Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oprava Bílé fioly (spoiler)
Algirion
Mám opravit Bílou Fiolu a stále mi chybí srdce Zapřísáhlého šípkového srdce, nebo jak se ten chlap jmenuje. Když jsem jej sejmul, tak jej u sebe něměl ani se mi neobjevilo: Vyrvat srdce. Bylo tam jen Sežrat Prohledat. Divné je, že měl dva meče Červeného Orla, ale ten by měl být jen jeden a ten už jsem dávno našel... Nevíte co s tím, popřípadě cheat na přivolání toho bojovníka jiného, nebo toho srdce? díky... Algi.
 
Algirion
Nikdo neví?
 
Erix
Mam stejný problém, našel sem všechny ostatní ingredience pak sem měl sebrat t osrdce tak sem ho zabil vzal sem mu všecko a furt na něm je ta šipka...:/
 
Kenik
Mě to normálně sebrat jde, v inventáři mam asi 3 tyto šípková srdce
Upravil/a Kenik dne 29.11.2011 22:32
 
pechynho
zkuste si pridat ten predmet do inventare pres consoli, pote ho vlozit do mrtvoli nad kterou mate sipku a znovu vzit...
 
Erix
Už jsem to zkoušel mam jich už hromadu a furt šipka tak hold setstage.. Grin
 
Algirion
Nemá to být ten plod, ale JEHO SRDCE. Ta bylina ne... A nwm, prostě ho ten zmetek nemá.
 
Rufu
Meče červeného orla jsou 2 druhy.První úkol je s tím modrým který otvírá dungeon.Při tý příležitosti vlastně tu postavu venku zabijete.Pak jsem se tam dostal znovu v rámci tebou zmiňovaného úkolu.Došel jsem tam šipka ukazovala na mrtvolu velitele banditů a po prošácnutí jsem měl jedo srdce.A bohužel také 2 ks mečů hněvu červeného orla,(červených).Jsou úkolové nejdou odstranit z inventáře ale který je to úkol nevím.
 
fousX
Zdravím, nějak se mi nechce spustit tento úkol. Fiolu jsem odevzdal,odehrál asi 200 hodin,jícen světa hotový a pošťák stále nikde. Starý alchymista si v klidu spí a umírá,mladý má jenom dialog na prosej. Nemám tušení kde by jsem udělal chybu.Díky za rady.
 
ezau
Rufu napsal:
Meče červeného orla jsou 2 druhy.První úkol je s tím modrým který otvírá dungeon.Při tý příležitosti vlastně tu postavu venku zabijete.Pak jsem se tam dostal znovu v rámci tebou zmiňovaného úkolu.Došel jsem tam šipka ukazovala na mrtvolu velitele banditů a po prošácnutí jsem měl jedo srdce.A bohužel také 2 ks mečů hněvu červeného orla,(červených).Jsou úkolové nejdou odstranit z inventáře ale který je to úkol nevím.


Úkolové meče jdou dát na plaketu na zdi, stačí jej označit jako užívaný a R a už zdobí dům. A asi jdou dát i do stojanů na zbraně, potom z inventáře zmizí.
 
buth
Chybu si neurobil žiadnu,len musíš počkať pár dní.Alebo keď to chceš hneď tak si daj pár x vzdialenejšie rýchle cestovanie.Možno sa objavý ten pošťák.
 
skype   svatikptr
fousX
No to je právě ten problém já už na pošťáka čekám přes 150 dní Grin tak jsem si říkal že by mu to mohlo stačit a že není něco v pořádku.Proto žádám pomoc.
Upravil/a fousX dne 29.02.2012 17:08
 
buth
no tak to máš bugnuté.Cez konzolu setstage MS12b 0 alebo 10 skús spustiť q.
 
skype   svatikptr
fousX
Tak to nejde spustit ani přes příkaz.Zkoušel jsem i přidat ten dopis do inventáře to také nepomohlo, tak jim na opravu dlabu.Ještě oběhnu všechny domy jestli jsem ho náhodou někam nestrčil nepřečtený. Uvidím jak to dopadne až to budu hrát za jinou postavu.Přesto děkuji za pomoc.
 
Riley7428
Mám takový malí problém když dokončím úkol oprava Bílé Fioly a vyberu si efekt léčení, nebo jiný, tak jí potom nedostanu. Může někdo poradit ?
Upravil/a Riley7428 dne 01.08.2013 12:14
 
Ligos
Člověče, díval jsem se na UESP, ale řešení jsem nenašel.... Možná to bude mou neznalostí AJ (používám translator).

Zkus se mrknout na tuhle stránku (výpis chyb je úplně dole):

http://www.uesp.n..._the_Phial

Také to může být způsobeno některými módy, pokud je používáš...
A upřímně doufám, že máš originální verzi hry... (warez verze často trpí problémy tohoto druhu)
Upravil/a Ligos dne 01.08.2013 12:32
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Riley7428
A nemá někdo ID Bílé Fioly s účinkem obnovení zdraví ?
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Rada s Questem - Spoiler Archív zodpovězených dotazů 4 04.03.2014 10:30
Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 09:52
Bug-Diplomatická imunita (SPOILER) Archív zodpovězených dotazů 14 04.03.2014 01:32
!SPOILER! Medvědodlaci Skyrim - obecně 13 15.09.2013 21:39
oprava města Archív zodpovězených dotazů 15 25.07.2012 17:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist