Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
UŽIVATELSKÝ PANEL
HODNOSTI FÓRA
OCENĚNÍ FÓRA
Mapa Skyrimu
Mapa Solstheimu
BLOGY
Založit blog!
Seznam blogů
Všední deníky [23]
Z Vvardenfellu.. [25]
Skyrimské deníky [27]
Deník Cizince [28]
Osudy dobrého legionáře Pelargia [31]
Cesty k Bohatství a slávě [32]
MÉDIA
Fotogalerie
Videogalerie
Fórum
Facebook

Poslat obrázek
Doporučit něco
POSTAVY
Bestie
Unikátní bestie
Unikátní NPC
Cechy
Obyvatelstvo
OBSAH
Děj
Domy na prodej
Mapy a značky
Rasy
Znamení
Zbroj & Kovařina
Daedrické artefakty
Cechy
Vstup do cechů
Nemoci
Města
Jazyk
Perky
Vampirismus
Vlkodlaci
Dračí křiky
Lektvary
Ingredience
Trenéři dovedností a knihy
Vaření, recepty a suroviny
Zvířata
Kouzla a magie
Skyrimský průvodce
K N I H O V N A
NÁVODY
Vyhledávač
Rozcestník dotazů
Hlavní linie
Vedlejší úkoly
Páčení zámků
Jak se vdát/oženit
Očarovávání
RŮZNÉ
Překlad modifikací
HW nároky
Achievementy
DLC Achievementy
Dragons return
Historie
Tamriel
Provincie Skyrim
Božstvo ve Skyrimu
DOWNLOAD
Oficiální patche
Wallpapery
Videa
Modifikace
Ostatní
OSTATNÍ
Infernal City
Recenze Skyrimu
Cheatovací konzole
Série The Elder Scrolls
Bethesda
WEB
Kontakty
Sponzoři
Pagerank
ARCHÍV
Archív hádanek
Archív novinek
Archív fóra
Professional Download System
Login
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Kterou internetovou "encyklopedii" navštěvujete, když se chcete dozvědět něco ze světa Elder Scrolls?

UESP.net

elderscrolls.wikia.com

imperial-library.info

cs.theelderscrolls.wikia.com

Na kterou první narazím při vyhledávání.

Nenavštěvuji ani jednu.

Jinou.


Poslední komentáře
Novinky

Čekám, čekám, ček...
Šťastný a veselý!
super zprava , jen ted...
Hmm, že by důvod vr...
Teď jen vydržet těc...
články

Ahoj mám dotaz když ...
ahojky , na youtube js...
chybí ti tam [bcolor=...
Chápu, že z hlediska...
Hru musíš mít nains...

Spřátelené weby
The Witcher

The Witcher

Postavy.cz

Postavy.cz

Ikonka

Galerie

Ikonka

  Kontaktujte nás (zde)

GamePage fan

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze

PlayHit.cz - herní portál

PlayHit magazín

Assassins Creed 3
Diablo 3

Statistiky od:
26.09.2011
TOPlist
Hlavní linie

Hlavní linie - Skyrim


Dvě stě let uplynulo od zavření bran v Oblivionu. Píše se rok 201 4E vysoký král Skyrimu byl zabit Ulfrikem Bouřným Hávem a hned na to vypukla občanská válka.
Rebelové (Bouřné hávy) se oddělují od Říše, ale jejich vzestup není podporován všemi lidmi a vůdci ve Skyrimu. Díky bojům se k nám vrátí drak Alduin, který chce vstřebat všechny duše.

Varování: Následující text obsahuje přesný postup v hlavní úkolové linii i s rozuzlením děje a odhalením všech zápletek!


Akt 1
- Svoboda (Unbound)
- Předzvěst bouře (Before the Storm)
- Vzestup Draka (Dragon Rising)
- Cesta Hlasu (The Way of the Voice)
- Roh Jurgena Vládce větru. (The Horn of Jurgen Windcaller)

Akt 2
- Čepel v temnotě (A blade in the Dark)
- Diplomatická imunita (Diplomatic Immunity)
- Krysa zahnaná do kouta (A Cornered Rat)
- Tajemství Alduinovi zdi (Alduin´s Wall)
- Jícen Světa (The Throat of the World)
- Znalosti předků (Elder Knowledge)
- Alduinova zhouba (Alduin´s Bane)

Akt 3
- Season Unending
- Spadlý z oblohy (The Fallen)
- Hnízdo požírače světů (The World-Eater´s Eyrie)
- Sovngard (Sovngarde)
- Drakobijec (Dragonslayer)
- Domluva (Epilogue)

 

Akt 1
Svoboda (Unbound)
Začínáte tím, že vás vezou na popravu do Helgenu. Říše si totiž myslí, že spolupracujete s Bouřnými Hávy. Poté zastavíte a po chvilce si budete moc vytvořit postavu. Po vytvoření voják Říše čte listinu na které jsou jména k popravě, vy tam ale nejste, a přesto vás pošlou na popravčí špalek. Těsně před useknutím vaší hlavy přiletí Alduin a naruší popravu. V celém Helgenu zavládne chaos a vy máte příležitost utéct. Poté si můžete vybrat s kým budete utíkat, jestli s Císařským vojákem nebo s vojákem od Bouřných Hávů. Poté utečete do věže kterou musíte vyjít po schodech. Alduin udělal díru ve věži a vy musíte vyskočit na protilehlou půdu hostince. Po krátké chvíli zjistíte že je Helgen poškozen a zmítá se v plamenech, jakmile se dostanete na ulici tak vám váš společník řekne aby ho následovali do bezpečí do tvrze Helgenu. Poté půjdete do podzemí pod Helgen do jeskyní. Dříve než se tam dostanete svedete bitvu s pár nepřáteli. V jeskyni uvidíte mědvěda, kterého máte potichu obejít. Až se dostanete z jeskyně, tak máte na výběr následovat společníka po zbytek cesty.
Vaše volba zda utečete s Hadvarem (Císařský voják) nebo s Ralofem (Bouřný Háv) vytvoří drobné změny v linii questů v Nekonečné válce.

Předzvěst bouře (Before the Storm)
Severně od vás stále doutnají trosky Helgenu. Vy a váš společník budete sledovat jak Alduin odlétá na sever. Pak půjdete s Hadvarem nebo Ralofem do Vorařova. Na cestě budete napadeni smečkou vlků, ale není to nic co byste nezvládli spolu s vaším společníkem. Najdete také tři kameny se znamením (Válečník, Mág a Zloděj) vyberete si mezi jedním z nich a pokračujte v cestě. Po příchodu do obce Vovařov půjdete se společníkem Ralofem k sestře na pilu a nebo s Hadvarem ke strýci do kovárny podle toho koho jste se rozhodli následovat v Helgenu. Ti vám nabídnou dárek můžete si vzít všechny nabízené položky a nikdo vás nebude stíhat za krádež. Váš společník vám také řekne, abyste doručili zprávu Jarlovi v Bílém průsmyku, což je váš nový quest. Opustíte tedy Vorařov na sever po cestě s peřejemi vodopádu na pravé straně půjdete do hor na křižovatce se dáte do leva (na západ). Jakmile dorazíte k Jarlovi v Bílém průsmyku tak mu předáte zprávu že se Vovařov chystá napadnout drak.

Vzestup draka (Dragon Rising)
Promluvte si s Jarlem Bílého průsmyku o vaší odměně za úkol, ale v tom budete přerušeni stráží, která říká, že viděla draka. Poté ho půjdete s Irileth zabít. Jakmile se dostanete na místo zjistíte že je polovina strážní věže zničena drakem. Irileth pak rozdá rozkazy. Jakmile přijdete ke vchodu strážní věže stráže vám řeknou ať utečete, avšak vy musíte zůstat a bojovat s drakem. Drak přiletí zpět a poté ho zabijete jdete k jeho mrtvole a vstřebejte dračí duši. Stráž si toho všimne a začne volat „Dragonborn! Drakozrozený!“. Zeptáte-li se co to znamená, tak vám to vysvětlí, poté budou chtít předvést ukázku řevu. Irileth vám řekne ať se vrátíte zpět k Jarlovi do Bílého průsmyku.

Cesta Hlasu (The Way of the Voice)
Po dokončení questu Vzestup draka uslyšíte volání (křik) z Vyšného Hrotgaru.
Pokud si promluvíte z Jarlem z Bílého průsmyku, tak vám řekne, že vás volali Šedovousí, kteří žijí na Jícnu světa. Jarl vám taky řekne, že máte jít do jejich kláštera, který nese jméno Vyšný Hrotgar, aby ste si s nimi promluvili. Jak někteří říkají, než se dostanete do Vyšného Hrotgaru musíte překonat 7000 kroků. V horách potkáte nepřátele, všechny snadno zabijete až na jednoho, objeví se někde v půlce cesty a tím je ledový trol (před trolem doporučuji utéct, protože není moc rychlý takže vás nedostihne). Až se dostanete před brány Vyšného Hrotgaru, vejděte dovnitř.
Ve vnitř uvidíte 4 členy Šedovousích. Ale můžete mluvit pouze s jedním a tím je Arngeir. Poté vás pošle prokázat vaše schopnosti. Použijte svůj dračí řev na Arngeira, nebojte se, váš křik mu neublíží. Poté co provedete dračí řev vás přivítá jako Drakozrozeného. Pak započne vaše učení dračích řevů u Šedovousích.

Roh Jurgena Vládce větru (The Horn of Jurgen Windcaller)
Musíte jít do Ustengravu, který se nachází v močálech Hjaalmarch.
Narazíte na místnost se 3 kameny, kterými se aktivují časované dveře, musíte použít normální běh + bleskový úprk a rychle proběhnete časované dveře.
Poté narazíte na místnost, které mají na podlaze požární pasti, které se aktivují když na ně stoupnete. Když prostudujete ty pasti na podlaze tak uvidíte, že mají ve prostřed drahokamy, které mají jednotlivé odstíny (šedý odstín - past se nespustí, tmavý odstín - spustíte past). Nebo můžete použít bleskový úprk, aby jste se dostali k řetězu na druhé straně pastí, až se dostanete k řetězu tak za něj zatáhněte a pasti se vypnout. Poté půjdete dál a potkáte ledové pavouky - ty zabijete a po nich následuje obří pavouk. Pak najdete místnost, kde by měl být roh avšak roh byl ukraden. Místo rohu je tam poznámka od přítele, že se máte zastavit ve Vorařově a promluvit si s Delfínou.

Akt 2
Čepel v temnotě (A Blade In The Dark)

Po skončení questu Roh Jurgena Vládce větru vám Delfína řekne, ať jdete s ní do Kynina Hájku. Jak se tam dostanete, uvidíte Alduina jak se vznáší na hrobem mrtvého draka a provádí rituál k oživení draka. Až Alduin draka oživí musíte ho zabít. Když ho zabijete promluvte si zase s Delfínou a jděte s ní zpátky do Vorařova. Tím se quest dokončí.

Diplomatická imunita (Diplomatic Immunity)
Pozn.: Jestli budete hrát za vysokého elfa tak se v tomto questu vyhnete boji.
Delfína si myslí, že Thalmorské velvyslanectví ví něco o návratu draků. Máte za úkol najít Malborna v hospodě v Samotě a on vám propašuje na slavnost nějaké věci co mu dáte. Ostatní věci si vezme delfína po skončení questu budou u ní v truhlici ve sklepě. Od Malborna jděte za Delfínou do stájí u Samoty. Ta vám dá oblečení (které si hned musíte obléct - pozor, nesmí na vás zbýt nic jiného jako třeba rukavice apod.) a pozvánku na slavnost. Poté co přijedete po vás stráže budou chtít pozvánku aby vás mohli pustit dovnitř, až vejdete zastaví vás Elewen a začne si s vámi povídat. Malborn přeruší rozhovor, a velvyslankyně odchází. Pak se musíte zeptat Malborna na drink on vám odpoví že musí být Elewen a hosté rozptýleni. Promluvte si s Razelanem bude po vás chtít drink, když mu ho donesete tak se vás zeptá jestli pro vás nemůže něco udělat a v tom vy odpovíte jestli by nemohl rozptýlit hosty. Po úspěšném rozptýlení můžete konečně jít zpátky za Malbornem a on vás pustí dovnitř do kuchyně. Malborn vás doprovodí ke skladu a řekne ať si vše vezmete z truhly a poté za vámi zamkne dveře. Projdete dveřmi a po levé a straně uslyšíte dva agenty Thalmoru, zabijte je a tím se dostanete do sklepení. Ve sklepě projdete dveřmi a jste venku. Venku však ale hlídají stráže, které budete muset zabít abyste mohli jít do dalšího domu. Až zabijete stráže na nádvoří vejdete do domu kde na vás vyběhnout další stráže a opět je zabijte. Prohledejte dům a získejte důkazy. Poté běžte do sklepení (žaláře) kde zabijte zbývající Thalmorské vojáky. Odemkněte celu v ní je vězeň promluvte si s ním. Ten vám řekne kudy se dá dostat ven, ale potřebujete klíč v tom přiběhnout další vojáci, které zabijete a od nich získáte klíč k poklopu (stráže mají Malborna jako rukojmího, můžete ho zachránit, než ho zabijí). Jakmile projdete, v jeskyni bude Ledový trol. Po opuštění jeskyně se vraťte zpátky do Vorařova. (Pokud zajatec přežil později ho najdete v Riftenu v Cechu zlodějů).

Krysa zahnaná do kouta (A Cornered Rat)
Během questu Diplomatická Imunita se dozvíte o Esbernovi. Quest je mnohem jednodušší, když máte hotové questy za Cech zlodějů.
Promluvte si s Delfínou ona vás pošle do Riftenu, do Krysí díry abyste našli Esberna dřív než Thalmor.
Než budete moct mluvit s Esbernem musíte ho najít. Delfína vás pošle za jejím dávným přítelem jménem Brynjolf, kterého naleznete na trhu v Riftenu (nebo v podzemní hospodě, máte-li již splněné questy za Zloděje). Když s ním promluvíte tak vás požádá, abyste pro něj vykonali jednoduchý úkol krádež prstenu. Poté můžete jít do krysí díry pod Riftenem.
V krysí díře potkáte vojáky Thalmoru které musíte zabít.
Jakmile jste vevnitř v Krysí díře musíte se probojovat přes několik pobudů než se dostanete do sídla cechu zlodějů. Když tam budete promluvte si s barmanem o Esbernovi. Nebude mluvit (zkuste ho přesvědčit pokud máte vysoké přesvědčování a jinak uplatit 140 zlatých). Pak vám řekne, že máte jít do Sklepení Krysí díry.
Chcete-li se vyznat ve sklepení, musíte projít tunely. Jednoduše odbočte vpravo a pokračujte chodbou a zahněte do leva. Možná budete bojovat proti několika Thalmoských vojáků před skočením dolů do díry v zemi. Když jste seskočili, odbočte doleva a jděte dolů, až se vám otevřou dveře do krysí díry. Hned po vstupu uvidíte velké dveře u levého rohu místnosti. Jděte k nim a zkuste je otevřít po chvilce začne mluvit Esbern. Řekněte mu, že jste Drakozrozený a pustí vás dovnitř. Po rozhovoru ho musíte vyvést z krysí díry zpět do Vorařova. Poté co opustil svůj pokoj bude napaden Thalmorskými vojáky zabijte je a postupujte podle značky zpět do krysí díry a ven do Vorařova.

Tajemství Alduinovi zdi (Alduin´s Wall)
Poté co doprovodíte Esberna do Vorařova si s ním promluvte a ten vám řekne, že musíte jít k Alduinově zdi. Můžete tam s nimi cestovat nebo tam na ně počkat. Po příchodu budete napadeni nepřáteli. Vstupte do jeskyně kde potkáte další ledové přízraky taky je zabijte. Delfína a Esbern běží dopředu, takže můžete prohledat mrtvoly. Zastaví se u první hádanky. Kde musíte spustit most k postupu nahoru Esbern vám vše řekne musíte je sladit tak aby všechny tři ukazovali obraz Drakozrozeného. Mosty se spustí a vy pokračujte do hor. Opět další hádanka (tlakové desky) se symboly na nich. Pokud máte následovníka řekněte mu, aby na vás počkal. Esbern poukazuje na symbol Drakozrozeného po těchto deskách se dostanete na bezpečné místo kde zatáhnete za řetěz a vypnete tlakové desky. Esbern a Delfína okamžitě běží kupředu. Pokud máte následovníka, který na vás čeká na tom místě, řekněte mu aby šel za vámi.
Tunel se otevře do velké místnosti těsně před chrámem. Ve stěně před vámi, je velmi velká kamenná tvář a pár metrů před ní je kruhový půdorys. Esbern si myslí, že vstup se otevře pokud prolijete pár kapek krve na kruh. Stoupněte si doprostřed kruhu poklekněte a zmáčkněte "E". Tím jste prolili krev, kterou potřebujete k otevření dveří.
Esbern a Delfína řeknou, že máte tu čest vstoupit jako první. Jak jste přišli do velké místnosti s velkým stolem a kamennou zdí, Esbern k ní přistoupí a vypráví příběh od počátku. Na chvíli prozkoumejte chrám jeden z pokojů má kompletní sadu těžkého brnění.

Jícen Světa (The Throat of the World)
Jděte do Vyšného Hrotgaru a promluvte si s Arngeirem naučí vás slovo které vám pomůže dostat se na Jícen světa - až na samotný vrchol. Jakmile tam dojdete čeká vás rozhovor s Paarthunaxem. Dozvíte se, že žádný drak neví jak se používá drakobijný řev tudíž ho nemůže naučit. Bylo to první Thu´um vytvořeno smrtelníky.
Také vám nabídne hlubší pochopení slov - Fus (síla), Feim (čas), Yol (oheň). Paarthurnax vám řekne, že byl Alduin poražen pomocí drakobijného řevu.
Řekne vám, že vás ho nemůže naučit protože ho nezná ale zmíní se o svitku předků který ukazuje minulost. Díky svitku předků byl Alduin zapuzen do toku času. Tok času se tříští na Jícnu světa.

Znalosti předků (Elder Knowledge)
Promluvte si s Paarturnaxem a on vám řekne, že musíte získat svitek předků abyste mohli Alduina porazit.
Chcete-li se dozvědět více o svitku předků, běžte buď za Arngeirem nebo Esbernem.
Poté musíte jít do Ledohradské univerzity pro knížku abyste věděli kde se nachází svitek. A poté vám dá poslední známé místo Septimuse Signuse.
Septimus Signus
Musíte jít na sever na ledovec kde Septimus založil svůj domov, vejděte dovnitř a slezte po žebříku. Najdete Septimuse, který pracuje na zamčené Dwemerské krychli.
Zeptejte se ho na svitek starších a on vám řekne, že máte jít pod zříceninu Alftand.
Alftand se nachází u ledovcové hory jihozápadně od Ledohradu.
Jakmile ho objevíte, budete muset projít velkými ledovcovými tunely než se dostanete ke svitku.
Postupujte do tunelu až se dostanete do Dwemerských ruin. V Dwemerských ruinách už potkáte trpasličí pavouky a koule.
Po Dwemerských ruinách narazíte na točivé schody dolů zde narazíte na pár Falmerů.
Ve spodni části najdete vstup do další místnosti, jsou tam trysky ze kterých jde oheň. Vstupte do dveří jenž vás zavedou do hnízda Falmerů. Když projdete hnízdem Falmerů, tak za ním potkáte pár nepřátel. Nyní vstupujete do Katedrály Alftand. Jděte po schodech a aktivujte spínač. Pak projděte branou, která byla zavřená a pomocí spínače jste jí otevřeli. Najdete trpasličího centuriona, kterého musíte zabít, protože má klíč k dalším dveřím. Poté vezměte klíč a projděte přes zamčené dveře. Jděte k bráně na jihozápadě a uslyšíte rozhovor dvou dobrodruhů Sulla a Umana. Oni spolu budou bojovat, Pokud budete čekat v úkrytu pak zabijete posledního. Nyní stiskněte trpasličí mechanismus a spustí se vám schody dolů. Pak projděte dveřmi do Černoty.
Černota
V Černotě pokračujte pořád po cestě neodbočujte z ní (ledaže byste chtěli sbírat červené nirnrooty - úkol, pro který jich potřebujete 30 dostanete v prvních dveřích prakticky před vámi. Tam najdete první zvláštní nirnroot) až dojdete k mostu ten přejdete a pak přijdete k výtahu aktivujte ho a vyjedete do místnosti se svitkem předků. Cestu se vám pokusí zkřížit pár Falmerů.
Mzark
Jakmile jste uvnitř věže Mzarku, dostanete se do místnosti s dalším mrtvým mužem. Projděte přes dveře a budete v místnosti se spirálovým schodištěm po nich dojdete až do místnosti kde se nachází svitek předků. V místnosti se dejte doprava a po schodech nahoru. Přijdete k ovládacímu panelu. Do ovládacího panelu vložte lexikon poté začněte nastavovat parpsky tak aby směřovaly na lupy. Když to budete mít ve správné poloze tlačítko se zamkne a rozsvítí se další. Po úspěšném otevření vezměte svitek předků. Poté si lexikon opět vezměte aby jste ho mohli použít pro další vedlejší quest - Rozpoznání transmutace.Pak sejdete zpátky dolů, dejte se doleva a běžte za kouli, tam jsou dveře otevřete je a vyjeďte výtahem ven.

Alduinova zhouba (Alduin´s Bane)

Po dokončení questu Znalosti předků máte již u sebe Svitek předků.
Musíte jít k Paarthurnaxovi a poslechnout si ho. Poté jděte dále až na místo kde uvidíte takové vlnění - tam se štěpí čas a tam použijte svitek předků. Poté nastává filmová scéna, kdy vaši předci vedli boj s Alduinem. Poté se naučíte drakobijný řev.
Jakmile vyjdete z vize Alduin na vás zaútočí. Co musíte udělat je použít drakobijný řev na Alduina. Až slétne k zemi začněte ho zabíjet. Jste podporovaný Paarthurnaxem. Poté co porazíte Alduina tak odletí a bude po všem, avšak jste ho nezabili.

Akt 3
Spadlý z oblohy (The Fallen)

Pro tento quest musíte buď mít splněný úkol Nekonečná válka nebo mít za Bouřné hávy (dobytou Samotu) a nebo za Císařské (Větrný Žleb).
Obdržíte dračí řev na přivolání draka - Odahviinga (Přivolat draka). Dračí řevy se můžete naučit od Paarthurnaxe na Jícnu Světa. Vy ho ale musíte nalákat do pasti, prosto si musíte promluvit z Jarlem z Bílého průsmyku. Jakmile vám to dovolí, běžte do Dračí síně (Dragonsreach), na balkón a použijte řev Přivolat Draka po chvíli přiletí Odahviing. Poté na něj použijte drakobijný řev on přistane na balkóně. Nalákejte ho do pasti. Pak si s ním promluvte a vypusťte ho z pasti. Poté vám řekne že na vás čeká a že mu máte říct až budete chtít odletět do Savngardu.

Hnízdo požírače světů (The World-Eater´s Eyrie)
Během tohoto questu doporučuji ukládat hru několikrát za sebou.
Poté co odletíte na Odahviingovi před brány Skuldafnu (přes Skuldafn se dostanete do Sovngardu) na vás zaútočí draugiři a drak.
Skuldafn
Jakmile se dostanete do Skuldafnu budete pravděpodobně napadeni draugíry, probojujte se chrámem plných draugírů a pak narazíte na pokoj s točivými kameny (hádanka).
První pokoj s točivými kameny: od pohledu od páky vidíte orla, hada a orla.
Znaky na zdi ukazují jak má být kámen natočen. Udělejte to tak aby znaky kamenu odpovídali na protilehlé zdi se znaky. V prostředním potom zadejte orla.
Druhý pokoj s kameny zadejte takto: vlevo - velrybu, vpravo - orla a doprostřed hada.
Třetí pokoj s kameny. Až se tam dostanete budete muset bojovat s draugiry. Poražte je a pak si vezměte Diamantový spár z jeho mrtvoly. Od shora dolů je pořadí liška,můra a drak.
Sovngard
Jakmile se dostanete na střechu chrámu Skuldafn na vás zaútočí drak a draugirové. Pokračujte dál do leva a pak po schodech nahoru a uvidíte dračího kněze (Nahriin - má mimochodem unikátní masku, vemte si ji, budete ji časem potřebovat. Není pak zde jiný způsob, jak se pro masku vrátit!). Musíte ho zabít a vrátit jeho hůl zpátky do kruhu a pak jít na svítící plochu doprostřed a vstoupit do ní - právě vcházíte do Sovngardu.

Sovngard (Sovngarde)
Jděte po cestě, nic na vás nezaútočí akorát potkáte lidi, kteří zabloudili v Alduinově mlze. Běžte až k mostu, tam vás vyzve Tsun na souboj, poražte ho abyste mohli projít přes most.(Pokud jste za Bouřné hávy zabili Rikke tak jí tam potkáte, Za Císařské tam potkáte Ulfrika a pokud jste dokončili i questy u družiníků potkáte tam i Kodlaka)
Po přechodu mostu narazíte na velké dveře projděte jimi a jste v Hale hrdinů.
Tam si poslechněte od tří hrdinů, které jste viděli, když jste použili svitek předků jak porazili Alduina. Počkejte až domluví pak si s nimi promluvte. Všichni tři vám půjdou na pomoc zabít Alduina.

Drakobijec (Dragonslayer)
Přejděte s hrdiny most a začíná bitva s Alduinem musíte jim pomoct rozptýlit jeho mlhu a tím ho taká oslabit. Po úspěšném rozptýlení mlhy jí ještě několikrát (2-3) obnoví a pak se ukáže. Použijte drakobijný řev abyste ho dostali k zemi a bitva může začít. Po porážce Alduina vám poděkují členové za účast u bitvy můžete se porozhlídnout, avšak do haly hrdinů se už nedostanete. Pokud budete chtít zpátky do říše živých tak řekněte Tsunovi s kterým jste bojovali u mostu a on vás pošle zpátky.

Domluva (Epilogue)
Jakmile opustíte Sovngard objevíte se na Jícnu světa a o kolo vás budou draci, ale k žádnému boji nedojde. Akorát budou mluvit dračí řečí. Po rozhovoru s Paarthurnaxem draci odletí a přiletí Odahviing který vám řekne že kdybyste ho potřebovali můžete ho přivolat.
Tímto končí hlavní dějová linie The Elder Scrolls V: Skyrim.

*Season Unending - tento quest dostanete tehdy, kdy jste ještě nedělali úkoly za císařské nebo bouřné hávy.
Postup je následující: - Promluvte si s Paarthurnaxem, nebo Arngeirem, nebo Esbernem. - Promluvte si s Jarlem Balgruufem. - Promluvte si s Šedovousými. - Promluvte si s Generálem Tulius a Ulfric Stormcloakem, aby se dostavili na jednání o míru v době odchycení draka. - Promluvte si s Šedovousými. - Sedněte si na své místo. - Poslouchejte a sem tam něco řekněte.

Autor: ambushc

Reklama
Sdilet tuto novinku
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook:


Komentáře
kosny666 | kosny666 je Offline | #91 | Dne | 08. March 2015 11:51:08
kosny666

No zadna promluva s Paarthurnaxem na konci nebyla protoze je uz davno kaput Smile K cemu ze mela byt ta maska z toho kostlivyho maga ?
Share:
vasekMcz | vasekMcz je Offline | #92 | Dne | 13. July 2015 12:08:23
vasekMcz

ahoj mam menší proble v hlavní linii kdy se máte díky svitku předků naučit ten řev tak se portnu do tý minulosti naučim se ho
oni zapudí Alduina ale mě to nevrátí spátky nevíte co s tím ?
Share:
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4170 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8168 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5617 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4774 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12629 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7442 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6527 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6320 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7513 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist