Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deník Oriela Weleriala
Vitek222
Ano já vím je to můj Xtý deník a nikdy to nedopadlo úspěšně protože mě to přestalo bavitFrown
Ale za chvilku jsou prázdniny a já se nudím a nemám co dělat.Tak mě napadlo že budu psát deník mé současné postavy.Předem upozornuji že tam budou dramatické a historické chyby takže mě kdyžtak komentem opravit - přijímám kritiku.Díly nebudou moc dlouhé a je mi jasné že to nikdo nebude číst - dělám to jen tak pro zábavu.Měl bych psát jen když budu při náladěSmile.A upozornuji že VŠECHNY události jsou smyšlené!

Předmluva:

Jmenuji se Oriel Weleril a pocházím ze starého altmerského rodu Welerilů - otec byl Justinář a jeho děd také a má matka také - ano jsme agenti Aldmerského spolku - Thalmoři a tento deník se nikdy nesměl dostat do tvých rukou(neplatí pro členy Thalmorské justice) takže já urozený mer ti tímto svím jménem a jménem celého Thalmoru přikazuji...vrat to Thalmoru...HNED!

Den 1 poslíček

Dnes je v našem velvyslanectví docela veliký humbuk - Ulfrik zase pláchl těm Císařským buranům a Elenwen naštvaně běhá po celém velvyslanectví a hledá zbůsob jak ho zatknout.Najednou na mé dveře zaklepe Eliedil Morronil a posílá mě z mého vyhřátého křesla povlečené vlčích kožešin.

Mám jít do jídelny na poradu - způsob jak získat Ulfrika bouřného háva a odvést ho k výslechu.Procházím klikatými uličkami našeho velvyslanectví po hedvábných koberečcích až k jídelně kde na mne čeká Elenwen s ostatnímy nadřazenými justináři.

"Ááááá...konečně si dozazil Oriele už na tebe nějakou chvíly čekáme!Pojd sem a posad se!Už sem předložily pár návrhů na jeho dopadnutí!Už zbívá jen tvůj názor... ."Řekla Elenwen.
Trochu jsem si očistil kabát a předložil jsem svůj plán:

Ulfrik se svými vrchními důstojníky chodí Každý týden na lov srkavců má s sebou ale minimální počet strážných.Je to dokonalá příležitost k jeho dopadení!ALE má to jeden háček - loví poblíž Větrného Žlebu a má na pár kroků své kumpány a ti mu do 10 minut mu přijdou na pomoc.Je to práce pro někho kdo se vyzná v plížení a Iluzí.

Elenwen chvíly přemýšlela a řekla:"Mi už víme-zvláštní že toto stejné navrhl Rulindil a Frecian!Je to podle mne dobrý nápad - zítra tam pošlu komando které povedeš ty! Já?...ale...Žádné ale prostě to povedeš ty.
Neboj Oriele přidělíme ti plnej počet vojáků.Zatím si v klidu pročti všechny instrukce.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jakékoliv připomínky a kritika jsou výtanéWink
Upravil/a Vitek222 dne 26.06.2012 15:03
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Diego
Pěkný, je zajímavé vidět(číst) všechno očima agenta Aldmerského spolku.
 
Vitek222
Den 1,2 část,Nordi:

Po Elenveniným verditu jsem šel do svých komnat a cestou v uličce jsem potkal Eliedila Morollila.Svou rukavicí mě zatahal za hábit začal mi podávat nějaké listiny.Odtrhl jsem zrak od něho a začal pročítat dokumenty.

Oriele:
Nechci ti kazit náladu ale ten úkol sem měl dostat já takže tě zabiju...


Cože?Co to je za blábol?Otočím se a Ellidil na mě vytáhl nůž."proč Ellidile proč?"Ellidil na mě začal křičet:"ten úkol sem měl dostat já!"Já jsem nejlepší Elenwenim voják!Po tomhle křiku hrůzy do chodby vrazily stráže a Ellidila omráčily a začali ho prohledávat.Jeden z strážných z něho vytáhl nabouchaný měšec a potrhaný dopis:

V tom dopise je vzkaz:

Ellidile:
Vím že Thalmor na mě chce spáchat atentát takže doufám že tento měšec i instrukce se k tobě dostanou co nejdříve,vím že nechceš zradit Aldmerský spolek ale mám pro tebe úkol:Zab toho co proti mě povede komando.

-U- -B- -H-


Bylo mi jasné kdo to poslal: Ulfrik Bouřný Háv,ale ale proč nás zradil jen kvůli pitomému měšci nabouchaném zlatem?Jden ze strážných to pověděl Elenven a její hněv ještě zesílil.
Pokusil jsem se tuto událost z klidem urozeného mera vypustit z hlavy.Posadil jsem do do svého oblíbeného křesla čtu dopisy:

Oriele
Vyřid v Bílém průsmyku muže jménem Heimskr.Talosova kněze - káže o Talosovi a nabádá lidi aby se proti našemu Domminiu zbouřily.

Rulindil

Další:

Oriele

Venku na tebe čeká komando.Tento úkol má vysokou prioritu.Zatknout Ulfrika Bouřného Háva a bez jediného škrábance ho dovést do velvyslanectví.Zítra pude na lov srkavců tam ho urychleně[ zatkni.

Elenwen


Po přečtení dopisu jsem si sebou vzal vše potřebné a šel jsem před velvyslanectví.Tam na mne čekaly
4 justináři.Takhle jsme odtamtud vyrazily a po cestě jsem vyřídily přepadouvku Talosových uctívačů.Všechny jsme je pobily.Někde u Bílého Průsmyku jsme si najali povoz.Jsme někde u Větrného Žlebu.Jsme u řeky vyděli Ulfrika bouřného háva.Pche...Větrný Žleb tak...hnusné město...ti Nordi jsou nesmírně primitivní rasa...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulfrikovu Zatknutí/nezatknutí bude až v dalším díle protože mě už bolej prstyGrin.
Upravil/a Vitek222 dne 26.06.2012 17:20
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 2 Ulfrik Bouřný Háv

Už z dálky vidíme Ufrika Bouřného Háva jak tam "divnym" lukem střílí ta primitivní zvířata zvaná šrkavci.Kolem něj běhalo asi 8 mužů a 2 ženy(z té dálky vypadali jako úplně jako ti šrkavci,akorát ještě více primitivnější).
3 mé muže jsem schoval do křoví a řekl jim at se nesnaží je pobít - jen ochromit našim nejvznešenějšim lukem.

Já a jeden z mích mužů jsme se schovali za skálu a připravovali ochromovací kouzla a antronachy - musíme je všechny ty kacíře pochytat živé - Elenven to přikázala a to také musí být splněno.

Signál útoku bude až Ulfrik uloví to zvíře co je mu tolik podobné.Hmmm...je to nevyrovnaný boj - jich je celkem (i S Ufrikem) 11 a nás jen 5 ALE mi jsme lepší a vycvyčenější než to nordské chodicí nesmysli.Lučištníci napínají své luky a já s mím přítelem připravujeme blesky - antronachy už máme.

Ulfrik probodl šrkavce 2 mí lučistníci vystřelili šípy a trefili 2 ulfrikovi loutky - ZÁBAVA ZAČÍNÁ.ostatních jeho 8 mužů vytasili meče a sekyry a vrhli se na nás.1 jsem odpálil ochromovacím bleskem a svalil se na zemi jeden z našich kouzelníků vyčerpal všechnu svoji magickou energii na řetězový blesk - trefil tim 2 muže.Je jich ještě moc.

2 mí válečníci vyběhli z křoví a vytasili meče a slabší kouzla.Bitva byla dlouhá a nelítostná.Zatím co mi se milostivě crcáme z Ulfrikovými chlapy Ulfrik se pokusil utéct.Můj kouzelník k němu běžel a chtěl ho zabít vyvolaným mečem.ALE stalo se něco neuvěřitelného - ten Ulfrik jakoby zařval a roztrhal ho na 2 kusy.

Za to...se bude tento jarl zodpovídat na mučím křesle.Už se těšim až toho "hnusa" osobně natáhnu na skřipec!Ulfrik vytáhl sekeru a rychlím výpadem usekl hlavu našemu šermířovi.Ale měli jsme štěstí že uklouzl po kluzkém kameni a skutálel se po "ledě".Rychle jsme ho z zbylíma 2 chlapama naložili na koně a ostatní do povozů - jen 3 hávové zemřeli.

Musíme všech 8 zbylých (i s Ulfrem) dopravit na velvyslanectví a donutit je k tomu aby se přiznali k uctívání Talose.A Ulfrik......toho si podám sám proto že mi zabil 2 přátele...
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 3 Mučírna

Po tom co jsme naložili Vzpurné kacíře na povozy co jsme schovali blízko nějaké orkské vesnice jsme vyrazili do našeho velvyslanectví (ještě že si ti orkové nás nevšimli - zasmradili by nám povozy svým nečistým puchem).Museli jsme jet v noci aby nás nikdo neviděl - určitě by chtěli Ulfrika zachránit - když se nějaký voják objeví co nejrychleji ho zabijeme.A když se zbudí některý ze zajatých Bouřných Hávů - práskneme ho palcátem přes tu jeho kacířskou palici.

Začíná se rozednívat a mi už vidíme naše překrásné velvyslanectví.Už tam na nás čekali vojáci a začali odvádět nordy.Mi jsme zatím natáhli přes Ulfrikovu hubu natáhli roubík ,aby nám neroztrhal další dobré chlapy na kusy.

Na nádvoří na nás čekala osobně paní Elenwen a radostně nás vítala.Pak se nás počítala a k tomu se zeptala: Kde je Mirrabela a Elerin?Já jsem sklonil hlavu a řekl jsem:Ulfrik je...nějakou prokletou nordskou magií roztrhnul oba na ráz na 2 půlky.Elenwen se tomu jenom zasmála a řekla mi at neříkám blbosti.

Pak se zeptala znova:Kde jsou?Já jsem řekl to samé:Ulfrik je roztrhal na kusy!Elenwen se na mě zlostně podívala odešla.

Pak jsem měl osobně jako Ulfrikův zatykatel (?) ho natáhnout na skřipec.Jsme v kobce a hraje tam krásná hudby - křik bouřných hávů vzpurné ječení.Už několik hávů se přiznalo a mi je můžeme předhodit trolům at se taky pobavjej.Už jich jen pár vzdoruje a říkají at je raději zabijeme.

Zatím co všichni týrají obyčejné vojáky - já jsem rožhavenýma uhlíkama a palečníkama doháněl Ulfrika k šílenství.Už uplynulo 5 hodin a žije už jen Ulfrik - všichni skončila jako potrava trola nebo zemřeli pomalou a bolestivou smrtí.

Elenwen přistoupila k Ulfrikovi a říkala:

Mám pro tebe návrh Ulfriku - máš vliv na hodně lidí ve Skyrimu a myslím že by jsme si mohli oba pomoct.
Odpověd:COŽE?Já s s Thalmorákama nikdy zpaktovávat nebudu!
Nátáhněteho ještě víc a to ho přijměje zpívat tu zprávnou písničku!Takže Ulfriku dám ti svůj konečný návrh a mám dojem že to pomůže nám oboum!Mi ti pomůžeme vyhrát občanskou válku a povolíme uctívání Talose,ale ty nám nám dáš provincii Skyrim!Jako důkaz našho rezpektu!

Ulfrik se chvíly zamíšlel a vypadalo to že mu brzo prasknou ruce.Pak řekl:Co když odmítnu?
Elenwen at to dopověděla:Nebo se mi tě nezabijeme - tak cennou hračku přece rovnout nevyhodíme ne?
Za hodinu urputné bolesti řekl slovo co se zapíše do dějin celého Thalmoru: ANO.
Ááááá velmi dobře mi tě pustíme a na tento incident všichni zapomene!

Ulfrik pelášil jak uštvaný zajíc když zdrhal!Já jsem pak Elenwen odchytil v chodbě a řekl jsem ji že se zbláznila.Ona mi odpověděla že to samozřejmě využijeme a na konec se Ulfrika zbavíme.Pak jsem se ji zeptal:Co když to nedodrží???Elenwenina odpoděd: Neboj se bude poslouchat!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
sakra,tak je chybFrown
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
on to někdo čte???zejtra by jsem měl mít další dílWink
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
trafik25
máš to pěkný tak hezky pokračuj Smile

Upravil/a trafik25 dne 29.06.2012 22:35
 
Vitek222
Den 4 Skyrimská města

Dnes mě asi už ve 4 ráno zbudil náš Císařský sluha Romulus Falcuis s tím že mě chce Elenwen vidět.Tak jsem se urychleně oblékl do Uniformy a spěchal jsem do Elenweniny kanceláře.Tam už na mě čekala v pohodlném křesla povlečeným kožešinou ledního medvěda a šavlozubé kočky.

Áááá to jsi ty Oriele už jsem na tebe čekala!Mám pro tebe velice důležitý úkol vyžadující nejvyšší ostražitost a diskrétnost.Pojedeš na inspekci do všech Skyrimských držav a setkáš se tam s našimi kontakty!ale já vím co chceš říct!Ve městech bouřných hávů se producírovat v Thalmorském rouchu nemůžeš - to je jasné - proto tam pudeš v přestrojení za bohatého kupce!

Ale paní co tam budu dělat - a proč zase já?

Hmpf...budeš pobízet lidi aby ti dali zdroje o uctívání Talose a jeho svatyní a jeho hlavních šířitelů a ehmm...důkazy.Ale neboj se - ve všech jejich městech máme kontakty se kterýma se budeš setkávat a budou ti dávat podezřelé které je třeba odstranit!Jo a abych nezapoměla - úspěšnost tohoto úkolu je nadmíru vyžadující!A je mi jedno jakym způsobem je dostaneš za mříže.

Po Elenweniným verdiktu jsem na nádvoří tostal svůj přestrojovací oblek a novou identitu a eeee...nové zboží.Jo a ještě k tomu seznam zdrojů:

Samota - Erikur Místní Zeman (Modrý Palác)
Morthal - Jarl Ingrod Havranice (Jarlův dům)
Markarth - Ondelemar Velitel Thalmorské jednotky(Podskalní pevnozt)
Falkenreath - Lod kovář (kovárna)
Bílý Průsmyk - Olfrid Bojemil představený rodu Bojemilů(Sídlo Bojemilů)
Jitřenka - Bethilda kopáč (Jitřenské doly)
Ledohrad - Nelakar mág (Ledohradská hospoda)
Větrný Žleb - Bloudící v Močálech Argoniánský dělník(Větrnožlebské přístavy)
Riften - Maven Černošípková majitelka Černošípkova Medovaru(U včeli a Žihadla)

Tak toto je seznam kontaktů v Skyrimských državách, dobře hned zítra se vrhnu na Samotu!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
hele a čte to vůbec někdo?Já jen jestli mám psát nebo neFrown
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
SuperHunter
Jo, jo čte tak hezky pokračuj. xD
 
Vitek222
Joa jestli to někdo čte tak at dá KVALITNÍ PŘISPĚVEK!(jeden klik snad nikoho nezabijeGrina neříkejte mi že jste líní to odfajfkovat!Smile )
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
SuperHunter
Já dal
 
SuperHunter
Jen ten pravopis mě někdy mate, ale jinak moc hezký. Wink
 
Vitek222
Google si s tím většinou dělá co chceGrin.Ted do příští Soboty psát nebudu:jedu na tejden pryč
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 5 Sny

Dnes jsem jel do Samoty aby jsem si pokecal s Erikurem(snobem)aby řekl pár uctívačů Talose v Samotě.Ale všechno se zhatilo!Když jsem na svém povoze(půjčeném)jel do Samoty přepadli mě nějací podívní lidé - někteří divoce tancovali a mleli úplné blbosti.Něco ve znění: šílenost je jediná léčba!dej si s náma sýr!

Byl jsem z toho zmaten ,protože to vůbec nedávalo smysl - nejdřív mě chtěli zabít a pak po mě hodí sýr!No chápe tu šílenost někdo?Pak mě stáhli z vozíku a pak se stalo něco nepředvídatelného - prostě jsme zmizeli!Já i s těma šílencema!Ale kde to jsem?Najednou kolem lítají ptáci s hlavou krávy,tělem kozy a ještěřím ocasem.

Stojím uprostřed nějakého rádoby vtipného vtipu.ale jak to vypadám?Mám na sobě směšný kabátek,koženou čepičku,vlněné rukavičky a ocelové plátové boty!Pak se předemnou zjevil chlap s dlouhými plavými vlasy uvázané do culíku.Oči měl docela nízko.

Pak ke mě přistoupil a nastal dlooooooooouhý rozhovor:

Hele sluho nalej mi ještě víno!
Prosím?Já jsem vyslanec Aldmerského spolku a né tvůj sluha!
Checheche co to říkáš!Di mi pro to víno!
Z vůle Elenweniny naší velvyslankyně mi řekni kde jsem!HNED!
Hle dnes jsem popravil už 50 sluhů za troufalost!Nebud 51!Raději si dej sýr!
Kde to jsem!vrat mě zpět!
Ještě jednou se mě zeptáš a...jé má oblíbená společnost!Pojd sem můj pane!Dáme si sýr!
Och drahý Palegie - můj nejoblíbenější Septime vyrušil jsi mne když jsem dělal udici na ryby!
Och to se omlouvám!Tak kde je to víno...sluho?
Já zde nic nechápu vy jste oba šílený!Jaká udice?Jaký sýr?Kdo je ten prdlej chlap v dvoubarevným oblečku?
Já jsem tvá nejcennější součást pošetilče!A znova si mne vyrušil z dělání udice na ryby!A drahý Palegie!nech mne s touto smrtelnou věcí o Samotě!není to tvůj sluha!
Pane?CO to má znamenat?proč pořád mizite a objevujte se a zase mizíte...?
ŠPAAAAAATNĚ!
Měl si se zeptat kde jsme!A kdo tě sem poslal????
Prosím pane?kde to jsem?
ŠPAAAAAAATNĚ!
Prosím?
Aha,,,ty smrtelná potvoro ty nic nechápeš!Jsi v mysli Císaře Pelagia Šíleného - vraždícího magora!
COŽE???
Co chceš?Je to tvůj domov tak se ptej...ty malí...no to je jedno.
Takže - kdo jste a proč jste mě sem vtáhl hmmm?
Změnil jsem názor a ted mi řekni co tu děláš a kdo tě poslal mě vyrušit?!Ach...počkat budu v hádat!Eeee...byl to Molag...nenene...Martin!synek hračkáře...nene a ještě jednou ne!byl to Steanli chodící grepfruit?nenene a ne...ty mě nechceš rušit!ty si posel a neseš mi výhružku!Na zádech Argoniánské kukubíny!HA!ty mám nejraději!
Jo už jsem dost vykecal a mám chut na useknutou hlavu?NE.Na hrníček mléka?NE..na sýr!To je ono!Jdu ho krájet.Já nepředstavil co?Jsem Sheagorath!
Ty jsi Sheagorath?Pán šílenství??Z nového Sheothu?Deadra?U devíti...
O Deviti bozích mě ani nemluv...Julianos mi málem ustřihl vousy a jeden můj sluha s Diibelou přišel o panictví!
Prosím pane vrat'te mě zpět!
OOOPPPRRAAAAVVVVDDUUU?
Až zítra musím vyřešit ještě tu objednávku prasečích hus!Papa lá!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosím jestli to někdo četl dejte NEkvalitnípříspěvek!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Vitek222
Den 6 Elewwaria Telvanni

Bolí mě za krkem sotva se pohnu...ale kde to jsem?Zvednu hlavu a vidím mříže...cože?mříže!?
A co to mám na sobě?křiknu nahlas...a najednou se ze tmy vynořila žena..docela vysoká a pěkně oblečená.Ale počkat!Vždyt to je má paní velvyslankyně Elenven!

Hadry...máš na sobě hadry! odpověděla Elenwen
ale...ale co to má znamenat!?měl jsem být v Samotě u Erikura!co dělám v našem vězení?
Tak ty jsi nic nepamatuješ co?Byl jsi tak šíleně opilej že si nic nepamatuješ!
Co???Já?Opilej?Vy si snad ze mě děláte srandu?!
Ty si fakt nic nepamatuješ?Aha tak já ti to povím celé od začátku!:
Měl si být na povoze a jet do Samoty a najednou si dostal záchvat šílenství!Začal jsi zabíjet všechno a všechny co se k tobě přiblížili!Všude si kolem sebe metal blesky a ohnivé koule a myslím že jsi zabil asi 13 lidí!14 člověk kterého jsi jenom přižkvařil přežil a všechno nám vypověděl!
Ale...ale má paní...!
Dost!Kvůli tobě jsme celému Skyrimu pro smích!Thalmorský justinář užkvařil zaživa Císařskou hlídku!
Hlídku...?
Řekla jsem dost!ale mám pro tebe návrh...Gen.Tulius chce tvou hlavu ,ale já ti mohu pomoct...vyprav se do Riftenu a setkej se s ženou jménem Elewwaria Telvanni je...to jedna z nejbohatších občanek Skyrimu a dokáže ti sehnat práci...neboj se...je to naše ehm...vlivná přítelkyně.
Co?Kdo je to?
Bereš?Nebo tě máme popravit?
No ....tak jo beru!
Výborně!Dneska ráno se za ni vidáš povozem.

Po našem rozhovoru jsem jednu chvíli byl úplně mimo...to mi věřte.Vyhození z práce...Riften...Sýr...
Je asi 6:00 a už mě nakládají na povoz jsem úplně zdrcenej a nevím co mě v Riftenu čeká...nu snad uvidíme zítra!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
SuperHunter
Wink
 
Sniperius
moc dobra prace akorat to ma 1 hacek a to : Thalmorove se Aktivne nezapojuji do Valky ve Skyrimu protoze z toho ze Rise a Skyrim zeslabnou budu mit jedine uzitek ale jinak opravdu moc zabavne cteni jen tak dal Wink
Jmeno: Sniperius
Rasa: Lesni elf
Frakce: Cisarstvi , druznici , cech valecniku, cech zlodeju
Nepritel: Thalmor , upiri
Styl boje: stealth, luk +mec , Kontaktni boj s 2 zbranemi
Povolani: Valecnik,Lovec,zlodej
Vybaveni: lehka zbroj , luk , 2 mece
kladne vlastnosti: cest, inteligence, vynalezavost , hbitost, silna vule
Zaporne vlastnosti: kradeni, prilisna obezretnost , mirna nevrazivost vuci nove poznanym High elfum
nemam rad mrazivy magy
Šaman Luk
http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg
 
scorpioncz
ten Sheogorath mě dostal Grin ten je prostě nejlepší Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5696 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist