Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Superenchanting jak na to
sankuri
Netusim jestli to tak v Bethesde zamysleli nebo je to proste bug nejakeho limitu. Zkratka je mozne si udelat vpodstate nekonecne vysoky enchant (ja skoncil u brneni s 570% regeneraci many:-)

Zaklad je mit ocarovani a alchymii na 100 + prislusne efekt posilujici perky. A ted postup:
1. Uvarte si flasku na posileni enchantu (na poprve bude rekneme s max efektem +20%)
2. Flasku vypijte a naenchantujte si (s obri dusi pochopitelne) set veci bonusy k alchymii a nasadte je
3. Uvarte dalsi flasku na posileni enchantu (ted uz bude mit diky bonusu z veci efekt rekneme +25%)
4. S vypitou flaskou naenchantujte dalsi set zase o neco silnejsim bonusem k alchymii a tak porad dokola dokud nebudete mit dost:-)
 
TOM_cz
Že by tam nedali omezení... ? To je trochu "nešikovné". Frown
 
SiriusWhite
Takže vlastně můžu mít třeba vysátí zdraví 500 ? Grin
 
TOM_cz
Teorie hezká, ale taky k tomu potřebuješ ty nejlepší kameny duší v dost velkém množství, protože když použiješ slabší tak ten enchant stojí zaprd... Není to úplně tak jednoduché, přinejmenším to příjde na pěknou kupu zlaťáků a spoustu času.... a lektvar taky v základě vydrží jen 30s. Možná pokud máš Alchymii a Enchant na 100 a všechny dovednosti v nich tak by to mohlo jít rychleji a líp.
 
WORF
Ohledně enchatingu - muj tip.
Přemyšleli jste jak lepe využít 10 kilo krumpáče co nosíte stále sebou?
Ja si na krumpáč enchnul - uzavření duše. Poslední ránu dám potvoře krumpáčem (v inventaři je to zbran) a tak jsem vyřešil mrtvou váhu 10kiloveho přednětu na kopání :-)
 
Gothrin
tak k teorii neomezeného stackování .. nedalo mi to zkusil sem si to, nahazel jsem si věci přez konzoli pustil se do toho nepovedlo se mi ani za boha dostat přez lektvar 32% enchanting a naenchantovat víc než 28% k alchimii na věc, buď to je teda omezený, nebo mi uteklo jak to dělaj, ale dal sem si talenty i do alchymie a do enchantu .. Pokud na to nemá vliv ještě něco o čem nevím tak by todle měly být hraniční hodnoty ...

Při kovařině na max, a očarovanejch věcech na ní mi vypití lektvaru na kovařinu ž nepřidávalo ani deff na brnění, ani útok na zbraně .., buď je to moc skokově, a nedosáhl sem další hranice (což nechápu jak by to šlo) nebo opět jsou max hodnoty dány.
 
sankuri
Ty nejlepsi kameny dusi i s nejlepsimi dusemi se na vyssich levlech normalne daji kupovat ve velkem tam problem urcite neni.

Zvysit po vypiti flasky deff brneni mi taky funguje bez problemu
 
Gothrin
Mluvím o tom když se samozřejmě používají obří kameny duši s obří duší. Bez toho se nedostaneš ani na hodnoty co jsem uvedl.

U kovařiny se bavíme o hodnotě kovařiny 100 a 4x věcech s +28% kovařina což je 212 kovařina celkem. Po tomto stavu už lektvar kovařiny +32% nedělá žádnou změnu ve výsledných hodnotách zbroje / zbraně.
Si to zkus nahoď si přez konzoli věci, celej pokus trvá cca hodinku.
 
sankuri
Gothrin napsal:
Mluvím o tom když se samozřejmě používají obří kameny duši s obří duší. Bez toho se nedostaneš ani na hodnoty co jsem uvedl.

U kovařiny se bavíme o hodnotě kovařiny 100 a 4x věcech s +28% kovařina což je 212 kovařina celkem. Po tomto stavu už lektvar kovařiny +32% nedělá žádnou změnu ve výsledných hodnotách zbroje / zbraně.
Si to zkus nahoď si přez konzoli věci, celej pokus trvá cca hodinku.

Opravdu netusim co delas spatne viz:

http://forums.ukcs.net/gallery/albums/userpics/16203/normal_opsword.jpg
 
Gothrin
tak pak to už musí bejt snad jedině buglý Grin nicméně je mi to vcelku jedno, jen sem na to byl zvědavej a chtěl to zkusit Smile
 
Freani
Ten obrázek meče nic neříká, pokud je totiž vytíplý z inventáže, když máš nasazenou očarovanou zbroj a na ní +% k jednoruční dmg, tak se to projeví u toho meče, pokud by to opravdu byla dmg po superkování a enchantování, ale bez bonusů z ostatních věcí, tak to je luxus.
Upravil/a Freani dne 23.11.2011 11:30
 
TOM_cz
sankuri napsal:
Gothrin napsal:
Mluvím o tom když se samozřejmě používají obří kameny duši s obří duší. Bez toho se nedostaneš ani na hodnoty co jsem uvedl.

U kovařiny se bavíme o hodnotě kovařiny 100 a 4x věcech s +28% kovařina což je 212 kovařina celkem. Po tomto stavu už lektvar kovařiny +32% nedělá žádnou změnu ve výsledných hodnotách zbroje / zbraně.
Si to zkus nahoď si přez konzoli věci, celej pokus trvá cca hodinku.

Opravdu netusim co delas spatne viz:

http://forums.ukcs.net/gallery/albums/userpics/16203/normal_opsword.jpg


Tak na tenhle dmg se dostanu i bez "superench.":
http://3x.cz/dm-7CRF.jpg

A když jsem zkoušel jestli fungje ta tvá teorie, tak z málo "perky" v Alchymii to nejde. Lektvar na Ench. mám 9% a s ním se nedostanu přes 20% na enchant Alchymie. Možná to lépe funguje když máš Alchymii a Ench. vše.

Jinak spíš postni obrázky těch tvých nápojů a enc. věcí na podporu Alchymie.
 
Fortrond
Ako sa to dá stackovať?? Ja tomu nechápem. Vypil som tuším to bol kováčsky elexír očarovania (enchanty budú o 25% silnejśie) a aj tak som si nemohol predmety očarovať na silnejšie. Či toto platí len pri kováčstve??
 
ZeRen
jaký je recept na lektvar pro posílení očarování
 
Beren
Tak k teorii o superenchantingu, náhodou mám alchemku i enchanting na 100. Když už teda vypustím, kolik předmětů "unese" posílení alchymie - rukavice, helma, amulet oproti třeba posílení kování (tělo, ruce, prsten, amulet) tak omezení ve hře je 28%. Nejde na předmět přidat víc než 28% alchymie. Ve chvíli kdy uděláš Lektvar posilující očarování (dá se koupit Čarodějův lektvar, dryák, elixír) tak i s nejvyšším možným namíchaným už nelze enchantovat na víc než 28% hra to má omezené, mimochodem nebylo to omezené patchem ani čimkoli dalším, toto mě napadlo zhruba 2 dny po vydání hry a už tam to omezení bylo.

Pokud si za tím stojíš, mohl by jsi nám to svoje vylepšené brnení vyfotit? .))
 
tommyct
Ja mam jen enchanting na 100 a smithing na 100 alchemku sem nedelal, nasel jsem par potionu co mi pridavalo 25% efekt k enchantum tak jsem si naenchantil na 4 itemy "weapons and armor can be improved 28% better" + jsem si sem si vypil potion of smithing na 50% weapons and armor improve a improvel si gear na legendary, potom zase flaska 25% effect enchantu a doenchantil jsem veci co sem chtel...screenshot mi pres printscreen udelat nejde tak sem to vzal telefonem Smile snad nevadi

http://img13.imageshack.us/img13/4579/skyrimgear.jpg
Upravil/a tommyct dne 26.11.2011 00:36
 
TOM_cz
Steam má přímo v sobě vytváření screenshot-ů (defaultně F12).
 
Kapr
A je nejakej figl jak dosahnout u toho ocarovani 100 levelu? Grin nejak tohle vubec nepouzivam....
 
Gothrin
nevim ten superenchant se mi taky nezdál,i s tím omezením ale jdou šílenosti ...
4x +47% damage na věcech z osílenýho enchantigu lahví +32% enchanting, vykovaná a vylepšená zbraň po namíchání potky +130% kovařina (za pomocí 4ks + 28% alchemy) a po použití 5x talentu na 1H zbraně .. se mi na meči ukázalo 518dmg. draka dás na dvě až tři rány .. osobně považuju už i toto za cheat i když je to v plném rozsahu povoleném hrou ....

http://img412.imageshack.us/img412/8148/2011112600003.th.jpg

to tom_cz už jen podle ceny je vidět že je lepší než ten co sjsi sem postnul ty.. tak nevim jak to s tím superenchantem je .. Grin
Upravil/a Gothrin dne 26.11.2011 01:26
 
Fortrond
Chcem sa len spýtať či to správne pochopil tento "superenchanting"?
1. Očarujem si predmet fortify alchemy a vytvorím si potion na posilnenie enchantingu.
2.Následneho vypijem a zase si dám lepší enchant fortify alchemy a znova vypijem potion na posilnenie enchantingu.
3. Keď už mi ten potion dáva vela bonusu do enchantingu, tak si tam hodím enchant na posilneni kováčstva a vylepší si zbraň.
4.Potom sa vrátim ku enchanting stolu a ten enchant na kováčstvo nahradím efektom posilnenia one-hand/two-hand účinnosti.
Nemožem sa momentálne dostať k skyrimu tak sa pýtam či som to pochopil správne Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist