Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
fulo77
ešte je možné, že má tu hru nonstop zapnutú na pozadí Pfft
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
Tasemnice
Někde jsem četla, že čas od času začne Steam u nahraných hodin zobrazovat astronomická čísla, je to nějaká chyba.

Leia: Jakožto argonián moc rasista nejsem, zato mě štvou vlohy k rasismu vznešených elfů Grin
 
EldeR
Mno... takže hRDLA zavraždí Lena, já založím Eldstapo a pak uděláme pořádek... Grin Nepřátelé režimu skončí v "mírových táborech" a nastolíme éru blahobytu a prosperity ..... Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
PrincessLeia
Tasemnice napsal:
Někde jsem četla, že čas od času začne Steam u nahraných hodin zobrazovat astronomická čísla, je to nějaká chyba.

Leia: Jakožto argonián moc rasista nejsem, zato mě štvou vlohy k rasismu vznešených elfů Grin


Já nemám ve zvyku odsuzovat jednotlivce díky názorům nebo kvalitám jejich většiny Pfft Já budu "míromilovný" ( jak je to ve Skyrimu možné Grin ) mág plnící jen vůli osudu Pfft

EDIT: Vidím, že tu úspěšně svítá na nástup nové parazitní totality Grin

Upravil/a PrincessLeia dne 13.01.2014 11:00
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Dobře, hlavně ale žádné řeči o tom, že jste nadřazená rasa Pfft
Jdu ke zkoušce, držte mi palce Smile
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Dobře, hlavně ale žádné řeči o tom, že jste nadřazená rasa Pfft
Jdu ke zkoušce, držte mi palce Smile


žádná nadřazená rasa nebude ... bodou jen ti, co jsou s námi a pak ti ostatní.... Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
fulo77
vezmite aj nás Slovákov potom, sme síce leniví, ale kradneme dobre Grin Wink
http://img191.imageshack.us/img191/899/fulopodpis.jpg
 
PrincessLeia
Tasemnice napsal:
Dobře, hlavně ale žádné řeči o tom, že jste nadřazená rasa Pfft
Jdu ke zkoušce, držte mi palce Smile


Za Trishu slibuji Pfft
Držím!!!

EDIT: Teď čtu... Tasi, myslela jsi to na ty naše revolucionáře nebo na vznešené elfy? Grin

Upravil/a PrincessLeia dne 13.01.2014 13:35
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Na vznešené elfy Grin

Dala jsem to za 1, jsem šikula!
A teď mám týden na to, abych se naučila na mnohem horší zkoušku...

http://www.bmb.leeds.ac.uk/teaching/icu3/metabol/pathways.gif

Tohle už nebaví dokonce ani mě Grin
 
Lord Rade
Co to je za černou magii? Shock
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Tasemnice
To jsou vědomosti příliš tajemné, nebezpečné a mimo chápání našeho pozemského rozumu.. naše nehodná mysl by se je neměla snažit pochopit, neboť kdo se o to pokusí, zešílí.

(zjednodušené schéma metabolismu Grin)
 
Lord Rade
Jako bych se koukal na nějakou mimozemskou zprávu Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Tasemnice
Mám to stejně Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:
To jsou vědomosti příliš tajemné, nebezpečné a mimo chápání našeho pozemského rozumu.. naše nehodná mysl by se je neměla snažit pochopit, neboť kdo se o to pokusí, zešílí.

(zjednodušené schéma metabolismu Grin)


Metabolismus je v podstatě jednoduchej ....... něco využiješ a za zbytku je hov*o Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Tohle je buněčnej metabolismus Grin
Ale jinak díky za shrnutí toho většího, budu si to pamatovat a třeba se mi to bude ještě hodit Wink
 
Leneren
hRDLA mě nezabije bude totiž v Táboře pro Veřejně Prospěšné Práce se Zvýšenou Ostrahou Grin
A Eldere je mi líto, ale jiné režimy buddou postaveny mimo zákon Pfft Grin Ale můžeš být Vrchní Uzurpátor Nějákého Naprosto Zbytečného Území (Co by jsi říkal na Ameriku?) Grin
E: Tas naprosto ti nezávidím to co se musíš učit Grin
EE a hele neměl by být buněčný metabolismus jednoduchý? Grin mě to připadá až moc složité Grin
Upravil/a Leneren dne 13.01.2014 16:30
 
Tasemnice
A chceš vidět tu nezjednodušenou verzi?

Pro odvážné


Haha Grin
 
Leneren
POČKEJ tamto byla jednoduší verze?! O.O Tas fakt ti to nezávidím... a lituji toho, že zbytky duševního zdraví jsi vyčerpala už včera Grin
 
Tasemnice
My tu podrobnou verzi naštěstí umět nemusíme, to je pro pokročilejší biochemiky, ale já asi rezignuju i na tu jednodušší Grin
 
Lord Rade
A na toto mi už nezbývá než říct: Excuse me, but what is this shit? Ork
ALe naštěstí mohu s jistotou říci, že tohle se nikdy nebudu muset učit. Grin
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist