Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 4 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace
Vitek222
já nesnáším Rap a Hip HopSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Lord Rade
No řeknu to takhle já mám rád Rock a Metal (a spíš ten starší) to je pravá hudba. Ale abych neříkal že jsem Hip Hop a Rap nikdy neposlouchal, taky se mi jich pár líbilo, ale většinou se to s pravou hudbou nedá ani srovnávat, obzvlášť dnes kdy je všechno přes počítače... navíc se ale teď začalo šířit něco daleko horšího a to dubstep- tohle není hudba ani náhodou! A doufám že se brzo vytratí z tohoto světa a hudba se začne opět dělat pomocí nástojů a zpěvu..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
SuperHunter
Nezná někdo mód na dropovat quest itemy
 
Leneren
Lord Rade napsal:
No řeknu to takhle já mám rád Rock a Metal (a spíš ten starší) to je pravá hudba. Ale abych neříkal že jsem Hip Hop a Rap nikdy neposlouchal, taky se mi jich pár líbilo, ale většinou se to s pravou hudbou nedá ani srovnávat, obzvlášť dnes kdy je všechno přes počítače... navíc se ale teď začalo šířit něco daleko horšího a to dubstep- tohle není hudba ani náhodou! A doufám že se brzo vytratí z tohoto světa a hudba se začne opět dělat pomocí nástojů a zpěvu..

Dubstep? o tom jsem slyšel ale nic o tom nevím
 
Diego
Lord Rade napsal:
No řeknu to takhle já mám rád Rock a Metal (a spíš ten starší) to je pravá hudba. Ale abych neříkal že jsem Hip Hop a Rap nikdy neposlouchal, taky se mi jich pár líbilo, ale většinou se to s pravou hudbou nedá ani srovnávat, obzvlášť dnes kdy je všechno přes počítače... navíc se ale teď začalo šířit něco daleko horšího a to dubstep- tohle není hudba ani náhodou! A doufám že se brzo vytratí z tohoto světa a hudba se začne opět dělat pomocí nástojů a zpěvu..

Lépe bych to ani nenapsal.

Máme stejný hudební vkus.
 
Lord Rade
leneren napsal:
Lord Rade napsal:
No řeknu to takhle já mám rád Rock a Metal (a spíš ten starší) to je pravá hudba. Ale abych neříkal že jsem Hip Hop a Rap nikdy neposlouchal, taky se mi jich pár líbilo, ale většinou se to s pravou hudbou nedá ani srovnávat, obzvlášť dnes kdy je všechno přes počítače... navíc se ale teď začalo šířit něco daleko horšího a to dubstep- tohle není hudba ani náhodou! A doufám že se brzo vytratí z tohoto světa a hudba se začne opět dělat pomocí nástojů a zpěvu..

Dubstep? o tom jsem slyšel ale nic o tom nevím


Pokud nevíš co to je tak buď rád, je to něco jako techno pořád se tam opakují ty samé pazvuky a dýl než jednu minutu jsem nevydržel.. Teď je to strašně populární.. Hodím klidně i odkaz, nevím jestli se zobrazí. Tady mě nasralo i to tričko co má na sobě, kde místo rocknroll píšou dubstep.

http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
omg máš pravdu to se nedá poslouchat! zlatej Rap tam se nesmí skoro nic opakovat akdyžtak tak né víc než 3× za hodinu
 
Mike
Whirt napsal:
Dobře, nebude ti vadit když ho spustím tak nějak kolem jedné? Právě hraju Alan Wakea Smile (A zatím mě moc nevyděsil Grin)

Wohoohooo Grin ... Když né Alan, tak já! Pfft
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Macraschley1 napsal:
Whirt napsal:
Dobře, nebude ti vadit když ho spustím tak nějak kolem jedné? Právě hraju Alan Wakea Smile (A zatím mě moc nevyděsil Grin)

Wohoohooo Grin ... Když né Alan, tak já! Pfft


Uuuááá!
http://media.tumblr.com/tumblr_m8ty5tbiS71qby3tr.gif

Ale jo... Baví mě to, ale asi jsem nátura, co se jen tak nevyděsí (a to mám dneska celý pokoj zatemněný Grin)...
 
Leneren
sakra ten sandstone ten písek žere po tunách z 200 stacků písku sjem si ani nedokázal udělat dost sandstonu na barák!
 
Ligos
(Whirte, jen tak mimochodem - Amonius už dorazil do Morrowindu ;-) )
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Lord Rade napsal:
No řeknu to takhle já mám rád Rock a Metal (a spíš ten starší) to je pravá hudba. Ale abych neříkal že jsem Hip Hop a Rap nikdy neposlouchal, taky se mi jich pár líbilo, ale většinou se to s pravou hudbou nedá ani srovnávat, obzvlášť dnes kdy je všechno přes počítače... navíc se ale teď začalo šířit něco daleko horšího a to dubstep- tohle není hudba ani náhodou! A doufám že se brzo vytratí z tohoto světa a hudba se začne opět dělat pomocí nástojů a zpěvu..



https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Ligos napsal:
(Whirte, jen tak mimochodem - Amonius už dorazil do Morrowindu ;-) )


Tak to abych pilně přečetl všechny ty stránky co si už napsal Smile
 
Ligos
Whirt napsal:

Tak to abych pilně přečetl všechny ty stránky co si už napsal Smile


Když tak na stránce 11 je stručné shrnutí děje podle kapitol, kdyby se ti to nechtělo číst.... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
hele založíme petici aby byly prazdniny 2× ročne a dlouhé 7 měsíců
 
EldeR
leneren napsal:
hele založíme petici aby byly prazdniny 2× ročne a dlouhé 7 měsíců

sem zásadně proti !!!!!!
P.S. jako asi každej pracující člověk, kterýho se prázdniny netýkaj....Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Leneren
tak i placené volno 2× ročne po dobu 6 a půl měsíce Grin
 
EldeR
leneren napsal:
tak i placené volno 2× ročne po dobu 6 a půl měsíce Grin

no to už zní líp ... Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Vitek222
leneren napsal:
hele založíme petici aby byly prazdniny 2× ročne a dlouhé 7 měsíců


kde se mohu podepsat?!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Diego
leneren napsal:
hele založíme petici aby byly prazdniny 2× ročne a dlouhé 7 měsíců

To víš že jo...Angry

Do školy mazejte! Děcka!Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist