já mám od zítra Smile

3) Morty, chlast je svině. Já ho dost omezil a jsem zatím spokojený.

4) hRDLo, asi to nezajímá nikoho, ale nevadí, tohle se mi stává věčně Grin

5) Skvělý vtip, Nere. Ještě se mi hrozně líbí tenhle, obrázkový:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/481542_430564650342313_1314246567_n.jpg


6) "Lene, ty jsi buzerant?!" "Ne, Nago, já jsem princezna!"

7) Co je to APB?

8) Já jdu studovat na zítřejší test a pak už mám zas volno na prázdniny. BTW, od 27. budu ležet v nemocnici, takže se tu tak 5 dnů vůbec neobjevím. Takže tu toho moc nenaspamujte, ať se z toho pak po návratu domů neposeru, ok? Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 18.12.2012 17:51
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Moc vtipné Nago Grin šlo o moji čest a o sázku Grin
 
nagasadowcz
To je geniální vtip! Prvně jsem ho slyšel od známého, co je právě buzi-buzi a pak ještě od Izera. Zvláštní... jak věděli, že si říkáš Leneren? Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 18.12.2012 17:56
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
Mahoney napsal:
SuperHunter napsal:
Mahoney napsal:
SuperHunter napsal:
Čau. Já sem mám dobře. jen nevim co dělat. Asi pudu na Saints row 3, Battlefield 3 nebo po dlouhé době na APB.


Ty hraješ APB? Jaký jsi rank?



Asi 74 nevím přesně možná míň možná víc. Používám lehký kulomet.


Pokud hraješ za policejní složky, tak si můžeme někdy zahrát. Jsem rank 95, předevčírem jsem si koupil už třetí nejlepší auto ve hře Cool. Jinak používám klasický Star..


Škoda já jsem terorista. A hraju na americkém Colby, ale to jen pro zajímavost.
 
Leneren
nagasadowcz napsal:
To je geniální vtip! Prvně jsem ho slyšel od známého, co je právě buzi-buzi a pak ještě od Izera. Zvláštní... jak věděli, že si říkáš Leneren? Grin

Moc vtipné.
 
nagasadowcz
Já vím. Ale stejně díky Grin Nn, fakt je to vtip, co jednou vykládal Izer, o tobě samozřejmě ne. Jen ať si někdo nemyslí, že jsem to vymyslel sám. Jsem sice borec, ale tahle genialita není moje dílo Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Leneren napsal:
nagasadowcz napsal:
To je geniální vtip! Prvně jsem ho slyšel od známého, co je právě buzi-buzi a pak ještě od Izera. Zvláštní... jak věděli, že si říkáš Leneren? Grin

Moc vtipné.

Ano, je! Je super, že to uznáváš! Wink Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
EldeR
Nerevar napsal:
Málokdo z nás si dovede představit, čím teď procházejí rodiče dětí zastřelených ve škole v Newtonu. Ale nejspíš to budou katalogy rakví.


GrinGrinGrinGrinGrin ten je boží Wink

Mimochodem Lene jako předmět sázky lakování nehtů ??? Shock no fuj Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
ALOE VERA
Lene ty si gothic že?? Smile
 
Mike
A přiznejte se, kdo četl ten můj poslední hlod na blogu. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist