Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 10 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí
ALOE VERA
Ligos napsal:
hRDLA napsal:
Nene, tohle byl nějakej nováček, měl to napsaný i v podpisu, že nenávidí podpisy Grin


Jo, vzpomínám si. Není to tak dlouho, co si tady někdo stěžoval, že "máme dlouhý podpisy a kdo že to má furt číst a bů,bů..." Grin

Třeba onen dotyčný psal Adminovi denně jednu PM, až mu došla trpělivost a udělal tohle opatření Grin
jo a třeba je stále mezy námi Grin
 
Mike
EldeR napsal:
hRDLA napsal:
Nene, tohle byl nějakej nováček, měl to napsaný i v podpisu, že nenávidí podpisy Grin

aha .. .tak toho sem si ani nevšimnul Grin já měl ny mysli ty dva zneuznaný vědátory Grin

kteří právě rozkládají forum, které jsem spoluzakládal. Napsal jsem tamnímu hlavnímu šéfovi (Richiemu, kdo znáte), aby jim dal perma ban. Sere mě, jak hnusně se tam do všeho naváží a diskriminují osttní na základě jejich nižších vědomostí a rozdílnosti názorů.
.. to jen tak na okraj.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Tam to Miku začalo.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
EldeR
Mike napsal:
EldeR napsal:
hRDLA napsal:
Nene, tohle byl nějakej nováček, měl to napsaný i v podpisu, že nenávidí podpisy Grin

aha .. .tak toho sem si ani nevšimnul Grin já měl ny mysli ty dva zneuznaný vědátory Grin

kteří právě rozkládají forum, které jsem spoluzakládal. Napsal jsem tamnímu hlavnímu šéfovi (Richiemu, kdo znáte), aby jim dal perma ban. Sere mě, jak hnusně se tam do všeho naváží a diskriminují osttní na základě jejich nižších vědomostí a rozdílnosti názorů.
.. to jen tak na okraj.


To mě něco připomíná ..... proto znova.... Sláva Whirtovi !!!Ork
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Diego
Tak jsem počítal... a.... za včerejší den a noc, jsem nasbíral neuvěřitelných 97 příspěvků!!??Shock
Až se toho čísla bojím...Grin
 
Mike
hRDLA napsal:
Tam to Miku začalo.

Proto jsem odtamtud odešel, stejně jako ty, Mop a další... a trvá doteď, narozdíl odtud, kde dostali banán. Jestli ho dostanou i tam, rád se tam vrátím, jinak ne.

... huh, článeček se pšíe prakticky sám, doufám, že se bude líbititititi. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
Diego napsal:
Tak jsem počítal... a.... za včerejší den a noc, jsem nasbíral neuvěřitelných 97 příspěvků!!??Shock
Až se toho čísla bojím...Grin

Tak nějako podobně. Smile Mimochodem, Whirt mi slíbil gratulaci k tisícovce. Grin

EldeR napsal:
Mike napsal:
EldeR napsal:
hRDLA napsal:
Nene, tohle byl nějakej nováček, měl to napsaný i v podpisu, že nenávidí podpisy Grin

aha .. .tak toho sem si ani nevšimnul Grin já měl ny mysli ty dva zneuznaný vědátory Grin

kteří právě rozkládají forum, které jsem spoluzakládal. Napsal jsem tamnímu hlavnímu šéfovi (Richiemu, kdo znáte), aby jim dal perma ban. Sere mě, jak hnusně se tam do všeho naváží a diskriminují osttní na základě jejich nižších vědomostí a rozdílnosti názorů.
.. to jen tak na okraj.


To mě něco připomíná ..... proto znova.... Sláva Whirtovi !!!Ork

Vivat! Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
ALOE VERA
Diego napsal:
Tak jsem počítal... a.... za včerejší den a noc, jsem nasbíral neuvěřitelných 97 příspěvků!!??Shock
Až se toho čísla bojím...Grin
Shock jak se ti to povedlo? Ps: do kdy seš tu dnes?
 
Diego
Tak do púl jedenácté... v úterý mám volno, takže zítra tu budu dýl...mnohem dýl...(šibalský úsměv)Pfft

Apropo, proč se ptáš?
Upravil/a Diego dne 16.12.2012 20:35
 
EldeR
Diego napsal:
Tak do púl jedenácté... v úterý mám volno, takže zítra tu budu dýl...mnohem dýl...(šibalský úsměv)Pfft

Apropo, proč se ptáš?

já už mám dovolenou až do lednaAngry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
Mike napsal:
Diego napsal:
Tak jsem počítal... a.... za včerejší den a noc, jsem nasbíral neuvěřitelných 97 příspěvků!!??Shock
Až se toho čísla bojím...Grin

Tak nějako podobně. Smile Mimochodem, Whirt mi slíbil gratulaci k tisícovce. Grin

No slíbil, no. Jenže co si pamatuju, když jsem byl naposledy při vědomí, tak jsi měl 500 Grin
Mike sbírá příspěvky jak paparazzi fotky na nuda pláži!
Ale nuže dobrá. Gratulace!!!
Upravil/a Whirt dne 16.12.2012 20:41
 
Diego
EldeR napsal:
Diego napsal:
Tak do púl jedenácté... v úterý mám volno, takže zítra tu budu dýl...mnohem dýl...(šibalský úsměv)Pfft

Apropo, proč se ptáš?

já už mám dovolenou až do lednaAngry

No 21. máme ukončení aneb jak se správně ožrat!Grin
Pak volno. V úterý mám dovču, ona se sama nevybere.Grin
 
ALOE VERA
Diego napsal:
Tak do púl jedenácté... v úterý mám volno, takže zítra tu budu dýl...mnohem dýl...(šibalský úsměv)Pfft

Apropo, proč se ptáš?
len tak uvažoval jsem že tu budu dlouho tak abych tu neskejsl sám
 
Diego
ALOE VERA napsal:
Diego napsal:
Tak do púl jedenácté... v úterý mám volno, takže zítra tu budu dýl...mnohem dýl...(šibalský úsměv)Pfft

Apropo, proč se ptáš?
len tak uvažoval jsem že tu budu dlouho tak abych tu neskejsl sám

neboj, jen výjmečně tu nikdo není. Zvlášť když začínají prázdniny školákům, to tu bude narváno, jak v hospodě U mrkajícího kolčaváka!Grin
 
Mike
Whirt napsal:
Mike napsal:
Diego napsal:
Tak jsem počítal... a.... za včerejší den a noc, jsem nasbíral neuvěřitelných 97 příspěvků!!??Shock
Až se toho čísla bojím...Grin

Tak nějako podobně. Smile Mimochodem, Whirt mi slíbil gratulaci k tisícovce. Grin

No slíbil, no. Jenže co si pamatuju, když jsem byl naposledy při vědomí, tak jsi měl 500 Grin
Mike sbírá příspěvky jak paparazzi fotky na nuda pláži!
Ale nuže dobrá. Gratulace!!!

Díííky Whirťí kolego! Smile velký Lulu ti to oplatí! Smile Ale jen, pokud si přečteš článek, který nyní píši. Pfft Tedy, až ho dopíši... Smile ... Pardoon, že vás tak ořád tím otravuju ale už teď z něj mám radost... Pfft Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
ALOE VERA
Mike napsal:
hRDLA napsal:
Tam to Miku začalo.

Proto jsem odtamtud odešel, stejně jako ty, Mop a další... a trvá doteď, narozdíl odtud, kde dostali banán. Jestli ho dostanou i tam, rád se tam vrátím, jinak ne.

... huh, článeček se pšíe prakticky sám, doufám, že se bude líbititititi. Grin
Miku jestli se tam vrátíš tak budeš doufám i tu žejo? Smile
 
nagasadowcz
Ysgramor napsal:
Kdy čekat novinku ?


Novinka sepsána, brzy by se tu měla objevit Wink

@Mike: Tak to jsem zvědav. Té politiky zas bylo na chvíli dost Smile
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Diego napsal:
Mike sbírá příspěvky jak paparazzi fotky na nuda pláži!Grin

V nekonečný (3 v pořadí), na 54. stránce.

nebudeš tomu věřit, ale právě jsem to tam chtěl napsat taky! Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
nagasadowcz napsal:
Ysgramor napsal:
Kdy čekat novinku ?


Novinka sepsána, brzy by se tu měla objevit Wink

@Mike: Tak to jsem zvědav. Té politiky zas bylo na chvíli dost Smile

Já slíbil, že politiku teď zas na nějaký čas schovám. Smile Ano, byo jí dost, nebyl ani čas vymýšlet a kompletovat lepší téma. Frown ... Tak proto píši toto. Jinak, ještě avizuji - nenechte se odradit tím, že třeba na tento žánr ve větší míře nekoukáte (teď si klepete na čelo, co jsem t za blba a co vám to cpu Smile ) ale je to opravdu dílko, které za to stojí. Však.. sami uvidíte. A nejlepší tak někdy o vánocích na to koukat. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Mike
ALOE VERA napsal:
Mike napsal:
hRDLA napsal:
Tam to Miku začalo.

Proto jsem odtamtud odešel, stejně jako ty, Mop a další... a trvá doteď, narozdíl odtud, kde dostali banán. Jestli ho dostanou i tam, rád se tam vrátím, jinak ne.

... huh, článeček se pšíe prakticky sám, doufám, že se bude líbititititi. Grin
Miku jestli se tam vrátíš tak budeš doufám i tu žejo? Smile

No jasně, že ano. Vás tady mám všechny (až na jednoho, kterého však v hloubi duše také... možná, trochu... Pfft Pfft Pfft .. ne taky Smile ) rád. Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist