Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
Mopidu
My tu máme mlhu a sníh Grin ale fakt hodně sněhu Grin Škoda že mám zaracha :/ dnešek by byl pro hraní jako stvořenej, ven fakt nepůjdu Grin ale budu muset v 6 do dramáku :/ Smile
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Mike
hRDLA napsal:
Mopidu napsal:
Shock OMRF, venku je bílo jak u zubaře Shock Grin


My tu máme mlhu a prší tu Grin

Ústecko, viď. U mě totéž.

Btw, čau hRDLO. Smile

Lenerene, udělal jsem si čas. Jdu se věnovat tomu, proč nemáš pravdu, když tvrdíš, že komunismus je fajn věc.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
hRDLA
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
Ovšem je to oboustrané.


Tvoje příspěvky dávají čím dál tím menší smysl. Nejprve nikdo neříkal, že by si měl mít zkažený den a teď toto. To jako že mě taky rodiče nevychovali nebo že v očích mnoha nemám kam klesnout?

Bylo to myšleno na to, že nemám v očích mnoha uživatelů fóra už kam klesnout. Kdybych se vracel ke staršímu tématu upozornil bych na to, ale nečekal jsem, že budu muset říkat i teď k jakému tématu to bylo směrované.


Stále tě nechápu, piš srozumitelně i pro neakademiky Grin. To jako že ostatní nemají v tvých očích už víc kam klesnout?

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Klesnout se může vždycky. Len nepočítá s tím, že by si dotyčný dřepnul Grin
BTW asi budu muset jít do TESCa :/
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
ALOE VERA
zduř kolik je u vás stupňů u mě (v brně) 0,3 a taky bílo Pfft
 
Mopidu
[quote]ALOE VERA napsal:
zduř kolik je u vás stupňů u mě (v brně) 0,3 a taky bílo Pfft[quote]

Nevím... -2?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Mike napsal:
hRDLA napsal:
Mopidu napsal:
Shock OMRF, venku je bílo jak u zubaře Shock Grin


My tu máme mlhu a prší tu Grin

Ústecko, viď. U mě totéž.

Btw, čau hRDLO. Smile

Lenerene, udělal jsem si čas. Jdu se věnovat tomu, proč nemáš pravdu, když tvrdíš, že komunismus je fajn věc.

To jestli je komunismus nebo není fajn věc je věc názoru.Tady se to nedá jen tak podložit argumenty.To je to samé jako s demokracíí.Může být dobrá nebo špatná.Milovaná nebo nenáviděná.Záleží na představiteli popřípadě představitelých a taky typu.
 
Leneren
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
Ovšem je to oboustrané.


Tvoje příspěvky dávají čím dál tím menší smysl. Nejprve nikdo neříkal, že by si měl mít zkažený den a teď toto. To jako že mě taky rodiče nevychovali nebo že v očích mnoha nemám kam klesnout?

Bylo to myšleno na to, že nemám v očích mnoha uživatelů fóra už kam klesnout. Kdybych se vracel ke staršímu tématu upozornil bych na to, ale nečekal jsem, že budu muset říkat i teď k jakému tématu to bylo směrované.


Stále tě nechápu, piš srozumitelně i pro neakademiky Grin. To jako že ostatní nemají v tvých očích už víc kam klesnout?

Já taktéž nejsem akademik a pochybuji, že já bych se na akademii dostal, ale ano přišel jsi na to, ale nevztahuje se to na všechny jen na některé.
 
Mopidu
Lene, přestaň mlít kraviny Grin meleš blablabla, ale nerozumíš ani slovu, nebo rozumíš, ale jsou to stupidní argumenty...Grin Tys komunismus nezažil (ani já ne) a je ti teprv dvanáct. Na, dej si lízátko Grin
(jo, jo, mě je zas teprv čtrnáct a chováme se ještě na míň, ale aspoň mluvím jen o věcech který vím tutově Grin jako že Counter Strike je blbost Pfft Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Mopidu napsal:
Lene, přestaň mlít kraviny Grin meleš blablabla, ale nerozumíš ani slovu, nebo rozumíš, ale jsou to stupidní argumenty...Grin Tys komunismus nezažil (ani já ne) a je ti teprv dvanáct. Na, dej si lízátko Grin
(jo, jo, mě je zas teprv čtrnáct a chováme se ještě na míň, ale aspoň mluvím jen o věcech který vím tutově Grin jako že Counter Strike je blbost Pfft Grin)

Pokud tedy jsou stupidní tak aspoň snad řeknu proč ne?a když už tak to něčím podložím.
E:Ano komunismus jsem osobně nezažil, ale pokud se nemýlím tak ani Mike.A ke všemu nikdo nemůže komunismus hodnotit celkově.A i kdyby ano hodně lidí by to neuznalo, protože kdyby to vypracoval jeden člověk může se o tom názoru uvažovat jako o subjektivním.
Upravil/a Leneren dne 04.12.2012 16:59
 
Mopidu
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
Ovšem je to oboustrané.


Tvoje příspěvky dávají čím dál tím menší smysl. Nejprve nikdo neříkal, že by si měl mít zkažený den a teď toto. To jako že mě taky rodiče nevychovali nebo že v očích mnoha nemám kam klesnout?

Bylo to myšleno na to, že nemám v očích mnoha uživatelů fóra už kam klesnout. Kdybych se vracel ke staršímu tématu upozornil bych na to, ale nečekal jsem, že budu muset říkat i teď k jakému tématu to bylo směrované.


Stále tě nechápu, piš srozumitelně i pro neakademiky Grin. To jako že ostatní nemají v tvých očích už víc kam klesnout?

Já taktéž nejsem akademik a pochybuji, že já bych se na akademii dostal, ale ano přišel jsi na to, ale nevztahuje se to na všechny jen na některé.

A to to nejde napsat takhle? :
Já akademik nejsu, ani bych bejt nemoh Grin ale došlo ti to, ale platí to jen na některý.

Je to tak těžký?
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Leneren
Mopidu napsal:
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
hRDLA napsal:
Leneren napsal:
Ovšem je to oboustrané.


Tvoje příspěvky dávají čím dál tím menší smysl. Nejprve nikdo neříkal, že by si měl mít zkažený den a teď toto. To jako že mě taky rodiče nevychovali nebo že v očích mnoha nemám kam klesnout?

Bylo to myšleno na to, že nemám v očích mnoha uživatelů fóra už kam klesnout. Kdybych se vracel ke staršímu tématu upozornil bych na to, ale nečekal jsem, že budu muset říkat i teď k jakému tématu to bylo směrované.


Stále tě nechápu, piš srozumitelně i pro neakademiky Grin. To jako že ostatní nemají v tvých očích už víc kam klesnout?

Já taktéž nejsem akademik a pochybuji, že já bych se na akademii dostal, ale ano přišel jsi na to, ale nevztahuje se to na všechny jen na některé.

A to to nejde napsat takhle? :
Já akademik nejsu, ani bych bejt nemoh Grin ale došlo ti to, ale platí to jen na některý.

Je to tak těžký?

Ano, mohl bych to takto napsat, ale nechci.
 
EldeR
v roce 1989 mi bylo jenom 10 let, a byl jsem pionýr Grin ...
Znám lidi, kterým komunisti ublížili, znám lidi, který na komunismu nevidí nic špatnýho. Pořád to je o lidech, ne o státním zřízení a lidi sou jak známo svině. Komunismus tak jak ho myslel Marx je pouze utopie, sice moc hezká, ale vzhledem k blbosti lidský populace nemůže fungovat. Z tohoto důvodu nefungujou ale i ostatní státní zřízení a stávají se z nich paskvily, jakými jsou. Tolik ke státním zřízením. Angry
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
EldeR napsal:
v roce 1989 mi bylo jenom 10 let, a byl jsem pionýr Grin ...
Znám lidi, kterým komunisti ublížili, znám lidi, který na komunismu nevidí nic špatnýho. Pořád to je o lidech, ne o státním zřízení a lidi sou jak známo svině. Komunismus tak jak ho myslel Marx je pouze utopie, sice moc hezká, ale vzhledem k blbosti lidský populace nemůže fungovat. Z tohoto důvodu nefungujou ale i ostatní státní zřízení a stávají se z nich paskvily, jakými jsou. Tolik ke státním zřízením. Angry

Takže jak vidno EldeR to shrnul patrně nejlépe.
 
Mopidu
Leneren napsal:
Mopidu napsal:
Lene, přestaň mlít kraviny Grin meleš blablabla, ale nerozumíš ani slovu, nebo rozumíš, ale jsou to stupidní argumenty...Grin Tys komunismus nezažil (ani já ne) a je ti teprv dvanáct. Na, dej si lízátko Grin
(jo, jo, mě je zas teprv čtrnáct a chováme se ještě na míň, ale aspoň mluvím jen o věcech který vím tutově Grin jako že Counter Strike je blbost Pfft Grin)

Pokud tedy jsou stupidní tak aspoň snad řeknu proč ne?a když už tak to něčím podložím.
E:Ano komunismus jsem osobně nezažil, ale pokud se nemýlím tak ani Mike.A ke všemu nikdo nemůže komunismus hodnotit celkově.A i kdyby ano hodně lidí by to neuznalo, protože kdyby to vypracoval jeden člověk může se o tom názoru uvažovat jako o subjektivním.

problém je tenhle: snažíš se vypadat chytře
To je jak kdybych já vypadala chytře Grin což se mi chce jen jednou za bambilion let. K čemu vypadat chytře, když můžeš svůj mozek dočasně zahodit a neotravovat kamarády stupidníma řečma Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Whirt
Ke komunismu mám toto: Bleh! Už jenom ten název... "Komunismus"...
To by bylo ke komunismu dost, protože se tu politikou nechci zabírat.

A ke sněhu: U nás už je sníh několik dní, ale dnes by se dalo možná i lyžovat Grin (tím si nejsem jistý, nezkoušel jsem to, ale pár odvážných si určitě troufne, jak znám místní lidi - stopa nestopa, sjezdovka nesjezdovka Grin) Všude bílo, žádná mlha... To víte. Vysočina a ještě k tomu Žďárské vrchy - tudíž návětrná strana kraje...
Upravil/a Whirt dne 04.12.2012 17:07
 
Leneren
Mopidu napsal:
Leneren napsal:
Mopidu napsal:
Lene, přestaň mlít kraviny Grin meleš blablabla, ale nerozumíš ani slovu, nebo rozumíš, ale jsou to stupidní argumenty...Grin Tys komunismus nezažil (ani já ne) a je ti teprv dvanáct. Na, dej si lízátko Grin
(jo, jo, mě je zas teprv čtrnáct a chováme se ještě na míň, ale aspoň mluvím jen o věcech který vím tutově Grin jako že Counter Strike je blbost Pfft Grin)

Pokud tedy jsou stupidní tak aspoň snad řeknu proč ne?a když už tak to něčím podložím.
E:Ano komunismus jsem osobně nezažil, ale pokud se nemýlím tak ani Mike.A ke všemu nikdo nemůže komunismus hodnotit celkově.A i kdyby ano hodně lidí by to neuznalo, protože kdyby to vypracoval jeden člověk může se o tom názoru uvažovat jako o subjektivním.

problém je tenhle: snažíš se vypadat chytře
To je jak kdybych já vypadala chytře Grin což se mi chce jen jednou za bambilion let. K čemu vypadat chytře, když můžeš svůj mozek dočasně zahodit a neotravovat kamarády stupidníma řečma Grin

Já se nesnažím vypadat chytře.Já se tak snažím vystupovat. Já se zde snažím lidi neotravovat.A pokud je otravuji tak ať mé příspěvky nečtou.A už vůbec nemohu otravovat kamarády ze 2 důvodů
1. Přátelství přes internet neuznávám.
2. A taky zde žádného kamaráda přes internet nemám.
 
Mike

To jestli je komunismus nebo není fajn věc je věc názoru.Tady se to nedá jen tak podložit argumenty.To je to samé jako s demokracíí.Může být dobrá nebo špatná.Milovaná nebo nenáviděná.Záleží na představiteli popřípadě představitelých a taky typu.

Takže, komunismus...
Už jenom základní myšlenka komunismu (= comune, společný) je špatná: požaduje společné vlastnictví a odmítá rozdíly tříd mezi lidmi. Už jen toto je špatné. Pokud odmítneme rozdíly, dalo by se říci "kasty", které se vzájemně doplňují/ ovlivňují, pak nastává problém. Vezměme si pana A, který má doktorát psychologie a práva a vezměme si pana B, který je vyučený truhlář.
Tito pánové, A a B, mezi sebou nemají mít rozdíl. Tedy, v důsledku by neměli mít rozdíl ani platový, že? Souhlasíš? Ano.
Pan A se živí jako soudní psycholog, dostává za svou práci 45 000 Kč.
Pan B se živí jako dělník v truhlářské firmě, za svou práci pobírá plat ve výši 11 000 Kč. (Oba hrubé mzdy.)

Ale my nyní chceme komunismus, pro tento modelový příklad, že? Ano.
Chceme smazat třídní rozdíly mezi všemi lidmi, chceme aby "si byli rovni", že. Takže i rozdíly mezi panem A a B.
Pan A studoval opravdu dlouho - nejprve střední školu, poté dvě vysoké školy. Pan B studoval tři roky na učilišti - pardon, čtyři, opakoval poslední ročník.
Nyní si mají být oba rovni. Stát určil, že v rámci komunismu - vše společné musí mít i stejné majetky.
Pan A totiž nemá manželku ani děti, ale má velkou vilu, se dvěma podlažími a půdním bytem.
Pan B má pět dětí a manželku, žijí však v panelovém bytě 4+1.
Stát rozhodl, že panu A zabere vilu (smí v ní zůstat v půdním bytě, zbytek prpadne státu - znárodnění, běžná praxe v někdejším Československu.) proto, že pan B se do ní nastěhuje.

V práci to vypadá obdobně. Pan A odmítá vstoupit do strany. Pan B je hrdým straníkem.
Pan A musí z politických důvodů opustit práci - není ve straně. Pan B se stává žákem politické školy. Strana mu dává doktorát politických věd (reálné, dnes se neuděluje, nositelé se za něj stydí. Komunistický titul. značka: RSDr.). Dostává titul RSDr. Protože je pan B opravdu dobrým a výkonným straníkem, dostává pozici prokurátora.
Pan A, jakožto podvratný živel a nespolehlivý občan dostává místo topiče ve fabrice.

Pan A nyní žije na půdě své vily, pracuje jako topič, má dva doktoráty - JUDr., PhDr.
Pan B, vyučený truhlář, obdarovaný politickým titulem RSDr., obývá vilu pana A a má se dobře. Kdo ví? Třeba se stane náměstkem, při přímo ministrem. Je to totiž spolehlivý občan, věrný straně.

Vítejte v zemi, kde komunismus vládne - a to je ještě ta lehčí verze.

Ne, Lene, dobu jsi nezažil, víš o tom prd, tak prosím, nemluv o věcech, kterým nerozumíš tak, jako bys o tom věděl vše od A do Z.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Leneren
Whirt napsal:
Ke komunismu mám toto: Bleh! Už jenom ten název... "Komunismus"...
To by bylo ke komunismu dost, protože se tu politikou nechci zabírat.

Nechápu co vidíš na názvu špatného.Tam ani není co pokud bych měli lidé podle názvu hodnotit politické systému tak dnešní státy budou o hodně jiné.
A ke všemu jediné co jde z názvu vyčíst je to, že se odvolává na komuny.Nic víc nic míň.
 
Whirt
Leneren napsal:
Já se nesnažím vypadat chytře.Já se tak snažím vystupovat. Já se zde snažím lidi neotravovat.A pokud je otravuji tak ať mé příspěvky nečtou.A už vůbec nemohu otravovat kamarády ze 2 důvodů
1. Přátelství přes internet neuznávám.
2. A taky zde žádného kamaráda přes internet nemám.

Kamaráda přes internet nemáš, jelikož kamarádství přes internet neuznáváš Grin
Před tím přeběhlicošílenstvím a výjimečností si tu možná kamarády měl...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist