Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
Tasemnice
Promiň Mikie.. tak.. právě to, že nejsi gay, je ten problém! Grin
 
PrincessLeia
jj, Tasi, vím že tomu tak je. Knížek krásných je plno, ale já už jiná nebudu. A zážitek je to pro mě vždy stejně skvělý Smile

Mike - Tady má někdo obsťák, že se najednou netočí vše kolem něho AngryGrin

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
Sakra, to zní vážně zajímavě, já se na tu stránku snad podívám. Ale raději až zítra - teď si chci číst Smile

Jo, opakované čtení u mě má... no snad všechno, co se mi někdy vážně líbilo a co mám doma. Tzn. Tolkien, Sapkowski, Star Wars knihy, určitě ještě někdy přečtu Kulhánka a něco znovu od Kinga a brzy se k tomu nejspíš přídá A Song of Ice and Fire od Martina... No, mám toho dost. Nemluvě o tom, co se teprve chystám přečíst Grin

EDIT: Tasi! To je nápad, Leio! Konečně vím, jak jí říkat a nemuset vypisovat celý ten nick Smile

@Mike: Nestěžuj si, buzno Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 12.09.2013 22:54
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Tasemnice je latinsky Taenia, kdybyste to chtěli zkrátit Grin Taky mi vyhovovalo "Tasemničko rozmilá" a "má drahá, talentovaná kolegyně" Grin

Naga: Ta stránka je fajn ať už chce mít člověk jenom přehled o své četbě, rád o literatuře diskutuje nebo si rád nechá něco doporučit Smile Akorát je v Čechách zatím skoro nepoužívaná...
Song of Ice and Fire bych si taky měla přečíst.. koneckonců máme doma všechny výtisky dvakrát a jsem snad jediná z rodiny, kdo to ještě nečetl Grin Ale vždycky se zdráhám pouštět se do něčeho tak rozsáhlého :/
Upravil/a Tasemnice dne 12.09.2013 22:55
 
EldeR
a sakra .. .tady pude za chvíli o prd..l Grin asi si pořídím pás cudnosti Grin Grin Grin

Takže celý oslovení je "drahá, rozmilá, talentovaná kolegyně Tasemnička" ? to je dost dlouhý i na zapamatování Grin Grin
Upravil/a EldeR dne 12.09.2013 22:58
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
nagasadowcz
@Taenia: Tak jsem na ty goodread koukl hned. Jak jsem zjistil, že jsou tam i čeští autoři jako Kulhánek či Neff, okamžitě jsem zaplesal. Zítra se registruju Smile

Tasemničko rozmilá a má drahá, talentovaná kolegyně? To jsem byl já, ne? Grin

EDIT: 2x všechny díly? Nechceš mi udělat výhodnou cenu? Grin

@EldeR: Grin Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 12.09.2013 22:55
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Určitě toho využiji, jelikož nemám moc ve svém okolí s kým o literatuře komunikovat :\ Rodina čte, ale nikdo do toho není zažraný jako já Pfft

Naga - jj, Zaklínač je geniální. Neuvěřitelně se těším na The Witchera 3 - hru a na to jak bude pokračovat Geraltův příběh. Je strašně kruté nechat nás takhle čekat na rozzuzlení! A když mluvíš o Star Wars knihách, máš na mysli Zahna? Protože to je podle mého jedno z nejlepších pokračování (ne-li nej).

"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
EldeR: GrinGrinGrin Jo.

Naga: Je to databáze knih- je tam všechno a co tam není, můžeš do databáze doplnit, čímž jim vlastně i pomůžeš Smile

Ad Tasemnička, to je mix autorů včetně tebe Grin

Cenu ti bohužel neudělám, v angličtině jsou ty knížky tátovy, v češtiny mamky...


Ad Zaklínač. Dneska jsem všechny díly balila a musím říct, že mě zamrzelo, že si je nemůžu rovnou přečíst.. navíc je překládal do češtiny můj letošní učitel historie přírodních věd Grin
 
PrincessLeia
Opravdu? Wow Grin Tak to mu velký dík! A ty jsi je, Tasi, nečetla? Závist, že to máš před sebou.
Upravil/a PrincessLeia dne 12.09.2013 23:08
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Ještě ne, další z věcí, na které se chystám už celé roky... jen jsme kdysi s bratránkem hráli hru Smile
...
To Tasi je takové... roztomilé Grin
Upravil/a Tasemnice dne 12.09.2013 23:12
 
nagasadowcz
@Taenia: Jo takhle, tak to potom jo. No, nevadí, první dvě knihy už se mi hřejí na poličce v knihovničce (jak se to rýmujeeee!) a zbytek dokoupím. Kupovat to v angličtině má hned dvě výhody - člověk se procvičí v onom jazyce králů a ještě sakramentsky ušetří (snad o polovinu proti českému překladu).

@Leia: Od Timothyho Zahna jsem ze SW četl zatím jen Mezigalaktickou výpravu, ale moc se mi líbila. Jinak z knih, co jsem zatím četl ze SW, se mi nejvíc líbi trilogie o Hanu Solovi, Temné setkání o Yodovi a Dookuovi a Háv klamu o politických machinacích Palpatinových, které předcházely vzestupu Impéria. No a až na to bude prostor, tak se chystám na sérii Nový řád Jedi.

Zaklínače jsem zatím hrál jen jedničku. Na dvojku se chystám, co vyšla Grin Měl bych pohnout vzhledem k tomu, že bude třetí díl.

@Tasi: K čertu s Taenií, jsi Tasi a hotovo. Ty máš povoleného Nagouše, tak já si zas dovolím zabrat s Leiou toto Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 12.09.2013 23:14
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Tasemnice
Já vám Tasi přece nezakázala Grin Ani to nezní tak blbě jako Nagouš Grin
 
nagasadowcz
@Tasi: Já vím, ale musel jsem to napsat nějak pompézněji Grin

A mimochodem - no dovol?! Grin

@4FAN: Tak jsem se zaposlouchal do OST ke Tron: Legacy. Výborné. Tak jsem si řekl, že si proklepnu Daft Punk. No a už pořizuju diskografii Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Grin Já nevěděla, že mu říkáš Nagouš Grin To chce odvahu Grin *.*

Také myslím, že už ti jinak než Tasi neřeknu Pfft
Co se týče Zaklínače, já hrála také nejdříve hry. To mě motivovalo ke knihám. Ono tam moc narážek na knižní příběh není krom postav a poznámky prostě člověk nepochopí a v tom neuvěřitelně obsáhlém a komplikovaném příběhu Zaklínače si je pak při čtení stejně nezařadí.
Dvojku si, Nagi, určitě zahraj. Je fantastická. Skvělé je, že se na jednom místě můžeš rozhodnout dvojace a na tvém rozhodnutí pak bude záviset celá další půlka hry. Má to vlastně dvě druhé půlky hry Grin Což je skvělé. Takové ovlivnění příběhové linie jsem ještě nezažila. A to jsem hrála dost RPG.
Timtohy Zahn napsal fantastickou dvojitou triologii. Určitě naprav svůj rest a přečti si jej, jestli máš Star Wars knihy rád Wink Je to ještě lepší než mezigalaktická výprava, i když tu jsem samozřejmě také četla Smile A já zase napravím svůj rest s těmi knihami, o kterých mluvíš ty, díky za tipy Wink

EDIT v 22:50: Juj, tady už nikdo neení Sad Tak dobrou noc Pfft

Upravil/a PrincessLeia dne 12.09.2013 23:46
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
nagasadowcz
@Leia: Napravím, zahraju, přečtu. Než skončím v domově důchodců, určitě to stihnu Grin

Nagouše má povoleného jen Tasemnice, tak bacha na to! Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
nagasadowcz napsal:


@Mike: Nestěžuj si, buzno Grin

To mi připomnělo jednu scénku z little Britain:
(nejlepší ten konec Grin )
(bacha, sprosté!)
YouTube Video


Tasemnice napsal:
Promiň Mikie.. tak.. právě to, že nejsi gay, je ten problém! Grin

No... ale jeho problém, že se mu líbim. Smile Grin
A vůbec... tststs... Smile

PrincessLeia napsal:
jj, Tasi, vím že tomu tak je. Knížek krásných je plno, ale já už jiná nebudu. A zážitek je to pro mě vždy stejně skvělý Smile

Mike - Tady má někdo obsťák, že se najednou netočí vše kolem něho AngryGrin

YO! Přesně tak! Angry Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
I have no idea what is happening here Grin
 
Mike
Whirt napsal:
I have no idea what is happening here Grin

Máš sem chodit častěji. Pfft Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Whirt
Mike napsal:
Whirt napsal:
I have no idea what is happening here Grin

Máš sem chodit častěji. Pfft Smile

Hele ty neštvi pane "Mám delší prázdniny". Angry Grin
Chodím sem tak často jak jen můžu, ale ne všichni se dostanou domů hned po škole - já se domů většinou dostanu až v sedm a pak nemám šanci prolézt všechny ty plané řeči co tu vznikly.
 
PrincessLeia
nagasadowcz napsal:
@Leia: Napravím, zahraju, přečtu. Než skončím v domově důchodců, určitě to stihnu Grin

Nagouše má povoleného jen Tasemnice, tak bacha na to! Grin


To by mě ani nenapadlo! To Tasino privilegium je až příliš zřejmé Pfft
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4203 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8235 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5710 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4860 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12734 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7515 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6640 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6370 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7562 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist