Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kruhy v obilí a jejich tvorba
koniaash
Na mezoamerických kulturách je zajímavá jedna věc... jelikož své psané záznamy většinou tesali do kamene, byli jedněmi z mála, kteří mohli spáchat sebevraždu umlácením se vlastním dopisem na rozloučenou
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
hRDLA
Já vám řeknu co se 21.12 stane. Všichni se strašně ožerou, jelikož si budou myslet, že je konec světa a další den ráno toho budou strašně litovat Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Lord Rade
Hmm... No časy na dohady se krátí už jenom 4 měsíce a pak všichni uvidíme Knight
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Whirt
koniaash napsal:
Na mezoamerických kulturách je zajímavá jedna věc... jelikož své psané záznamy většinou tesali do kamene, byli jedněmi z mála, kteří mohli spáchat sebevraždu umlácením se vlastním dopisem na rozloučenou

Tak ten se opravdu povedl! Grin
 
koniaash
No, konec světa by mě nasral, plánuju totiž véééélikýho silvestra Grin A k vánocům si chci koupit křesadlovku, takže žádný takový !
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Vitek222
Já možná k vánocům dostanu Dawnguard.Takže at si si svět opováží skončitGrin
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Whirt
Křesadlovku? Jako tu zbraň, nebo povídku od Jana Křesadla? Grin
 
koniaash
křesadlovou pistoli. Kolečkovou bych radši, ale je řádově o tisíce dražší. Přemýšlel jsem, že bych rád zas začal šermovat a gotika mě už absolutně neláká- půjdu do 30tileté války asi. A i kdyby ne, budu mít čím dělat randál Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
Nemyslete si že se létající talíře začali objevovat teprve teď. Dochovalo se i mnoho starých obrazů.. Například tento, kde pes s člověkem hledí na podivný objekt na obloze:
http://dybiz.com/sites_randomblog/wp-content/uploads/2011/06/ufo_old_painting.jpg
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
koniaash
Já v mimozemšťany nevěřím. Věřím v inteligentní život ve vesmíru, to ano, ale rozhodně ne na různé Annunaky, Šedé apod
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Lord Rade
ale mimozemšťan může bejt inteligentní bytost ve vesmíru, to je to samé. Je to něco co žije mimo-Zemi.
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
EldeR
Ještě že nemám vánoce rád .... když bude konec světa aspoň se jim vyhnu Grin Mimochodem podle mě bude 21.12. leda tak zima a přes noc možná tma, ale to bude asi tak všecko. Teda mimo toho že kdyby někde žili mayové, museli by si pořídit novej kalendář, protože tenhle prostě končí Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
koniaash
já to myslel tak, že nevěřím, že sem každý pátek létá banda lítajících talířů. nebo že sem vůbec létají. I když například ty úkazy nad mexikem jsou přinejmenším zajímavé.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Diego napsal:
Kéž by ta změna byla co nejdříve.....

Protože jinak ze Země nezbyde vůbec nic......opravdu nic.

Diego má pravdu do 10 max 20 let tady nebude žádná zelen a lidi ani nevijdou z domu .....Budou jen na netu a mastit o 610
 
Lord Rade
A co si myslíte o těch obrazech s létajícími talíři? V těch dobách nevěřili ani v to že je Země kulatá a přesto malovali tyhle věci..
http://oi59.tinypic.com/2ag3kaf.jpg

"Trolling is the lowest form of wit, but the highest form of intelligence."
 
Leneren
koniaash napsal:
křesadlovou pistoli. Kolečkovou bych radši, ale je řádově o tisíce dražší. Přemýšlel jsem, že bych rád zas začal šermovat a gotika mě už absolutně neláká- půjdu do 30tileté války asi. A i kdyby ne, budu mít čím dělat randál Grin

další cvok Grin co jít rovnou do steletý nebo do období pirátů no tak do období bukanýrů a pirátů asi ne záleží na tom jestli máš nebo nemáš rád rum Grin
 
Leneren
Lord Rade napsal:
A co si myslíte o těch obrazech s létajícími talíři? V těch dobách nevěřili ani v to že je Země kulatá a přesto malovali tyhle věci..
no hele létající talíř mám doma stačí hodit obyčejnej ale ty o kterých mluvíš no je to takový zvláštní elipsovytý tvar to by byla hrozná airodinamika ale možný to je a hele snad ten konec světa bude lidstvo lže samo sobě do kapsy sami se vyhladíme kdyby přišla menší válečka jako v roce 39 tak by zase bylo kolem 4 miliard lidí a země by byla na dalších 10 let v pohodě.....
 
koniaash
leneren napsal:
koniaash napsal:
křesadlovou pistoli. Kolečkovou bych radši, ale je řádově o tisíce dražší. Přemýšlel jsem, že bych rád zas začal šermovat a gotika mě už absolutně neláká- půjdu do 30tileté války asi. A i kdyby ne, budu mít čím dělat randál Grin

další cvok Grin co jít rovnou do steletý nebo do období pirátů no tak do období bukanýrů a pirátů asi ne záleží na tom jestli máš nebo nemáš rád rum Grin


rum mám rád ( proto jsem tu nebyl, běžel jsem koupit ), stoletá je ta gotika a bukanýři apod. je zhruba ta třicítka. Už jsem oholil nordský vous a nechal si jen korzársko/mušketýrský knír a bradku, bohužel Čechy majíce přístup k moři naposled před válkou ( škola čs. námořníků a protileteckých dělostřelců v Bocce Kotorské v Jugoslávii ) nemám nějak plavidlo abych mohl dělat pirátské bitvy. Ale lákalo by mě to... Skoro mě tuhle mrzelo, když mě frajer počastoval rozbitou lahví jen POD okem, řekl bych, že páska by mi výjmečně slušela Grin
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Leneren
Grin tty seš velmi histroricky založený jo a tn šerm hmm. někdy bych si s tebou zašermoval ale nemyslím s těma tupíma kordama ale s normálnímy mečmi
 
koniaash
Mečmi? Náčelníka Leneren to je dobrá Čecha... huhu...
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Vaše tvorba Pokec 204 16.10.2015 21:41
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4148 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8140 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5587 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4744 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12597 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7408 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6499 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6292 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7488 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist