Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Whirt
Grin To si mě připomněl toto:
YouTube Video
 
EldeR
ahá ... tak kakaem to je, ne tím, že člověk nezná souvislosti ... hnedka sem klidnější.

Mimochodem vážená a drahá kolegyně Tasemničko nezoufej, jizva na zádech může být i zajímavá Wink
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
hRDLA
Já mám jizev Grin jednu uprostřed čela Grin a ne nevypadá jako blesk Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mopidu
Já žádnou....teda, jednu na bradě, ale ta už je skoro pryč Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
@hRDLA: Jo, to je super video Grin

@Whirt: Taky dobré!

@Diego: Čaroděj Dobroděj? Naga říká "YES, PLEASE!"
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
hRDLA napsal:
Já mám jizev Grin jednu uprostřed čela Grin a ne nevypadá jako blesk Grin


http://www.ulozisko.sk/obrazky/654864/Dobby-Harry-Potter-Deathly-Hallows-Wallpaper.jpg
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
Díky všem za uklidnění, jste moc hodní Smile

Taky nechápu, jak někdo může žít bez čokolády. A kakao je bezva.

nagasadowcz napsal:@Tasi: Holka, ozvi se nám. Já se o tebe bojím Frown

Jsem víceméně v pohodě, jenom jsem byla v Lípě (musím využít toho, že tam teď BW není a nemůžu ho dostat svou přítomností do rozpaků Grin). Je hezký, že máš o mě starost Smile

hRDLA napsal:
Tas, hele to snad ne holka. To je dost možný že máš jen nízký tlak a dostala si nějakou křeč. Mě se dost často stává že se mi zamotá hlava když rychle vstanu, zkus pít víc kafe. Wink Smile


S nízkým tlakem v ženské části rodiny problémy máme a jsem zvyklá na to, že čas od času zeslábnu, když vstanu. Jenže dneska jsem byla už nějakou dobu na nohou a zkolabovala jsem až ve chvíli, kdy jsem roztahovala závěsy a to množství světla mě oslnilo. Zatím vždycky jsem ty mdloby potlačila, ale tohle bylo horší a obzvlášť mě děsí právě to, že jsem sebou škubala- prostě ta myšlenka, že může nastat situace, kdy nad sebou nemám kontrolu Sad

nagasadowcz napsal:
@Tasi: 1) Stalo se to poprvé? Pokud ano, tak bych se zatím neznepokojoval.
2) Holky s jizvou na zádech nejsou o nic horší než holky bez jizvy na zádech. Záleží spíš, co je to za holku Grin
3) I v případě, že by to epilepsie byla, se opět není třeba příliš děsit. Je to samozřejmě nepříjemné a nepřeju ti to, ale většinou se to dá medikací dobře držet na uzdě a věřím, že ty to určitě překonáš.
4) Hlavně žádnou paniku! Ať je to, co je to, ty to zvládneš Wink

P.S.: Moje mamka měla epilepsii (v době těhotenství na to brala prášky - dodnes věřím, že to je jeden z důvodů mé poškozenosti), dodržovala medikaci a dnes už se u ní žádné příznaky neprojevují, aniž by musela prášky dál brát.


Poprvé, zatím mě to jen znepokojuje, příště už budu panikařit.
Jizva mi nijak zvlášť nevadí, mohlo to dopadnout hůř- třeba jsem si mohla znovu rozbít hlavu (tam už jednu jizvu mám) nebo spadnout do vzorků, přijít o ně a ještě se vyválet ve střepech. Brr.
Jsem ráda, že se z toho tvoje mamka dostala. Upřímně, jak v tom nemají prsty červi nebo prvoci, vůbec nic o lidských chorobách nevím Smile

EldeR napsal:
Mimochodem vážená a drahá kolegyně Tasemničko nezoufej, jizva na zádech může být i zajímavá Wink


Děkuji drahý kolego, těch nejspíš ještě bude- pijavice prý také zanechávají jizvy Grin

hRDLA napsal:
Já mám jizev Grin jednu uprostřed čela Grin a ne nevypadá jako blesk Grin

To jsme dva Smile (teda s tou na čele, jiné jizvy nemám) Mimochodem hRDLo, když jsi odešel, psal jsi něco o tom, že nesneseš pomyšlení, že tu po tobě zůstanou příspěvky, tak jsem si odebrala tvůj podpis, aby tě to neuráželo- předpokládám, že teď ti nebude vadit, když si ho tam dám zpátky? Smile
Upravil/a Tasemnice dne 26.12.2013 20:30
 
Tasemnice
Mimochodem, dostala jsem nejlepší možný dárek:

http://www.imghosting.cz/images/94IMG_20131226_140535.jpg

poukaz na neomezenou konzumaci sushi, saké a zeleného čaje v jedné japonské restauraci Smile Už jsme se s bratrancem rozhodli, že je tam totálně zruinujeme Grin
 
Mike
Jako co se jizev týče, tak mám (co vím) jen jednu, ale dost blbě, přesně mám rozseklý pravý obočí (aneb kdo mě viděl, alespoň na foto, ví…)…
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Diego
nagasadowcz napsal:
@hRDLA: Jo, to je super video Grin

@Whirt: Taky dobré!

@Diego: Čaroděj Dobroděj? Naga říká "YES, PLEASE!"

Chceš to do ocenění? Grin
 
Diego
Tak jizvy mám taky, ale jen dvě na prstech, na palci a prostředníčku, ikdyž pomaloučku mizí. Apple


Naga: Dohrál jsi už jedničku Darksiders? Co říkáš na ty hádanky, které autoři vytvořili Cool
 
Mopidu
moje sestra má takovou jizvu přez palec, že to skoro ani nevypadá jako palec Grin Grin rozmašírovala ho kráječem na chleba když si krájela chleba, pak ze srandy říkala lidem že je to od žraloka Grin Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Tasemnice
Mopidu napsal:
moje sestra má takovou jizvu přez palec, že to skoro ani nevypadá jako palec Grin Grin rozmašírovala ho kráječem na chleba když si krájela chleba, pak ze srandy říkala lidem že je to od žraloka Grin Grin


Tak to zní hodně ošklivě.. můj školitel zase nemá ruku.. ale ještě jsem neměla odvahu zeptat se, kde jí nechal Grin
 
Leneren
Já mám jednu na hlavě, jednu pod spodním rtem, potom přes hřbet na pravý ruce, a ještě asi 2 v oblasti loktu etc... Grin
Já jich mám trošičku víc jak to vidím Grin
E: a ještě jsem zapoměl jednu na levý ruce přibližně v 15 cm od zápěstí, asi nejnovější Grin
Upravil/a Leneren dne 26.12.2013 20:52
 
nagasadowcz
@Tasi: Hned se mi ulevilo, jak jsem tu viděl tvůj příspěvek. Neboj, určitě to bude dobrý. Nebo to nebude vyloženě dobrý, ale popereš se s tím a pak už to dobrý bude Wink

@Mopi: Moje mamka má zase z dětství pohmožděný nehet na ruce. Přivřela si prst ve dveřích vlaku. Já jizvy měl, ale už se zahojily celkem dávno. Akorát občas cítím slabost v levém zápěstí při námaze, kdysi jsem si ho zlomil - spadl jsem z prolízky Grin

@Diego: Dobrý, když tak si ho tam dám sám. Ještě uvidím jak se to chytne Grin

@4FAN: Lidé, prohlašujete mne podle nejlepšího vědomí a svědomi za Ćaroděje Dobroděje? Pfft
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
No Nago když ukážeš trik se špičatým klouboukem tak klidně Grin
 
nagasadowcz
@Len:


Prosím Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Co jsem slíbil dodržím Grin
Nago buď Čaroděj Homodě...teda Dobroděj Grin
 
nagasadowcz
@Len: Pozor, co si přeješ, cukroušku :*
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Leneren
Že já zase mluvil Grin YouTube Video

tenhle polák je magor Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4202 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8231 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5703 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7510 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6635 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7558 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist