Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bash Tags, Unrecognized... Prosím radu
Job
Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli se tu někdo vyznáte v moddařině.. Stáhnul sem si z nexusu a z workshopu pár moddů, ale BOSS mi vyhodil :

WeaponsOf3E.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Relev}}

hothtrooper44_ArmorCompilation.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}

Dawnguard.esm Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev}}

a pár Unrecognized pluginů. Chtěl bych se zeptat, jak to vyřešit, vím že se to dělá ve Wrye Bash, ten mám taky, ale nějak se v něm prostě ztrácím a ty anglické tutoriály.. Plus by mě taky zajímalo, mám Skyrim originálku cz verzi, warez dawnguard cz verzi a warez hearthfire. Dawnguard mi házel v BOSSu Dirty edits, pročistil sem ho v TES5EDITu, stejně tak Update.esm a hearthfire.esm. Pak sem dal ověřit integritu mezipaměti, Hearthfire i Dawnguard ok, ale u Update mi opět naskočil Dirty Edits.. A tak stále dokola, tak nevím jestli ho pročistit a neověřovat mezipamět, nebo jej nechat s Dirty Edits.

A taky mám ještě chybu s Heartfire, když jej v poznámkovém bloku nepřepíšu na TES5 blablabla, Skyrim mi během prvního načítání (logo draka) spadne do windovsu a nehodí žádnou chybu, a když ho přepíšu, zase mi vyhodí Wrye Bash, že Hearthfire.esm je Unrecognized (v BOSSu je ale v pořádku zelený Active bez chyby, ale chybí mi v Launcheru v nabidce herních dat), čímž mí přestanou fungovat další moddy na něm závislé, ale hra naběhne jak má... Jenže po nějaké minutě hraní většinou opět spadne a nehodí žádnou chybu ..

Kdokoli kdo může prosimvás poradit, piště. Díky
 
Nerevar
soráč, ale moder nejsema nevim co s tim(a tenhle příspěvek píšu aby to zas nezmizelo někam do hlubin a někdo ti poradil)
 
mara72
mám stejný problém, bohužel na těchto stránkách odpověd nenajdeš neb češi nejsou moddeři, nezbývá než gůglit
 
Diego
mara72 napsal:
mám stejný problém, bohužel na těchto stránkách odpověd nenajdeš neb češi nejsou moddeři, nezbývá než gůglit

Hodily by se odkazy na ty módy.

Jinak s těmi dlc tu pomoc nehledej, jelikož jsou to warez verze. Ikdyž o Dawnguardu si myslím, že je to předražené, spíš než 400 tak 300 Kč max.
Problémy s dlc by mohli být způsobeny tím, že jsou to pirátské verze, které mohou být různě upravovány a pak mohou dělat tzv. bordel s originální hrou.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
ziadost o radu pri uprave domov Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 1 13.05.2017 14:46
Prosím o pomoc u družiníků Skyrim - obecně 6 06.02.2015 18:41
Prosím poradte Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 7 06.02.2015 14:51
ENB... prosím pomoc :( Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.02.2015 17:13
Prosím o pomoc Skyrim - dotazy, návody,.. 7 11.01.2015 18:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist