Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství druhé
koniaash
Whirt napsal:
No... Jen sem sledoval jak ten šťastlivec rozbaluje svoje balení, mezitím co já truchlím nad svou pomačkanou krabičkou prachobyčejné GOTY edice...

A to převádění souborů sem si už taky zažil... Od té doby, co jsem málem naštvaně mrštil MP4kou proti zdi, si "půjčuju" e-reader od bratra Smile


můj bratr si zásadně půjčuje o de mě Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
koniaash
Mahoney napsal:
koniaash napsal:
nemáte drazí a milí, kontakt na nějakou práci, kde bych mohl celý den také vysedávat na netu?


Politik...


na to mám ještě moc zásad!
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
koniaash napsal:
Whirt napsal:
No... Jen sem sledoval jak ten šťastlivec rozbaluje svoje balení, mezitím co já truchlím nad svou pomačkanou krabičkou prachobyčejné GOTY edice...

A to převádění souborů sem si už taky zažil... Od té doby, co jsem málem naštvaně mrštil MP4kou proti zdi, si "půjčuju" e-reader od bratra Smile


můj bratr si zásadně půjčuje o de mě Grin


Grin
No já své bratry ke svým věcem zásadně nepouštím... Poslední kontakt s počítačem skončil černou obrazovkou Grin
 
koniaash
já mám díky bohům jen jednoho, ale za to nemá problém mi bez dovolení "půjčit si" cokoliv... včetně poslední cigarety nebo spodků...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
koniaash napsal:
já mám díky bohům jen jednoho, ale za to nemá problém mi bez dovolení "půjčit si" cokoliv... včetně poslední cigarety nebo spodků...

Dobře... Tak takové extrémy u nás nejsou Grin
Mimochodem svým předchozím příspěvkem jsem oslavil překrásné číslo (mnohem hezčí než nějaké, které obsahuje samé nuly)... 2222! Smile
 
Leneren
koniaash napsal:
Mahoney napsal:
koniaash napsal:
nemáte drazí a milí, kontakt na nějakou práci, kde bych mohl celý den také vysedávat na netu?


Politik...


na to mám ještě moc zásad!

Hele!Neurážej moji budoucí výnosnou práci Grin
 
koniaash
škoda, že nerozumím numerologii, určitě bych tu vysekl nějakou modrou předpověď ala Starý mistr z kungfu filmů...
PS- jak se vlastně leveluje ( přesněji, nebýt admin, jaký máš level? )
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Měl by srdce.
 
Whirt
Hmmm... Myslím že by to byla čtrnáctka... Navíc na levelu 15 (3000 příspěvků) už levelování končí... Což mě připomíná, že jsem chtěl ty levely přidat!
 
koniaash
leneren napsal:
Měl by srdce.


admin nesmí mít srdce! Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Koniaashi:To je pravda Grin takže já se na ten post hodím xD
WhirtE:A dá se vůbec koupit sběratelská ještě?
Já našel toto:http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-tes-morrowind-goty-super-gold-edice-p-1253.html?aff=heureka a asi si ji koupím.
A jaký je rozdíl mezi:GOTY a obyč?
 
Whirt
koniaash napsal:
leneren napsal:
Měl by srdce.


admin nesmí mít srdce! Grin

No jedno už na Avataru mám Grin
Proto mi říkají Milostivý pán podsvětí
 
EldeR
leneren napsal:
koniaash napsal:
Mahoney napsal:
koniaash napsal:
nemáte drazí a milí, kontakt na nějakou práci, kde bych mohl celý den také vysedávat na netu?


Politik...


na to mám ještě moc zásad!

Hele!Neurážej moji budoucí výnosnou práci Grin

Aby ses neunáhlil .... v době, kdy pudeš do politiky se nebude po politicích střílet jenom kuličkovkama, ale už pěkně ostrejma GrinOrk
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
leneren napsal:
Koniaashi:To je pravda Grin takže já se na ten post hodím xD
WhirtE:A dá se vůbec koupit sběratelská ještě?
Já našel toto:http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-tes-morrowind-goty-super-gold-edice-p-1253.html?aff=heureka a asi si ji koupím.
A jaký je rozdíl mezi:GOTY a obyč?


Právě že ne... Teda do nedávna byla možnost sběratelku koupit na Amazonu... Tu jsem však promarnil...
No a rozdíl mezi GOTY a obyč je jasný - GOTY byla vydána až po tom, co byla hra označena za hru roku, zatímco obyčejná verze je ta co se vydala v datum vydání hry... No a GOTY občas obsahuje nějaké malé bonusy Smile (ale nemusí to tak nutně být... většinou obsahuje opatchovanou verzi hry a datadisky)
 
Leneren
Whirt napsal:
leneren napsal:
Koniaashi:To je pravda Grin takže já se na ten post hodím xD
WhirtE:A dá se vůbec koupit sběratelská ještě?
Já našel toto:http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-tes-morrowind-goty-super-gold-edice-p-1253.html?aff=heureka a asi si ji koupím.
A jaký je rozdíl mezi:GOTY a obyč?


Právě že ne... Teda do nedávna byla možnost sběratelku koupit na Amazonu... Tu jsem však promarnil...
No a rozdíl mezi GOTY a obyč je jasný - GOTY byla vydána až po tom, co byla hra označena za hru roku, zatímco obyčejná verze je ta co se vydala v datum vydání hry... No a GOTY občas obsahuje nějaké malé bonusy Smile (ale nemusí to tak nutně být... většinou obsahuje opatchovanou verzi hry a datadisky)

Aha jo a já si asi koupím tu Gold Goty.ALe škoda sběratelskou jsem na netu nenašel.Třeba bude na e-Bay nebo aukru xD
JO! JÁ NAŠEL SBĚRATELSKOU:http://aukro.cz/the-elder-scrolls-iii-morrowind-sberatelska-edice-i2674584287.html JDU SI ZAŽÁDAT O FOTKY!
Upravil/a Leneren dne 01.10.2012 14:46
 
koniaash
kde jsou ty časy, když se šetřilo na strá dobrá CD z JRCčka...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Whirt
Není, protože jsem se po ní dneska už koukal... Moje úchylná milostná touha držeti ji v ruce je stále tak silná jako na počátku Grin
 
EldeR
leneren napsal:
Neboj Grin budu mít neprůstřelnou vestu a pro jistotu tělo ověšený dinamitem a miliony xD

no dynamitem bych se asi radši neověšoval a vem si ještě helmu, aby ti neudělali díru do palice Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Whirt
leneren napsal:
Whirt napsal:
leneren napsal:
Koniaashi:To je pravda Grin takže já se na ten post hodím xD
WhirtE:A dá se vůbec koupit sběratelská ještě?
Já našel toto:http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-tes-morrowind-goty-super-gold-edice-p-1253.html?aff=heureka a asi si ji koupím.
A jaký je rozdíl mezi:GOTY a obyč?


Právě že ne... Teda do nedávna byla možnost sběratelku koupit na Amazonu... Tu jsem však promarnil...
No a rozdíl mezi GOTY a obyč je jasný - GOTY byla vydána až po tom, co byla hra označena za hru roku, zatímco obyčejná verze je ta co se vydala v datum vydání hry... No a GOTY občas obsahuje nějaké malé bonusy Smile (ale nemusí to tak nutně být... většinou obsahuje opatchovanou verzi hry a datadisky)

Aha jo a já si asi koupím tu Gold Goty.ALe škoda sběratelskou jsem na netu nenašel.Třeba bude na e-Bay nebo aukru xD
JO! JÁ NAŠEL SBĚRATELSKOU:http://aukro.cz/the-elder-scrolls-iii-morrowind-sberatelska-edice-i2674584287.html JDU SI ZAŽÁDAT O FOTKY!


WHAT! JAK JSEM JI MOHL MINOUT!
 
Leneren
EDIT by Whirt: Jednoduše řečeno Lene...
NENÍ Grin
Upravil/a Whirt dne 01.10.2012 14:53
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5698 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7505 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6632 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist