Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Mám pokračovat?
Ano, prosím další díl. Ano, prosím další díl. 50%[2 Hlasy]
Ne, smaž to celé. Ne, smaž to celé. 0%[0 Hlasy]
Možná uvidím jak to bude dál. Možná uvidím jak to bude dál. 50%[2 Hlasy]
Počet hlasů : 4
 Tisk diskuze
Od špalku až po trůn
ad8am70
Úvodem, tuto povídku píšu z pohledu mé postavy (hlavního hrdiny) Xuryho(Nord). Projdu skoro celou hru a ještě něco mého co tam není. Je to psáno jako kdyby to psal "on" do knihy. Tak to by bylo všechno, pište klidně připomínky a kritiky. A teď samotná povídka(kniha):

Mně snad každý zná, teď ano ale kdysi jsem byl pouze dobrodruh jenž neví kdo vlastně je. Ale začněme, narodil jsem se v roce 170 4E kdesi v Cyrodiilu kousek od hranic se Skyrimem v malé vesničce, jméno mi rodiče dali Xury. Mám sestru Xerinu.(z otcovy strany jsme všichni na X, Xarxes s námi nemá nic společného)
Otec byl voják takže když začala Velká válka odešel. Nikdy se nevrátil. 178 4E byla naše vesnice vypálena, chránili jsme tu totiž Talosovy kněží jenž uprchli, kromě mě a sestry to nikdo jiný nepřežil. Uprchli jsme ke strýci do hor. Odtud jsme Thalmory napadali jak jen to šlo. Po nějaké době sestra odešla do Legie. Strýc zemřel v roce 196 4E jeho synové přestali s výpady, tady už nemám co dělat. Tak jsem se rozhodl odejít do Skyrimu. Rok 201 4E odcházím do Skyrimu. Po chvíli cesty narážím na nějaké vojáky jak se hádají s někým na koni. Shodí ho z koně a všimnou si mě, jsou kolem mě. Tasím meč. Rána zezadu. Probouzím se svázaný na voze, bez věcí a s nějakými dalšími chlapy. Blonďatý nord v modrém, otrhanec z koně a borec v kožichu a s roubíkem. Ten blonďák se mi představil jako Ralof, druhý vězeň Lokir z Rorikova Dvorce a ten kožicháč byl Ulfrik Bouřný Háv Jarl Větrného Žlebu. Dovezli nás do pevnosti Helgen. Byly tam generál Tulius a nějací Thalmorové. Lokir vzal do zaječích, ale skončil s šípem v zádech. Byla tam nějaká ženská a měla u pasu daedrický meč. Já jsem na seznamu nebyl, ale ta svině mě tam stejně poslala. První šel nějaký modrák. Pak já. Kat se napřahuje. A, potom. DRAK. Zmatek, z nebe lítají ohnivé koule, pevnost se rozpadá. Vběhnu do věže. Dál nahoru. Drak rozbíjí stěnu a já proskakuji na střechu budovy, dole je Hadvar, ten voják co měl seznam. Jdeme dál, u věže se potkáváme s Ralofem. Zapřísahlí nepřátelé se nechávají na pokoji, já jdu s Ralofem do věže. Tam se zastavíme.


Další díl očekávejte někdy příště.
Sláva Ulfriku Bouřnému Hávu, pravému velekráli Skyrimu!
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4199 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8227 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5695 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4849 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12719 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7503 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6630 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6364 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7556 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist