Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 3 host(ů)
 Tisk diskuze
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté
nagasadowcz
@Mike: Ty dě*ko! Grin

@Tasemnice: Nedivil. A myslím, že tě nepřekvapí, že u mě je to podobně. Holt recese a ostrý vtip vyžadují inteligenci k pochopení a, co si budem povídat, ta většině lidí prostě chybí. Ale zase je to vynikající sociální síto - prakticky během hodiny poznám, s kým má cenu se bavit a s kým si nemám co říct.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
PrincessLeia
Tasemnice - máš to krásně zabalené Pfft Jinak už jsem se registrovala na Goodreads. Díky moc za tip, je to vynikající stránka Wink Nevím, pod jakým jménem se tam nacházíš, takže jsem tě ani nehledala. Kdyby sis mě chtěla však přidat do známých, tak mě najdeš pod nickem PrincessLeia Smile
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Mike: V Shanghai? Sakra, kdybych si právě neumyla vlasy, šla bych vás omrknout Grin
A mimochodem, to nevíš, že je neslušné si na rande psát do mobilu?

EldeR: Tak to je ale smutný Sad Podívej na ta očička...

Naga: Nojo, říkala jsem si, že na tom budeš podobně Smile I když mi připadá, že samečci mají větší schopnost sarkasmu než samičky... my prostě pořád zníme hrozně vážně, nevtipně :/

Leia: Dobře, jdu započít literární stalking Smile
Upravil/a Tasemnice dne 12.09.2013 17:36
 
Diego
Mike napsal:
Sedim v usti nad labem s teplym kamosem co me bali v cinsky restaraci... Je to fajn, plati on. Smile

To máš dobrý člověče! Grin
 
PrincessLeia
PS pro Tasemnici: Ale ještě v tom mám pěkný svinčík Grin Tak se nelekni Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Jasně, člověku chvíli trvá, než se zorientuje ve všech těch funkcích Smile
 
nagasadowcz
@Tasemnice: Jo, to máš pravdu, obecně to určitě platí. Samičky bývají vtipné jinak, příměji. Řekl bych totiž, že polovinu sarkasmu dělá pochopitelně přednes, a žena prostě nenasadí ten lehce opovržlivý a krásně hluboký hlas jako chlap. Ovšem jsou i výjimky. Málokdo je tak sarkastický jako moje matka (hlas má normální). Ale taky jí to nejde tak jako mně Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
EldeR
Tasemnice napsal:
EldeR: Tak to je ale smutný Sad Podívej na ta očička...


Očička na mě neplatěj ... to víš .. sem v podstatě takovej pokroucenej, zlej a despotickej hajzl. Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Mike
Parrot napsal:
Mike napsal:
Sedim v usti nad labem s teplym kamosem co me bali v cinsky restaraci... Je to fajn, plati on. Smile


Prostě den jako každý jiný Grin

No, skooooro!! Grin Fakt je, že ne každý den je to nějaký gay a ne vždy je to ÚnL... Grin

nagasadowcz napsal:
@Mike: Ty dě*ko! Grin


Angry Grin Tak, toho jsem prostě musel využít... Grin

Tasemnice napsal:
Mike: V Shanghai? Sakra, kdybych si právě neumyla vlasy, šla bych vás omrknout Grin
A mimochodem, to nevíš, že je neslušné si na rande psát do mobilu?


Asi se to tak jmenovalo, nevím přesně... Grin
Ha! On na mě: "nějakej problém?" A já "ne, ne, jen sms... nesnášim esemesky..." Grin Grin A pak takový kecy o tom, jak máme raději volání. Grin

Diego napsal:
Mike napsal:
Sedim v usti nad labem s teplym kamosem co me bali v cinsky restaraci... Je to fajn, plati on. Smile

To máš dobrý člověče! Grin

Viď. Grin Pak jsme šli do 5D kina (stříká t vodu, strká to do člověka, hejbu se sedačky) na nějakou apokalypsu... no, bezva to bylo... Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
nagasadowcz
WTF? V Ústí je 5D kino a v Ostravě ne? Bordel! Zas*anou P*ahu máte blíž! Grin

Ano, cenzoruji Prahu jako sprosté slovo zcela záměrně za komickým účelem.

Já bych teda toho využít nemohl. Zaprvé bych si připadal jako buzerant a za druhé bych se bál Grin Ale máš výhodu v tom, že to zvládneš, vyplatit se to jistě vyplatí a nikomu to neublíží, takže proč ne Wink
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mike
Hele, kino i krevety zatáhnul on, tak je mi totálně fuk, jestli se mu líbim, nebo ne. Grin

Jono, to víš, to k nám proniká z Německa, té země neomezených možností, aneb splňte si Německý sen! .. počkat, nebyla to nějaká jiná země, taková s tim trapnym názvem.. jo, USA! Grin A ostrava je daleko. pff.. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Tasemnice
V 5D kinu jsem nikdy nebyla, ale vždycky když chodíme okolo, zasmějeme se mu Grin To kino asi předběhlo strunovou teorii nebo co.

No, Miku, já bych tohle nedokázala udělat. Jít na schůzku s tím, že předem vím, že z toho nic nebude a že danou osobu jenom využívám...
Upravil/a Tasemnice dne 12.09.2013 19:51
 
Mike
Né, oni tomu tak jenom řikaj, nebo... no nechápu. Grin Ale jde o to, že ... no prostě že se to celý hejbe, fouká tam vítr, a kdesi cosi...

Ale já to nebral jako rande. Grin On mě prostě pozval na todle a... a navíc, nejsem gay. Grin Smile
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
METTALIC
Mike napsal:
a navíc, nejsem gay. Grin Smile


A co kdyby jo ??? Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Mike
Ne. Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
PrincessLeia
Tasemnice, moc se omlouvám, že ti tam teď na goodreads musí naskakovat taková spousta mých "reviews" Grin Já jen že si zaplňuji záznamy Smile Cos mi to udělala! Sedím u toho už snad dvě hodiny, ne-li víc Grin Nedokáži to opustit, dokud to nebude hotové Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Vůbec se neomlouvej, ono to nijak neotravuje- prostě to tam nenásilně naskakuje Wink Ono se tam stejně jinak nic moc neděje, tak mi to tam aspoň trochu oživíš Grin
To si tam nahráváš všechny knížky, co jsi za život přečetla? Jestli jo, tak jsem ti nejspíš zajistila zábavu na pár týdnů, co? Grin
 
PrincessLeia
Nee, už jsem na konci minulého roku Grin Ono já jsem totiž takový ten člověk, co se moc rád vrací již k přečteným knížkám, takže ten počet bude nižší, neý by byl jinak, kdyby odpovídal přečtené knížce bez ohledu na opakovaný titul Pfft Např. Sanditon jsem četla už 5x a Pána Prstenů čtu skoro každý rok (i s Hobitem a občas i Silmarilionem). A to je takových mých oblíbených opakujících se titulů více Grin
"I am a reader. Not because I don't have a life but because I choose to have many."
 
Tasemnice
Aha, to já skoro neopakuju, protože mám mindrák z toho, že je na světě daleko víc skvělých knížek, než kolik stihnu za život přečíst.. tak se snažím využít ten čas vždy k něčemu novému Smile Akorát Medvídka Pú čtu každé vánoce Grin A ob rok Posledního jednorožce- to jsou takové moje nostalgické srdcovky Smile
 
Mike
Tasemnice: A na mě nereaguje... Frown Grin
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé Pokec 801 04.03.2024 22:02
Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství sedmé Archív fóra 6000 09.09.2015 22:02
BUG nekonečná válka, spadlý z oblohy, osvobození skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 2 22.06.2015 15:35
předměty nezůstávají tam kde by měli Skyrim - dotazy, návody,.. 11 18.10.2014 16:46
Nekonečné questy? Archív zodpovězených dotazů 4 26.07.2014 17:24
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4201 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8230 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5700 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4853 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12722 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7508 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6634 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6366 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7557 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist