Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
Zabil jsi Verula nebo ostatní?
Zabil jsem Verula Zabil jsem Verula 63%[5 Hlasy]
Zabil jsem ostatní Zabil jsem ostatní 38%[3 Hlasy]
Počet hlasů : 8
 Tisk diskuze
Zabít Verula?
Neonym
Zdravím, dostal jsem se do fáze, kdy mám zabít a sníst Verula. Kanibalismus je mi proti srsti, ale na druhou stranu se mi moc nelíbí ani druhá možnost a tou je smrt tolika lidí z Markantu. Jak ste se rozhodli vy? Budu se moct po vyvraždění sluje ještě do Markantu vrátit? Budu tam moct nakupovat nebo koupit psa?
 
Ligos
Tak jsi měl zabít tu ženštinu, která úkol zadá, hned, jak jsi ji v síni mtrvých prvně viděl... Jedna z možností v rozhovoru s ní má takovou odezvu, že na tebe ihned začne útočit. ¨

Nechápu, proč jsi ji hned neodkrouhnul, když se ti to hnusí. Frown
Upravil/a Ligos dne 28.12.2013 17:56
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
skeve
Zabil jsem tu důru, co by mě dala ten úkol a měl jsem klid. Lidé v Markantu jsou naživu, i když baští dál lidské maso a Verul se těší také pevnému zdraví.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Neonym
No nic, abych tu ženskou mohl zabít dřív, než s ostatníma, to bych se musel vracet o hodně zpátky, tak jsem si tam se všema pokecal, jejich řeči mi připadaly nechutné, tak jsem je s radostí vyvraždil. Psa už si holt nekoupím, to mi zas tak moc nevadí. V Markantu mě normálně přijali, stráž neříká nic, stánek s masem je opuštěný a v obchodě prodává ten chlap místo té ženské. A mám dobrý pocit, že jsem Skyrim zbavil takových lidí Smile
 
Deadalus
Tak to ja ji pomohl vyčistit sluj, a až jsem měl všechny kanibaly pohromadě zmasakroval jsem je Smile. A s Markhartem to bylo v poho, akorát ten co je teď v te prodejně u vchodu mluví něco ve stylu "to po tom všem se tu ukazuješ?"
 
Diego
Já ho zabil a nikdo nic nenamítal. Hold v té síni nebylo moc lidí, kterých by chtělo protestovat, že? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nemohu zabít draka Archív zodpovězených dotazů 2 18.11.2018 22:09
Zabíjení zvířat pro Družijníky Archív zodpovězených dotazů 6 13.03.2014 21:03
Jak zabít Mirraka Archív zodpovězených dotazů 8 25.02.2014 18:22
Váš nejoblíbenější způsob zabíjení Skyrim - obecně 12 05.09.2013 16:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8228 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5697 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4850 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12720 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7504 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6631 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist