Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 6 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté
Tasemnice
PrincessLeia napsal:
Já na imatrikulaci nešla *.*


Chyba! Je to krásný Smile (Teda, alespoň u nás bylo...)
Upravil/a Tasemnice dne 03.10.2013 12:37
 
PrincessLeia
Já když se mohu vyhnout situaci, kde je na mě příliš vidět nebo je přespříliš mnoho lidí, tak se jí vyhnu Smile Pamatuj na můj příspěvek pojednávající o pocitech před první přednáškou Smile
Ale jsem ráda, že sis to užila!!

Upravil/a PrincessLeia dne 03.10.2013 12:46
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
EldeR
PrincessLeia napsal:
Já když se mohu vyhnout situaci, kde je na mě příliš vidět nebo je přespříliš mnoho lidí, tak se jí vyhnu Smile Pamatuj na můj příspěvek pojednávající o pocitech před první přednáškou Smile
Ale jsem ráda, že sis to užila!!


To sem na tom podobně Grin Ne že bych trpěl nějakou sociální fobií, ale prostě to nemám rád Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Já taky nemám takové situace ráda (maturitní ples pro mě bylo skoro utrpení), ale tohle je něco úplně jiného- vyslechneš si proslov, Gaudeamus Igitur a slib, přiložíš prsty na žezlo, stiskneš ruku rektorovi, řekneš "slibuji" a je to. Situace, kdy jsi "přes lidma" (dá-li se tomu tak říkat) trvá asi 10 sekund a nedá se na ní nic zkazit Grin Zato si člověk uvědomí, čeho je vlastně najednou součástí.. možná to pro mě bylo tak velkolepé, protože mám tu naší školu skutečně hodně ráda a moc si jí vážím..
 
EldeR
No vidíš .. .a třeba vyslechnout si proslov a nějaké ceremonie, to by taky nebylo nic pro mě Grin

Nemám rád proslovy, ceremonie, všelijaké obřady, symboliku, teambuilding, firemní akce, srazy spolužáků, náležet někam, nebo být součástí něčeho, různé organizace, politické strany, státní zřízení a podobně ...... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
Srazy spolužáků? To je snad úplně něco jinýho, ne? To já na ně jezdím rád, protože mi spousta spolužáků po těch letech prostě chybí a rád je zase uvidím...Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Ligos napsal:
Srazy spolužáků? To je snad úplně něco jinýho, ne? To já na ně jezdím rád, protože mi spousta spolužáků po těch letech prostě chybí a rád je zase uvidím...Grin


Mě ne Grin Nějak mě opravdu nezajímá co ty lidi po letech dělají, i když jsme nebyli tak špatný kolektiv. A když jsem slyšel, že se na srazu akorát všichni ožrali jak koně a půlka utekla bez placení, tak toho ani snad nelituji , nehledě k tomu, že část těch, ke kterým jsem měl nejblíže je po smrti a na ty ostatní zvysoka kašlu.....
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Ligos
No, každý se holt na život dívá jinýma očima... Smile
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
EldeR
Přesně tak.... mám minimální okruh lidí (asi by se to dalo spočítat na prstech), se kterými se už mnoho let stýkám a zbytek tak nějak neřeším. Prostě nemám potřebu, obklopovat se davem, s každým se seznamovat a "kamarádit" Smile V podstatě by se dalo říct, že z okruhu lidí, které jsem poznal se postupem času stala hrstka těch, u kterých přesně vím, co od nich můžu očekávat a ty ostatní tak nějak vymizeli, což v určitých případech bylo opravdu štěstí.
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Asiel z Ponurvalu
EldeR napsal:
Nemám rád proslovy, ceremonie, všelijaké obřady, symboliku, teambuilding, firemní akce, srazy spolužáků, náležet někam, nebo být součástí něčeho, různé organizace, politické strany, státní zřízení a podobně ...... Grin


Mám to podobně.
Třeba při skládání studentského slibu (nebo co to bylo) jsem celou dobu zadržovala smích, nešlo jinak. Přišlo mi to prostě...jako divadýlko. Grin
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
EldeR
Asiel z Ponurvalu napsal:
EldeR napsal:
Nemám rád proslovy, ceremonie, všelijaké obřady, symboliku, teambuilding, firemní akce, srazy spolužáků, náležet někam, nebo být součástí něčeho, různé organizace, politické strany, státní zřízení a podobně ...... Grin


Mám to podobně.
Třeba při skládání studentského slibu (nebo co to bylo) jsem celou dobu zadržovala smích, nešlo jinak. Přišlo mi to prostě...jako divadýlko. Grin


No ono to asi v podstatě divadýlko bylo. Grin Grin

Mimochodem kdysi jsem na bratrově svatbě prohlásil, že "svatba je jenom divadlo pro rodiče, které v podstatě nic nezaručuje", za což mi bylo 90% starší generace hrubým způsobem vysvětlováno, že to tak není a že z toho nemám rozum Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Tasemnice
Asiel: Tak to předpokládám, že to všude vypadá jinak. U nás na tom nebylo směšného nic- byl to prostě ceremoniál vedený stejně jako posledních 650 let, krásně konzervovaná tradice. Funkcionáři vypadali v talárech důstojně, do prostředí to sedělo a atmosféra byla úžasná. Všichni, s kým jsem tam mluvila, se shodli, že to byl skvělý zážitek Smile

EldeR napsal:
Mimochodem kdysi jsem na bratrově svatbě prohlásil, že "svatba je jenom divadlo pro rodiče, které v podstatě nic nezaručuje", za což mi bylo 90% starší generace hrubým způsobem vysvětlováno, že to tak není a že z toho nemám rozum Grin


Ono to tak ale fakt není, z právnického hlediska.
 
EldeR
Tasemnice napsal:
Ono to tak ale fakt není, z právnického hlediska.


Tak to je druhá stránka věci, myšleno je to spíš tak, že jakýsi "obřad" nezaručuje vzájemnou náklonnost zúčastněných, věrnost a stálost svazku už vůbec ne. Takže z toho plyne, že pokud k někomu něco cítím, žádný papír, ceremonie, nebo bižuterie na tom nic nemění Grin

Edit: Ale je vidět, že ty jako zástupce "něžného pohlaví" za tím vidíš širší souvislosti Grin Holt tak to v přírodě chodí, že samičky hledají partnera, který je zabezpečí.... Grin Grin Grin
Upravil/a EldeR dne 03.10.2013 15:29
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mopidu
BadWolf napsal:
Mopi: TY SI TO PAMATUJEŠ 8D!

Jistěže pamatuju, ty truhlíku Grin Grin za co mě máš? Lena? Grin Grin
To byl vtip Lene, mám tě ráda, neboj Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
METTALIC
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378890_552628208126446_98276861_n.jpg
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Asiel z Ponurvalu
Svatby nesnáším! Brigádně pracuju na zámku a užiju si jich tam dost. Je to furt to samé...bílý šaty, ženiši v nablýskaných fárech (vypůjčených), kytky, rejže, konfety, rozflákané talíře, samej bordel z toho...prostě komedie.

Mě někdo požádat o ruku, tak si ji snad raději uřežu. Pfft
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Leneren
Méťo tak tím jsi mě dostal...a k tomu uctívání věz, že budeš nechceš-li aby tě stihl trest za tvé rouhání! Wink Grin
@Mopi: Sranda musí být a věz, že mě to nevadí Smile čím bych přeci byl, kdybych si já dělal srandu z někoho jiného a sám bych se takové situaci vyhýbal?
@Asiel: Sic jsme byl jen na 2, ale musím souhlasit Smile
Upravil/a Leneren dne 03.10.2013 16:17
 
EldeR
Asiel z Ponurvalu napsal:
Svatby nesnáším! Brigádně pracuju na zámku a užiju si jich tam dost. Je to furt to samé...bílý šaty, ženiši v nablýskaných fárech (vypůjčených), kytky, rejže, konfety, rozflákané talíře, samej bordel z toho...prostě komedie.

Mě někdo požádat o ruku, tak si ji snad raději uřežu. Pfft


To bych asi nemoh brigádničit takhle..... celej bych se z toho "opupínkoval" a nahlásil to jako pracovní úraz Grin
Uřezání ruky ještě není zase tak drastický řešení, ale rozhodně originální Grin .... horší by bylo, kdyby sis ji chtěla ukousat, jako liška chycená do želez Grin

A problém by nastal, kdyby to ten dotyčný nevzdal a požádal i o tu druhou Grin

Teda osobně si myslím, že nejde o svatbu jako takovou, ale o ten cirkus kolem, takže kvůli žádosti ještě není důvod se mrzačit, když to jde vyřešit i pěkně v klidu, bez zbytečných komedií kolem..... Grin

I když jsem někde slyšel, že každá dívka/žena chce být jednou za tu "princeznu v bílým" Grin Grin Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
METTALIC
Len: Německý arcibiskup tě v tom dokonce podporuje Grin
http://www.lidovk...ranici_ziz

EldeR napsal:
I když jsem někde slyšel, že každá dívka/žena chce být jednou za tu "princeznu v bílým" Grin Grin Grin

Něco bych řekl ale radši ne Grin
Upravil/a METTALIC dne 03.10.2013 16:29
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Leneren
To víš, co chci já, chce i církev Pfft Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8229 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5700 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4852 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7506 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6633 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist