Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Diego
Přijdu sem v noci a koukám, že se nic nezměnilo. Pořád nevím proč se valvná většina cítí utlačována, kvůli dávné křivdě či co.
 
BadWolf
Zaprvý, z těch lidí co to tvrdí (já, hRDLA, atd.) by tohle pokud vím nikdo neudělal. Zadruhý, i kdyby se to stalo tak by se aspoň vědělo že trollil někdo kdo dostal heslo. I když neznám nikoho kdo tam chodí a takhle by se ponižoval a ostatní štval.

Jako, já chápu že vám to připadá omezující, tvrdý a nefér, jenže já tam včera byl (a konec konců jsem navrhl to heslo i tohle řešení) a můžu vám říct že takhle slušně mě nikdo nenasral po dlouhý době. To je co říct. A to jsem tam ani nebyl celou dobu.
A nakonec, je to Mopiin chat a Mopi si s ním může dělat co chce.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
EldeR
@Naga... no co se kde stalo nevím, bylo mě to tak nějak fuk, páč sem s "těmi druhými" nikdy nepřišel do styku. Ale jedna věc je jistá, že se včera na chatu z ničeho nic začali objevovat cizí lidi , co prudili a vysírali. Jako chápu, že SA se rozhodl něco udělat, má na to plné právo, chápu taky to, že pokud měl někdo s nimi rozepře, tak ho ten krok SA patřičně nase*e, ale nechápu, proč bych měl akceptovat bandu idiotů co chce vysírat i na chatu.

Padlo tady cosi o spojení komunit, ale to, že se někdo takhle zachová tomu teda rozhodně nepomůže, spíš naopak. Žádný nazdar já sem...blabla... a chci si hrát, ale trollení na chatu.
Ohledně komunity tady bych měl takovou řečnickou otázku.... co je vlastně myšlený tou zdejší komunitou??? zaregistrovaní, kteří ve většině případů nikdy nic nenapsali, nebo ta hrstka lidí, co se tady objevuje víceméně denně?

A závěrem bych ještě rád dodal, že když SA navázal tu spolupráci, taky tady bylo řečeno, že je to jeho fórum, takže my se můžeme třeba postavit na ucho...... přesně v tomhle duchu se včera změnilo heslo na chatu. Ten je Mopin, takže se můžou všichni kterým se to nelíbí taky postavit na ucho.

A ještě jeden závěr...... Fascinuje mě, jak se tady hádáme, slovíčkaříme a vysíráme kvůli úplným kokotinám. Když jsem se tady registroval, přišlo mě to lepší....lidi drželi spíš spolu a bavili se. Teď to je o tom, kdo má jakou pravomoc, kdo rozhoduje, nebo nerozhoduje, jaký sou pravidla na tohle a tamto...... kur*a už mě s tím nes*te... dyť to je herní fórum a vy se chováte jak v parlamentu.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Začala jsem hrát Darksiders 2, základní koncept fajn, ale radši bych hrála za Hlad než Smrt Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Začala jsem hrát Darksiders 2, základní koncept fajn, ale radši bych hrála za Hlad než Smrt Grin


Hlad a smrt můžou jít ruku v ruce .... Grin mimochodem o darksiders nic netuším Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Týká se to jezdců Apokalypsy, o moc víc taky nevím Grin
 
Wolf5cz
V jedničce se hraje za Válku a ve dvojce figuruje taky.
Má Skyrim Special Edition YouTube série

 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Tasemnice
Hmmm, teď koukám, jak moc je koncept původních Jezdců modifikovaný a vůbec se mi to nelíbí :/
 
nagasadowcz
@EldeR: Vystihl jsi mé vlastní pocity poměrně přesně. Sotva mám čas se sem po zkouškách vrátit, začíná to tu být takové. A navíc, od doby, co jsem modem, cítím za tohle fórum automaticky jakousi zodpovědnost. Cítím, že bychom my jako modi měli být schopni takové situace řešit a urovnávat. A cítím, že bychom v těchhle chvílích měli být spojnicí mezi SA a uživateli. Ale ani jedno se nedaří a já s tím nic nesvedu a to mě na tom asi se*e nejvíc.

@Tasi: Tebe bych na Darksiders netipoval Grin

@4FAN: A na mou otázku v mém předchozím příspěvku opět nikdo neodpověděl. Mělo mi to dojít už po Ligově marném snažení dostat z někho fakta. Takhle, když drtivá většina lidí prakticky nic neví, se dá těžko něco řešit či zklidňovat...
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
METTALIC
Naga: Hele já ani nevím že se tu něco událo Grin Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Tasemnice
Naga: Já sebe taky ne, ale teď během zkouškovýho dělám vůbec divný věci Grin
Třeba jsem se začala odměňovat čtením učebnic. Za deset stránek biochemie se rozmazlím stránkou bioinformatiky Grin
Upravil/a Tasemnice dne 15.01.2014 13:20
 
EldeR
@Naga: No ono to s tou odpovědností za fórum je hezký, ale nic se nemá přehánět. Nevím, do jaký míry to je pravda, ale mám chvílema takovej pocit, že ne každý se s moderátorským postem vyrovnal bez následků. Osobně si myslím, že moderátorství není o tom, ohánět se pravidly, SA a já nevím čím ještě a taky to, že s pozicí moderátora nikdo nedostal patent na rozum. V podstatě mě to je šumák, ale chvílema mě to u jistých lidí docela mrzí.

Nehledě na to, že jak už jsem psal, tohle je herní fórum a ne parlament, nebo cokoliv, na čem by závisely lidský životy. Tak by se k tomu mělo asi taky přistupovat, i když určitý pravidla samozřejmě být musí. Lidi se sem chodí většinou odreagovat, pobavit, pokecat si o kravinách a tak by to asi mělo být, ne že si vybavím školní léta, kdy nade mnou stála "soudružka učitelka" a říkala mě co mám dělat, co nemám dělat, co můžu, co nemůžu a taky co je pro mě dobrý a co ne. Wink

Mimochodem odpovědi na tvoji otázku se pravděpodobně nedočkáš Grin

Tasemnice napsal:
Naga: Já sebe taky ne, ale teď během zkouškovýho dělám vůbec divný věci Grin
Třeba jsem se začala odměňovat čtením učebnic. Za deset stránek biochemie se rozmazlím stránkou bioinformatiky Grin


odměňovat ??? mě to připadá spíš jako jakási forma masochismu Grin Grin
Upravil/a EldeR dne 15.01.2014 13:42
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Mě zase překvapilo (a potěšilo), že post moderátora vystupování drtivé většiny lidí tady nijak neovlivnil, což mi přijde super, čekala bych, že to dolehne na víc lidí Smile

EldeR: Z toho si můžeš udělat obrázek, jak moc je ta biochemie zlá Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Mě zase překvapilo (a potěšilo), že post moderátora vystupování drtivé většiny lidí tady nijak neovlivnil, což mi přijde super, čekala bych, že to dolehne na víc lidí Smile

EldeR: Z toho si můžeš udělat obrázek, jak moc je ta biochemie zlá Grin


Však já netvrdil, že drtivé většiny... ale holt najdou se i tací Grin

Ahá ..... a já myslel, že dobrovolně podstupuješ torturu Grin ty se chceš jenom nadechnout vždycky Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Já netvrdila, že jsi tvrdil, že drtivé většiny Grin

No.. ona najednou v takové situaci člověku i ta bioinformatika připadá zábavná..
 
nagasadowcz
@EdleR: To já bych taky rád, aby to tak fungovalo, jenže tady to vždycky začnou lidi strašně dramatizovat, jako by to fórum bylo to jediné, co v životě mají, nebo to nejdůležitější. A mě pak mrzí, že s tím nemůžu nic dělat, poněvadž sic jsem ty lidi nikdy v životě přímo neviděl, tak nějak mi přirostli k srdci Grin No ale co už, nebudu to řešit, když to řešit nikdo nechce Wink --- Mám pocit, že tvé stížnosti na mody nebyly až tak mířeny na mě Grin

@Tasi: Chudáčku Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 15.01.2014 14:18
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
nagasadowcz napsal:
@EdleR: To já bych taky rád, aby to tak fungovalo, jenže tady to vždycky začnou lidi strašně dramatizovat, jako by to fórum bylo to jediné, co v životě mají, nebo to nejdůležitější. A mě pak mrzí, že s tím nemůžu nic dělat, poněvadž sic jsem ty lidi nikdy v životě přímo neviděl, tak nějak mi přirostli k srdci Grin No ale co už, nebudu to řešit, když to řešit nikdo nechce Wink --- Mám pocit, že tvé stížnosti na mody nebyly až tak mířeny na mě Grin

@Tasi: Chudáčku Grin


Nebyly mířeny proti nikomu konkrétně, spíš to bylo jako takový podmět k zamyšlení.... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Já jsem se zamyslel, a přišel jsem na to, že jdu pozdě do práce... Grin

Tak se tu mějte a doufám, že až sem večír mrknu, bude jako mávnutím kouzelného proutku jinak... Grin

Krleš...
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
nagasadowcz
@EldeR: Já v tom naivně někoho hledal... a kdo hledá, ten najde Grin

@Ligos: Tak to doufáme dva Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Já nehledala a našla jsem Grin

Kyrie Ligosi Smile

Vidíš, strýčku EldeRe, co děláš! Strýček Ligos kvůli tobě přijde pozdě do práce.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist