Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
V zajetí nadpřirozena
Sarako
Tondulin:
Misaki přikývla a poté se taky vydala ke své třídě, přitom ti ještě stihla zamávat na rozloučenou.

Vešel jsi do třídy a spatřil jsi Ryoko, jak něco řeší s Henrym. Sotva si tě všimla, rozběhla se za tebou, jenže zazněl tón ohlašující začátek dvouhodinovky matematiky a tak se urychleně usadila na své místo. Došel jsi ke své lavici a začal sis vyndávat věci na matematiku.
(pokračování... viz. tah Oba)

Aurelius:
,,Aha." přikývla v tichosti Asami ,,Takže to vypadá, že nejspíš uvěřil těm Makotovejm povídačkám o uvržení světa do věčného chaosu." a poté se zadívala do svého sešitu z matematiky.

Neuplynula ani pár minut a u tvé lavice se objevila Ryoko. Na chvíli zaváhala a pak se tě potichu se starostlivým výrazem v obličeji zeptala: ,,Nevíš, kam šel Chiba? Mám o něj starost. Od chvíle, kdy jsem mu zmínila že se mi na té nové studentce něco nelíbí, se zmínil, že by Nya mohla být "taky sukuba" a snaží se odhalit, jestli je Nya člověk, nebo ne. Bojím se, že udělá nějakou hloupost a že ho KVŮLI MĚ vyhodí ze školy."

Než jsi jí ale stihl odpovědět, všimla si, že se ve dveřích objevil Chiba a rozběhla se za ním. Jenže se ozval tón ohlašující začátek dvouhodinovky matematiky a tak se Ryoko urychleně usadila na své místo. Chiba došel ke své lavici a začal si vyndávat věci.
(pokračování... viz. tah Oba)

Oba:
Do třídy vešel profesor Shimazu.
,,Dobrý den, pane profesore." pozdravili ho studenti.
,,Dobré ráno, třído." odvětil na pozdrav profesor, odložil si pomůcky a rozhlédl se po třídě a bez dalšího protahování, začal dvouhodinovku Matematiky zkoušením: ,,Jako první půjde k tabuli pan Takumi." pokynul Chibovi, aby šel k tabuli a následně mu začal diktovat zadání příkladu.

Po několika minutách u tabule profesor sdělil Chibovi: ,,Máte to za E (inteligence 3 + příprava 0, náročnost zkoušení 5-jednoduchá, 5 a více=A, 4=B/C, 3=D/E, 2 a méně=F. Známky B/C a D/E jsou ovlivnitelné tím, jestli se na danou látku postava před hodinou alespoň zběžně podívala, či nikoliv). Myslel jsem, že to budete umět lépe na to, že jste neměl řádně připraveno." a pokynul mu, aby ses vrátil na své místo.

Potom se dal do výkladu nové látky, přičemž stihl v návaznosti průběžně vyzkoušet ještě dalších pět studentů, než konečně zazněl tón ohlašující konec dvouhodinovky Matematiky a očekávanou přestávku na oběd.

V sekci Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze jsem zobrazil systém známkování, abyste měli představu o tom, jak moc máte zapracovat v přípravě na následující test z Fyziky.
Upravil/a Sarako dne 08.06.2021 14:16
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Za E, to je ještě docela dobrý, na matiku." Pronesu k Hanako a podívám se, co za další hodinu nás čeká. (Předpokládám, že už mám u sebe nějaký rozvrh nebo, že jsem si ho někam zapsal.)
 
Aurelius
„To byla hodina... brutus.“ pomyslím si tiše, když matematická muka skončí a konečně zazní signál ohlašující přestávku, také se nakrátko zamyslím nad tím co mi řekla Ryoko o Chibovi a jeho zapálení po nové studentce. Sklidím si své pomůcky do batohu a vyčkám s jakým plánem na oběd přijde Kanji s Asami.
 
Sarako
Tondulin:
Hanako se na tebe na chvíli zadívala, když jsi na ní promluvil, ale nic neřekla. Podíval ses do rozvrhu hodin, který ti úterní ráno dala Mihara, načež ses ujistil, že po hodinové pauze na oběd (při které se samozřejmě můžeš při obědvání i učit), bude následovat dvouhodinovka tělocviku.

Když jsi odtrhl oči z rozvrhu, spatřil jsi u své lavice Ryoko, která se tě po krátkém zaváhání zeptala: ,,Půjdeš na oběd s námi do školní kantýny?" přitom hodila pohledem na Aki a Kenjiho, kteří na ní čekali u dveří ze třídy.
Kaie už jsi ve třídě neviděl, Kanna obědvala se sešitem z Fyziky v ruce a vypadá to, že kromě ní, zůstane ve třídě už jen Tomona.

Aurelius:
Sklidil sis pomůcky a vyčkal jsi, co navrhne Kanji, nebo Asami.
,,Půjdeme zase na střechu?" zeptal se Kanji, když měl taky sbaleno.
Asami přikývla, vzala si aktovku a potom jste společně odešli ze třídy.

Pokračovali jste chodbou a po schodech, až na sluncem zalitou střechu.
,,Vypadá to, že jsme tu první." prohodil Kanji a vydal se zabrat jednu z laviček, kde jste se nakonec usadili i vy.

Neuběhla ani minuta a na střeše se objevila Yuna a Midori.
,,Ahoj, vy dvě." pozdravili se s nimi Kanji a Asami.
Midori jen s úsměvem přikývla a váhavě si sedla vedle tebe, přitom sis všiml, že se lehce začervenala.
,,Ahoj." odvětila na pozdrav Yuna a dodala: ,,To byste nevěřili, co se mi povedlo zjistit." načež následovala dramatická pauza.
,,Tak už nás nenapínej a řekni nám to." usmál se Kanji zatímco si vybaloval krabičku s obědem.
Yuna se usmála a spustila: ,,Ta nová studentka, Nya Hoteshi, se docela zná s Makotou. Chodí do třídy s Tamami, Misuzu a jejíma namyšlenejma kámoškama, takže se s ní nejspíš Asami potká na tělocviku..."
Podle Asamina výrazu, který jsi zachytil koutkem oka, to nevypadá, že by z toho měla moc velkou radost.
"... a na to, že je tu krátce, už slíbila rande třem klukům." dokončila větu Yuna a začala si vybalovat krabičku s obědem.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
„Ahoj.“ pozdravím Midori s Yunou a vytáhnu svoji krabičku s obědem, „Chiba bude mít asi solidní konkurenci.“ pomyslím si, zatímco budu jíst. „Zajímavé jak jsou z ní skoro všichni pobláznění.“ konstatuji po chvilce přemýšlení.
 
Tondulin
"Promiň, ale jsem už domluvený s Henrym, musím na střechu." Odmítnu Ryoko, vezmu si svoji krabičku a vydám se na stejné místo jako předchozí den.
 
Sarako
Tondulin:
Odmítl jsi, Ryočinu nabídku na společný oběd s ostatními členy plaveckého klubu a vydal jsi se s krabičkou s obědem na střechu.

Prošel jsi chodbou a pokračoval jsi po schodišti, ale sotva jsi otevřel dveře a ucítil jsi hřejivé sluneční paprsky na svých tvářích, měl jsi co dělat, abys nenarazil do Tamami, která stála zády ke dveřím, a rozhlížela se, jakoby někoho hledala. Jen co zaznamenala tvůj příchod, polekaně se otočila.

Když však zjistila, že jsi to ty, objevil se jí v tváři úsměv a spustila: ,,Ahoj Chibo. Už jsem myslela, že nepřijdeš..." nastala pauza, jakoby Tamami nevěděla, jak dál pokračovat, a potom rychle ve snaze pokračovat v rozhovoru nadhodila: ,,Dneska k nám do třídy přišla nová studentka... Jmenuje se Nya a je z druhého konce Japonska."

Aurelius:
,,A to je tu jen krátce." dodala na tvá slova Yuna ,,Kluci od nás, co se na ní o přestávce byli podívat, o ní mluvěj, jako by to byla ta nejúžasnější holka na škole." a vzala si ze své krabičky hůlkama další sousto oběda.

Koutkem oka jsi spatřil, jak přišla na střechu i Tamami, zavřela za sebou dveře a rozhlížela se po střeše, jako by někoho hledala a pár okamžiků na to se ve dveřích na střechu objevil Chiba, který měl co dělat, aby do ní nevrazil.

,,Ty dva maj na sebe fakt štěstí." poznamenal potichu Kanji, kterému zřejmě příchod těch dvou taky neunikl.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Tondulin
"Jo...jo... Nya Hoteshi, každý o ní mluví, ale nejradši bych o ní už pro dnešek neslyšel ani slovo. Pojď se radši dívat na krajinu." Lehce nevrle odpovím a půjdu ventilovat svoje zklamání z dnešních neúspěchů tichým koukáním do dáli s Tamami a obědváním.
 
Aurelius
„No jo...“ pokrčím rameny, „Já ji ještě neviděl. Jen o ní pořád slýchám... Chiba o ní vyprávěl a teď vy.“ odmlčím se, abych se mohl pokračovat v jídle a nemluvil s plnou pusou.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 2 21.12.2020 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2323 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5553 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3580 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 3010 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9787 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5434 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4721 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4690 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5660 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist