Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Adrian_S
Poděkuji za pozvání dovnitř, jakmile vstoupíme a zavřeme za sebou dveře, spustím...

"Mistře Globulle, chtěli bychom vás požádat o maličkost. V rámci studentského učiva jsem se dohodl s novickou Marianou na praktických pokusech v oboru alchymie. Ale ani jeden z nás nemá aparaturu. Navrhla, že bychom se mohli zeptat vás, zda jí nemáte a případně, zda si jí nemůžeme vyzkoušet? Klidně i pod vašim dozorem, jestli chcete."

Pak se kouknu na Marianu, jestli nebude mít nějaké námitky (i třeba pohledem očí).

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Trénovali jsme a trochu jsem to přehnal, Carwen jí ten nos musela spravit. Ale už se o tom prosím nezmiňuj jsem rád, že mě Nivrel vůbec nechala naživu." odpovím. "Jinak, myslím že jsem se zapomněl představit, Aedan Ervine, jeden z nejlepších mužů Císařské legie, mimo jiné také známý lamač ženských srdcí." Usměju se a napřáhnu svoji pravici.
 
Sarako
Přistoupím k ženě se slovy: ,,Sháním bronzovou čelenku s rubíny." a vysypu na pult 150 septimů.
Upravil/a Sarako dne 02.10.2016 01:34
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
scorpioncz
"No ne tak docela ..." Dál ale pokračovat nebudu, protože i když je to psijik a ví o tom hodně, tak nejspíš má pravdu a tady by se o tom mluvit nemělo. Navíc pokud je pravda co říkal, tak pokud proti němu budu v budoucnu stát ... Až mě z té myšlenky zamrazilo. Místo toho ale odpovím. "Je možné, že se právě tady v Cyrodiilu jeden někde nachází, ale říká se, že je na něm kletba. Takže než ybch něco zkoušel, rozhodně bych nechtěl na sebe dostat nějaké kouzlo ... kdyžtak o tom tedy později. Jinak děkuji za tu zkoušku o rozmluvení, cením si toho, ale už jsem se rozhodl. S teď se vrátím k rodině, ještě jim musím pár informací sdělit. Díky Tandile, zatím na shledanou." Zakončím náš rozhovor a pomalu vyjdu k vile. Kývnu na pozdrav legionářům (snad mě poznají) a vejdu dovnitř, hledajíc kohokoliv z rodu.
Upravil/a scorpioncz dne 02.10.2016 10:33
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 105.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Nemáš zač. Také se měj Škorpiasi, přeji hodně štěstí a zdraví tvé rodině a hlavně dávej pozor komu věříš. Situace v Cyrodiilu a hlavně Imperial City je po posledních událostech dost napjatá a tvůj spor s Gerrickem mohl tvému rodu dost zavařit.“ pravil nakonec Tandil po tvém rozloučení a než jsi stihl udělat pár kroků k vile se zábleskem modrého světla zmizel neznámo kde. Kolem legionářů si prošel bez menšího problému, otevřel jsi dveře a vstoupil dovnitř.

Ihned jsi spatřil Nordku v legionářské zbroji, která ti po otočení byla známa, byla to Rikke s trochu jiným účesem a unavenějším výrazem, přesto se pousmála, když tě spatřila. Flavius zrovna scházel ze schodů a Scipio se opíral o futra do vedlejší místnosti.
„Děkuji za varování Rikke. Vážíme si toho.“ začal Flavius oblečený do lehké legionářské zbroje a pozvolna sešel dolů, „Ale snad jsi nevážila cestu z příhraničního tábora až sem jen kvůli této informaci.“ dodal, když sešel dolů a pokynul ti na pozdrav.
„Ne. Slyšela jsem co se stalo na Univerzitě... Chtěla jsem se přesvědčit, že je všechno v pořádku. Bohužel není...“ povzdechla si, „Nemůžu uvěřit, že se vůbec něco takového stalo. Jak to mohl Lucius dopustit a Císař dopustit? Vždyť takového velkého manévru si nelze nevšimnout.“
„Ano. To nelze, ale stalo se. Nedá se s tím nic dělat. Klargus si sice myslí, že ano, ale mezi námi... Myslím, že je každému jasné, že Císař Lucia neodvolá, protože nemá žádné pořádné důkazy o tom, že skutečně stál za útokem a hlavně nemá žádného schopného generála na jeho pozici. Pár návrhů už sice padlo, ale všichni jsou příliš mladí a nezkušení.“ připojil se k rozhovoru Scipio opřený o futra.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Žena po tvém požadavku kývla, obešla pult a zamířila k jedné z vitrín nacházejících se na úplném konci obchodu. Vytáhla menší svazek klíčů, odemkla a vytáhla čelenku, zamkla a vrátila se zpět za pult. Ihned položila čelenku na stůl a začala nejprve očima a poté i prsty přepočítávat vysypané Septimy na stůl. Když dospěla k názoru, že je ve vše v pořádku, zeptala se: „Všechno nebo nějaké další přání?“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
Vstoupili jste do kabinetu a ihned se přesunuli do větší části. Globullus se usadil za pracovní stůl a tobě a Marianě pokynul, aby jste se rovněž někam posadili. Se založenými rukami si vyslechl tvá slova a následně kývl hlavou.
„Počkejte...“ začal se rozhlížet a postupně přerovnávat jednotlivé papíry, které měl na stole, „Někde jsem tu měl klíče od učebny, ale jak vidíte přibylo mi sem mnoho nových papírů.“ povzdech si, když porovnal papíry spatřil jsi i úřední papír s nápisem 'Výpovědní listina' komu patřila jsi nestihl přečíst, protože profesor ji ihned zakryl dalším papírem, který obsahoval soupis profesorů, podle počtu jmen se jednalo o starý seznam. „Ah! Tady jsou.“ zvolal, když konečně našel svazek s trojicí klíčů, všechny tři byly označené číslem. „Jít s vámi nemohu, protože tu mám ještě nějaké papírování a práci... Kvůli nadcházející poradě, ale tady slečna Mariana je velmi zdatná v oboru lektvarů takže věřím, že si poradíš i bez mé pomoci.“ pousmál se a přenechal ti klíče, „Je to ten s číslem tři. Jen je prosím neztraťte. Pokud náhodou spotřebujete nějakou ingredienci v zásuvce v katedře bude papír, dopište jí tam, aby se mohla zavčasu objednat.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Belwen se při zmínce o nosu pousmála, „Chudák Nivrel. To ti asi jen tak neodpustí. Tvář je to jediné co si nezakrývá šaty když někam jde. Takže pro ní je jediná šance jak oslnit nějaké muže tvář, protože humorem neoplývá a ani moc mluvná není.“ pokračovala krátce, ale nakonec ti umožnila znovu promluvit a představit se.

„Belwen.“ řekla stroze Bosmerka a potřásla ti s úsměvem rukou, „Ale mě už jsi měl z větší části šanci poznat během našeho společného lovu, protože Meldor není typ muže, který by jen tak zavřel klapačku.“ usmála se, „Nejlepší muž legie a známý lamač ženských srdcí?“ zopakovala poté s mírným úsměvem a pozvednutým pravím obočím, „Vy Imperiálové jste vždycky tak skromní, ale uvidíme co je na tom pravdy.“ ušklíbla se, pootočila se ke dveřím mlýna, „Asi bychom je neměli nechat čekat.“ ukázala prstem na mlýn, „Tak pojď.“ tentokrát k úšklebku přidala i mírné mrknutí.

SuperHunterCZ
Dovlekla jsi s Ayrenn Gwendis k jejímu stanu, opatrně ji uložila na lůžko a poodstoupila stranou. Ayrenn si oddechla neboť měla vlečení již plné zuby, krátce prošla po stanu, který byl stejně velký jako ten váš a výbava byla rovněž totožná, poté se konečně zastavila a pohlédla na Bosmerku.
„V tomhle stavu nám toho příliš neřekne. Chtělo by jí nějak utlumit bolest, ošetřit zranění. Máš nějaké zkušenosti s léčením?“ zeptala se tě Ayrenn.

http://i.imgur.com/bqQiiDE.png


Neodpovězené tahy
 
Adrian_S
"Děkuji, mistře!" otočím se na Marianu a pohledem jí dám najevo odchod.

Až odejdeme z kabinetu, dojdu ke dveřím číslo 3, odemknu je a až vstoupíme dovnitř, zavřu se slovy, "Teď už je to jen na tobě, Mariano." a nechám se řídit jejími pokyny.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
Po Belwenině mrknutí se mírně začervenám a bez dalších řečí ji budu následovat do mlýna.
 
scorpioncz
"Nazdárek všichni! Co se tu řeší?" Zeptám se, když vejdu do téhle zjevně vážné diskuze. "Teďka budu občas v Brumě jako pomocník dvorního mága ... kde je Laurana abych jí to také řekl?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Sarako
,,Mnohokrát děkuji, myslím, že mám vše, co jsem sháněl." odpovím ženě, strčím čelenku do torny, rozloučím se slovy: ,,Osmička s vámi." a vyrazím najít nějaké Thalmorské hodnostáře, případně se po nich zeptám místních legionářů. Přitom budu cestou přemýšlet o tom, jak zabiju zbytek dne, než se zase uvidím s Arvenou. Bez ní nemohu ve svém plánu pokračovat.
Upravil/a Sarako dne 02.10.2016 13:22
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz
Aurelius
→ Tah 106.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„Nic důležitého.“ mávl rukou Scipio a pousmál se, „Tak to gratuluji.“ dodal, když jsi zmínil Brumu a Flavius se k němu rovněž přidal, Rikke taktéž pogratulovala. „Laurana se šla podívat po obchodech. Brzy by měla být zpět.“ zodpověděl ti otázku. Následovala chvilka ticha, které přerušila až Rikke.
„No... Nebudu vás zdržovat. Otočím se ještě je na Univerzitě a pak se uvidíme na zasedání Rady, mějte se.“ rozloučila se a vyrazila k odchodu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Rozloučil jsi se obchodnicí a opustil obchod. Po chvilce chůze jsi odchytl jednoho z legionářů a optal se ho na pozici nějakého zdejšího Thalmorského hodnostáře. Legionář notnou dobu přemýšlel, ale nakonec tě odkázal k budově u které dle jeho slov viděl krátce před obědem vlát Thalmorskou vlajku.
(cesta bude trvat 1/2 příspěvků)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Ještě počkej Fallene.“ otočil se za tebou Globullus, „Když už jsi tu nebudu tě muset někde po Univerzitě hledat.“ uchechtl a vstal ze židle, přesel do chodbičky ke dveřím, aby nemusel mluvit tak nahlas, „Nic si neplánuj na čtvrt na tři. Byl bych velmi rád, kdyby ses v tu dobu hlásil zde u mého kabinetu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Následoval jsi Belwen do mlýna. Uvnitř jsi ihned spatřil dvojici elfek. Nivrel seděla na stolku a uždibovala kousky hroznového vína, částečně se dojídala salámem, sýrem a chlebem. Carwen postávala opodál a studovala mapy, které jste získali od šíleného Bosmera.

Belwen shodila z ramene látkový vak a s úlevou vyrazila k rozvrtané židličce, která byla hozená v koutě. Opatrně se na ní posadila a přehodila si nohu přes nohu. „Na to, že jdeme na Thalmorskou oslavu kde nebude o jídlo nouze tu máme docela dost zásob.“ konstatovala překvapeně, „Nivruš jestli se snažíš přibrat do šatů tak to vzdej. Za takovou chvilku to nestihneš.“ pousmála se, když spatřila Nivrel jak se cpe hrozny vína a salámem. Odpovědi se však nedočkala a tak začala zrakem rejdit po mlýně.

„Aeadane, pojď za mnou.“ vyzvala tě Carwen hledíc do map aniž by pozvedla hlavu a přesvědčila, že uvnitř skutečně jsi. „Potřebuji s tebou ještě něco málo probrat.“

SuperHunterCZ
Dovlekla jsi s Ayrenn Gwendis k jejímu stanu, opatrně ji uložila na lůžko a poodstoupila stranou. Ayrenn si oddechla neboť měla vlečení již plné zuby, krátce prošla po stanu, který byl stejně velký jako ten váš a výbava byla rovněž totožná, poté se konečně zastavila a pohlédla na Bosmerku.
„V tomhle stavu nám toho příliš neřekne. Chtělo by jí nějak utlumit bolest, ošetřit zranění. Máš nějaké zkušenosti s léčením?“ zeptala se tě Ayrenn.

http://i.imgur.com/bqQiiDE.png


Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 02.10.2016 21:39
 
Tondulin
"Jasná páka mistře!" energeticky odpovím a půjdu za Carwen.
 
scorpioncz
"Dobře, počkám tu na ní. Času mám zatím stejně dost. Měj se Rikke." ještě hodím rozloučení Rikke. "Tak aby tu nebylo ticho, o čem jste se bavili? Stalo se něco ... špatného?" zeptám se a trochu se budu obávat toho, že jsem to způsobil já tím vražděním v chrámu.
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Adrian_S
"Je něco v nepořádku, mistře?" zeptám se před odchodem, Marianě kdyžtak řeknu, aby šla napřed, že jí doženu, "Mám ještě nějaké plány, ale pokud to bude důležité, klidně je přeruším."

Během rozhovoru se budu snažit odhadnout, kolik je hodin a kolik mi asi tak zbývá času do porady lektorů.

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Aurelius
→ Tah 107.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
Rikke ti rovněž odpověděla na pozdrav a poté se ještě jednou před zavřením dveří rozloučila se všemi přítomnými. Jakmile klapli dveře, položil jsi otázku. Svola se ihned ujal Scipio.
„Záležitosti legie. Tím se zbytečně nezatěžuj.“ usmál se, „Mimochodem jako člen rady Starších se ode mne očekává, že se zúčastním dnešního mimořádného sezení. Byl bych rád, kdyby se jeden z vás zúčastnil a doprovodil mne.“ střídavě koukl na tebe a Flavia, který se netvářil příliš nadšeně a nejspíš očekával, že kývneš a se Scipiem se zúčastníš zasedání.

Zasedání rady Starších mají zásadní vliv na události v Imperial City a celkově Císařských provincií. Pokud se zúčastníš budeš moct nepřímo ovlivnit mnohé incidenty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
(cesta bude trvat 2/2 příspěvků)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Vše je v naprostém pořádku.“ pravil Profesor a když na tvůj pokyn vyrazila Mariana napřed, aby připravila vše potřebné pokračoval, „Porada sboru je nejlepší možnost jak tě představit, mnozí profesory znáš buď od vidění nebo z přednášek, akorát Spellorovou nebudeš znát, ale to nevadí. Myslel jsem si, že by bylo dobré, kdyby ses pomaličku už začal zapojovat do menšího dění v Univerzitě, protože já s tebou už tak nějak počítám. Obzvláště teď, když nás bude o jednoho méně. Také jsem se doslechl, že profesorka Sarric rovněž někoho zaučuje a dnes toho dotyčného nebo dotyčnou.“ zamyslel se, „Myslím, že Arcimág říkal, že půjde o ženu... No nevím to je jedno. Přivede na poradu a právě tohle ti zajistilo možnost účasti.“ následovala krátká odmlka, „Nečekej, že bys měl nějakou velkou možnost projevu a možnost zapojení... Samozřejmě názor vyjádřit budeš moct, ale nebude mít pravděpodobně takovou váhu. Zkrátka tam budeš, abys poznal jak to chodí a byl v obraze pokud definitivně vstoupíš do našich řad.“ opět následovala odmlka, „Také bych ti mohl zajistit přednášku na pozítří, ale to bychom se domluvili až po poradě a potom jak dopadne. Má totiž jít o probrání nějaké celkové restrukturalizace a pravděpodobně dojde i ke změnám v systému vyučovaných přednášek, ale to teď řešit nebudeme.“ mávl rukou, „Arcimág má očividně nějaký lepší plán na funkčnost a sdělí nám ho všem až během porady ve sborovně.“ usmál se, „Na rozpisu se psaná komnata, ale kvůli počtu přítomných a pohodlí jsme nakonec změnili místo konání.“

Zasedání profesorského sboru je obdobou rady Starších s tím rozdílem, že rozhodují pouze o dění Univerzity. Pokud se zúčastníš budeš moct nepřímo ovlivnit některé události a celkově i budoucnost Univerzity.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
Akčně jsi se přesunul ke své mistryni a stanul po jejím boku. Přerušila prohlížení map a otočila se k tobě, chvilku přemýšlela a očima si tě prohlížela.
„Pustíme se do práce Aedane, dobře mne poslouchej, abych nic nemusela opakovat dvakrát.“ začala pomaličku, „Plán už máme promyšlený do nejmenšího detailu. Tím je to pro tebe snazší, ale přesto na tobě závisí jedno rozhodnutí, které jsme spolu už řešili. Jedna z nás, buď já nebo Belwen tě budeme doprovázet. Arterius nám zajistil listiny, které z tebe udělají nějaké vysoce postaveného šlechtice z Cyrodiilu, možná něco jako velvyslance. Jelikož byl přijat mír tak je čistě na tobě jestli zvolíš formu jednání ve které budeš jednat jako zrádce Císařství a budeš se snažit o spolupráci s Thalmorem a nebo tu budeš opačně a budeš se snažit o opak. To už ponechám na tobě, ale musíš hrát přesvědčivě, protože nějakou dobu tam budeš trávit a když se tě přítomní zeptají a nebo se zapojíš do nějaké diskuzze musíš mít jasno jak budeš reagovat.“ dovysvětlila, zatím co se Belwen pomaličku přesunula k vám. „Nivrel tam bude po celou dobu, protože bude členkou muzikantů, kteří se tam budou starat o zábavu. Bude hrát na nástroj a ještě se pokusí propašovat naše upravené zbraně.“ pokračovala, „Než budu pokračovat ve vysvětlování plánu... K kterou z nás chceš mít po svém boku?“
„Jaké jsou v nabídce vůbec jména?“ zeptala se Belwen než jsi stihl odpovědět.
„Vzhledem k tomu, že je vymýšlel Arterius a ten nikdy na tyhle věci nebyl...“ povzdechla si, „Není to žádná sláva, ale jsou to jen jména na jednu noc. Nic víc.“



Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 05.10.2016 23:30
 
Adrian_S
"Ve-ve sborovně?" zakoktám, "Ehm, promiňte, ale ve které se to bude konat? Á... na co bych se měl připravit? Myslíte, že bych si do zahájení porady měl připravit nějakou krátkou řeč nebo obhajobu před arcimágem?"

Celou dobu mu budu naslouchat, ale zároveň se mi v hlavě ozve, "TO MÁ BÝT VTIP?! Proč, Globulle, proč?"

"Život je jako metal... Je rychlý, tvrdý, ale přesto uvnitř krásný!"

7.9.2014 - Level 12 (Falmer) - Ocenění "Pisálek" & "Pravidelná docházka"

17.11.2014 - Level 25 (Dwarven ballista) - Ocenění "Jarl povídkářů" za rok 2014
7.4.2015 - Level 34 (Boethiah) - Ocenění "Hráč ve zdejších kobkách"

Přečtěte si také moje díla:
Adriho verše
Adriho povídky I - Ruka zloděje
Adriho povídky II - Temná smlouva
Adriho povídky III - Děti Skyrimu
Adriho povídky IV - Prokletí daeder
Adriho povídky V - Osvobození
Adriho povídky VI - Putování M'aiqa Lháře
Adriho povídky VII - Torna plná cukříku
Adriho povídky VIII - Zapřísáhlej
 
Tondulin
"Pověz mi prosím o celém plánu a hlavně o úkolu mojí "společnice" než se rozhodnu."
 
scorpioncz
"Dobře, ujmu se toho ... ALE! nesmí to být déle jak do devíti hodin večer, protože mám sjednanou schůzku nejvyšší důležitosti, o které předpokládám asi i víš." řeknu nakonec souhlasně, i když ne moc nadšeně. "Bude se tam jednat o něčem zajímavém? Víš že mě politika nikdy moc úplně nenadchnula."
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aurelius
→ Tah 108.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ScorpionCZ
„To se neboj. Tak dlouho by to trvat nemělo. Snad.“ odvětil ti Scipio, „Odhaduji dvě až tři hodiny možná. Raději počítám s tím, že to bude trvat déle než méně.“ dodal, zatím co se na tebe Flavius děkovně díval. „Zasedání bylo mimořádně svoláno na žádost Vysokoskalí. Dovedu si živě představit oč půjde.“ povzdech si poté.
„Rikke ještě zmiňovala, že Falbert odjíždí a nezúčastní se sněmu.“ připojil se k diskuzi Flavius.
„Předpokládám, že ho zastoupí buď Klargus a nebo Velvyslanec.“ odpověděl Scipio a otočil se k tobě, „Představu o tom co se bude probírat tak trochu mám. Bezpochyby záležitosti Vysokoskalí a hlavně dění v Císařství a včerejší incident na Univerzitě.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Došel jsi k větší kamenné budově nad kterou vlála vlajka Thalmoru. Dvoupatrový dům byl u vstupních dveří střežen válečník ve zlatavé zbroji s přilbou, štítem a hrudí hrdě vypnutou. Kousek od něj se nacházela vývěska, která byla potlučena hned několika listinami nesoucí pečeť spolku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adrian_S
„Máme tu jen jednu sborovnu.“ usmál se Globullus, „Hmm... Myslím, že to nebude nutné. Přeci jen tam jdeš jak se lidově říká na 'kukačku', aby jsi měl takový základ a věděl co tě čeká a nemine. Smlouvu ani nic podobného ještě nedostaneš, protože si tě budeme chtít nejprve otestovat a vidět tě během přednášení. Z toho obavy mít nemusíš, protože se budu snažit zařídit to tak, abych na té přednášce prováděl hospitaci já.“ krátce se odmlčel, „Strach z toho mít nemusíš. Jak jsem řekl, já už s tebou tak nějak počítám.“ opět se pousmál, „Ale nebudu tě zdržovat, abys měl dostatek času na výrobu lektvarů.“ dodal.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulín
„Achjo...“ povzdechla si Carwen, „Nečekala jsem, že to pro tebe bude takové dilema.“ přiznala po chvilce a Belwen se jen usmívala. „Celé to setkání Thalmoru je jedna velká oslava, proto se tak nějak očekává, že se zúčastní všichni členové rodin, proto k sobě musíš mít nějakou partnerku. Když bys tam přišel sám bylo by to podezřelé a hlavně... Nechci tě tam nechat jít samotného, neznáš to tu a je to poměrně dost těžký úkol. Budete muset ve správný moment unést jednu z vysoce postavených Altmerek, která vykonává hodnost důstojníka, vyslechneme ji a získáme tak informace o přesunu jednotek a jejich plánech. Pak ji buď vyměníme za výkupné a nebo za vězněné členy Odboje... Nebo ji pošleme na onen svět pokud nebude příliš spolupracovat.“ vysvětlovala Carwen, „Tvá partnerka bude dohlížet na okolí a seznamovat tě potají se všemi přítomnými hodnostáři, pokud půjde vše jak má pokusíme se proniknout do některé z komnat a získat nějaké dokumenty nebo vyslechnout schůzku. Zkrátka je mnoho možností.“ odmlčela se.

„K zajmutí - omráčení Altmerky použiješ prsten, který ti měla Carwuš obstarat.“ připojila se Belwen, „Odklopíš kamínek a nechtíc do ní narazíš, čímž ji bodneš drobným hrotem napuštěným nějakým sajrajtem, který jí po chvilce přivodí menší slabost a ona se skácí. Než k tomu dojde budeme ji pozorně sledovat a zabráníme pádu, zblbnutou ji odvedeme k připravenému vozu, která zajistí jedna z nás a nenápadně celou slavnost opustíme. Jako bonus můžeš zkusit odpálit tu rezidenci ve které se to bude konat... Ale to je řekněme... Moc drastické.“ dodala Belwen, „Ale to už je čistě na tobě a na vývoji situace.“


Neodpovězené tahy
 
scorpioncz
"Dóbře, politika ... ale vzhledem k tomu, že mám v ústech ještě stále pachuť jednoho elixíru, tak bych to nejraději nějak zajedl ... je tu něco k snědku? Mimochodem, jaký že incident na univerzitě? vím o něm?"
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Tondulin
"Šance, že to nezkazím bude dost malá, na první akci to vypadá jako velký oříšek. Pokud nemůžete jít obě asi bude lepší když se mnou půjdeš ty Carwen, přeci jen už se známe o něco déle a zažila jsi několik mých....ehm nepříliš promyšlených kroků a pokud bych chtěl zas provést nějakou hloupost, dokážeš tomu snad zavčasu zabránit." Usměju se.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4098 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8067 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5487 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4661 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12500 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7344 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6415 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6234 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7429 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist