Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hledám modifikace
Tajo
Zdravím,

Tak jsem rozhodl, že se po dlouhé době opět pustím do své oblíbené hry, slintal jsem nad Skyrim komunitou a jejich nádhernými mody a proto sem si je chtěl taky vyzkoušet a abych byl přesný tak přímo tento : http://www.nexusm...ds/30936/? .

Chtěl jsem dosáhnout toho, že to budu mít podobné jak na těch videích, nevím snad 6 hodin sem to stahoval, instaloval až nakonec mi to prostě nešlo pustit a zajímavý, že zrovna ten hlavní ENB soubor, který mi to má dát celý dohromady, ten když odinstaluji , tak mi to jde, ale přijde mi to podobný jak originál až na pár jiných věcí...

Nepíšu tu z toho důvodu, abyste mi nějak poradili co s tím ,ale spíš s prosbou o nějaký balíček třeba 10-15 modu který prostě pojedou na 100% a já se stím nebudu "srát" až do konce hry. Chtěl bych něco reálného, pěkného, něco těžkého abych měl nějakou výzvu, jestli mi někdo dá nějaký tip, budu rád ,jestli ne, tak to pojedu origo a bude to Smile)

ps: vlastním Legendary edici
Upravil/a Diego dne 02.02.2014 11:40
 
Starec
Mám dojem, že si niekde urobil chybu. Síce je dobré ak stiahneš komplet celí balíček installátoru, ale je lepšie ak si inštaluješ všetky doplnky (mody) postupne. Je tam aj spústa video návodov ako na to. Nie som si istý ale mám dojem, že táto aplikácia vyžaduje aj dosť výkonnú PC zostavu. Ja momentálne používam HighResTexturePack (neznesie sa z touto aplikáciou) a k tomu ešte pár uprav, ale ak vydržíš do budúceho týždňa, tak sa chystám celú hru preinštalovať a nahodiť tam Real Vision, tak budem múdrejší a uvidím či to bude robiť podobný problém ako tebe.
Grafika podľa obrázkov vyzerá fakt dobre, určite lepšie ako cez HighResTexturePack, ale to môže byť jednoducho klamlivé, proste veľa záleží na možnosti PC a aj nastaveniach v SkyrimPrefs.ini. Takže niekedy menej je viac.
Moja PC zostava
Zákl.doska: GIGABYTE 970A-DS3P Procesor: AMD FX-8350 - 8 jadrový.
Graf.karta: AMD Radeon R7 370 4G Ram: 16 GB HDD: 2x 2Tera Zdroj: 700 W Monitor: Philips 3D LCD 27
 
http://www.babetta.info/
Diego
Můžeš se podívat na můj seznam módů, kde mám napsány jen ty, které mi fungovaly.
Zde: http://skyrim.4fa...ad_id=3698

Kdyby něco nefungovalo, třeba odkaz či něco jiného, obrať se klidně na mě. Wink
 
Khenyk
RealVision ENB používám normálně i s HighResTexturePack. Poté co má RealVision nově udělanej instalátor je instalace ještě jednodušší. Zkus tu instalaci udělat krok po kroku (návod má pěkně sepsanej), očividně neděláš chybu u instalace textur, ale až u instalace ENB. A samozřejmě na chod ENB musíš mít železo.

A nápodobně jako Diego můžeš mrknout na muj Immersive Skyrim ModPack. Jsou to módy na kterých aktuálně hraji.
Upravil/a Khenyk dne 02.02.2014 11:29
Seznam všech mých překladů
 
http://cavaliers-clan.info
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hledáte mod? Skyrim - modifikace 557 22.04.2017 12:01
Skyrim SE modifikace-môžte začať Skyrim - modifikace 4 28.11.2016 23:47
Modifikace kamery Skyrim - dotazy, návody,.. 5 21.11.2016 21:42
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Kůň, modifikace koně, brnění, nosnost koně Skyrim - dotazy, návody,.. 5 03.11.2014 16:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist